Houston Texans - Indianapolis Colts

több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
Az NFL fenntartja a jogát a Schedule átalakításának nem ? 😀bobi0092
Tnf-nél és mnf-nél nem. Amúgy miről szólna a hype, ha nem az 1/1-ről? Lehet speciális cbs-es draft-különkiadás lesz a meccsbőlbaggio
mivan ma sztrajkolnak az ncaaben ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
Az NFL fenntartja a jogát a Schedule átalakításának nem ? 😀bobi0092
Tnf-nél és mnf-nél nem. Amúgy miről szólna a hype, ha nem az 1/1-ről? Lehet speciális cbs-es draft-különkiadás lesz a meccsbőlbaggio
"Suck for the Duck" Bowl.
Mondjuk nekünk pont nem kell QB. 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
lol hilton

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
Szerintem egy általános NFL hype-al sima ügy lenne, hogy milyen jó a liga, szép jelenetek a ligáról, és ennek a ligának 2 csapata játszik most. BOOM

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
Az NFL fenntartja a jogát a Schedule átalakításának nem ? 😀bobi0092
Tnf-nél és mnf-nél nem. Amúgy miről szólna a hype, ha nem az 1/1-ről? Lehet speciális cbs-es draft-különkiadás lesz a meccsből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
dugja meg magat a texans
go hawks

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek Texans kezdés. Érik a 10-42

Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
én már alig váromHöri
Járd ki, hogy te közvetítsd! Mondjuk Sanyiék, nem hiszem, hogy törik majd magukat, hogy ők legyenek a color analyst...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jött a Vonat(e)

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
go mi

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
O'Brien nem a 4. Texans HC véletlenül? Mert Ricsi azt mondta, ő csak a 3.
több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
Az NFL fenntartja a jogát a Schedule átalakításának nem ? 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...iktriad
én már alig várom

több mint 9 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Cushing mic'd up, ez jó leszHöri
Reméljük vízálló a mikrofon mert ahogy locsolja magára az izotóniás italát már tönkre ment a meccs előtt 20 perccel

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cushing mic'd up, ez jó leszHöri
Csak nehogy most szedje össze a sajnos szokásos évi IRLes sérülését...iktriad
maddenben bezzeg mindent kibír, hogy csak IRL sérül? 😀Höri
Mert a madden bugos.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 351
hetekig jobb csapat volt a teneszí bárkinél, a poverrankingben, még a teneszinél is
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézve a felvezetésen, épp azon gondolkodom, hogy a picsába fogják majd behypeolni a 16. heti Jaguars -Titanst. Szerintem akkor még Don Chaeadle is kimenti magát, és majd valamelyik Wayans tesónak kell beugrania...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cushing mic'd up, ez jó leszHöri
Csak nehogy most szedje össze a sajnos szokásos évi IRLes sérülését...iktriad
maddenben bezzeg mindent kibír, hogy csak IRL sérül? 😀

több mint 9 éve
egonj Washington Commanders 149
Fasza ez a TNF intro.

HTTR
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cushing mic'd up, ez jó leszHöri
Csak nehogy most szedje össze a sajnos szokásos évi IRLes sérülését...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Jó estét! Go Colts! Luck ma (nagyon remélem) belép a 10000 yardosak körébe.
NFL Networkon már Beard Bowl I néven fut a meccs 😀bobi0092
Szóval szerintük Fitzmagic még a Texans kezdője lesz a 15. heti visszavágón is? Eisenék bevállalósak.iktriad
Hát azért nincs sok vetélytársa... max Mallett lehetne de róla is csak rossz hírek jönnek. Szerintem simán játszhat úgy idén, mint Gabbert 3 évig tette és akkor is kezdő marad.Sixo67
Ha Logan Thomas lehetőséget kapott, akkor Tom Savage-től se ment meg minket senkibaggio
Hát ott azért kellett ahhoz , hogy az depth chartot előtte lévő 2 QB lesérüljön, amúgy ő se lett volna pályán.Sixo67
Ja én azt hittem, hogy csak a mobilis qb-k sérülnek meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Ricsi leírta a Jags-et... szemétség...

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Jó estét! Go Colts! Luck ma (nagyon remélem) belép a 10000 yardosak körébe.
NFL Networkon már Beard Bowl I néven fut a meccs 😀bobi0092
Szóval szerintük Fitzmagic még a Texans kezdője lesz a 15. heti visszavágón is? Eisenék bevállalósak.iktriad
Hát azért nincs sok vetélytársa... max Mallett lehetne de róla is csak rossz hírek jönnek. Szerintem simán játszhat úgy idén, mint Gabbert 3 évig tette és akkor is kezdő marad.Sixo67
Ha Logan Thomas lehetőséget kapott, akkor Tom Savage-től se ment meg minket senkibaggio
Hát ott azért kellett ahhoz , hogy az depth chartot előtte lévő 2 QB lesérüljön, amúgy ő se lett volna pályán.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cushing mic'd up, ez jó lesz

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Jó estét! Go Colts! Luck ma (nagyon remélem) belép a 10000 yardosak körébe.
NFL Networkon már Beard Bowl I néven fut a meccs 😀bobi0092
Szóval szerintük Fitzmagic még a Texans kezdője lesz a 15. heti visszavágón is? Eisenék bevállalósak.iktriad
Hát azért nincs sok vetélytársa... max Mallett lehetne de róla is csak rossz hírek jönnek. Szerintem simán játszhat úgy idén, mint Gabbert 3 évig tette és akkor is kezdő marad.Sixo67
Ha Logan Thomas lehetőséget kapott, akkor Tom Savage-től se ment meg minket senki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Faulk ellenünk tett? Na ezért küldtük el a francba :p