Tennessee Titans - New York Jets

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ez faszság volt, simán be kellett volna engedni Walkert 😀
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
LOL micsoda play lett volnaJakehomer
kb. a legjobban kivitelezett offense playük volt egész meccsen 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
további sok sikert a titansnek 😊

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
LOL micsoda play lett volna

Perception is reality.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
lol ha befutott volna

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szenzációs sikerJakehomer
az 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szenzációs siker

Perception is reality.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Idióta Woodyardnak kellett pofáznia.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Wester
Majd kifejtem bővebben Jets topikban 😊 a lényeg, hogy az utóbbi hetek cicaharcán kívül 1.5 évig nagy hülyeséget nem csinált, cserébe eltakarította a szemétdombot, amit Tanny otthagyott, és FA piacon is jól igazolt. Ami a szezon közben történt, az nagyrészt nem az ő felelőssége szvsz. Az edzők utálják? Jövőre úgysem dolgoznak együtt. A szurkolók utálják? Bitch pls.toam
majd én is írok akkor egy pro és kontrát

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Wester
Majd kifejtem bővebben Jets topikban 😊 a lényeg, hogy az utóbbi hetek cicaharcán kívül 1.5 évig nagy hülyeséget nem csinált, cserébe eltakarította a szemétdombot, amit Tanny otthagyott, és FA piacon is jól igazolt. Ami a szezon közben történt, az nagyrészt nem az ő felelőssége szvsz. Az edzők utálják? Jövőre úgysem dolgoznak együtt. A szurkolók utálják? Bitch pls.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Minden 9. play punt volt? 😊Jakehomer
nagyon úgy néz ki, nekem már mondjuk fel se tűnt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Úgy lehetett érezni mi következik 3&2-re...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Minden 9. play punt volt? 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
As CBS just showed with a loss the Jets would hold the #2 overall pick in the draft. With a win they'd fall to 6th. Huge difference.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
ez mi a jó élet volt Deckertől? Sas kabaré casting a szilveszteri válogatásra?nfl_lover
Másra nem tudja kenni, mint a fényekre, vagyis mintha azt magyarázta volna.Beki
A tészta miatt volt.toam
Vagy vmit odahalluzott a laszti helyett.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Le lehet nyugodni, Idziknek maradnia kell, és maradni fog, 2 év után max. kiutálni lehet a GM-et, bármilyen szar a csapat. Az edzők repülni fognak, abban egyetértünk.
toam

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
PAAAAAAALLLLLIIIIII!!! Ennyi örömöm legyen mára! 😀
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
ez mi a jó élet volt Deckertől? Sas kabaré casting a szilveszteri válogatásra?nfl_lover
Másra nem tudja kenni, mint a fényekre, vagyis mintha azt magyarázta volna.Beki
A tészta miatt volt.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Azért elég furcsa ez, hogy valaki kézzel-lábbal szurkoljon a csapata ellen. Drafthely ide vagy oda.pakesz
ha most szar lesz a drafthelyünk akkor valószínűleg lesz megint egy második körös qb pick, aki ha beválik akkor jóság van, de ha nem megint szopunk min 2 évet. A szezonnak már úgy is annyi, szóval azzal, hogy most vereséget szeretnék igazából a csapatomnak akarok jobbat

szar alatt azt értem, hogy egyik top qb sem lesz elérhetőWester
Azért nehogy azt hidd, hogy egy első körös qb-val hirtelen majd kurva jó lesz az OJakehomer
nem hiszem, de ha mondjuk meglenne a következő 10 évre az irányítónk azzal kiegyeznénk és tudom hogy nem életbiztosítás egy első körös qb sem, de azért nagyobb az esély rá. Mellesleg amúgy az offensebe szinte már "csak" a QB hiányzik, hiszen futók jók, Decker-Harvin-Kerley-Amaro ott vannak mint célpontok, egyedül az O-Lineba kell majd fiatalítás, de ők is hoznak egy átlagos szintetWester
Én nemigen hiszek az ilyen csak a QB hiányzik dolgokban, akkor egy közepes qb-val is lenne egy elfogadható O (mint ahogy Sanchezzel voltak is ilyen szezonok). Sokkal mélyebb a probléma, playbook, playdesign szinten, amikor ennyire nem megy semmi.Jakehomer
igen de mivel szinte a komplett stáb lapátra kerül majd, lehet egy új rezsimmel talán már az is megoldódik. Vagy nem, de én bízok benne

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Le lehet nyugodni, Idziknek maradnia kell, és maradni fog, 2 év után max. kiutálni lehet a GM-et, bármilyen szar a csapat. Az edzők repülni fognak, abban egyetértünk.
Azért nehogy azt hidd, hogy egy első körös qb-val hirtelen majd kurva jó lesz az OJakehomer
Lehet, hogy nem, de a QB helyzetet orvosolni kell, akár rövidtávon is egy veteránnal, mert Geno vagy Vick a legtöbb csapat csereqbjánál is rosszabb. Ezért vizionálok offense-minded HC-t, aki kap egy kész védelmet, és választhat, melyik QB tetszik neki.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
ez mi a jó élet volt Deckertől? Sas kabaré casting a szilveszteri válogatásra?nfl_lover
Másra nem tudja kenni, mint a fényekre, vagyis mintha azt magyarázta volna.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Azért elég furcsa ez, hogy valaki kézzel-lábbal szurkoljon a csapata ellen. Drafthely ide vagy oda.pakesz
ha most szar lesz a drafthelyünk akkor valószínűleg lesz megint egy második körös qb pick, aki ha beválik akkor jóság van, de ha nem megint szopunk min 2 évet. A szezonnak már úgy is annyi, szóval azzal, hogy most vereséget szeretnék igazából a csapatomnak akarok jobbat

szar alatt azt értem, hogy egyik top qb sem lesz elérhetőWester
Azért nehogy azt hidd, hogy egy első körös qb-val hirtelen majd kurva jó lesz az OJakehomer
nem hiszem, de ha mondjuk meglenne a következő 10 évre az irányítónk azzal kiegyeznénk és tudom hogy nem életbiztosítás egy első körös qb sem, de azért nagyobb az esély rá. Mellesleg amúgy az offensebe szinte már "csak" a QB hiányzik, hiszen futók jók, Decker-Harvin-Kerley-Amaro ott vannak mint célpontok, egyedül az O-Lineba kell majd fiatalítás, de ők is hoznak egy átlagos szintetWester
Én nemigen hiszek az ilyen csak a QB hiányzik dolgokban, akkor egy közepes qb-val is lenne egy elfogadható O (mint ahogy Sanchezzel voltak is ilyen szezonok). Sokkal mélyebb a probléma, playbook, playdesign szinten, amikor ennyire nem megy semmi.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jake Steinberg ‏@Steiny31 45 seconds ago

Decker wants Mariota.
😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
nfl_lover 912
ez mi a jó élet volt Deckertől? Sas kabaré casting a szilveszteri válogatásra?
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Azért elég furcsa ez, hogy valaki kézzel-lábbal szurkoljon a csapata ellen. Drafthely ide vagy oda.pakesz
ha most szar lesz a drafthelyünk akkor valószínűleg lesz megint egy második körös qb pick, aki ha beválik akkor jóság van, de ha nem megint szopunk min 2 évet. A szezonnak már úgy is annyi, szóval azzal, hogy most vereséget szeretnék igazából a csapatomnak akarok jobbat

szar alatt azt értem, hogy egyik top qb sem lesz elérhetőWester
Azért nehogy azt hidd, hogy egy első körös qb-val hirtelen majd kurva jó lesz az OJakehomer
nem hiszem, de ha mondjuk meglenne a következő 10 évre az irányítónk azzal kiegyeznénk és tudom hogy nem életbiztosítás egy első körös qb sem, de azért nagyobb az esély rá. Mellesleg amúgy az offensebe szinte már "csak" a QB hiányzik, hiszen futók jók, Decker-Harvin-Kerley-Amaro ott vannak mint célpontok, egyedül az O-Lineba kell majd fiatalítás, de ők is hoznak egy átlagos szintet

Lesz ez még így se!