Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Blount-al mi helyzet jáccik?superbrutal88
"Az kizárt dolog, mert nem tudom!" 😀 Amúgy komolyan, sztem erősen bajos! 99%, hogy inactive lesz!
McCoy sem valószínű, Faine meg tudtommal nem! Blount helyett meg Graham kezd, mint múlt 7en!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Blount-al mi helyzet jáccik?
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Valaki ment ki Londonba? 😊 meg valaki írhatna egy kis infot a sérültekrül meg egy kis
meccsel kapcsolatos hírt😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sérült helyzetjelentés a szigetről:

McCoy újra edzett, arról senki nem írt, hogy limitált vagy nem. Mellette Stroughter és Stocker is visszatért edzésbe, előbbi limitáltan, Stocker meg teljes edzésmunkával.
Blount, Bennett, Faine, Foster és Winslow pedig nem edzett egyáltalán. Winslow csak pihenőt kapott, többiek sérülés miatt. Foster és Bennett várhatólag fog játszani, Blount nem valószínű, Faine sem.

Ez az edzőkomplexum
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Hihetetlen ez a hullámzás amit nyújtunk Offense részről, a D meg egyre jobb, de Tanard nagyon kellett! Londonban elkaphatjuk a Macikat!

Ja és Manchester United szurkolént 😀

Que sera, sera, whatever will be will be...We're going to Wembley. Que sera, sera...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman szerintem is gyenge volt, de NFL.com szerint esélyes hét irányítója címre, lehet rá voksolni: http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/REG/6
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Persze, a csalódottság is beszél belőlem, de 26 kapott ponttal a Saints nem szokott kikapni... Baromira eltalálta a védelmet most a Bucs, gondolom belejátszott az előző heti meccs csalódottsága is. Akkor is úgy gondolom, hogy Freemantől ez nem PO szint, és lett volna szabad kikapnunk.

több mint 12 éve
Inez 9
Nagyon szép meccs volt! 😊
Örülök, hogy most nem kaptak büntetéseket, ez is rengeteget számított. A múltkori meccsen nagyon sokat szabálytalankodtak, aztán tolathattak hátrafelé..

Ez most király volt, szép volt, jó volt!
😊
Hajrá Kalózok!

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Freeman idei szokásos formáját hozta, néha villant, néha akkora homályt dobott, hogy élmény volt nézni. De ennek ellenére vezette a támadósort előre, egy backup futóval! A védelem meccsről meccsre jobban teljesít, Tanard Jackson pedig pont az a hiányzó láncszem volt eddig oda. De aki még az egész év alatt extra: Ronde Barber!

Bővebben majd írok még, de előbb megnézem újra meccset
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Igazán megérte ébren maradni, mert nagyon jó meccs volt. 😊
Most először láttam idén egységesen erősnek a támadó és a védő alakulatot egyszerre.
Jól teljesítettek a sérülések miatt beállt játékosok is (Graham és Bowers), illetve IC-vel ünnepelte visszatérését Jackson.
Remélem innentől kezdve ezt a Buccanners-t nézhetjük év végéig, mert akkor nem lesz kétséges a rájátszás. 😀MikeInsDale
Nem kötekedni akarok, de a támadósorotok vicces volt néha, nem hogy erős. Igazából a meccset a védelem nyerte meg, ha nincsenek a szerzett labdát, akkor kapj le 10-et a Bucs pontjaiból, és csak dobj hozzá mondjuk 9-et a Saints-éhez.

Tényleg nem kötekedni jöttem, de Freeman konkrétan borzasztó volt néha, és ha jót akarsz a Bucsnak, akkor ne akard ezt a támadást látni megint. A két hosszú TD nagyjából annyiban volt Freemané, hogy el tudta dobni a labdát, mindkét play gyönyörűen volt tervezve, és a fal szépen tartott, amíg kellett, ezt a teljesítmény Rex is megcsinálja. Graham nagyon jó volt, amikor kellett meghozta, amit kellett, igazából a védelem mellett neki lehet adni a virtuális pacsit.

több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Igazán megérte ébren maradni, mert nagyon jó meccs volt. 😊
Most először láttam idén egységesen erősnek a támadó és a védő alakulatot egyszerre.
Jól teljesítettek a sérülések miatt beállt játékosok is (Graham és Bowers), illetve IC-vel ünnepelte visszatérését Jackson.
Remélem innentől kezdve ezt a Buccanners-t nézhetjük év végéig, mert akkor nem lesz kétséges a rájátszás. 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Azért nem annyira biztos a vereségetek, a szerintem nálatok sokkal gyengébb JAX ellen se voltunk annyira lehengerlőek, még ha egy percig se forgott veszélyben a W.
Most mondanám, hogy ha a félidőig szorosan tartjátok, akkor bármi lehet, de két éve 17-3-as félidő után intéztetek el minket 😊

