Indianapolis Colts - Jacksonville Jaguars

több mint 1 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Hú gyerekek, az elvesztett SB óta nem láttam Ryan meccset, hadd kérdezzem már meg a Colts drukkerktől hogy mi van?
Ez a meccs most valami vicc tőle?

Az előbb kicsit hunyorítottam és azt hittem hogy Tom Savage az.
akdestroyer
Pedig ez idén magasan a legjobb meccse 😀 Még nem volt elvesztett fumble, buta interception, ma a védelem mondta be az unalmast.
De biztos lesz valami bénázása, ami kinyírja a drive-ot, igazából azért szorongok, mert minél később jön, annál nehezebb javítani.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Travon Walker buta szabálytalansága ma is sokba került.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
kedves bogár bácsi, na ez a roughing the passer szabálytalanság, remélem most már érzékeli a különbséget


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hú gyerekek, az elvesztett SB óta nem láttam Ryan meccset, hadd kérdezzem már meg a Colts drukkerktől hogy mi van?
Ez a meccs most valami vicc tőle?

Az előbb kicsit hunyorítottam és azt hittem hogy Tom Savage az.

több mint 1 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Nem látom mi a probléma, javította az ítéletet, TD lett a vége nem? A holding call nélkül lehet hogy az egész drive megy a kukába.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jerome bogert mikor zavarják nyugdíjba?
mustaine
soha, tökéletes scapegoat
r.baggio
És neki van a legselymesebb hangja az egész NFL-ben. 😀
több mint 1 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Szerencsét hiz a Minshew mez a falon. Igaz most Tim fiúé a lucky 15-ös 😀
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
jerome bogert mikor zavarják nyugdíjba?
mustaine
soha, tökéletes scapegoat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Széééééééééééééép TD drive.
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Ez a brancs vezette a falcons-bucst múlthéten, kéne nekik egy kis pihenő
több mint 1 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
jerome bogert mikor zavarják nyugdíjba?

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boger - WTF?
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hú KeKe Cuteenek ennyi volt a meccs.
több mint 1 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Azt valaki mondja már meg, hogy az Arena4en a 10 órási meccsre, az opcionális Seahawks-Cardinals helyett hogy az Istenbe sikerült a Bills-Chiefst választani....???
Valaki érti?
:S
akdestroyer
Nem lehet mindig a bajnokesélyeseket mutatni, a kisebb csapatok szurkolóinak is kedvezni kell. Pl most ugye egy előrehozott AFC konferenciadöntőt láthatunk, de gyengébb csapatok is játszhatnak jó meccset.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit a 2 minute driveról...
több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Azt valaki mondja már meg, hogy az Arena4en a 10 órási meccsre, az opcionális Seahawks-Cardinals helyett hogy az Istenbe sikerült a Bills-Chiefst választani....???
Valaki érti?
:S

több mint 1 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hihetetlen.
Úgy ment végig Ryan a pályán, hogy kb 10 yardot passzolt összesen előre a másik 60 yac meg zászlókból jött össze.

Es kb az összes passz LOS környékére vagy backfieldre dobott mentesítő útvonalra ment. 😀

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fene.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem lehetne csak futni???
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A falunk közepe borzalmas.
több mint 1 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
na jo, ryan most mar takarodj a budos picsaba, baszd meg.. nem tudom, mikor jon el a pont, amikr leultetjuk a faszba..
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shaq Griffinnek volt ma jó megmozdulása? Vagy mostanában?
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zseniális hívás.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Nem hiszem el hogy ezt mindig ellenünk csinálják, nem választhatnának egy másik csapatot, akik ellen az évi kb 3 jó meccsükbőkl kettőt játszanak? Ugyanez a banda kb 6 pontot tett fel a Texans ellen, most meg egy fél pályás futás egyből.
Baba Yaga
Egy Colts-Dolphins divíziócsere sok mindent megoldana, földrajzilag is több értelme lenne.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem hiszem el hogy ezt mindig ellenünk csinálják, nem választhatnának egy másik csapatot, akik ellen az évi kb 3 jó meccsükbőkl kettőt játszanak? Ugyanez a banda kb 6 pontot tett fel a Texans ellen, most meg egy fél pályás futás egyből.
Baba Yaga
Most már sejtem mire gondolsz!