Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gerald McCoy nem IR, szerencsére, hanem "csak" week-to-week. Várhatólag 2-3 hét és játszhat is. Pedig nem ártana ő, ha már sokan bustként is tekintenek rá (mondjuk idén jó, szerintem), következő 4 hétben kétszer Brees-re kéne nyomás, egyszer meg Londonban Cutlerre és Fortét leszedni. De azért bizakodok, nem olyan rossz DT sor.
Egyúttal ez miatt jött is egy új ember, George Johnson, DE alapból. Eddig edzőcsapatban volt, most felkerült. Oda még anno egy TE (Daniel Hardy) elküldésével fért be, 53-as keretbe is TE lett az áldozata, Collin Franklin személyében.

McCoy mellett Blount is megsérült, ez meg komolyabb, mint tűnt, vasárnap még biztosan nem fog játszani, tehát Freeman vagy nagy napot fog ki, vagy elég sima meccs lehet abból is... De azért lehet hét második felére day-to-day lesz, de játszani nem fog.
Devin Holland pedig IR listára került, megint Ahmad Blacket emlegetik, mint rosterbe érkezőt.
több mint 12 éve
Inez 9
Rossz volt nézni..
Sajnáltam a srácokat, remélem legközelebb nem veszik ilyen lazán az elejét. Mindig bele tudnak húzni a második kétnegyednél, most nem sikerült.
😕

Drukkolok nekik nagyon..

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ilyet is ritkán csinálok, de nem nézem végig a meccsünket.
Botrány ahogy játszunk, és nem mellesleg a bírók is rendesen ellenünk fújnak. :S
A Frisco előtt viszont le a kalappal, mert igen csak előnyükre változtak Harbough keze alatt.
Remélem Morris helyre tudja tenni a játékosokat fejben a következő meccsre.MikeInsDale
Hát én is abbahagytam. Szar volt ma mindenki, Eagles meccs után meg nem kellett még egy végigszenvedés. Fiatal csapat, egy ilyen benne van, Saints ellen össze kell kapni magunkat.
több mint 12 éve
MikeInsDale Tampa Bay Buccaneers 174 — mikeinsdale@yahoo.com
Ilyet is ritkán csinálok, de nem nézem végig a meccsünket.
Botrány ahogy játszunk, és nem mellesleg a bírók is rendesen ellenünk fújnak. :S
A Frisco előtt viszont le a kalappal, mert igen csak előnyükre változtak Harbough keze alatt.
Remélem Morris helyre tudja tenni a játékosokat fejben a következő meccsre.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Sérült jelentés:
Quincy Black jelenleg questionable, de egész héten nem is edzett, nem nagyon várható, hogy játszik. Ami még tetőzi ezt, hogy Zach Diles doubtful és ő sem edzett héten, így pedig a kezdő LB sor ez lesz: Dekoda Watson, Mason Foster, Geno Hayes, és egy darab csere jut három emberre, de ő legalább mindenhol tud játszani Adam Hayward személyében. Gondolom így lesz sok nickel felállás, ahol bejön középre megint Barber (Vernon Davis ellen ez úgyse gond) és Biggers is kap megint lehetőséget rendesen.
Luke Stocker, TE out besorolást kapott, Colts ellen sérült meg, héten nem is edzett. Lee és Stroughter se tér még vissza, illetve Devin Holland, S is out. De ő csak ST-ben játszik, tehát...
Kellen Winslow nincs sérültlistán idén először, Zack Pianalto pedig probable már (hétfőn nem játszott). Probable még Graham, Crowder, Bennett és Talib. De mind a négyen fullosan edzettek ma, szóval no para.

Túloldalt Braylon Edwards (WR) nem fog játszani még mindig, Isacc Spopage (NT) doubtful, egész héten nem edzett, szerintem játszani sem fog. Spencer quiestionable, játszani fog várhatólag, ha mégse, az Preston Parker napja lehet.

