Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És roster változás jutott még mai napra is:
Claim: Zack Pianalto, TE
Cut: George Johnson, LB és DJ Johnson, CB (ugye tegnap jött Dilas, így eggyel többen voltak).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Alakul a PS, eddig tagja lett Ed Gant, WR; Rudy Carpenter, QB; Daniel Hardy, TE; Ahmad Black, S; Will Barker, OT; Collin Franklin, TE; Mossis Madu, RB; Derrell Smith, LB.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elhunyt Lee Roy Selmon 😕

Illetve van roster változás is, érkezett a LB Zac Diles, 2007-es hetedik körös pick, aki azóta 30 alkalommal kezdett Houston Texans mezben. (Igaz, azóta járt a Ramsnél is, de kirakták végső 53 előtt.) Amiért esélyes lehet nálunk, mert rajta kivül 5 LB van csak rosteren, valószínűleg Foster lesz a legnagyobb riválisa, illetve Morris jól ismeri, ő volt college évei alatt edzője (2006, Kansas State Wildcats, Morris volt DC).
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
S Ahmad Black - kissé meglepő, hogy azonnal el is lett küldve
Deny
oké, hogy sérülés, de akkor is rookie, remélem valaki még felkukázza 😕
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nos, itt van a végső roster szűkítéses lista:

Waived:
RB Armando Allen
C Matt Allen
T Will Barker
S Ahmad Black - kissé meglepő, hogy azonnal el is lett küldve
T Cory Brandon
QB Rudy Carpenter - elég a 2 QB akkor
G Thomas Claiborne
QB Jonathan Crompton
G Marc Dile (injury settlement)
WR Ed Gant - pedig ígéretes volt, 4. hét után azt hittem, roster meg lesz neki
TE Daniel Hardy
S Dominique Harris
LB Brandon Heath
LB Simoni Lawrence
RB Mossis Madu
DE Alex Magee - meglepi
LB Tyrone McKenzie - még mindig meglepi
DE Kyle Moore - kicsit ez is meglepő
TE Nathan Overbay
WR Maurice Price (injury settlement)
TE Ryan Purvis
LB/FB Nick Reveiz
K Jacob Rogers
LB Derrell Smith
DT Al Woods

Terminated/Vested Veteran:
DT John McCargo

Placed on Reserve/Physically Unable to Perform List:
LS Andrew Economos
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Carpenter elküldve.
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
http://www.tampabay.com/sports/football/bucs/report-former-tampa-bay-buccaneer-great-lee-roy-selmon-suffers-stroke/1189484
😕


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Lee Roy Selmon stroke-t kapott, állapota kritikus...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sikerült végére jutnom így munka után Morris beszédének ma, és megérte, mivel megnevezett 9 védőfal játékost (és egy LB-t), akit alapból fog használni, ráadásul utalt arra is, hogy ki hol fog helyet kapni.
NT: Miller, Price, Okam
DT: McCoy, Okam
RE: Clayborn, Crowder, Watson (passz ellen csak elvben)
LE: Bennett, Bowers, Johnson
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akik elvileg cut (de ugye nem 100%): Tyron McKenzie (LB), Kyle Moore (DE), John McCargo (DT)

A listát bővítem majd, ha csak nem jön újabb hsz azóta. Morris egyébként azt mondta, élete legnehezebb hétvégéje áll előtte, hogy ki menjen, ki maradjon.

McKenzie-ről már írtam, Moore is meglepetés, én 5. DE-nek szituációs helyzetbe vártam, meg DoM is ezt írta ugye.
McCargo sablon cut.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meglepetés ezerrel: Tyron McKenzie el lett zavarva. Nálam elsődleges backup LB volt, egyelőre nem tudom hova tenni.

Lions ellen meg blackout lesz, 15000 jegy kéne még az eddig eladott 50k-hoz.

Szerk: McKenzie cut még nem biztos, RM nem tért ki rá, azt mondta roster szűkítések csak szombat este lesznek hivatalosak.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megvolt az utolsó PS meccs is, kb. a lényege, hogy Ed Gant 96 yardot elkapott TD-ét érdemes megnézni, szép kis spint nyomott. A kezdők nem játszottak, sőt a legjobb backupok sem (Zuttah, Watson pl). Első félidőben főként a 3. sor játszott Carpenter vezetésével, néha nagyon rosszul, de néha egész jól, two-minute alatti drive megint ment, ez az egész PS során eddig elég jól megy, akár Josh Johnsonnal, akár Freemannel, akár vele. A meccs még izgalmas is volt, végig a Washington vezetett, aztán az említett Gant TD, majd Armando Allen screen catch TD után Gant a két pontos elkapást is összehozta, ezzel megvolt a comeback. Csak hát sajnos Clemes és Stallworth összehozott egy GW TD drive-ot Indiánoknak.

Ennek ellenére a meccs tényleg nem volt rossz, elég jól festettek a cserék, amire kellenek tökéletesek lesznek, Gant szinte biztos, hogy megcsíp egy roster spotot. De ez majd vasárnap éjfélig dől el úgyis.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyébként szerinted hogy nézne ki a legjobb védőfal itt, illetve ki mögött ki lenne elsődleges csere ember?Deny
Nincs túl nagy variációs lehetőség.

RDE: A legnagyobb kérdőjel nálam Clayborn játéka. Nem látom, hogyan lehetne ő hiteles veszélyforrás komolyabb LT-k ellen. Ide gyakorlatilag nincs is alternatíva. Esetleg Bennett vagy Crowder.

LDE: Bowersnek betonozva remélhetőleg hosszú évekre. Kezdetben talán limitálnám a játéka, de mondjuk bye week után semmi akadálya nem lehet, hogy folyamatosan a pályán legyen. Bennett itt is alternatíva, Kyle Moore meg az inkább futásorientált cseréje lehet Bowersnak.

UT: McCoy nem kérdés. Helyettese se fontos azon kevés alkalomra, amikor nem lesz pályán.

NT: Roy Miller kérdéses térde miatt Okam tűnik a legjobbnak.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És mivel nem tudom utolsó PS meccs előtt mennyire lesz már időm, egy kis spekuláció az 53-as rosterre:
QB: Freeman, Josh Johnson (azért merem mondani, hogy 2 QB-val nekivág a szezonnak Morris, mert pár edzésen már Spurlock is volt itt próbálgatva vésztartaléknak)
RB: Blount, Lumpkin, Graham, Bradford (Azonnal meg is van a felszabaduló plusz hely QB miatt, Blount mögött nincs meghatározó RB, de tehermentesíteni kell, ezért lesz több is, majd valaki valamit csak alkot elven)
FB: Lorig
WR: Mike Williams, Benn, Briscoe, Spurlock, Gant, Stroughter (utolsó kettő közül bárki helyére jöhet Parker is esetleg)
TE: Winslow, Stocker, Hardy, Purvis (edzők szeretik itt a sok TE-et, így meg lehet variálni, ki blokkolós, ki futásblokkolós, ki elkapósabb)
OT: Penn, Trueblood, Dotson, Barkers (és igen, Lee lekerül rosterről, ritka fos eddig)
OG: Larsen, Joseph, Hardman (kissé rövidre sikerült 4. TE helyett lehet 4. OG lesz, mondjuk Zuttah is tud G-ot játszani)
C: Faine, Zuttah
DT: McCoy, Miller, Okam, Price, Woods (Woods nem érdemelné meg, de egyelőre nem szabad 4 DT-vel nekivágni a szezonnak)
DE: Clayborn, Bennet, Bowers, Crowder, Moore (de akár lehet George Johnson is felkerül, és 6 DE lesz rosteren, ez igazából DT-k számától függ szerintem)
LB: Black, Hayes, Foster, McKenzie, Watson, Hayward (ebben a 6 emberben biztos vagyok, többet sem hiszek, mivel gyakran lesz 2 LB-s felállás. Érdekesebb kérdés, ki kerül PS-re, mert Lawrence, Derrell Smith és Reveiz is megérdemelné)
CB: Barber, Talib, Biggers, Lewis, Gaitor
S: Sean Jones, Grimm, Larry Asante, Lynch (Ahmad Black pedig PS vagy IR; elférne még S, de nincs igazán ki)
K: Barth
P: Koenen
LS: Yount
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még kicsit vissza előző meccshez, de most jutottam el odáig, hogy összeollózzam a jól teljesítők listáját, jöjjön is ez:

