Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
elsö félidöt sírva néztem végig de örültem hogy végig néztem a meccset a második félidö egy álom volt😊az lenne jo ha egész meccsen tudnánk ezt a formát hozni és nem adnánk egy félidö elönyt az elenfélnek! GO BUCs
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mivel technikai okok miatt a héten nem készült NFC South heti körkép a főoldalra, ezért az odaszánt Tampa Bay részt ide rakom be nektek:

Két nagy potenciállal bíró csapat meccsét rendezték meg vasárnap Tampában, de igazán csak egyik mutatott valamit képességeiből, az pedig a Lions volt. Ugyan a Buccs 13 pontot szerzett az első félidőben, de a teljesítmény inkább 3 pontot ért volna. Egy szerencsés interception után Talib hozott hét pontot, illetve 2 mezőnygól lett értékesítve, de abból az egyik inkább blama, mint siker, ugyanis egy 78 yardos kickoff visszahordás után született. A támadósorról mindent elmond, hogy 7 first down-t hoztak össze, szemben az Oroszlánok 16-jával két negyed alatt. A második félidőben sem tűnt úgy, hogy változik a játék képe, Calvin Johnson második elkapott TD-jével már 14 pont volt a két csapat között. De aztán Freeman-ék összekapták magukat, másfél perccel a találkozó lefújása előtt Earnest Graham szerzett touchdownt. Egy szerencsés büntetésnek köszönhetően kapott még egy esélyt a Kalózcsapat az egyenlítésre, de a „csoda” nem sikerült, nyert végül a Detroit 27-20 arányban. A vereség fő indokai lehetnek a futójáték teljes csődje (Freeman 26 futott yardjával a csapat legjobbja volt), illetve Freeman gyenge játéka, főleg az első félidőben (a végére egészen belejött). Védekezés terén ugyan Talib szerzett egy labdát, mégsem tudott semmit kezdeni Megatronnal, illetve Stafford kénye-kedve szerint játszhatott. Sem nyomás nem volt az igazi rajta, illetve több misstackle is volt, ami miatt pár yardokat kapott a Lions rendre.
A győzelem fontos lett volna, de jövő héten máris a Minnesota Vikings ellen lehet javítani. Ha Freeman felpörög, akkor kötelező a győzelem, ellenben gondok lehetnek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó cserének tűnik, Zuttah szerintem jobb, nem is értem miért nem ő kapta a kezdő posztot.MikeInsDale
Elvileg mindenki úgy volt Larsennel, hogy mutatott tavaly biztató dolgokat, így simán lehet kezdő. Aztán kiderült, hogy Freeman mögötte mindenben van, de biztonságban nem. (Erős túlzás, tudom 😊 ) Amúgy várhatólag nagyjából felezni fogják snap számot, tehát mentális jelentősége lehet a cserének főleg.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Jó cserének tűnik, Zuttah szerintem jobb, nem is értem miért nem ő kapta a kezdő posztot.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Zuttah kezdeni fog, Larsen pad.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Price pedig day-to-day, elvileg fine az állapota már, vasárnap várhatólag játszik is.Deny
Morris bejelentette, Price kezd is vasárnap.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Roster változás: Christian Yount, long snapper elküldve; jött Scott Albritton.
PS változás: Ross Homan, LB jött; Derrell Smith, LB ment.

Emellett ma/tegnap többen is jártak workout-on itt: Travis Ivey, NT; Johnny Jones, NT; Jake Kirkpatrick, C; Chris Riley, OT; Phil Trautwein, OT; Jay Ross, DT.

Brian Price pedig day-to-day, elvileg fine az állapota már, vasárnap várhatólag játszik is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézzél csak meg egy összefoglalót és látható, szar volt a fal. Emellett a meccs nagyobb részében vezetett a Lions, menni kellett, Freeman pedig lehetőség nélkül nem fog beindulni.