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nézegettem, hogy tavaly és előtte miket játszottunk Saints ellen, én nagyon nem vagyok optimista, könnyen végzetes lehet a múlt és az e hét. Pedig egy győzelem esetén azért nem semmi lenne a 2-0-s csoportmérleg a Falcons-Saints duó után, ráadásul 4-2 is tetszene, mint mérleg, meg a csoport első helyét is elviselném akkor 😛Deny
Én sem vagyok optimista, de nagyon szurkolok majd nekik! Hátha! Grahamen sok fog múlni, hogy hogy megy neki a futás!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézegettem, hogy tavaly és előtte miket játszottunk Saints ellen, én nagyon nem vagyok optimista, könnyen végzetes lehet a múlt és az e hét. Pedig egy győzelem esetén azért nem semmi lenne a 2-0-s csoportmérleg a Falcons-Saints duó után, ráadásul 4-2 is tetszene, mint mérleg, meg a csoport első helyét is elviselném akkor 😛
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
ZSír, Tanard Jackson fel is kapom fantasyba úgy is pont egy jó DB kellene, van egy olyan érzésem hogy sokat lesz fenn a Def a pályán a saints ellen! a múlt heti meccset hála istennek nem láttam, és a meló miatt összefoglalóra se volt időm de amiket olvastam nem is nézem meg... Most javítunk! Szoros meccsen kikapunk, mert nem lesz futójátékunk! Blount doubful 1-2 meccset kihagyást jósolnak neki Talán Propable lesz jövő 7re! Reménykedjünk, de én elúszni látom a szezont!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Allen Bradford el lett küldve. Ezzel jelenleg kettő egészséges futó van a rosteren (Graham és Lumpkin). A lépéssel kb. egyértelműen Tanard Jacksonnak csináljuk a helyet, nagyon jól mozog edzésen, Saints ellen villanthat már. Bradford amúgy idei 6. körös pick volt, négy hétig nem játszott, majd Frisco elleni lebőgésen kapott pár futást, pár yardot hozott is, meg ST-ben egész jól ment neki. Várhatólag hamarosan PS-be újraigazoljuk, majd akár lehet nem sokára újra az 53-as keretbe is.

Azért a kettő futó elég aggodalomra adhat okot, főleg, hogy Blount sérülése nem nagyon javul egyelőre, jelenleg pár hétről beszélnek nála, amíg nem játszhat. Elvileg ugyanolyan sérülése vna, mint Cutlernek volt az NFC döntőben tavaly. Kezdőnek ma amúgy Graham lett jelölve (nem meglepő).

Meg blackout lesz megint, nagyon nem meglepő, kb. 5000 ember kellett volna, ami már meglepőbb, átlagosan 8-10000 fő szokott kelleni még. Pedig csúfos kudarc után jön a hazai meccs, ráadásul szinten futó nélkül, a Saints ellen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bowers DT lesz (3 technique), amíg McCoy sérült.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Blountról mit lehet tudni mennyire súlyos a sérülése?ThundersNFL
Héten nagy meglepetés lenne, ha pályára lépne.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 783 — !SuPeR6BoWL!
Blountról mit lehet tudni mennyire súlyos a sérülése?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon fasza hír, Tanard Jackson újra játszhat!

Valószinű érkezik még a LB Jacob Cutrera is a mi practice squadunkból. Legalábbis már 3 (immár ex) csapatársa gratulált neki. Jó kis backup LB, jól járt vele a Bucs.
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/11/2482708/per-twitter-jacob-cutrera-signed-by-the-buccaneers

Update: még nem láttam erről seholmegerősítést.iktriad
Meg van a megerősítés, csapa bejelentette.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valószinű érkezik még a LB Jacob Cutrera is a mi practice squadunkból. Legalábbis már 3 (immár ex) csapatársa gratulált neki. Jó kis backup LB, jól járt vele a Bucs.
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/11/2482708/per-twitter-jacob-cutrera-signed-by-the-buccaneers

Update: még nem láttam erről seholmegerősítést.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gerald McCoy nem IR, szerencsére, hanem "csak" week-to-week. Várhatólag 2-3 hét és játszhat is. Pedig nem ártana ő, ha már sokan bustként is tekintenek rá (mondjuk idén jó, szerintem), következő 4 hétben kétszer Brees-re kéne nyomás, egyszer meg Londonban Cutlerre és Fortét leszedni. De azért bizakodok, nem olyan rossz DT sor.
Egyúttal ez miatt jött is egy új ember, George Johnson, DE alapból. Eddig edzőcsapatban volt, most felkerült. Oda még anno egy TE (Daniel Hardy) elküldésével fért be, 53-as keretbe is TE lett az áldozata, Collin Franklin személyében.

McCoy mellett Blount is megsérült, ez meg komolyabb, mint tűnt, vasárnap még biztosan nem fog játszani, tehát Freeman vagy nagy napot fog ki, vagy elég sima meccs lehet abból is... De azért lehet hét második felére day-to-day lesz, de játszani nem fog.
Devin Holland pedig IR listára került, megint Ahmad Blacket emlegetik, mint rosterbe érkezőt.
több mint 12 éve
Inez 9
Rossz volt nézni..
Sajnáltam a srácokat, remélem legközelebb nem veszik ilyen lazán az elejét. Mindig bele tudnak húzni a második kétnegyednél, most nem sikerült.
😕

Drukkolok nekik nagyon..

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ilyet is ritkán csinálok, de nem nézem végig a meccsünket.
Botrány ahogy játszunk, és nem mellesleg a bírók is rendesen ellenünk fújnak. :S
A Frisco előtt viszont le a kalappal, mert igen csak előnyükre változtak Harbough keze alatt.
Remélem Morris helyre tudja tenni a játékosokat fejben a következő meccsre.MikeInsDale
Hát én is abbahagytam. Szar volt ma mindenki, Eagles meccs után meg nem kellett még egy végigszenvedés. Fiatal csapat, egy ilyen benne van, Saints ellen össze kell kapni magunkat.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ilyet is ritkán csinálok, de nem nézem végig a meccsünket.
Botrány ahogy játszunk, és nem mellesleg a bírók is rendesen ellenünk fújnak. :S
A Frisco előtt viszont le a kalappal, mert igen csak előnyükre változtak Harbough keze alatt.
Remélem Morris helyre tudja tenni a játékosokat fejben a következő meccsre.