Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bennettről nem tudtok vmit?Játszhat hétvégén?Greengo
Bennett Out! Freeman és Price pedig Q
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bennettről nem tudtok vmit?Játszhat hétvégén?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Blount srácról (+a gátfutásáról) egy kis szösszenet 😊 enjoy 😊
http://www.youtube.com/watch?v=OnzKkb_ZKvY


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bennett játéka nagyon kérdéses, lehet Bowers először lesz kezdő NFL-ben.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valahogy nem lep meg a dolog! 😊 Deny az Eagles hanyadik??D11
2. 😀

Jó csapatoknak szurkolok én, mindkettő keményen és biztosan szerel 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Valahogy nem lep meg a dolog! 😊 Deny az Eagles hanyadik??
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet örülni, van dolog, amiben a legjobbak vagyunk: elhibázott szerelésben
592 szerelést próbált idén a csapat, abból 436 tackle, 64 assist jött össze, meg 92 miss tackle. Ez önmagában is a legtöbb a ligában, mint ahogy a %-os arány is, azaz a szereléseink 15%-át elbasszuk, tehát minden hetediket.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Okam újra csapattag, igaz csak PS-ben. Swanson Miller repült onnan. Okos döntés Okam visszahozása, ígéretes ő.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett Daniel Te'o-Nesheim az Eagles PS-ből. Tavaly hoztuk tán 3. körben, ahhoz képest semmit nem csinált, idén PS-be került, most pedig második kedvenc csapatom elhozta onnan rosterre. DE lenne, de szerintem picit kicsi hozzá, inkább 3-4-be OLB-nek menne el.
Frank Okam került waiverre, ezért kellett.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ide vezér kell(ene), de attól tartok, hogy nem lesz QB húzás draftot, ha csak addig Freeman nem kezdi el négyessével dobálni az INT-eket!D11
Igazából kéne egy veterán QB, legalább rosterre. Jó ez a "fiatal csapat" felfogás, de szerintem kontra-produktív az offense tekintetében, nincs olyan mentor/vezér/példakép, akire fel tud nézni a csapat, és tanítani tudja a fiatal irányítókat. Lásd Barber a védelemben, mondjuk ő még játékban is tud hozzátenni a csapathoz.Gyurma Pappa
Akkor csak egy megoldás van... Reaktiválni kell Favreot! 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ide vezér kell(ene), de attól tartok, hogy nem lesz QB húzás draftot, ha csak addig Freeman nem kezdi el négyessével dobálni az INT-eket!D11
Igazából kéne egy veterán QB, legalább rosterre. Jó ez a "fiatal csapat" felfogás, de szerintem kontra-produktív az offense tekintetében, nincs olyan mentor/vezér/példakép, akire fel tud nézni a csapat, és tanítani tudja a fiatal irányítókat. Lásd Barber a védelemben, mondjuk ő még játékban is tud hozzátenni a csapathoz.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Az a gond, hogy jelenleg szerintem QB problémák vannak...Deny
Ezt mondogatom 2 éve 😊

Freeman nem jó, egy igazi előnye van: a mérete. De sajnos nem túl okos, ráadásul nem igazi vezető, gyakorlatilag pl. Winslow úgy ugatja le, ahogy akarja. Ezt a Gonzalez nem teszi meg Ryannel, persze Gonzalez is picivel kedvesebb, mint Winslow.

Szerintem Freemannek ez a "rendes" formája, nem hiszem, hogy valaha jobb lesz. Aztán max. meglepődök 😊Gyurma Pappa
Én ebbe a kérdésbe nem foglaltam még állást, de kicsit sajnálom Freemant, mert tavaly nagyon jó volt! Mindenki el volt ájulva tőle, de most én is azt érzem hogy olyan szezonja még egy nem lesz! Ide vezér kell(ene), de attól tartok, hogy nem lesz QB húzás draftot, ha csak addig Freeman nem kezdi el négyessével dobálni az INT-eket! És a szezon végéig ha matematikilag is biztos lesz a hogy nix PO, akkor Josh Johnsonnak is megadnám a sanszot! Nekem amúgy Szimpatikusabb is a kis 11-es kalóz!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az a gond, hogy jelenleg szerintem QB problémák vannak...Deny
Ezt mondogatom 2 éve 😊

Freeman nem jó, egy igazi előnye van: a mérete. De sajnos nem túl okos, ráadásul nem igazi vezető, gyakorlatilag pl. Winslow úgy ugatja le, ahogy akarja. Ezt a Gonzalez nem teszi meg Ryannel, persze Gonzalez is picivel kedvesebb, mint Winslow.

Szerintem Freemannek ez a "rendes" formája, nem hiszem, hogy valaha jobb lesz. Aztán max. meglepődök 😊

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A 2005-ös draft előtt pár nappal Gruden felhívta Aaron Rodgerst és közölte vele hogy amennyiben elérhető lesz a Bucs őt választja ki az 5. pickkel. Cadilac Williams érkezett...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, George Johnson, DE --> IR
Helyére John McCargo jött.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a gond, hogy jelenleg szerintem QB problémák vannak...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Ez már a 2. meccs idén amit gyorsan feladtam, mert egy szenvedés volt csak, nem több. 😕
Ilyen pocsék játékkal nem megyünk sokra, valamin nagyon változtatni kell, de csapatszinten.MikeInsDale
Impotens szarok vagyunk a 3.- 4. negyedet nem is néztem.. Feleslegesen nem kínzom magam! Szörnyű.. Helyette a philly meccset néztem hát mit ne mondjak szar estém volt... :S
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ez már a 2. meccs idén amit gyorsan feladtam, mert egy szenvedés volt csak, nem több. 😕
Ilyen pocsék játékkal nem megyünk sokra, valamin nagyon változtatni kell, de csapatszinten.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Bassza meg Freeman, bassza meg az O-line, bassza meg Blount, bassza meg az O-coordinator! Bassza meg az egész Offense!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Jó kis meccs lesz ez, érzem a W-t!
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem ez egy jó döntés volt.
Lehet, hogy kívánnom kellene még valakit? 😀MikeInsDale
Kezdésnek mit szólnál egy Texans elleni W-hez?Deny
Nehéz meccs lesz, de győznünk kell!
Akkor egy izgalmas és szoros meccsen győzzön a Buccaneers.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy megint blackout lesz vasárnap.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem ez egy jó döntés volt.
Lehet, hogy kívánnom kellene még valakit? 😀MikeInsDale
Kezdésnek mit szólnál egy Texans elleni W-hez?
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Szerintem ez egy jó döntés volt.
Lehet, hogy kívánnom kellene még valakit? 😀

több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Majd Morris megmotiválja.. XD Jó lesz az! 3-4-es defben szenvedett, majd most 4-3-ban magára talál!D11
Nálunk is 4-3-ban játszott (volna).
Kíváncsi vagyok mire megy majd Nálatok.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.