Sammie Stroughter, WR és KR kidőlt pár hétre sajnos, lábával van gond. Kár, mert Lions ellen talán az egyik legszebb Kalóz mozdulat az ő közel 80 yardos visszahordása volt. Meg hát mégis csak ő a kezdő slot elkapónk. Preston Parker fogja mindkettő szerepkörben helyettesíteni a tervek szerint.
Brian Price pedig day-to-day állapotban van.
Kellen Winslow pár napid nem edz, megszületett a gyermeke.
McCoy meg lehet kap egy kis pénzbüntit, megjegyezte, hogy szerinte sok esetben tartották nem legálisan vissza őt és pár másik DLine tagot az oroszlán falemberek, ezt jelezték bíróknak is, de azért eszükbe jutott, inkább játszani kéne. Most már persze mondogatja McCoy, nem biztos benne, de akkor olyan érzése volt.

Védelem pedig passz elleni gyengesége miatt a héten 2x2 órával többet fog elemezni.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Blount nálam van fantasyben mi a túróért nem futatták...ThundersNFL
Légyszíves ne írj már minden topicba a játékosaid kapcsán. Azért nem futtatták, mert nem.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Blount nálam van fantasyben mi a túróért nem futatták...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
muha, mindenki kikapott a csoportból.
sovány vigasz, de másnak nem orülhetünk.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lee szerződése át lett alakítva. Kapott nagyobb signing bónuszt, és kb. 800.000-rel kevesebb helyet foglal capből (tartalékolás megy, de mire? 😀). Ennek ellenére nyáron ugyanúgy UFA lesz
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Inaktívok ma: RB Allen Bradford, S Larry Asante, CB Myron Lewis, CB Anthony Gaitor, T Demar Dotson, T Derek Hardman, TE Zack Pianalto.
Két CB kár, vékonyak leszünk ott.

Túloldalé pedig: QB D.Stanton, CB A.Smith, RB K.Williams, LB D.Hogue, G Jacques McClendon, T J.Fox and DT N.Fairley.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg vannak az idei csapatkapitányok: Josh Freeman, Jeff Faine, Ronde Barber, Quincy Black és Adam Hayward. Meglepetés nincs szerintem.

Clayborn sack dologhoz: merni kell nagyot álmodni, még ha szinte lehetetlen feladat is az elérése. De én 6 sackkel kiegyeznák amúgy DoM 😊

Még egy kis felvezetés, pár fontos match-up, amin múlhat a végkimenetel és nem lesz említve a főoldalon megjelenő beharangozóban:
- Trueblood <-> Avril
- Foster <-> középre beérő slot receiver és/vagy TE
- Winslow <-> LB sor
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mostanában nem követtem annyira a bucsot, de a tavalyi szezon alatt eléggé megkedveltem a csapatot, szóval idén szurkolok majd nektek is. 😊 ki mit tippel az oroszlánok elleni meccsre? szerintem 20-17 lesz nektek, utolsó másodperces field goallal
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Clayborn menő, kétszámjegyű sack élérése az idei évre a célkitűzése.Deny
Csak tapogassa! 😉



Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Clayborn menő, kétszámjegyű sack élérése az idei évre a célkitűzése. Azt mondta, Donald Penn sokat segíthet neki ebben.Deny
Max. a CFL-ben.

Erős jó indulattal 6 over/under.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Clayborn menő, kétszámjegyű sack élérése az idei évre a célkitűzése. Azt mondta, Donald Penn sokat segíthet neki ebben.Deny
Miért, az edzésen elért sack is beleszámít? 😀somoskovig
De csak, ha 11v11 elleni gyakorláson mutatta be 😛


És hogy legyen aktuális is, idén ott lesz a 93-as szám a Buccs sisakokon. Aki esetleg nem tudja az okát, az bújjon el.
Ja, meg első meccs blackout, kb. 9-10.000 jegy nem talált gazdát.Deny
Hallelujah.
Még nehezebb lesz streamet találni.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Clayborn menő, kétszámjegyű sack élérése az idei évre a célkitűzése. Azt mondta, Donald Penn sokat segíthet neki ebben.Deny
Miért, az edzésen elért sack is beleszámít? 😀somoskovig
De csak, ha 11v11 elleni gyakorláson mutatta be 😛


