Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nehéz szülés volt, olyan igazi Buccsos, de meg van a győzelem. Painter vezetett két szép driveot ellenünk (mindegyik FG-lal fejeződött be, csak 2. kihagyta Colts), meg volt két olyan passza Garconnak, amit ő (és a blokkok) megoldottak és lettek 50+ yardos TD-k. A meccs többi részében védelem teljesen levette őt és futójátékot is. Clayborn tényleg egyre durvább lesz, ma egy percig felmerült bennem, hogy a szezon előtt jósolt 10 sackje nem is lesz annyira talán messze valóságtól. Mellette még Bennett (sack, FF, FR) és McCoy is jól nyomta, utóbbi végre le is teperte QB-t.

Freeman és az offense első félidőben szokás szerint szar volt, 10-0 kellett ahhoz, hogy felébredjenek, de akkor vittek is két szép driveot, sajnos másodiknál (talán edzői hiba miatt is) nem lett meg a FG. Meg ott volt ugye Benn elkapása, ami előtt kilépett, így érvénytelen, pedig gyönyörűen csinálta.
Blount ma is sokat futott, de most nem éreztem úgy, hogy felesleges, konstans 4-es átlagot meccs elejétől hozta, végére pedig jött a szoksásos nagy futása, mely most gamewinnig TD lett.

Véleményem szerint saját magunknak tettük nehézzé a meccset, nem szabad ennyi big playt benyelni ennyi miss tacklevel, illetve legalább 2-3 interception lehetett volna, csak védők kiejtették. De ez elkapókra is igaz, volt Mike és Benn drop is.
Rövid hét jön, át kell utazni fél országot, a szintén 3-1-gyel álló Frisco lesz az ellenfél, WC miatt érhet sokat ez a meccs (értem úgy, hogy jobb NFC belüli mérleg, szerintem Frisco nyeri csoportját, nem lesz WC rivális). Mi pedig 3-1 és Falcons előtt vagyunk és ez maradjon is így szezon végéig. Amúgy 2008 novembere óta először nyertünk sorozatban háromszor (akkor 4 wines volt a streak).
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na gyerünk el kell kapni a colts-ot!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ronde Barber lett a hét védőjátékosa az NFC-ben. Asszem jó döntés volt Gonzora állítani, mégha szélen szoptuk is yardokat, összességében nyertünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan is IR-re került Cody GrimmDeny
Helyére pedig a PS-ből a TE, Colin Franklin érkezett.

Blackout pedig elkerülve, el lett adva már a 2000 db jegy. Ezzel 14 meccses blackout széria megdőlt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hivatalosan is IR-re került Cody Grimm
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Apró roster változás, PS-be érkezett Zan Taylor, OG-C. Nyáron a Jets-nél volt az előszezon során, de roster helyet azóta sehol nem kapott. Azt nem tudom, még ki helyére jött, de valószínűleg az újonc Ahmad Black kerül fel roster helyre, de ez csak tipp, nem olvastam erről még semmit. Legkésőbb hétfőn kiderült, ott úgyis mind az 53 embert látni fogjuk.
Ha már hétfő, akkor úgy tűnik, 2009 után először nem lesz blackout, 2000 db jegyet kell még eladni. De hát csak megtelik a stadion, 2008 után először lesz prime time meccs itt.
Valamint még ide kapcsolódik, mármint Colts elleni meccshez, hogy péntek délutáni edzés elmarad, helyette éjszaka, fényeknél lesz egy, hangolódásképpen.

Más, Morris szerint Foster Quincy Black visszatérése után is fenn fog maradni nickelben, jó volt Buccs ellen itt.
Valamint védelemről van még pár statisztika, ami kezdi kicsit alátámasztani, hogy Falcons ellen egész rendben voltak 😊
- 15 futásból 30 yardot ért el Falcons, ebből Turner 20-at 11 kíséletből.
- futott first downt kettőt engedett a def csak
- 4 sack lett, ebből 3 esetén csak a védőfal ment QB-ra
- 3 labdaszerés, 2 FF és 1 interception
- rengeteg QB hit (hivatalosan csak egy, de aki a látta, tudja, hogy nem így van)
- 7 szerelés negatív yardon
- négyszer jöttek be a vörös zónába Sólymok, ebből egyszer szereztek TD-t, egyszer meg turnover on downs jött a 10 yardoson


