Green Bay Packers - Seattle Seahawks

több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 345
Ez pszichikai hadviselés. Elhiteti az ellenféllel, hogy csökkent képességű, de azért odapakol nekik rendesen 😊
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wilson 13 meccs 12 TD, 9 INT
elit.aha
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Szegény Stafford... 😕
gamerkr
Az mekkora poén lenne, ha Staffordék mindig az utolsó utáni pillanatokban nyerik meg a meccseket, de a PO-ot az utolsó utáni pillanatban bukják el 😊
shagi0206
Ez tényleg vicces lenne, meg is érdemelnénk, annyi siker után ránkfér egy kis balszerencse, ja nem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Azt mondják ,hogy Áron lába egyre szarabb... Nem kéne inkább pihentetni ?
Breki
Szeret ezekre a sántikálásokra kicsit rájátszani , de ja lassan leülhet 😊
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
De eddig a bal fajt neki, most meg a jobbat húzza.
több mint 7 éve
Breki Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 278
Azt mondják ,hogy Áron lába egyre szarabb... Nem kéne inkább pihentetni ?
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
az igen

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szegény Stafford... 😕
gamerkr
Az mekkora poén lenne, ha Staffordék mindig az utolsó utáni pillanatokban nyerik meg a meccseket, de a PO-ot az utolsó utáni pillanatban bukják el 😊
shagi0206
Nemhiszem, hogy ha netán be is sikerülne előzni őket a WC-ra ne érnének oda. 1-et nyernek még nálam minimum ők is a következő 2ből.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A 3. meccsen meglett az első sack. Ez se a karácsonyfa alá való!
garrett27
nem érem hova tűnt a pass rush. 3 meccse még vezettük a ligát sackekben
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Szegény Stafford... 😕
gamerkr
mi történt vele?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 345
Szegény Stafford... 😕
gamerkr
Az mekkora poén lenne, ha Staffordék mindig az utolsó utáni pillanatokban nyerik meg a meccseket, de a PO-ot az utolsó utáni pillanatban bukják el 😊
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A 3. meccsen meglett az első sack. Ez se a karácsonyfa alá való!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
ez a sack is része volt a Mágus time menedzsmentjének

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szegény Stafford... 😕

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kiengedtek a srácok, ha már Lang is sacket enged


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Egyébként a playoff-álmok szempontjából nagyon sokat segítene, ha a Saints és a Cowboys is nyerne még ebben a fordulóban
Kampman
Az én kalkulációim szerint mind1 , ha mind3 maradék meccset nyerjük , mert azt el nem tudom képzelni h a detroit nyer Dallasba meg New Yorkba is
nando89
Igazából kb. Mindkettőre ugyanannyi esély van. Mármint csoportelsőség vagy wild card. Persze csak akkor ha az összeset hozzuk.
vidimate
Sztm egyik meccsen minimum kikapnak , szóval ha tippelnem kéne utolsó fordulóban döntőt játszunk velük Ford Fielden.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 345
Egyébként a playoff-álmok szempontjából nagyon sokat segítene, ha a Saints és a Cowboys is nyerne még ebben a fordulóban
Kampman
Az én kalkulációim szerint mind1 , ha mind3 maradék meccset nyerjük , mert azt el nem tudom képzelni h a detroit nyer Dallasba meg New Yorkba is
nando89
Igazából kb. Mindkettőre ugyanannyi esély van. Mármint csoportelsőség vagy wild card. Persze csak akkor ha az összeset hozzuk.
vidimate
Az a minimum, hogy nyerni kell minden hátralévő meccset.
A Chicago és a Minnesota ezzel a formával sima kell, hogy legyen, a Detroit ellen meg ki ki meccs.
több mint 7 éve
vidimate Green Bay Packers 149
Egyébként a playoff-álmok szempontjából nagyon sokat segítene, ha a Saints és a Cowboys is nyerne még ebben a fordulóban
Kampman
Az én kalkulációim szerint mind1 , ha mind3 maradék meccset nyerjük , mert azt el nem tudom képzelni h a detroit nyer Dallasba meg New Yorkba is
nando89
Igazából kb. Mindkettőre ugyanannyi esély van. Mármint csoportelsőség vagy wild card. Persze csak akkor ha az összeset hozzuk.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most kiderül ki az igazi Hox drukker!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 345
oriási ma a csapat 😀
braxa88
Alul tudjuk-e múlni a Tampa elleni pontzuhatagot?
garrett27
Mindig van lejjebb. Ha így folytatjátok, még beleszaladhattok egy 0-ázásba is. Bár az nagyon nehéz lesz, de a Rams még soros a Hawks ellen. Az a meccs meg nem a pontokról szokott szólni.
több mint 7 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Egyébként a playoff-álmok szempontjából nagyon sokat segítene, ha a Saints és a Cowboys is nyerne még ebben a fordulóban
Kampman
Az én kalkulációim szerint mind1 , ha mind3 maradék meccset nyerjük , mert azt el nem tudom képzelni h a detroit nyer Dallasba meg New Yorkba is
nando89
én simán, plausz azt is hogy betlizünk az utolsó hármon is

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Egyébként a playoff-álmok szempontjából nagyon sokat segítene, ha a Saints és a Cowboys is nyerne még ebben a fordulóban
Kampman
Az én kalkulációim szerint mind1 , ha mind3 maradék meccset nyerjük , mert azt el nem tudom képzelni h a detroit nyer Dallasba meg New Yorkba is
nando89
Én simán, de majd meglátjuk
több mint 7 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
oriási ma a csapat 😀
braxa88
Elegge nagyot jovunk az kurvaelet! 😀
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
oriási ma a csapat 😀
braxa88
Alul tudjuk-e múlni a Tampa elleni pontzuhatagot?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 615
Egyébként a playoff-álmok szempontjából nagyon sokat segítene, ha a Saints és a Cowboys is nyerne még ebben a fordulóban
Kampman
Az én kalkulációim szerint mind1 , ha mind3 maradék meccset nyerjük , mert azt el nem tudom képzelni h a detroit nyer Dallasba meg New Yorkba is