És hogy legyen aktuális is, idén ott lesz a 93-as szám a Buccs sisakokon. Aki esetleg nem tudja az okát, az bújjon el.
Ja, meg első meccs blackout, kb. 9-10.000 jegy nem talált gazdát.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Clayborn menő, kétszámjegyű sack élérése az idei évre a célkitűzése. Azt mondta, Donald Penn sokat segíthet neki ebben.Deny
Miért, az edzésen elért sack is beleszámít? 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Clayborn menő, kétszámjegyű sack élérése az idei évre a célkitűzése. Azt mondta, Donald Penn sokat segíthet neki ebben.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Te/ti?Deny
3 pontnál nagyobb különbségű Lions sikert várok.
Sztem a DLine már most dominálni fog,össze vannak szokva PS meccseken is jók voltak (depth is). Jelenleg nem látom azt a secondaryt (legyen is igazam!) aki megállítja a Stafford-Megatron,Burleson hármast.
Amin sok fog múlni az az,hogy működnek a futások mindkét oldalon.
Aztán lehet,hogy csúnyán csalódok.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aktuális roster változások:
A tegnap elbocsátott George Johnson, DE vissza lett hozva PS-be; Daniel Hardy, TE pedig el lett onnan is küldve. Kissé meglepő, hogy senkinek nem kellett Johnson, aki előszezon során elég jó volt (legtöbb sack az egész mezőnyben pl.) és az is érdekes, hogy nem Collin Franklin ment, ha már TE elküldés volt PS-ből, hanem az a Hardy, aki előszezon során mutatott pár ígéretes dolgot (jó, blokkolni nem tud). Franklin meg talán még Overbaynél és Purvisnél is gyengébb volt augusztusban, ennek ellenére utóbbi kettő sima elküldés volt, ő meg még mindig PS-tag.

Más, valószínűleg Preston Parker lesz a kickoff és punt visszahordó is, Spurlock a helyettese. Érdekes, mert Spurlock nem is gyakorolta idén egyáltalán. De menő dolga van, harmadik számú WR spotért küzdd, ő harmadikszámú QB és backup returner is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mit vártok a hétvégi meccstől?
Csakhogy rátérjünk a lényegi részre. 😀Bazzani
Győzelmet értelemszerűen, de nagyon nyögvenyelős lesz (ha lesz), még így is, hogy nálatok is vannak gondok.
Egyébként főleg három dolgon múlhat, hogy meg lesz-e a Kalóz siker:
1. Secondary összeszedi magát Megatron ellen: Tavaly teljesen dominált egymás ellen, könnyen lehet, hogy ő miatta (sem) lett PO. De tavallyal ellentétben idén Talib játszani fog, és nem EJ Biggers lesz vele szemben, ami azért update erősen.
2. O-Line tartja magát: Erős a detroiti védőfal, de szerintem ez nem fog még most kijönni, majd olyan októbertől fog teljes erejében pompázni. De azért Suh megtartása is óriási feladat lesz, főleg, hogy O-Line PS alatt fos volt.
3. Freeman formába lendül: Ha Josh azt hozza, amit augusztusban, akkor kb. esélytelenek vagyunk. Szerencsére nála a tétmeccs nem nyomasztó hatású, hanem motiváló. 😀

Te/ti?
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mit vártok a hétvégi meccstől?
Csakhogy rátérjünk a lényegi részre. 😀Bazzani
23-20 a Bucs-nak OT-ban 😀 Na jó, nem. De szerintem nagyon szoros meccs lesz, csak úgy mint tavaly, remélhetőleg most Bucs győzelemmel 😊 Bár az is simán elképzelhető, hogy a Lions D simán bedarálja Freemanéket...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!