Graham erőssége az elkapásokban vanDeny
Átlag van 5 Elkapása egy meccsen ebből hoz kb átlag 30 yardot meg kap mellé 2-3 carryt 5-6 fantasy pontnál többre ne számíts tőle! Lényeg a lényeg waiveren találsz 10 jobbat nála! Isaac Redman, Michael Bush, Tomlinson, Kendall Hunter, Thomas Jones nálam ezek vannak waiveren mondjuk csak 10 fős liga és Redmant behúztam, de ha a felsoroltak közül bármelyikkel jobban jársz 😊D11
Nem fantasy szemmel néztem én a Graham erőssége mondatot, csak megállapítottam. Úgy pedig az átlag 5 elkapás egy FB/RB átmenettől igenis jó.Deny
Persze király kis full back! Én fantasy szempontból írtam hogy nem jó választás!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sérült jelentés:
Quincy Black jelenleg questionable, de egész héten nem is edzett, nem nagyon várható, hogy játszik. Ami még tetőzi ezt, hogy Zach Diles doubtful és ő sem edzett héten, így pedig a kezdő LB sor ez lesz: Dekoda Watson, Mason Foster, Geno Hayes, és egy darab csere jut három emberre, de ő legalább mindenhol tud játszani Adam Hayward személyében. Gondolom így lesz sok nickel felállás, ahol bejön középre megint Barber (Vernon Davis ellen ez úgyse gond) és Biggers is kap megint lehetőséget rendesen.
Luke Stocker, TE out besorolást kapott, Colts ellen sérült meg, héten nem is edzett. Lee és Stroughter se tér még vissza, illetve Devin Holland, S is out. De ő csak ST-ben játszik, tehát...
Kellen Winslow nincs sérültlistán idén először, Zack Pianalto pedig probable már (hétfőn nem játszott). Probable még Graham, Crowder, Bennett és Talib. De mind a négyen fullosan edzettek ma, szóval no para.

Túloldalt Braylon Edwards (WR) nem fog játszani még mindig, Isacc Spopage (NT) doubtful, egész héten nem edzett, szerintem játszani sem fog. Spencer quiestionable, játszani fog várhatólag, ha mégse, az Preston Parker napja lehet.

Combjával van húzódása ha jól tudom, csütörtök már edzésbe állt, de csak könnyített munkát végezett! Szereintem játszani fog, de én elgondolkodnék egy olyan futó kezdetésén akinek csak pár carry jut Blount mögött, ráadásul a ligában az egyik legjobb futás elleni védekezése a 49ersnek van, jelenleg 4edikek ebben! Én Blountot se biztos hogy kezdetem!D11
Graham erőssége az elkapásokban vanDeny
Átlag van 5 Elkapása egy meccsen ebből hoz kb átlag 30 yardot meg kap mellé 2-3 carryt 5-6 fantasy pontnál többre ne számíts tőle! Lényeg a lényeg waiveren találsz 10 jobbat nála! Isaac Redman, Michael Bush, Tomlinson, Kendall Hunter, Thomas Jones nálam ezek vannak waiveren mondjuk csak 10 fős liga és Redmant behúztam, de ha a felsoroltak közül bármelyikkel jobban jársz 😊D11
Nem fantasy szemmel néztem én a Graham erőssége mondatot, csak megállapítottam. Úgy pedig az átlag 5 elkapás egy FB/RB átmenettől igenis jó.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Fantasy szempontjából szeretném kérdezni,hogy Graham játéka mennyire kérdéses?
Bocsi az offért!JoeyPorter
Combjával van húzódása ha jól tudom, csütörtök már edzésbe állt, de csak könnyített munkát végezett! Szereintem játszani fog, de én elgondolkodnék egy olyan futó kezdetésén akinek csak pár carry jut Blount mögött, ráadásul a ligában az egyik legjobb futás elleni védekezése a 49ersnek van, jelenleg 4edikek ebben! Én Blountot se biztos hogy kezdetem!D11
Graham erőssége az elkapásokban vanDeny
Átlag van 5 Elkapása egy meccsen ebből hoz kb átlag 30 yardot meg kap mellé 2-3 carryt 5-6 fantasy pontnál többre ne számíts tőle! Lényeg a lényeg waiveren találsz 10 jobbat nála! Isaac Redman, Michael Bush, Tomlinson, Kendall Hunter, Thomas Jones nálam ezek vannak waiveren mondjuk csak 10 fős liga és Redmant behúztam, de ha a felsoroltak közül bármelyikkel jobban jársz 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fantasy szempontjából szeretném kérdezni,hogy Graham játéka mennyire kérdéses?
Bocsi az offért!JoeyPorter
Combjával van húzódása ha jól tudom, csütörtök már edzésbe állt, de csak könnyített munkát végezett! Szereintem játszani fog, de én elgondolkodnék egy olyan futó kezdetésén akinek csak pár carry jut Blount mögött, ráadásul a ligában az egyik legjobb futás elleni védekezése a 49ersnek van, jelenleg 4edikek ebben! Én Blountot se biztos hogy kezdetem!D11
Graham erőssége az elkapásokban van
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Fantasy szempontjából szeretném kérdezni,hogy Graham játéka mennyire kérdéses?
Bocsi az offért!JoeyPorter
Combjával van húzódása ha jól tudom, csütörtök már edzésbe állt, de csak könnyített munkát végezett! Szereintem játszani fog, de én elgondolkodnék egy olyan futó kezdetésén akinek csak pár carry jut Blount mögött, ráadásul a ligában az egyik legjobb futás elleni védekezése a 49ersnek van, jelenleg 4edikek ebben! Én Blountot se biztos hogy kezdetem!
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Fantasy szempontjából szeretném kérdezni,hogy Graham játéka mennyire kérdéses?
Bocsi az offért!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀Deny
Na Deny ezek után te aztán le nem mosod magadról hogy igazából kinek szurkolsz, csak nem mered még! vállalni 😛 (tudmo ezt már egyszer megtárgyaltuk) A helyedben azt kellett volna mondani (meg én is ezt mondanám), hogy kezet rá. Persze a mi rendszerünkben nem biztos, hogy Freemannek ennyire menne, de a kora mindenképp mellette szól.dande
Nem tagadom, Freemant jobban kedvelem, mint Vicket, és szerintem mindegyik most van jó helyen 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀Deny
Na Deny ezek után te aztán le nem mosod magadról hogy igazából kinek szurkolsz szíved mélyén, csak nem mered még! vállalni 😛 (tudom ezt már egyszer megtárgyaltuk) A helyedben azt kellett volna mondani (meg én is ezt mondanám), hogy kezet rá. Persze a mi rendszerünkben nem biztos, hogy Freemannek ennyire menne, de a kora mindenképp mellette szól.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀Deny
Nah ez se rossz ötlet erre nem is gondoltam! Az én általam elképzelt ideális QB-hez közelebb áll az atletikusabb Vick, mert Freemanban azért van anyag, de cserébe nem sérülékeny és hát a kora. A 2009 ben draftolt QB-k közül szerintem a legjobb választás volt, megnézném mire menne ha lenne egy Megatronhoz hasonló célpontja! Amúgy láttam az eredménykövetőn jól kiszurkoltad a Bucs győzelmet egyedül! 😊D11
Muszáj volt, primetime meccsen azért legyen valami képviselet innen 😀

Stocker megsérült, week-to-week állapotba került (ilyet se hallottam még), helyére Zack Pianalto és Collin Franklin pályázhat, edzésen kell bizonyítaniuk.
Okam azért nem játszott Colts ellen, mert a Colts O-Line zonescheme nem feküdt volna neki, de 49ers ellen már lesz.
Morris szerint ST-harc kemény lesz, mindkettő csapat elég jó ebbeb.
Kregg Lumpkin fog játéklehetőséget kapni, egyre többet, edzésen meggyőzte Olsent, várhatólag 3. down esetén kerül elő.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De csak úgy, hogy a kocsikihajtó végén már kapcsolják is le a pia miatt 😛 Nekem még mindig McAfee a legszimpatikusabb az idióták közül