Legarrette Blount, RB: De nem a futásban mutatott teljesítménye miatt, hanem az elkapások miatt. Ötször vették célba, 3 elkapás, 62 yard. Ez jó lenne, ha hosszútávon állandósulna, mert szerintem az ő erőssége pont az, amikor LB-ek és DB-ek ellen mehet. Ez pedig egy fal mögé belépés majd elkapás után mehet (mint Shady McCoy-nak az Eaglesben, aki tavaly annyira jó volt ebben, hogy 72 elkapásával csapat legjobb elkapója is volt).
Arrelious Benn, WR: Nem a számok miatt (3 felé menő passz, 1 elkapás, 12 yard és 17 futott yard), de sérülés után ilyen jó mozgással visszatérni jó jel. Egyáltalán nem látszott, hogy fájlalná térdét vagy féltené, ergo teljesen túl van a sérülésén. Simán 2. WR.
Daniel Hardy, TE: Egy elkapása volt, de az szájtátós. Sok ember között, majd még pár yardot is araszolt. Ráadásul, folyamatosan már leköti a LB-eit, megtudja verni őket, többször kell a DB-nek besegíteni ellene, képes gyorsan mélyre szaladni, ami az offense lehetőségei miatt elég jó. (Egyébként Freeman kétszer nem találta el, amikor tisztán volt) Szerintem meg lesz neki a roster, de erről majd kicsit lejjebb.
Nathan Overbay, TE: Hardy peche, hogy Overbay is nagyon jó meccset zárt, és már TE-ként rosteren van Kellen Winslow és Luke Stocker, tehát egy hely a kiadó. Overbay 2 elkapást hozott, amiből az egyik a game winning TD volt. Ennek ellenére szerintem végső keretszűkítésnél kikerül, de nagy fogás lehet később ő még valakinek, jó blokkoló és elkapni is tud.
Tim Crowder, DE: Ideje volt, hogy előrukkoljon valamivel, előző 2 meccsen észrevehetetlen volt. Csinált TFL-et, sacket, volt QB hitje. Úgy gondolom, roster helye meg lesz, és jól fogja mélyíteni a posztot.
Da'Quan Bowers, DE: Hétről-hétre jobb. Mondjuk azért a passrush terén még kell dolgoznia. Ő neki is megvolt a TFL, a sack, a hit, a 3.down stop. Ha így folytatja, akkor a liga egyik legjobb DE-állománya Tampaban lehet.
Michael Bennett, DE: Sokak szerint a meccs végére egyértelmű lett, hogy ő lesz a kezdő baloldali DE. Futás ellen előző meccseken is jó volt, de most végre folyamatosan nyomás alatt tartotta az ellenfél irányítóját is. A 3 TFL, a sack magáért beszél. Asszem nem sokan gondolták volna, amikor 2009-ben UDFA-ként a ligába került.
Geno Hayes, LB: Futás elleni bravuros védelemben ő is kivette részét, összesen 5 tacklet ért el, de volt egy gyönyörű sackkel végzödő blitze. Nagy játékot nem engedett, igaz nem is csinált. Ennek ellenére a LB egység legjobbja idén eddig.
Cody Grimm, S: Nagyon elemében volt, megmutatta igazi erősségét, a futás elleni védelemben kiváló, 4 tackle mutatja ezt. Egész védelmet bejátszotta, egyre komplettebb safetynek tűnik.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
akkor most talib nem lesz eltiltva? mert láttam a miami ellen be se volt öltözve!csupi4
nem lesz eltiltva egyelőre, hivatalos tárgyalása se volt még
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
akkor most talib nem lesz eltiltva? mert láttam a miami ellen be se volt öltözve!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Price, DT - Tavalyi második körös, aki még nem nagyon mutathatta meg magát pályán (sérülések miatt), de ma végre pályára léphet. Várhatólag kevés időt kap, nem is fog átmászni minden snap során a támadófalon, de azért a mozgását érdemes lehet figyelni. Elvben első csapat NT-je, főleg passz esetén jön. És mint mondtam, korai második körös, akitől hosszútávon azért starter szintet várnék.
Deny
Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, Frank Okam végre át tudott lépni a saját árnyékán, amivel elég komoly opciót kapott a Bucs a McCoy melletti helyre a falba Roy Miller mögé (elé?). Ha ez a trió kiegészül még egy éles Brian Price-szal, akkor nem lesz gond a fal belsejének frissen tartásával úgy, hogy ne legyen látványos minőségbeli visszaesés.DoM
Miami ellen már mutattak kis ízelítőt futás ellen a védőfal emberei, bizakodó vagyok én is az idei védelmet illetően.
Egyébként szerinted hogy nézne ki a legjobb védőfal itt, illetve ki mögött ki lenne elsődleges csere ember?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nos, lement a meccs, viharnak hála ezt is csak részben és szaggatva láttam, tehát elsősorban külföldiek alapján informálódtam. Kezdetben jöjjenek a csalódást okozó emberkék listája:

