Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én nem szoktam a magyar kommentárkodáson fenn akadni de ez a srác, aki most viszi a SSP masodik futamát az Arena4-en, jesszus ez kicsoda…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.
Cowboykarcsi90
Kicsit sajnáltam, h nem jött össze Bindernek a győzelem, de Martin nagyot ment.

Ez az utolsó körös pályaelhagyos szabály mondjuk továbbra is egy faszsag szerintem.
rob3r7o
Én úgy változtatnám meg, hogy az utolsó körben, csak az utolsó kanyarban elkövetett zöldezés érne automatikus hátra sorolást. Ha az utolsó kör bármely másik pontján történik, a stewardok mérlegelhessenek, hogy ténylegesen szerzett e előnyt a motoros a pályaelhagyással vagy sem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor egy kis összefoglaló hogy én hogy látom a dolgot így az utolsó három verseny előtt. Tudom, hogy mindenkit nagyon érdekel 😛😀

Ha most meg kéne neveznem egy motorost, bizony | még nálam is | Martin lenne az. A srác jelenleg A COMPLETE PACKAGE. Így csupa nagybetűvel. Emberek, így néz ki egy világbajnok motoros. Olyan nyers tempója van, mint nagyon keveseknek még. Tud nyerni az élről, előnyt beosztva de láthattuk már többször is - igazából először a karrierjében - idén, hogy az ilyeneket is mint a mai.

A spanyol megérkezik a pályára, pénteken előveszik a kamionból a motort. Lemossák meg megtankolják és püff, Martin a(z egyik)leggyorsabb az első percről.

Pecco meg pénteken bogarászik jobbra balra, az utolsó három hétvégén igazából az is nagy szó volt, ha direkt sikerült Q2-be jutni. Szombaton kvalifikálja magát valahol a második és hatodik helyen és a sprint futamon is valahol itt ér célba. Vasárnap mondjuk általában már a győzelemért harcol, de Martin ellen ez lehet pont kevés lesz. Ha megnézzük a mostani hétvégét is, én nem mondom, hogy a mai verseny másképp alakul, ha mondjuk nem a hatodikról, hanem a harmadikról indul. Mert itt mindenki a határon volt a végén. Mind a hárman. De mondjuk tegnap a sprinten, lehet hogy még egy ugyan ilyen szar rajttal is bejött volna a dobogón, nem pedig a hetedik helyen, miközben Martin meg nyer…

Martin van pont egy lépés előnnyel az olasz előtt, mert neki nem kell változtatnia semmin. Ha ugyan így csinál mindent Valenciáig, jó eséllyel bajnok lesz.

Bagnaia van lépés kényszerben, mert ha meg akarja védeni a címét, nem fér bele hogy a szombatokon Ő még a top5 vége fele bóklászik. Valahogy ki kell préseljen magából és a motorból még annyit, hogy - alap - az első sorba kvalifikálja Ő is magát konstans. És így lehetőleg már a sprinten is ott tudjon lenni a spanyollal. Ezen fog múlni a VB cím, hogy ezt valahogy ki tudja e csalogatni még magából és a csomagból az olasz. Én bízok amúgy benne, mert ha valaki képes rá az Bagnaia.

Én tényleg annyit kívánok, hogy ha már idáig eljutottunk, akkor most már ne egy buta hiba - valamilyen technikai faszságról nyilván nem is beszélve - döntsön a bajnokságról. Egyik oldalra se.

Menjen el tényleg Valenciáig és ott nyerjen a jobbik. Én ezzel már boldog leszek, mert ez egy olyan szezon lesz, amit húsz év múlva is emlegetek majd, hogy baszki én azt az évet végig követhettem…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Ez nem volt gyenge verseny nap!
M3 is rohadt jó volt, de ez a GP!!! Igazándiból a 3 legjobb pilóta jelenleg versenyzett, a 3 legjobb motoron. Tényleg mi lesz itt még, atya úr isten!!!
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.
Cowboykarcsi90
Kicsit sajnáltam, h nem jött össze Bindernek a győzelem, de Martin nagyot ment.

Ez az utolsó körös pályaelhagyos szabály mondjuk továbbra is egy faszsag szerintem.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 830 — Browns GM
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.
Cowboykarcsi90
hát még a 2024-es szezonban... Quartararo előtt le a kalappal, hiszti nélkül küzd óriásit a hulladék Yamahán.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
és teljes RCR blama?
zacknorb
Egyszer majd remélem megtudjuk mi okozta ezt hogy Creed és Hill így versenyzett a másik ellen. Valamint azt, hogy mik voltak ezek a nyilatkozatok a verseny után. Már értem hogy Creed miért hagyja ott őket. Ilyet egy csapatvezetés nem mondhat a saját versenyzőjéről. Persze Reddick távozását is elég sértődötten reagálták le.

És ebben az egészben az a legérdekesebb, hogy egy győzelemmel Creed ugyanúgy ott lett volna a Champ 4-ban, mint Hill, tehát miért is ne ment volna érte?

Szerkesztette: Mikey
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
és teljes RCR blama?
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Allgaier!!!
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Megint NASCAR történik a versenyirányításban
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Viszont emeljük ki
Ricciardo P4!
zacknorb
A vigyorgó Balfék....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont emeljük ki
Ricciardo P4!
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Ferrari mit talált egy körön?
ThundersNFL a Jobbágy
Leclerc pole-ból Verstappen győzelem ha jól emlékszem 10. rész? 😀
bobi0092
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
ferka első sor, mi van itt 😊
NB2
A versenyt nagy eséllyel mindig elkúrják valamivel....
De az a fura,hogy az utolsó próbára igazi fost mentek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Ferrari mit talált egy körön?
ThundersNFL a Jobbágy
Leclerc pole-ból Verstappen győzelem ha jól emlékszem 10. rész? 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
ferka első sor, mi van itt 😊
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Ferrari mit talált egy körön?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Feltartásért vizsgáljak Rásszelt, Álonnzót és Versztáppent
ThundersNFL a Jobbágy
egyszer kéne már egy normális büntetést kiosztani, mert hónapok óta vicces amit csinál mindenki
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Amennyi vizsgálat lesz, holnap reggel egy durván módosult rajtrácsra kelünk
Ami a rajtig ismét változni fog
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Feltartásért vizsgáljak Rásszelt, Álonnzót és Versztáppent

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Norris hogy lehet ekkora pancser???
NB2
Nem kicsit

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Norris hogy lehet ekkora pancser???
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Layne Riggs a harmadik versenyén már vezet is. 😁
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az első 18 körben több előzés volt a külső íven, mint ahányat láttam '15 óta összesen.