NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csak így tud normális pilótákat megelőzni hogy kitereli őket, semmi meglepő

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Persze Vestappen mehet keresztbe az elso kanyarban...
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet elfogult vagyok, de volt ebben azért kiterelés.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ennyit tud a holland, Ausztria 2.0, így szokott elmenni Leclerc mellett, de 2021-ben folyamatosan ezt csinálta Lewis ellen 😀
Itt legalább extrán hideg volt a gumi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezt a nyomorék hollandot most sem büntetik meg az komoly vicc lenne.
"Ocon mögöttem volt már a 14-es kanyar előtt. Hagytam helyet egy másik autónak előtte, és ki akart cseszni velem a 14-es kanyarban, hogy utána elkezdhesse a körét (ergo megelőzte). Azt gondoltam, ha kicseszel velem, én is kicseszek veled az 1-es kanyarban."
Heisman nádor
Mármint a nyomorék franciát, nem? Nem is értem, hogy gondolta, hogy ő a gyorskörön előzni fog, de már megszoktuk tőle, most épp Verstappen volt az idióta, a múltkor meg Alonso, sose ő. 😀
Jughead
Azóta Ocon ezt az incidenst azzal magyarázta, hogy Verstappen továbbjutó helyen állt, így neki nem fájt az, hogy tönkre tette a körét, szóval szerinte jól járt el.
Jughead
A holland TV-s fordításból elsőre kimaradt a 'last corner', így hiányzik az én idézetemben is hiányzik, mert nem a 14-esben cseszett ki vele, hanem a 17-esben. Így már más a helyzet. Ilyenkor amúgy mi a szabály, Ocon ha még a vonal előtt megelőzi az szabályos csak nem nem sportszerű? Mert akkor még csak out lap van papíron.

A Norris feltartásért meg Pereznek hogy nem járt büntetés, de még vizsgálásról se láttam nyilatkozatot? Ez még csak nem is Szingapúr, ahol Max egy AlphaTaurit ejtett ki így és meg sem jelentek az AT emberei az időmérő után a stewardoknál.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Volt 1-2 neccesebb előzés MM-et Binder jól ki is rakta.
Amúgy Martinnak a fő futamon kéne így menni (és ilyen eredménynek lenni), mert ott lehet sokat hozni. Jó lenne meccs 0-lal menni Valenciába. Azért mikor néztem filóztam, hogy nah most egyik-másik versenyző előbb Ducattis vagy előbb olasz/spanyol 😊
NB2
Biztos, hogy ezen valamilyen pszichológus jól el szemezgetne, hogy Martin hogy hogy ennyivel jobban és gyorsabban tud “átkapcsolni” terminátorba a sprint futamokon, mint Bagnaia. Tényleg, ha csak a szombatok számítanának a spanyol már rég VB lenne.

Bizom benne hogy holnapra, most is kitalálnak valamit Peccoék.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Volt 1-2 neccesebb előzés MM-et Binder jól ki is rakta.
Amúgy Martinnak a fő futamon kéne így menni (és ilyen eredménynek lenni), mert ott lehet sokat hozni. Jó lenne meccs 0-lal menni Valenciába. Azért mikor néztem filóztam, hogy nah most egyik-másik versenyző előbb Ducattis vagy előbb olasz/spanyol 😊
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Ezt a nyomorék hollandot most sem büntetik meg az komoly vicc lenne.
"Ocon mögöttem volt már a 14-es kanyar előtt. Hagytam helyet egy másik autónak előtte, és ki akart cseszni velem a 14-es kanyarban, hogy utána elkezdhesse a körét (ergo megelőzte). Azt gondoltam, ha kicseszel velem, én is kicseszek veled az 1-es kanyarban."
Heisman nádor
Mármint a nyomorék franciát, nem? Nem is értem, hogy gondolta, hogy ő a gyorskörön előzni fog, de már megszoktuk tőle, most épp Verstappen volt az idióta, a múltkor meg Alonso, sose ő. 😀
Jughead
Azóta Ocon ezt az incidenst azzal magyarázta, hogy Verstappen továbbjutó helyen állt, így neki nem fájt az, hogy tönkre tette a körét, szóval szerinte jól járt el.

Szerkesztette: Jughead
10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nagyon remelem, hogy Espargaro a mai után súlyos büntetést fog kapni.

Bár vmi roppant fura oknál fogva ha nem Quartararo vagy Binder van ritkán büntetnek, de remelem ezúttal kivételt tesznek.
rob3r7o
6 hely meg 10 000 ajro. Jogos teljesen azt kell mondjam.

