NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

10 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bastianininek örülünk nagyon. Kicsit elfelejtették sokan szerintem, hogy milyen motoros is tud Ő lenni…

Végső soron nagyobb előnnyel hagyja el Malajziát Pecco - mégha csak egy ponttal is - mint amivel megérkezett, de inkább húznám ezt egy “döntetlennek” mind pozíció nyerésnek.

Jövő hétén a gyönyörű villanyfényes Qatar. Meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
10 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 830 — Browns GM
hát ez elég semmilyen hétvége volt Malajziában, de annak azért örülök a 2024-es szezont illetően, hogy a Bestia megmutatatta, hogy vele is számolni kell. Quarta előtt ismét le a kalappal, csóri alá tehetne valami jobb vasat a Yamaha.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
 www.eurosport.hu/wec/endurance-vilagbajnoksag-mezony-letszam-dontes-bovites_sto9874998/story.shtml
zacknorb
Hmmm.....
Eddig mindenhol 38 autóról volt szó.

Itt megnézhető az LMH vasak kötelezővé tett 'utcai' verziója:
 www.dailysportscar.com/2023/11/10/isotta-fraschini-launches-roadgoing-strada-version-of-tipo-6-lmh.html
Amit azonnal vennék cégre (gondolom arra javasolják mert a cégautós honlapon van fent) az a Peugeot lenne. Kurva nagy poén! 😀


Szerkesztette: r.baggio

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt hiszem ezt az epizódot mindenképpen meg kell hallgatnom.
NAGYON fura lesz Harvick nélkül a mezőny.
During an appearance this week on the Dale Jr Download, Kevin Harvick confirmed that he will never run another Cup Series race. He retired from full-time competition last weekend at Phoenix Raceway, sitting 10th on the all-time win’s list with 60 victories.

“I’m not sure yet. The door is open,” Harvick said on whether he would compete as a driver in 2024. “I’m not going to drive Cup ever again. I can’t be competitive, I can’t make myself go there and say, ‘I’m looking for a top 30.’ That’s what it would be. You would be lucky to run 30th.”

Harvick didn’t rule out a potential return to the Xfinity or Craftsman Truck Series race in the future. Harvick, a co-owner of the CARS Tour, does believe he could scratch his itch to compete in a late model.

“I think that’s something I would have to lean on somebody like [Dale Earnhardt Jr.] to say, ‘Is that worth doing it?’” Harvick said. “I think the Xfinity stuff is something – I want to make sure that I do a really good job for FOX. Until I get done with that, and once I get done in June and say, ‘Maybe we can fit this in; this looks like a good weekend and we could do it?’Jayski.com
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem tudom azt mondani, hogy egy kicsit nem vagyok csalódott. Nem is feltétlen a győzelem elúszása miatt, de a mai a ritka pillanatok egyike volt, amikor Martin nem god mode tolta. Ki kellett volna használni. Kíváncsi vagyok mit fog mondani Pecco, mi volt a baj.

Reméljük a legjobbakat holnapra.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
azért egy picit fostam az elején, mert a kisMaq eléggé hülye módon jött, mondom ki ne üsse már valamelyiket
nem volt ez rossz, holnapra kíváncsi leszek
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Bastianini már nem tudja, hogy menjen keresztbe, hogy ne előzze meg Bagnaia-t 😊
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szóval Ducati első KÉT sor!

Pecco - Martin - Bastianini
Marquez - Marini - Bezz

Brutál lesz ez is…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
szerintem itt nagyon félreértettétek vpi-t 😊
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
vpi
Most, hogy kiírtad magadból a frusztráltságot jobb lett?
Minden élmenőnek jót tesz, ha egyszer megtapasztalja milyen nem nr.1 autóba ülnie, Haminak is jót tett.
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.eurosport.hu/wec/endurance-vilagbajnoksag-mezony-letszam-dontes-bovites_sto9874998/story.shtml
11 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
vpi
Mikor volt ilyen itt?
Aki szerint nem top3 ever objektíven, annak meg eleve mit számít a véleménye? 😀😄

Don't talk the walk, Walk the talk!
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jól van, akkor volt dinnyezúzás is, (az NBC lemaradt róla). :

iktriad
Meg elég komoly burnout is, persze mutatni azt minek. Olyat hogy a győztest ne interjúvolják meg... még szerencse hogy Blaney csak ~2 mp-re volt tőle, így legalább azt láttuk hogy leintik.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
vpi
Szerintem ez egyáltalán nem igaz, nyilván Max idén is kiemelkedik a mezőnyből (ehhez persze hozzátartozik az, hogy kurvára bízik az autójában, így pedig közel hibátlan a szezonja), de utána a Hamilton-Alonso-Norris hármas is kiemelkedik a többiek közül.

A tavalyi szezonja mondjuk tényleg rossz volt.

