Chicago Bears - Minnesota Vikings

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Harrison, szeretlek
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na tudtam. 0 yardokkal futunk, 50-szer paszolunk, kibaszott büntetések, és jön a hiba.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Hujjuj.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ennyi holdingot a kibaszott életbe nem látnihpeter93
Futás LG mögött. 1 yard. Holding. 1 kibaszott yardért holdingolt.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ennyi holdingot a kibaszott életbe nem látni

több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Jimmy. Tudod mit kérdek én. Első félidő végén volt bő perc, időkérés, és futtatott beszarian kettőt. MOst meg bevállalja 1 yardon 4. downon, mikor erőből nem megy semmi.tüsi91
CFL-ben működött!!!!4!!


több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy. Tudod mit kérdek én. Első félidő végén volt bő perc, időkérés, és futtatott beszarian kettőt. MOst meg bevállalja 1 yardon 4. downon, mikor erőből nem megy semmi.tüsi91
Fingja sincs, hogy mi van. Nyomás alatt megroppan. sajnálatos módon ez a sport a kiélezett helyzetekről szól. Ezért mentális nulla ez a csapat, ragad át mindekire.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Tudnam minek nezek en Vikings meccset...borzalom...
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
A Bears LB sora istenkirálynak tűnik ezen a meccsen, pedig általában a helyi macik a föld alá fikázzák őket, az elmúlt meccsek alapján valószínűleg okkal. Kösz Istenem, hogy Vikings drukkernek teremtettél...a holtakat is feltámasztjuk.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
Nem megbántva Vikingeket de ha ezek az idei fiaink így száguldoznak Teddy felé az valami elképesztő falról árulkodikJayDaMasta
Nem bántasz meg minket, csak már annyira megszoktuk hogy fos a fal, hogy már fel sem tűnik...
több mint 9 éve
JayDaMasta Chicago Bears 79
Nem megbántva Vikingeket de ha ezek az idei fiaink így száguldoznak Teddy felé az valami elképesztő falról árulkodik
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jimmy. Tudod mit kérdek én. Első félidő végén volt bő perc, időkérés, és futtatott beszarian kettőt. MOst meg bevállalja 1 yardon 4. downon, mikor erőből nem megy semmi.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😮 1st down!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hazai pályát megkaptuk szokás szerint.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Istenem..

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
és persze hogy megcsinálták. TD-t kapunk

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
ja nem
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
emberek ne felejtsük el, hogy a Vikings támadófala most a saját 1 yardos vonalán áll, sima safety lehetőség.KmetyG
mondtam
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bills meccsen ilyenre safetyt adtak, érdekes.

több mint 9 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Ma úgyis nyerünk, szóval mindegy.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
emberek ne felejtsük el, hogy a Vikings támadófala most a saját 1 yardos vonalán áll, sima safety lehetőség.
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezt mondjuk én most karmoltam. Amikor ekkora szopás vagy, legalább ilyeneket csinálj időnként.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem mentem volna neki.

több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Nem az volt a baj, hogy nekiment, hanem hogy ekkora szart hívott a híresen blokkolás képtelen falunkra,

több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Cutler nem tud TD-t futni, kirakni azonnal.