Cleveland Browns - Pittsburgh Steelers

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Jó, hát mondjuk hol megyünk mi végig a pályán és csinálunk kétpontost? 😊
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
édes istenem... Ennek minek mentek neki... Meg is érdemelnék, ha lemaradnának.
Soldados
Mert 50ről parkey a büdös életbe nem rúgja be.
P@trik
Akkor punt, ilyen élet-halál helyzetben nem adok jó mezőnypozíciót...
Soldados
itt a lehetőség villogni rudninak a kiváló védelmünk ellen
több mint 3 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nemcsak eredményességben, bármilyen mutatóban jobb nála. TD, yard, rating. És erre jön még, hogy csapatai eredményesebbek is voltak. Ízlésel persze nem tudok vitatkozni, vkinek tetszhet jobban a játéka, még ha kevésbé is volt hatékony Warneré.

Amúgy mi baj van BB elmúlt évekbeli teljesítményével? Minden évben 90-es rating felett volt. Idén is láttuk mit jelent, ha ő irányít, tavaly meg azt, ha nem ő.
Soldados
Nem tudok ezzel vitázni, igazad van, a számok téged igazolnak, ez teljesen szubjektív vélemény. Szerintem pl. egy Stafford is tudná hozni azt amit Ben, amilyen csapat volt körülette az eredményes években.
EasyGhost
Sok nagyon sok csapat örülne egy egészséges top formájában levő BB-nek. Ennyi, pont.
Felesleges vita kinek ki kedvence mert úgysem marad objektív a téma.
Nekünk BB jutott, ennek örülünk. Van aki nem de ő sem tud mit tenni mert nem ő a góré 😂😂😂

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 3 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
édes istenem... Ennek minek mentek neki... Meg is érdemelnék, ha lemaradnának.
Soldados
Mert 50ről parkey a büdös életbe nem rúgja be.
P@trik
Akkor punt, ilyen élet-halál helyzetben nem adok jó mezőnypozíciót...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Nyerünk!
bcsarli
Jövő héten? Oké 🙂
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
édes istenem... Ennek minek mentek neki... Meg is érdemelnék, ha lemaradnának.
Soldados
Mert 50ről parkey a büdös életbe nem rúgja be.
P@trik
Akkor puntolsz baszod és berakod Rudit 5 yardon belülre.
több mint 3 éve
Gabor81 803
BB nagyon jo palyafutast tudhat de az all-time top 10 az nem igaz.
no
Nálad kik vannak előtte,

Nálam Brady, P. Manning, Brees, Rodgers, Montana és Unitas biztosan.

Elway, Favre és Russ Wilson már nem feltétlenül. Mahomes majd egyszer.

Ryan, Rivers, Romo és Eli Manning meg biztosan nem.

Steve Young? Jim Kelly? Troy Aikman? Mcnabb?

Utána már ilyen Cutler, Alex Smith és Kurt Warnerek jönnek.
Willie Parker
Warnert szerintem alábecsülöd.
EasyGhost
Warnernek 5 olyan idénye volt, amikor 90-es rating felett zárt. BB 13-14.
Soldados
azert egy mar hall of fame. arena hall of fame. es 2x mvp es egyszeres super bowl mvp. tagja a greatest show on turf nek iranyitokent. es rams es cardinals szinekben is elegge jol jatszott.

es csak a pats tudta oket megallitani. utana meg mi a def unkkel. return td harrison.

szoval alulbecsultre szerintem nagyon igaz hogy alulbecsult. hogy ilyen kurt warnerek vannak. arra reagalva.
Gabor81
5 jó szezonja volt kb, igaz ebből 3 SB 1 gyűrűvel. Nem lehet BB-hez mérni. Nagyon jó QB, aki nem véletlen HoF tagja, de BB nála biztosan előrébb van.
Soldados
Eredményességben mindenképpen, és ugye azt lehet objektívan ítélni, viszont a játéka szerintem jobb volt mint BigBené, de ez meg már egyéni vélemény, amit te említesz az tagadhatatlan. De az is lehet, hogy az elmúlt évek BB teljesítménye árnyékolja be a róla alkotott képet most nekem.
EasyGhost
Jó, hát ennyi erővel Breesről is lehet írni, hogy SD-ben még alulteljesített - amiben a környezete és sérülése nagy szerepet játszott, az utóbbi pár év meg neki is elég nagy lejtmenet, mert a statok megvannak, de a játéka képe meg öreguras.
Willie Parker
Értem, de akkor is egy lapon emlegetni Cutlerrel meg Alex Smithel valahogy nem stimmelt nálam. 😊
EasyGhost
Jah, ez jogos, Warner bőven előttük van. Warner HoF, a másik kettő sose lesz. (Nem is én említettem őket egy lapon)
Soldados
Az all time passz yard list alapján jönnek kb egy szinten, de én úgy gondolom, hogy Warner pl képességek alapján jobb mint Matt Ryan, John Elway, Eli Manning vagy McNabb. De nem jobb, mint BB.
Willie Parker
ok igy mar tiszta a kep. es nem felreertheto. 🙃
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Tyűűűűűűű, nézzétek meg a Buffalo mennyi pontot rakott a Dolphinsra...
Szokol
Én már Dallas-NYG t nézem
Willie Parker
Nagyon sajnálom a Dolphinst. Te jobban látod, Tua tényleg ennyire szar?
Szokol
Tua nagyon lassan olvas, pedig az OC leszűkíti neki a kulcsokat egy félpályára. A kimozgásoknál pedig még elég óvatos, nem megy bele csínybe, de nem is kell, nem kell egy második Carson Wentzet csinálni.

