Philadelphia Eagles - Minnesota Vikings

8 hónapja
Invincible Philadelphia Eagles 750
Kirk kapitánynak hosszú estèje lesz.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első stop ok
dande2
You like that? 😀
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huh
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első stop ok
8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már drafton is zavart, de most egyre jobban, hogy AJ Brownt vittem el, és féltem Devontatól.
tenorx
Az NFL fantasy továbbra öl és pszichés nyomorba dönt. 😀
8 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Már drafton is zavart, de most egyre jobban, hogy AJ Brownt vittem el, és féltem Devontatól.
8 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha ilyen "kemény" lesz a Vikes D, hamar 0-2 lehet ebből nekik.
iktriad
Gyenge passz volt ez Hurtstől

8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kreatvíak voltunk megint az RZben 😏
8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ilyen "kemény" lesz a Vikes D, hamar 0-2 lehet ebből nekik.
8 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jó reggelt

Hajrá Blankenship és Addison

8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
🦅🦅🦅🦅🦅
8 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rég volt már, szóval

Ti Nem Fociztok
Fradi/Paks

Újpest/Kecskemét
8 hónapja
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Sérülésmentes jó mérkőzést, hajrá Sasok!
8 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2:15, Arena4


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!