Josh Freeman, QB: Kissé talán jobb volt, mint múlt héten, de több alkalommal sem vette észre a teljesen üresben álló elkapót, illetve volt csúnyán alacsony és magas passza is. Mondjuk a 2-minute warning alatt nagyon összeszedte magát, gyorsan vitte végig a csapatot a pályán. Sokak szerint szereplésében közrejátszik, hogy Freeman olyan játékos, akinek kell a 4 negyed, hogy kihozza a legjobbját, kevés idő alatt nem pörög be rendesen. Reméljük, így van.
James Lee, OT: Továbbra is írtó gyenge, már nem kezdő helyért küzd, hanem lassan a rosterért. Egy előszezon meccs során összeszedni 4 büntetést, az egyszerűen nevetséges. Állítólag már csak azért van rosteren, mert LT backup nincs igazán, de jobb oldalt Demar Dotson a csere.
Jeremy Trueblood, OT: Amikor Cameron Wake volt vele szemben, akkor esélye sem volt, Freeman kénytelen volt vagy gyorsan passzolni, vagy menekülni. Mondjuk ez nem meglepő, Jeremy lassú játékos, Wake gyors, várható volt a missmatch, de ennyire? Ha Wake nem volt fenn, akkor hozta az átlagos szintet.
Ted Larsen, OG: Chiefs ellen jó volt, Pats ellen nem, és most megint gyenge volt újfent. Futás esetén nem tudta embereit eltolni, passz esetén őt rátolták irányítóra vagy megverték rendre. Mondjuk mentségére szóljon, elvileg bokája nem volt 100%-os állapotban.
Dezmon Briscoe, WR: Pats ellen is már sok szakember szemét szúrta, nem tudja védőket lerázni, akkor 2-szer passzoltak felé, egyszer kapta el. Most se ment ez neki, sőt, célba se lett véve a meccsen. Ergo, egyáltalán nem részese a támadósornak jelenleg, pedig 3. elkapónak szánták.
Alex Magee, DE: Mindezért nem csak ő a felelés, pályára sem lépett (pedig beöltözött). De egyszerűen hihetetlen, hogy TC előtt jónak tűnt, majd semmi hír róla, és eddig szinte lehetőséget sem kap pályán. Valami nagyon nem lehet rendbe vele.
EJ Biggers, CB: Gyorsan megmutatta Biggers, miért is kell nekünk Talib még. Marshall úgy verte meg (nem csak a 60 yardos TD-nél), hanem szinte mindig. Mondjuk a TD-ben nem csak ő volt a felelős, de ő is. Nagy, fizikálisabb elkapók ellen még néha a tackle sincs meg neki...
Myron Lewis, CB: Azt mutatta, amit tavaly, és ez azért csalódást keltő, mert volt egy nyara fejlődni. Tehetséges, de képzetlen. Volt pár olyan elkapás rajta, amikor jó helyen volt, előnyösebb helyzetben, mint az embere, mégis vagy DPI vagy elkapás lett belőle.