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀Deny
Nah ez se rossz ötlet erre nem is gondoltam! Az én általam elképzelt ideális QB-hez közelebb áll az atletikusabb Vick, mert Freemanban azért van anyag, de cserébe nem sérülékeny és hát a kora. A 2009 ben draftolt QB-k közül szerintem a legjobb választás volt, megnézném mire menne ha lenne egy Megatronhoz hasonló célpontja! Amúgy láttam az eredménykövetőn jól kiszurkoltad a Bucs győzelmet egyedül! 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...D11
Ne legyen trade, inkább Freeman vezessen ittasan egyet. Vickkel ellentétben Freeman nyerő típus és sokkal fiatalabb! 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.empty taxi
Fullert fogjuk draftolni ez egyértelmű, mert van priusza! 😀
Illik a csapatimagebe! Már csak valahogy el kéne tradelni Freemant Vickre...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Nem vok nagy NCAA-szakértő, de amennyire értek hozzá az alapján azt mondom h v Jeff Fuller a Texas A&M-ről ő ink possession receiver vagy Ryan Broyles Oklahoma WR ő meg ink a playmaker típus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.Deny
Sztem van 3 elég jó receiverünk, M. Williams, A. Benn és P. Parker! Én a LB sort gyengébbnek érzem egész pontosan Genotól nem vagyok elájulva kéne az LB sorba egy olyan igazi atletikusabb állat! Na jó 1 O-line pick is beleférne, de azért az sem olyan vészes!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!D11
Tanard jöjjön is már. LB szerintem nem lesz ennyire elől, Quincy, Foster, Geno trió egyelőre nagyon jó, ennél sokkal jobban kéne szerintem egy igazi első számú elkapó. Nem kell, hogy óriási playmaker legyen, de meccsenként lehessen 8-szor paszsolni neki, akár csak 10-15 yardokért. NCAA nagy szakértői, ki(k) felel(nek) meg az én igényeimnek, ha első kört nézzük és reálisan azt a helyet, ahol Buccs választhat majd. De O-Line pick sem lenne jelenleg különösen meglepő.
Bowers-t én is, bár Clayborn egyre jobban meggyőz.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szép győzelem volt! Blount meg végre hozott fantasyban is a konyhára 😊 Remélem így folytatja! A védelem állat. Bowerst várom, hogy többet legyen fenn a pályán! McCoy és Foster egyszerűen kiszottul ott van a szeren! A tavasszal a drafton húzhatnánk egy jó LB-t 1 körben vagy 2-ban!
Ja és én személy szerint nagyon várom vissza Tanard Jackson... Túl sok lesz már a jófiú a csapatban!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Komoly fact jön: csak a Raiders szerzett több büntetést, mint. De nagyjából 10 büntetéssel vagyunk 4 hét után az NFL átlag fölött.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
sajna abszolút nem érek rá most focival foglalkozni, de gondolom, kb. most kezdődnek a sportmédiában azok a kijelentések, hogy "nem rossz ez a Bucs, de pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyert", ugye? 😛Glen Runciter
Nálam az a rész van, hogy jó ez a Buccs, csak nagyon felemás. És látjuk, hogy a Lions ezt kegyetlenül kihasználta, de majdnem a Falcons is. 49ers-nek jó a védelme, meglátjuk, ott mi lesz.
több mint 12 éve
Glen Runciter 172
sajna abszolút nem érek rá most focival foglalkozni, de gondolom, kb. most kezdődnek a sportmédiában azok a kijelentések, hogy "nem rossz ez a Bucs, de pozitív mérlegű csapat ellen még nem nyert", ugye? 😛


több mint 12 éve
Inez 9
Szép meccs volt, igaz hogy lerágtam az összes körmöm, mire átvette a vezetést a TB.. 😀 😀 😀

A maszkrángatásokkal én sem értek egyet, túl sok hátrányt kellett benyelni a szabálytalanságok miatt.

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."