Cody Grimm egész évre kidőlt (ACL), Larry Asante és Corey Lynch küzdhet helyéért ezerrel.Deny
Sajnálom Grimm-et, mert fejlődőképes játékos lenne.
Amúgy Tanard Jackson, ha letöltötte a büntetését, akkor nem lehet esélyes, hogy visszakapja a kezdő posztot?
Lehet, hogy sokszor tett már rossz fát a tűzre, de jó safety. 😊MikeInsDale
Büntetése után szerintem abszolút kezdő esélyes. Annyira én nem sajnálom Grimm elvesztését, Vikes ellen szerintem szörnyű volt. Persze, azért nem kívántam neki ilyet.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Cody Grimm egész évre kidőlt (ACL), Larry Asante és Corey Lynch küzdhet helyéért ezerrel.Deny
Sajnálom Grimm-et, mert fejlődőképes játékos lenne.
Amúgy Tanard Jackson, ha letöltötte a büntetését, akkor nem lehet esélyes, hogy visszakapja a kezdő posztot?
Lehet, hogy sokszor tett már rossz fát a tűzre, de jó safety. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cody Grimm egész évre kidőlt (ACL), Larry Asante és Corey Lynch küzdhet helyéért ezerrel.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nos, rövidítve újra megnéztem meccset, pár dolgot még írnék:

+ time managment: Kb 10-12 perccel birtokoltuk tovább a labdát; futottunk, amikor nem ment (összesen volt vagy 35 futásunk 3-as átlag körül); --> Falcons veszélyes passz játéka meg vonal mellett állt (végén tudjuk mennyit ért)
+ Freeman mobilis irányító, de eddig lábbal sosem ért be TD-re, most igen 😊
+ Gonzo levédekezése: sok embert emésztett fel, de a TD mellett (azt a playt hetekig gyakorlhatták Ryanék, tökéletesen ment Eagles ellen és most is) alig jutott labdához. Ára volt, Barber fogta, így Biggers szopott Roddyval, de a LB-ek mehettek saját dolgukat tenni cserébe.
+ pass rush: végre nem csak pressure volt, hanem sack is, Clayborn is mutatott dolgokat, Price-tól is szép a 2 TFL, illetve a nagy sackje; hamarosan pedig elvileg Bowers is kezd hadra fogható lenni
- red zone labdaeladások: Freeman harmadszorra adta el idén az utolsó 20 yardban a labdát, ezzel rossz esetben is 9 pontot vett el a támadóktól. Ami bosszantóbb, kétszer is Winslow volt rosszul célozva. Pedig TC során ez nagyon ment nekik (lehet, mert a 2. és 3. defense ellen nyomták....)
- EJ Biggers vs. Roddy White: no comment....
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szenvedős meccs volt, de ez senkit nem érdekel, mi állunk 2-1-gyel, ők meg 1-2-vel! Freeman végső snapes dolga genyóság volt, de bejött. Ennek ellenére azért rengeteg a hiba, passz ellen konkrétan nem tudunk védekezni. Amúgy Clayborn egyre jobb lesz, Foster meg egy állat már!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Injury report:
Out: James Lee, Stroughter
Dobtful: Quincy Black (85%, hogy out lesz)
Questionable: Winslow, Crowder (mindketten edzettek ma már)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglestem tecsőn, hogy nem volt-e véletlenül kint egy receiver, amire kiment egy corner, de még csak az sem. Ez így elég nagy hiba

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezt most láttam Buccs oldalon: AP első TD-jánál valaki lemaradt a pályáról...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
L.A. Buccaneerstenorx
Nagyon nem lepne meg, ha költözés lenne. Csak Glazer imádja Tampa városát elvileg. De ennyi erővel jegyeket is megvehetné 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
L.A. Buccaneers
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óriási meglepetés következik, megint blackout van meccsen. Sorozatban 10.-szer, idén másodszor.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sérültekről:
Nem edzett:Quinciy Black, James Lee, Sammie Stroughter és Kellen Winslow (nincs semmi baja, csak szabadnapot kapott, mint ahogy minden héten kap egyet már),
de Myron Lewis igen!
Ha Black bokája nem jön rendbe vasárnapra, akkor Dekoda Watson fog helyén pályára lépni, és Foster fogja a védőjátékokat hívni (eddig Black hívta). Valamint Foster fog nickelben maradni legtöbbször Hayes-szel is fenn.
Volt kis PS-roster változás is, Ross Homan el lett küldve, és Derrell Smith vissza lett hozva (pont Homan miatt repült korábban). Mindketten újonc LB-ek.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Van mit szeretni rajtuk, remek hajtós csapat.
több mint 12 éve
Inez 9
Csapat neve egyértelműen már Tampa Bay Come-Backaneers!