Én azt látom, hogy többnyire Parkert nézi meg elsőre, de sokszor nem jut tovább az olvasással, de a döntéshozatala is inkonzisztens. Sokkal több RPo-t adnék neki, de a Dolphins O még közel sincsen kész.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
édes istenem... Ennek minek mentek neki... Meg is érdemelnék, ha lemaradnának.
Soldados
Mert 50ről parkey a büdös életbe nem rúgja be.
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mondjuk minden hiányzik, csak egy hosszabbítás nem 😊

több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Na jó, buta ez a Browns. Én viszonylag nyugodt vagyok a jövő hetet illetően. Jobb csapatunk van és ezen az sem fog változtatni, ha esetleg jövő héten kikapunk.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Miert nem rugtak FG-t?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 3 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
édes istenem... Ennek minek mentek neki... Meg is érdemelnék, ha lemaradnának.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 094 — playoffs???
Tyűűűűűűű, nézzétek meg a Buffalo mennyi pontot rakott a Dolphinsra...
Szokol
Én már Dallas-NYG t nézem
Willie Parker
visszaosont a meccsbe a Dallas. Dalton sérült ujjal nyomja, de lehet megfordítják....



több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyerünk!

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ójaj

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sikerül elbaszni a végére.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 172
Tessék ...ha két kezdő a pályán, már nem olyan hatékony...
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Tyűűűűűűű, nézzétek meg a Buffalo mennyi pontot rakott a Dolphinsra...
Szokol
Én már Dallas-NYG t nézem
Willie Parker
Nagyon sajnálom a Dolphinst. Te jobban látod, Tua tényleg ennyire szar?
több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nemcsak eredményességben, bármilyen mutatóban jobb nála. TD, yard, rating. És erre jön még, hogy csapatai eredményesebbek is voltak. Ízlésel persze nem tudok vitatkozni, vkinek tetszhet jobban a játéka, még ha kevésbé is volt hatékony Warneré.

Amúgy mi baj van BB elmúlt évekbeli teljesítményével? Minden évben 90-es rating felett volt. Idén is láttuk mit jelent, ha ő irányít, tavaly meg azt, ha nem ő.
Soldados
Nem tudok ezzel vitázni, igazad van, a számok téged igazolnak, ez teljesen szubjektív vélemény. Szerintem pl. egy Stafford is tudná hozni azt amit Ben, amilyen csapat volt körülette az eredményes években.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 172
Szopkodják Mayfieldet, pedig már azt sem tudnám elmondani, hogy ki az a 3 ember aki passrushra megy 😀
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Tyűűűűűűű, nézzétek meg a Buffalo mennyi pontot rakott a Dolphinsra...
Szokol
Én már Dallas-NYG t nézem
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Tyűűűűűűű, nézzétek meg a Buffalo mennyi pontot rakott a Dolphinsra...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
BB nagyon jo palyafutast tudhat de az all-time top 10 az nem igaz.
no
Nálad kik vannak előtte,

Nálam Brady, P. Manning, Brees, Rodgers, Montana és Unitas biztosan.

Elway, Favre és Russ Wilson már nem feltétlenül. Mahomes majd egyszer.

Ryan, Rivers, Romo és Eli Manning meg biztosan nem.

Steve Young? Jim Kelly? Troy Aikman? Mcnabb?

Utána már ilyen Cutler, Alex Smith és Kurt Warnerek jönnek.
Willie Parker
Warnert szerintem alábecsülöd.
EasyGhost
Warnernek 5 olyan idénye volt, amikor 90-es rating felett zárt. BB 13-14.
Soldados
azert egy mar hall of fame. arena hall of fame. es 2x mvp es egyszeres super bowl mvp. tagja a greatest show on turf nek iranyitokent. es rams es cardinals szinekben is elegge jol jatszott.

es csak a pats tudta oket megallitani. utana meg mi a def unkkel. return td harrison.

szoval alulbecsultre szerintem nagyon igaz hogy alulbecsult. hogy ilyen kurt warnerek vannak. arra reagalva.
Gabor81
5 jó szezonja volt kb, igaz ebből 3 SB 1 gyűrűvel. Nem lehet BB-hez mérni. Nagyon jó QB, aki nem véletlen HoF tagja, de BB nála biztosan előrébb van.
Soldados
Eredményességben mindenképpen, és ugye azt lehet objektívan ítélni, viszont a játéka szerintem jobb volt mint BigBené, de ez meg már egyéni vélemény, amit te említesz az tagadhatatlan. De az is lehet, hogy az elmúlt évek BB teljesítménye árnyékolja be a róla alkotott képet most nekem.
EasyGhost
Jó, hát ennyi erővel Breesről is lehet írni, hogy SD-ben még alulteljesített - amiben a környezete és sérülése nagy szerepet játszott, az utóbbi pár év meg neki is elég nagy lejtmenet, mert a statok megvannak, de a játéka képe meg öreguras.
Willie Parker
Értem, de akkor is egy lapon emlegetni Cutlerrel meg Alex Smithel valahogy nem stimmelt nálam. 😊
EasyGhost
Jah, ez jogos, Warner bőven előttük van. Warner HoF, a másik kettő sose lesz. (Nem is én említettem őket egy lapon)
Soldados
Az all time passz yard list alapján jönnek kb egy szinten, de én úgy gondolom, hogy Warner pl képességek alapján jobb mint Matt Ryan, John Elway, Eli Manning vagy McNabb. De nem jobb, mint BB.
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
De miért nem fut a Browns?
Szokol
Tessék, Mayfield fut... Mondjuk azért ennyire nem szoros, hogy összetörje magát a PO előtt... De ő tudja