NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs - New Orleans Saints

1 feliratkozó

2 perce
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Ekkora embert ugyis ritkan latunk igy futni labdaval
casaubon
Worthy le is akarta ütközni hátulról, de nem sok vizet zavart 😀
3 perce
casaubon Green Bay Packers 2 224
Ekkora embert ugyis ritkan latunk igy futni labdaval
5 perce
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Na, ha már szó volt róla, hogy a Chiefs nem tudja lezárni a driveokat. Ez most sem sikerült 😊
1 órája
casaubon Green Bay Packers 2 224
2&34 run, 3&22 trükkös játék, 4&1 FD. Szép.
nagylaza, főpohárnok
Aikmanek azota is arrol beszelnek, hogy ez vajon igy volt kitalalva, vagy csak Kelce es Perine helyzetfelismerese volt
1 órája
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
2&34 run, 3&22 trükkös játék, 4&1 FD. Szép.
1 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Francba, eszembe se volt, hogy megint nézhetjük Swiftet vagy 15x. Ezzel az állandó mutogatásával csak utálni fogom (és lehet nem vagyok egyedül).
shagi0206
Megint csak azt tudom mondani: minden egyes alkalommal, amikor latod, szabad szemmel is lathato osszeggel emelkedik a liga bevetele, igy tobbek kozott a salary cap is.
casaubon
Akit zavar egy három órás közvetítésben összesen 58 másodpercnyi Taylor Swift, annak nagyon irigylem az életét, hogy ilyenek miatt tud idegeskedni,
shawnka
Azt nem kell, én az élet minden területén a legapróbb szarokon is fel tudom baszni magam.
1 órája
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
Jöttem izgulni.🙂
1 órája
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Francba, eszembe se volt, hogy megint nézhetjük Swiftet vagy 15x. Ezzel az állandó mutogatásával csak utálni fogom (és lehet nem vagyok egyedül).
shagi0206
Megint csak azt tudom mondani: minden egyes alkalommal, amikor latod, szabad szemmel is lathato osszeggel emelkedik a liga bevetele, igy tobbek kozott a salary cap is.
casaubon
Akit zavar egy három órás közvetítésben összesen 58 másodpercnyi Taylor Swift, annak nagyon irigylem az életét, hogy ilyenek miatt tud idegeskedni,
1 órája
casaubon Green Bay Packers 2 224
Francba, eszembe se volt, hogy megint nézhetjük Swiftet vagy 15x. Ezzel az állandó mutogatásával csak utálni fogom (és lehet nem vagyok egyedül).
shagi0206
Megint csak azt tudom mondani: minden egyes alkalommal, amikor latod, szabad szemmel is lathato osszeggel emelkedik a liga bevetele, igy tobbek kozott a salary cap is.
1 órája
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 666
Francba, eszembe se volt, hogy megint nézhetjük Swiftet vagy 15x. Ezzel az állandó mutogatásával csak utálni fogom (és lehet nem vagyok egyedül).

Szerkesztette: shagi0206
2 órája
casaubon Green Bay Packers 2 224
Aztak… ez mi volt 😳
casaubon
egy punt
ozibozi
Annak nem is volt rossz. De a safetyt legkozelebb bekuldhetik WR-nek (ugyis hullanak)
2 órája
ozibozi New York Giants 16 720
Aztak… ez mi volt 😳
casaubon
egy punt
2 órája
casaubon Green Bay Packers 2 224
Aztak… ez mi volt 😳
4 órája
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 264 — playoffs???
Bajnokot verni mindig jó... WHO DAT!
Csilió sérült mindkét oldalon, talán szerencsénk lesz...
Go Saints!



5 órája
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
02:15, ARENA4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal