NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na az első nap vége az, hogy Raul Fernandez- MVK - Diggia.

A Martin-Bagnaia páros a hetedik - nyolcadik.

Mindenki erre számított 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan

steelwolf
Hát ilyen névvel biztosan az első. De azt senki nem mondta nekik, hogy Vegasban rendeztek már F1-es futamot?
slowmotion
Azt hol írják, hogy ez lesz az első verseny Las Vegasban?
Jughead
azért mondtam, hogy ilyen névvel az első. olcsó fogás, hogy elsüthessék a first evert.
10 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Egyebkent azt hogy kepzelik hogy hajanli 2-kor kezdodik egy szabadedzes?😀
10 hónapja
StormST Denver Broncos 11 102 — SB 50 Champion @ Grund
Sainznak ha rajtbuntetese lesz a csatornafedelektol az priceless.
JéBé
10 rajthely, mert kasztnit és motort is cseréltek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
10 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Sainznak ha rajtbuntetese lesz a csatornafedelektol az priceless.
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 197

steelwolf
Azért visszagondolva Massa balesetére, elég ijesztő dolog ez. Ott egy kis könnyű rugó majdnem megölte a brazilt, itt meg súlyos kilók lehetnek ezek a fedelek.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya

steelwolf
Ki kell rakni egy bóját, aztán majd jön a közút kezelő és pár hónap alatt rendezi 😀


Matthew99
10 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man

steelwolf
Ki kell rakni egy bóját, aztán majd jön a közút kezelő és pár hónap alatt rendezi 😀



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, IRL végig nézhetjük ezt a legendás buktát
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942

steelwolf
Hát ilyen névvel biztosan az első. De azt senki nem mondta nekik, hogy Vegasban rendeztek már F1-es futamot?
slowmotion
Azt hol írják, hogy ez lesz az első verseny Las Vegasban?
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan

steelwolf
Hát ilyen névvel biztosan az első. De azt senki nem mondta nekik, hogy Vegasban rendeztek már F1-es futamot?
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
2024 Daytona 24 nevezési lista
 www.dailysportscar.com/2023/11/15/2024-daytona-24-hours-provisional-entry-list.html
LMh, LMP2 meg GTD kocsikkal

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Újabb nagyon jó hír, Josh Williams vezeti jövőre a #11-es Kaulig Racing Chevyt az Xfinity Seriesben. Erre is nagyon kíváncsi leszek, végre ő is lehetőséget kap egy jó autóban.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Megvan az általam nagyon várt bejelentés, Kyle Weatherman full szezont versenyez jövőre az Xfinity Seriesben! Végre, el sem
hiszem! A DGM Racing #91-es Chevyjét fogja vezetni, néhány kiugró helyezést várok tőle azzal a gyenge közepes autóval is.
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe
🤘 gaben 🤘
Elvileg csak tanulmányautó és nem azért fejlesztik mert lesz elektromos széria.
Mikey
Én meg pont azt olvastam, hogy a kasztni nem végleges de idővel sorozat lesz köré felhúzva. Mindenesetre érdektelen.
🤘 gaben 🤘
A jövő sajnos ez, nem tudunk vele mit csinálni. Legfeljebb majd nem nézzük. De mondjuk a Truck Series helyett még talán érdekes is lehetne harmadik számú sorozatként.
Mikey
Ne idegesíts 😀
Most is a legjobb versenyt nyomták
Amúgy tehetsz. Ne vegyél soha elektromos szart. De ez úgyis meddő vita.
🤘 gaben 🤘
Legjobb versenyt nyomták? Te se idegesíts engem. 😀

Tiszta elektromosat nem is szeretnék venni soha, de a jövőben valószínűleg nem lesz más opció. Persze azt mi már lehet nem éljük meg, mire eljutunk addig. Hibrid autót vezettem már, az tetszett.
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe
🤘 gaben 🤘
Elvileg csak tanulmányautó és nem azért fejlesztik mert lesz elektromos széria.
Mikey
Én meg pont azt olvastam, hogy a kasztni nem végleges de idővel sorozat lesz köré felhúzva. Mindenesetre érdektelen.
🤘 gaben 🤘
A jövő sajnos ez, nem tudunk vele mit csinálni. Legfeljebb majd nem nézzük. De mondjuk a Truck Series helyett még talán érdekes is lehetne harmadik számú sorozatként.
Mikey
Ne idegesíts 😀
Most is a legjobb versenyt nyomták
Amúgy tehetsz. Ne vegyél soha elektromos szart. De ez úgyis meddő vita.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe
🤘 gaben 🤘
Elvileg csak tanulmányautó és nem azért fejlesztik mert lesz elektromos széria.
Mikey
Én meg pont azt olvastam, hogy a kasztni nem végleges de idővel sorozat lesz köré felhúzva. Mindenesetre érdektelen.
🤘 gaben 🤘
A jövő sajnos ez, nem tudunk vele mit csinálni. Legfeljebb majd nem nézzük. De mondjuk a Truck Series helyett még talán érdekes is lehetne harmadik számú sorozatként.
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe
🤘 gaben 🤘
Elvileg csak tanulmányautó és nem azért fejlesztik mert lesz elektromos széria.
Mikey
Én meg pont azt olvastam, hogy a kasztni nem végleges de idővel sorozat lesz köré felhúzva. Mindenesetre érdektelen.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe
🤘 gaben 🤘
Elvileg csak tanulmányautó és nem azért fejlesztik mert lesz elektromos széria.
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Moto3: szokásos jó futam, kár, hogy az a nagy perec szétkúrta a vezető galerit. Onnan már csak 6-an voltak, aztán már csak 3-an. A japánnak láthatóan nem tetszik Veijer ténykedése, de amúgy most szerencsétlen mit csináljon? Ezen a pályán lehetetlen fogni a mezőnyt.

Moto2: volt valami?😊 Az elejét láttam, hát Gonzalez ezt hogy úszta meg??? Csórikám halál lazán felállt és közben húztak el mellette a motorok 😊 Amúgy megint áttekertem 😕

Motogp: csalódás, az eleje még oké, de ezt is áttekertem 😕 a tegnapi után többet vártam


Amúgy én mindig hisztizek a pályák miatt, nah nekem ez a maláj pálya az egyik nagybetűs pálya. Nem gokart pálya, rohadt széles, mindenféle kanyar, egyenes van benne. JÓ az m3-nak és jó a gp-nek is!
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
3 körig volt érdekes 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Hát szerintem addig is maximum abban lehetett bízni, hogy valamelyik hibázik, de amúgy óriási volt a tempókülönbség a kettő motor között. Ha Martin nagyobb ívben kanyarodva a kigyorsításra játszott, akkor is jóval gyorsabb volt Bagnia motorja, míg ha betette mellé kisebb íven, akkor Bagnia nagyjából a kigyorsítás első pillanatában ment el mellette.

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 557 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
3 körig volt érdekes 😊