Szerkesztette: Jughead
11 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól van, akkor volt dinnyezúzás is, (az NBC lemaradt róla). :
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyébként most nézem csak, hogy ahhoz képest hogy a Ford a háromból két szériában a legkevesebb győzelmet szerezte (és a harmadikban sem volt egyáltalán meggyőző), és csak egy-egy versenyzőt adott a döntőkbe, megnyerte mindhárom egyéni bajnoki címet. Király. 😁
Mikey
A FORDulo név idén is jó ötlet volt a fantasymban
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként most nézem csak, hogy ahhoz képest hogy a Ford a háromból két szériában a legkevesebb győzelmet szerezte (és a harmadikban sem volt egyáltalán meggyőző), és csak egy-egy versenyzőt adott a döntőkbe, megnyerte mindhárom egyéni bajnoki címet. Király. 😁
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?
Mikey
A hiszti és mindenki lehülyézése, aki nem ment el az útjából, majd Chastainnek bemutatni, mert védekezni merészelt, szerintem nem sportszerű magatartás. Az hogy ráhúzza a kormányt majd direkt neki megy hátulról nekem szintén nem sportszerű, de tudom, hogy Nascarban ez mindennapos, így ezeket még nagyjából el is tudom fogadni, max gyökérnek gondolom.
Jughead
Hmm ha emiatt gyökérnek gondolod, mert egyszer meglökte kicsit hátulról, akkor a NASCAR nem neked való sport. 😊 Chastain eléggé a határon védekezett, néha ő is kicsit túllépett rajta, de összességében nem volt semmi sportszerűtlen abban, ahogy Chastain védte az első helyét, vagy ahogy Blaney próbálta megelőzni.

Ha mindig mindenki így versenyezne, a világ legsportszerűbb versenysorozata lenne az NCS.
Mikey
Nem nézem sok ideje, csak az alapszakasz záró óta. Azóta kétszer láttam ilyet, hogy valaki ezt idegből a másiknak megy, mindkétszer Blaney volt az elkövető.

De amúgy tudom, hogy ez benne van, írtam is, hogy nem ezzel volt a fő bajom.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Amit viszont furcsállok, hogy sosincs az, hogy egy bajnokjelölt csapattársa "véletlenül" kisodor, falba tesz egy bajnokesélyest, mert rengeteg olyan helyzet van, ahol nagyon egyszerűen és "feltűnes nélkül" megtehetné.
Őszentsége Sobri Jóska
Bárhogy is csinálná a csapattárs, teljesen egyértelmű lenne, és emiatt feltételezhetően komoly büntetés is járna érte. És sok mindent lehet mondani az itteni versenyzőkre és csapatokra, de így egyik sem akarna nyerni.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?
Mikey
A hiszti és mindenki lehülyézése, aki nem ment el az útjából, majd Chastainnek bemutatni, mert védekezni merészelt, szerintem nem sportszerű magatartás. Az hogy ráhúzza a kormányt majd direkt neki megy hátulról nekem szintén nem sportszerű, de tudom, hogy Nascarban ez mindennapos, így ezeket még nagyjából el is tudom fogadni, max gyökérnek gondolom.
Jughead
Hmm ha emiatt gyökérnek gondolod, mert egyszer meglökte kicsit hátulról, akkor a NASCAR nem neked való sport. 😊 Chastain eléggé a határon védekezett, néha ő is kicsit túllépett rajta, de összességében nem volt semmi sportszerűtlen abban, ahogy Chastain védte az első helyét, vagy ahogy Blaney próbálta megelőzni.

Ha mindig mindenki így versenyezne, a világ legsportszerűbb versenysorozata lenne az NCS.
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?
Mikey
A hiszti és mindenki lehülyézése, aki nem ment el az útjából, majd Chastainnek bemutatni, mert védekezni merészelt, szerintem nem sportszerű magatartás. Az hogy ráhúzza a kormányt majd direkt neki megy hátulról nekem szintén nem sportszerű, de tudom, hogy Nascarban ez mindennapos, így ezeket még nagyjából el is tudom fogadni, max gyökérnek gondolom.
Jughead
Blaney a NASCAR jófiúja, most is próbálta tisztán intézni, de amikor erre nem volt lehetőség (amikor úgy érezte nem korrekt, hogy feltartják, és elveszik előle a levegőt), akkor átváltott, és megmutatta, hogy nemcsak képességei, hanem tökei is vannak. (Ráadásul a saját bajnoki címét kockáztatta csak, nem Byront kocogtatta meg, hanem Chastaint, aki ha "lebüntetőfékezi", akkor számára kb. semmi veszteség, míg Blaneynek oda a szezonja.)
Az meg nem sportszerűtlenség, ha valaki felfokozott érzelmi állapotban mond valami durvát, de tettek nem követik a kimondottakat.
Szerintem semmi sportszerűtlen nem volt a tegnapi futamon.
Amit viszont furcsállok, hogy sosincs az, hogy egy bajnokjelölt csapattársa "véletlenül" kisodor, falba tesz egy bajnokesélyest, mert rengeteg olyan helyzet van, ahol nagyon egyszerűen és "feltűnes nélkül" megtehetné.

11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?
Mikey
A hiszti és mindenki lehülyézése, aki nem ment el az útjából, majd Chastainnek bemutatni, mert védekezni merészelt, szerintem nem sportszerű magatartás. Az hogy ráhúzza a kormányt majd direkt neki megy hátulról nekem szintén nem sportszerű, de tudom, hogy Nascarban ez mindennapos, így ezeket még nagyjából el is tudom fogadni, max gyökérnek gondolom.
11 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
szerintem meg blaney annyira dominalt, hogy unalmas volt. amúgy az egész futam az volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?