Első félidő egy kínzás volt, második elején egy ideig nem is néztem meccset, csak Red Zone Channel révén, így néhol hiányosak meglátásaim, de majd persze megnézem azt is még egyszer.
Ami nagyon zavaró, amit írtatok is, hogy meccs elején sablon játékot játszunk, teljesen kiszámítható minden, nem is próbálunk nagy játékot. A végére elkapja a srácokat a lendület, de mondjuk jövőhéten Falcons ellen ennyi előny nem biztos, hogy bele fog férni.
Kiemelkedően gyenge volt szerintem Grimm, annyira rosszak ezek a bokára irányuló szerelései, hogy valami hihetetlen. Második negyedtől számoltam, csak 3 ilyet próbált, egyiknél se fogta meg Petersont, sőt, azt hiszem másodikból TD is lett. De amúgy is jellemző a miss tackle. Meg védőfal is átérhetne már rendesen QB-ig, várom nagyon Bowerst.

Lényeg, megvan a győzelem, ezzel holtversenyben csoportélén állunk 😛Deny
Gyönyörű küzdelem volt, most szerettem bele a csapatba!
😊

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
várjá, azt mondta, hogy ez volt a legrosszabb első félidőnk, mióta ő a HC, bár az a baj, hogy a te verziód sincs messze az igazságtól 😀

http://www.bucsnation.com/2011/9/19/2435509/raheem-morris-had-some-interesting-things-to-say-after-the-game

meg leirat alapján Blackről is mást mondott, de megint, a te verziódban is van valami, mert kicsit érthetetlenül nagy edzőkedvenc.Glen Runciter
Valóban, bár sokat tényleg nem javít a helyzeten 😀 Mondjuk ezt a cikket csak félig olvastam, közbe meg hallgattam interjúját.


Más: Foster jelölve lett a hét újonca díjra. http://www.nfl.com/voting/rookies
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
várjá, azt mondta, hogy ez volt a legrosszabb első félidőnk, mióta ő a HC, bár az a baj, hogy a te verziód sincs messze az igazságtól 😀

http://www.bucsnation.com/2011/9/19/2435509/raheem-morris-had-some-interesting-things-to-say-after-the-game

meg leirat alapján Blackről is mást mondott, de megint, a te verziódban is van valami, mert kicsit érthetetlenül nagy edzőkedvenc.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végre volt időm meghallgatni/megnézni Morris meccs utáni sajtótájékoztatóját és azért akad érdekes mondat:
- Idézném: "Amióta én vagyok itt az edző, mindig gyengén játszunk az első félidőben."
- Másik, amikor Quincy Black hiányáról kérdezték, eljutott valahogy odáig, hogy képtelen lenne padoztatni, hosszú távon helyettesíteni. Ez mondjuk csapat LB-ei felé nem biztos, hogy jó morális segítség.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Deny mit csinálsz ha véletlenül a Tampa és az Eagles összekerül az NFC PO-jában? Bár lehet sejtem mivel Kolbot mertük lepasszolni 😉 Nekem legalább a másik csapatom AFC-s a Chiefs s jelen pillanatban esély sincs rá mondjuk SB-n, hogy az Eagles-l összekerüljenek, hála Istennek úgy tűnik nem az Eagles miatt 😛dande
Offolok akkor már:
Tehát első az Eagles NFL szinten, bárki(k) ellen.
Utánuk Buccs a kedvenc, majd szorítok Kolb-nak Cards színeiben, de Gabbert-nek is nagyon Jax-nél, illetve minden Mizzou játékosnak (így az sem volt annyira szar érzés, amikor Weatherspoon sorozatosan csinálta ellenünk tegnap tackle-öket.Deny
Off: Nem komolyan csak piszkálódni akartam, egyébként nálam meg a Bengals kezd még előre jönni persze Dalton miatt 😛

ON
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny mit csinálsz ha véletlenül a Tampa és az Eagles összekerül az NFC PO-jában? Bár lehet sejtem mivel Kolbot mertük lepasszolni 😉 Nekem legalább a másik csapatom AFC-s a Chiefs s jelen pillanatban esély sincs rá mondjuk SB-n, hogy az Eagles-l összekerüljenek, hála Istennek úgy tűnik nem az Eagles miatt 😛dande
Offolok akkor már:
Tehát első az Eagles NFL szinten, bárki(k) ellen.
Utánuk Buccs a kedvenc, majd szorítok Kolb-nak Cards színeiben, de Gabbert-nek is nagyon Jax-nél, illetve minden Mizzou játékosnak (így az sem volt annyira szar érzés, amikor Weatherspoon sorozatosan csinálta ellenünk tegnap tackle-öket.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Deny mit csinálsz ha véletlenül a Tampa és az Eagles összekerül az NFC PO-jában? Bár lehet sejtem mivel Kolbot mertük lepasszolni 😉 Nekem legalább a másik csapatom AFC-s a Chiefs s jelen pillanatban esély sincs rá mondjuk SB-n, hogy az Eagles-l összekerüljenek, hála Istennek úgy tűnik nem az Eagles miatt 😛