Chicago Bears - San Francisco 49ers

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Na most beindul a passz henger, Barkley uralomra tör

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem akarok más zsebére vergődni, én előfizettem a live247tv-re, 3 hónap vmi 10 ezer forint. Hibárlanul megy rajta minden

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bbandi90 San Francisco 49ers 86
Ennél jobb meccs nem is kell.
Itt az igazi nyertes a vesztes, ezért mindenki a kevesebb pontszerzésre törekszik!
Coolearie
Én se mondhattam volna szebben ... bármennyire szeretem a csapatot, most azzal járunk jól, hha minél magasabb picket kapunk, annak ellenére, hogy kifejtettem, azt is el tudjuk cseszni.
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Edes jo istenem, 30 perc alatt -14 passzolt yard.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ennél jobb meccs nem is kell.
Itt az igazi nyertes a vesztes, ezért mindenki a kevesebb pontszerzésre törekszik!

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én értem, hogy havazik, én értem, hogy szarok az elkapók, de nem vagyunk olyan jó csapat, mint a 49ers, hogy átfussunk rajtuk.
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Pedig ki nem szereti a jó havas decemberi focit, de ez....
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
egy jó streamet tudtok adni?
Coolearie
Én olyat keresek, ahol jó meccs megy, de csak ezt az utánzatot találtam
 vipbox.top/football/see-95j23-san-francisco-49ers-at-chicago-bears?l=1299101482

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
egy jó streamet tudtok adni?

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
6-0
#shutout

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kwiatkowski ma ütni jött

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Üdv skacok!
Kellemes, pontban gazdag, meleg karácsonyi hangulatú meccset kívánok mindenkinek!

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Izomból lenyomják a torkunkon a labdát. 1-10-es scapat.
több mint 7 éve
Bbandi90 San Francisco 49ers 86
Kíváncsi leszek, h a Brownshoz hasonlóan kinek az életét basszuk el azzal, hogy draftoljuk. Teljesen mindegy milyen magas picket kapunk, úgyis elbasszuk.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Asszondom, ahogy O'Donell odaállt szerelni, az azonnali cut.
füligjimmy
Tudta, hogy kinn van. Haha

Na fumble. Thompson is mi a faszért van még rosteren? Talán lenn volt.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem lenn volt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Kezdem erteni, hogy erezhetik magukat azok a szurkolok, akik hetrol hetre a frisco ellen neztek a csapatuk.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
😀😀😀DDDD
Hat ez a meccs kurva jo. Egyszeruen tokeletes, kezdem erteni a megye2-es meccseket teljes atszellemulessel nezoket.
dankodavid
Befagyott a netem. végül miért fújták vissza? kilépett? vagy holding? vagy az ünneplés miatt?
Bbandi90
Kilépett a 4esen, aztán még hóangyalt csináltak vagy 2 percig, oszt csak fújtak egy unsportmenlike büntit.
füligjimmy
Akkor nem csalódtam 😀
Bbandi90
De mind a 11 ott ugrált bazmeg. A bírók próbálták őket elpatrolni, de csak nem hagyták abba. Nem volt gyenge. Aztán megtudták, hogy nem is TD

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
fumble!
több mint 7 éve
Bbandi90 San Francisco 49ers 86
😀😀😀DDDD
Hat ez a meccs kurva jo. Egyszeruen tokeletes, kezdem erteni a megye2-es meccseket teljes atszellemulessel nezoket.
dankodavid
Befagyott a netem. végül miért fújták vissza? kilépett? vagy holding? vagy az ünneplés miatt?
Bbandi90
Kilépett a 4esen, aztán még hóangyalt csináltak vagy 2 percig, oszt csak fújtak egy unsportmenlike büntit.
füligjimmy
Akkor nem csalódtam 😀
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
😀😀😀DDDD
Hat ez a meccs kurva jo. Egyszeruen tokeletes, kezdem erteni a megye2-es meccseket teljes atszellemulessel nezoket.
dankodavid
Befagyott a netem. végül miért fújták vissza? kilépett? vagy holding? vagy az ünneplés miatt?
Bbandi90
Kilépett a 4esen, aztán még hóangyalt csináltak vagy 2 percig, oszt csak fújtak egy unsportmenlike büntit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Asszondom, ahogy O'Donell odaállt szerelni, az azonnali cut.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
Bbandi90 San Francisco 49ers 86
😀😀😀DDDD
Hat ez a meccs kurva jo. Egyszeruen tokeletes, kezdem erteni a megye2-es meccseket teljes atszellemulessel nezoket.
dankodavid
Befagyott a netem. végül miért fújták vissza? kilépett? vagy holding? vagy az ünneplés miatt?
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
😀😀😀DDDD
Hat ez a meccs kurva jo. Egyszeruen tokeletes, kezdem erteni a megye2-es meccseket teljes atszellemulessel nezoket.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Braunecker fogadhatja a gratulációkat. Előbb fel se jött, aztán róla blokkolnak. Jól fel van készítve a csapat ma is.