Marini pole. Diggi meg Alex Marquez első sor.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Nagyon remelem, hogy Espargaro a mai után súlyos büntetést fog kapni.

Bár vmi roppant fura oknál fogva ha nem Quartararo vagy Binder van ritkán büntetnek, de remelem ezúttal kivételt tesznek.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
10 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gresini nagyon szépen az évek során topcsapat lett, azt kell mondjam.
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Ezt a nyomorék hollandot most sem büntetik meg az komoly vicc lenne.
"Ocon mögöttem volt már a 14-es kanyar előtt. Hagytam helyet egy másik autónak előtte, és ki akart cseszni velem a 14-es kanyarban, hogy utána elkezdhesse a körét (ergo megelőzte). Azt gondoltam, ha kicseszel velem, én is kicseszek veled az 1-es kanyarban."
Heisman nádor
Mármint a nyomorék franciát, nem? Nem is értem, hogy gondolta, hogy ő a gyorskörön előzni fog, de már megszoktuk tőle, most épp Verstappen volt az idióta, a múltkor meg Alonso, sose ő. 😀
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
egy körön nagyon gyors a ferka, most már versenyek óta
NB2
Az elmúlt 2 évben eljátszották már ezt párszor, a futamon jön majd a lepukkanás úgyis.
bobi0092
Meg RB már jövőre fejleszt
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Perez, istenem...
NB2
Ez most nem az ő hibája. Amúgy ugyanezt csinálta Norris csapata is, ezért esett ki a Q1-ben.
Jughead
Hááááááááááát azért egy Pereztől ne azt várjuk már el, hogy csak azért jusson tovább mert minél később jön ki és fel lesz gumizva a pálya.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezt a nyomorék hollandot most sem büntetik meg az komoly vicc lenne.
"Ocon mögöttem volt már a 14-es kanyar előtt. Hagytam helyet egy másik autónak előtte, és ki akart cseszni velem a 14-es kanyarban, hogy utána elkezdhesse a körét (ergo megelőzte). Azt gondoltam, ha kicseszel velem, én is kicseszek veled az 1-es kanyarban."

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
P1 🙂
10 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
egy körön nagyon gyors a ferka, most már versenyek óta
NB2
Az elmúlt 2 évben eljátszották már ezt párszor, a futamon jön majd a lepukkanás úgyis.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
10 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Alonso kijött egyáltalán

Don't talk the walk, Walk the talk!
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
egy körön nagyon gyors a ferka, most már versenyek óta
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Perez, istenem...
NB2
Ez most nem az ő hibája. Amúgy ugyanezt csinálta Norris csapata is, ezért esett ki a Q1-ben.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Perez, istenem...
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
mindkét meki kiesik, az szép
2 századon múlt!

Szerkesztette: NB2
10 hónapja
StormST Denver Broncos 11 102 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon vicces, hogy Wéberék elemzik, hogy a célegyenes előtti utolsó kanyarban a kerékvetőt mennyire támadják a versenyzők, a szakértő még értetlenkedett is, hogy hiszen akkor megemelkedik a kocsi és nincs hajtás, aztán közben az nem is kerékvető, csak egy felfestés, ahogy a Sky-on már az FP1 elején mondták, meg a fedélzeti kamerákon is látszik, hogy ott nincs semmi rázkódás… 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
10 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Egyebkent azt hogy kepzelik hogy hajanli 2-kor kezdodik egy szabadedzes?😀
JéBé
Javítson ki valaki, de mennyire nincs értelme szombat prime time ban rendezni a futamot.. Konkrétan szombaton a college foci egyik legjobb meccse, az NBA és az NHL közvetítése is az ESPN-é. Vasárnap pedig mehetne a SNF ellen.
Heisman nádor
Nem az amerikai nézettség a lényeg, hanem az hogy mindenhol nézhető legyen. Európában (ami a fő piac) egy Vegasi vasárnap esti futam hétfőn munkaidőben menne, így az nem opció.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egyebkent azt hogy kepzelik hogy hajanli 2-kor kezdodik egy szabadedzes?😀
JéBé
Javítson ki valaki, de mennyire nincs értelme szombat prime time ban rendezni a futamot.. Konkrétan szombaton a college foci egyik legjobb meccse, az NBA és az NHL közvetítése is az ESPN-é. Vasárnap pedig mehetne a SNF ellen.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz