Houston Texans - Oakland Raiders

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
nem szeretnem rontani a sporttv bizniszet, de aki nem itthon nezi annak itt egy link😊

 www.youtube.com/watch?v=8vmDklxhHrw

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Amúgy Osi jó lenne ilyen pr-os frakcióvezetőnek fullra. Eladná magáta szart is.

több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Most O'Brienék olyan Orbánviktorosan,majd kijelentik,hogy Magyarország Texans jobbban teljesít
nagymarceee
miért, nem? 😀 a tények magukért beszélnek, divizíó elődöntő Foxborough-ban, Watt nélkül, van fra QB is...Houstonban minden szép, lassan épül majd a kerítés is a határon 😀
Borbinho
Plusz a magannyugdij lenyuljak Wilforktol es lesz penz mindenre
Adirotor
Aboushit meg elküldik egy állammal odébb táborozni
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Most O'Brienék olyan Orbánviktorosan,majd kijelentik,hogy Magyarország Texans jobbban teljesít
nagymarceee
miért, nem? 😀 a tények magukért beszélnek, divizíó elődöntő Foxborough-ban, Watt nélkül, van fra QB is...Houstonban minden szép, lassan épül majd a kerítés is a határon 😀
Borbinho
kétszer verték a Coltsot,Jaguarst,csak 27-el kaptak ki a NE-től,véletlenül se mentek egy meccsnél többször 200 yard fölé passzolt yardban,nonszensz playek......minden jó.Mint Magyarországon.

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Am nem ertem ha itt is mindenki utalja sz Orange-t akkor miert vannak meg mindig kormanyon😂 De ez mar masik topik
Adirotor
Fidesz vs. Bowl.hu, vki rendezzen belőle filmet pls.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Am nem ertem ha itt is mindenki utalja sz Orange-t akkor miert vannak meg mindig kormanyon😂 De ez mar masik topik
Adirotor
Olyan ez, mint amikor valami Együtt-PM-es blog mobilapp-szavazást hirdetett még 2014 előtt és kijött az eredmény, hogy a nép kétharmada kormányváltást akar és a nagy részük kifejezetten őket szeretné. Aztán amikor kiderült, hogy azt az appot 6000-en használták, a választáson meg hatmillióan fognak szavazni, alább hagyott a lelkesedés.
Kampman
Jo lesz az 3M-nak is
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kivancsi leszek erre a Texans-Giants Super Bowlra

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Am nem ertem ha itt is mindenki utalja sz Orange-t akkor miert vannak meg mindig kormanyon😂 De ez mar masik topik
Adirotor
Olyan ez, mint amikor valami Együtt-PM-es blog mobilapp-szavazást hirdetett még 2014 előtt és kijött az eredmény, hogy a nép kétharmada kormányváltást akar és a nagy részük kifejezetten őket szeretné. Aztán amikor kiderült, hogy azt az appot 6000-en használták, a választáson meg hatmillióan fognak szavazni, alább hagyott a lelkesedés.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Most O'Brienék olyan Orbánviktorosan,majd kijelentik,hogy Magyarország Texans jobbban teljesít
nagymarceee
miért, nem? 😀 a tények magukért beszélnek, divizíó elődöntő Foxborough-ban, Watt nélkül, van fra QB is...Houstonban minden szép, lassan épül majd a kerítés is a határon 😀
Borbinho
Plusz a magannyugdij lenyuljak Wilforktol es lesz penz mindenre
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Jövő héten a KC-t is verik. 😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
nah jóvolt ez
sztem a kövi meccsen inkább tolom a Sunt minthogy itt öljem az agysejtjeim 😀
Negritis
sünt? az olyan mint a krokogyil?
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most O'Brienék olyan Orbánviktorosan,majd kijelentik,hogy Magyarország Texans jobbban teljesít
nagymarceee
miért, nem? 😀 a tények magukért beszélnek, divizíó elődöntő Foxborough-ban, Watt nélkül, van fra QB is...Houstonban minden szép, lassan épül majd a kerítés is a határon 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Vége. Grat a Texansnak
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Am nem ertem ha itt is mindenki utalja sz Orange-t akkor miert vannak meg mindig kormanyon😂 De ez mar masik topik
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Dropok nelkul Cook 200 yard folott lenne
casaubon
ha meg Osweiler feje helyén egy égő lenne, jó lenne utcalámpának
Borbinho
Nem azt akartam ezzel irni, hogy nem volt rossz, hanem hogy nem csak o volt gyenge
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem talalom a jelzoket BROCKRA, fantasztikus volt ma (is)!

több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 938 — Jó ötletnek tűnt!
thats my bouye, espn pls

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
nah jóvolt ez
sztem a kövi meccsen inkább tolom a Sunt minthogy itt öljem az agysejtjeim 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
Jé, egy interception

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dropok nelkul Cook 200 yard folott lenne
casaubon
ha meg Osweiler feje helyén egy égő lenne, jó lenne utcalámpának

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Most O'Brienék olyan Orbánviktorosan,majd kijelentik,hogy Magyarország Texans jobbban teljesít

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
Az Oaklandi srácok a legrendesebbek,nem akarták kirúgatni a Houstoni edzői stáb felét!
nagymarceee
ez a JDR fele trollkodas, mert megerdemlitek oket, Brockival egyutt😊
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oaklandesek. Mit ereztek ezek utan? H ne legyen nekem meglrpi hnap
Adirotor
mi tudjuk, hogy jovore is a PO-ban leszunk...de ti!?😊
Pari
sztem nem szivatásból írta, még ha úgy is jött le. + ha a Denvernél találnak QB-t, egyből más a leányzó fekvése nálatok is. bár eléggé meglepődnék ,ha nem lennétek stabil PO csapat 4-5 évre minimum. Aztán fasz se tudja, ez az NFL, lehet Carr sose lesz a régi, lehet még jobb lesz. 😊
Borbinho
(csak trollkodom😉)
Pari
trollkodj csak a Colts-drukker gyerekkel... nem szereted a kubetok? 8D

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mondjuk Penn nem hiszem h sajnalja h kihagyta a mait
több mint 7 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Dropok nelkul Cook 200 yard folott lenne
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
Az Oaklandi srácok a legrendesebbek,nem akarták kirúgatni a Houstoni edzői stáb felét!
nagymarceee
sztem ez taktika, a texans ennél nem lesz jobb és így a csoportot behúzzák jövőre is
ergo -1 ellenfél hosszútávon 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!