És ide raknám az edzői stábot is, mivel az egész PS során rengeteg a flag ránk, legtöbbje fegyelmezetlenségből.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brian Price, DT - Tavalyi második körös, aki még nem nagyon mutathatta meg magát pályán (sérülések miatt), de ma végre pályára léphet. Várhatólag kevés időt kap, nem is fog átmászni minden snap során a támadófalon, de azért a mozgását érdemes lehet figyelni. Elvben első csapat NT-je, főleg passz esetén jön. És mint mondtam, korai második körös, akitől hosszútávon azért starter szintet várnék.
Deny
Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, Frank Okam végre át tudott lépni a saját árnyékán, amivel elég komoly opciót kapott a Bucs a McCoy melletti helyre a falba Roy Miller mögé (elé?). Ha ez a trió kiegészül még egy éles Brian Price-szal, akkor nem lesz gond a fal belsejének frissen tartásával úgy, hogy ne legyen látványos minőségbeli visszaesés.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Döntés van Talib ügyében, idén nem lesz eltiltva a tavaszi ügye miatt. Örülünk 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meccs nap van (és végre én is követem találkozót élőben, tehát holnap várható "okoskodás" róla), jön a szokásos watchlist:
Brian Price, DT - Tavalyi második körös, aki még nem nagyon mutathatta meg magát pályán (sérülések miatt), de ma végre pályára léphet. Várhatólag kevés időt kap, nem is fog átmászni minden snap során a támadófalon, de azért a mozgását érdemes lehet figyelni. Elvben első csapat NT-je, főleg passz esetén jön. És mint mondtam, korai második körös, akitől hosszútávon azért starter szintet várnék.
Myron Lewis, CB - Előző alanyunkhoz hasonlóan ő is sérülés után tér ma vissza a harcmezőre. Tavaly mutatta, van benne potenciál, de sokat is kell tanulnia. Idén sérülés miatt edzések egy jelentős részét ki hagyta, ennek ellenére fejlődött, aki a jövő nagy játékosa is lehet.
Mason Foster, LB - Azt már tudjuk, hogy tud ütközni, meg fizetni is. De a pénzbüntetés után állítólag edzésen kissé visszafogottabban játszik, lassaban ütközik, mintha félne a zászlóktól. Remélem meccsre elfelejti, mert azért neki minden héten mutatnia kell, hogy miért kezdő és miért lehet leader.
Sean Jones, S - Nagyon gyenge preseason-ön van túl, de a roster helye biztos. De ha így folytatója, akár Tanard Jackson veszélyeztetheti kezdő szerepét. Mutass már valamit, Sean!

Jeremy Trueblood, OT - Mindig írom, most is, mert nem győzött még meg leírások alapján. Most se lesz könnyű dolga, elég gyors pass rushereket kap (Wake, Misi). Amiért fontos lesz, hogy ellenük mit hoz, az a RS-ben lévő hasonló esetek. ha ma megverik, akkor alapszakaszban kell majd neki ilyen ellenfelek ellen egy segítő RB/TE, ami azonnal csökkenti offense lehetőségeit.
Arrelious Benn, WR - Tavaly a 16. héten megsérült, most játszhat újra (az ACL kemény dió), a mozgását és sebességét érdemes lesz figyelni.
Luke Stocker, TE - Első 2 meccsen az újonc nem játszott csipő sérülés miatt, most fog, kap majd blokkoló és elkapós playt is, kérdés melyikben mit mutat.
Daniel Hardy, TE - Pats ellen ő a jobbak közé tartozott, elkapni tud, ami önmagában már rostert érhet. De azért egy meccsért nem kapja meg, ma még alkotnia kéne.

Ja, egy félidőt kapnak kezdők.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy teljesen modern a csapat, papír playbook helyett mind a 90 játékos kapott egy iPad 2-t, azon rajta vannak playbook-ok, meg majd ellenfelek videói, hasonlók.Deny
csökken a 3rd QB szerepe

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bennel mi a helyzet mikor fog már játszani? meg az érdekelne hogy talibról mit lehet tudni fog játszani vagy valami eltiltást kap?csupi4
Talib egyelőre néha összefut Goodel bácsival, de elvileg a szezont simán le fogja tolni


Amúgy teljesen modern a csapat, papír playbook helyett mind a 90 játékos kapott egy iPad 2-t, azon rajta vannak playbook-ok, meg majd ellenfelek videói, hasonlók.
több mint 12 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Bennel mi a helyzet mikor fog már játszani? meg az érdekelne hogy talibról mit lehet tudni fog játszani vagy valami eltiltást kap?