Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 536
Aztán felszárd pillanatokon belül az ideális ív, és lehet azon vonatozni....
Vicc ez a fia
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nevetséges, tényleg megvárták míg interre szárad a pálya...
Mr.Breaker
Ha köröztek volna SC mögött akkor ez már jó ideje meglett volna.
Bazzani
AZ egy dolog, hogy oket nem merik kiengedni, de nem ertem, hogy az ilyen eseteknel miert nem kuldenek ki mondjuk tobb safety car szeru sima szemelygepkocsit, hogy azok korozgessenek es szaritsak a palyat legalabb. Foleg, amikor pont a feggy az a sportag, ahol tizcsilliard muszerrel majdhogynem percre pontosan elore tudjak mar jelezni, hogy eso varhato, tehat a szervezok mindig tudjak elore, hogy milyen esellyel kell vizes futamra szamitani.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nevetséges, tényleg megvárták míg interre szárad a pálya...
Mr.Breaker
Ha köröztek volna SC mögött akkor ez már jó ideje meglett volna.

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Nevetséges, tényleg megvárták míg interre szárad a pálya...
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly volt valamelyik futam, hogy nem indítottak el, köröztek a Safety car mögött, ahogy elengedték őket meg 5 kör után jöttek be slickért. Na én akkor elengedtem ezt az egész bohózatot.
tüsi91
Na pont erről beszél Verstappen. 😀

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Látszik milyen szépen csapják szét a tócsákat ha belemennek.
Javítják a pálya minőségét.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tavaly volt valamelyik futam, hogy nem indítottak el, köröztek a Safety car mögött, ahogy elengedték őket meg 5 kör után jöttek be slickért. Na én akkor elengedtem ezt az egész bohózatot.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Kepek alapjan semmivel se jobb a palya allapota 2 oraval ezelott. Megerte varni
több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
Mi a fenének fejlesztik az eső gumikat egyáltalán? Úgyse lesz már olyan verseny, ahol használni is fogják…

Régen ilyen esőben simán elindultak, nem halt meg senki (Bianchi se az eső miatt), most elvileg és gyakorlatilag is ezek a kocsik sokkal biztonságosabbak, mégse mennek velük esőben. Akkor legyen az, hogy “ha esik, nincs verseny”, vagy menjenek, profi versenyzők, oldják meg, a régiek is meg tudták, sokkal szarabb kocsikkal…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
En pont letojom, lesz-e futam vagy sem, de az vilagi gyokerseg, hogy ezeknel rendre kikuldik 2-5-10 korre a csavokat korozgetni brahibol es erre meg osztogatnak is pontokat.

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Nem értem sose ezt a felháborodást, hadd tudják már jobban, hogy mikor lehet elindulni és mikor nem.

Nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy újabb Bianchi eset…
Jughead
Jajj, a Bianchi eset mi miatt volt? Nem az esö a fö ok, hanem az hogy egy gépet és egy olyan gépet küldtek ki. Amit most is megcsináltak persze…emberi baromság ellen nem véd semmi, szárazon sem.

Megértem a biztonságot, de akkor ne szopassunk mindenkit, ahogy mondtam interig megyünk max, utána semmi és akkor tudja mindenki. Jegyeket én is visszakérném.

Btw hagy legyen már jogom felróni, ha nincs szurkoló, ezek a srácok nem keresnének ennyit…

Egyet adok, kint lennék biztosan szofisztikáltabban tudnam éretni mennyire is esik, szóval elfogadom.

Viszont az így sem világos mikor lehet esös gumival futam akkor?
Eazzy
Akkor lehet esős gumival futam, ha a versenyirányítás szerint lehet. Pl. most is elengedték őket, más kérdés, hogy számomra érthetetlen módon a mezőny interen indult el, lett is belőle majdnem baj.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább SC mögött körözhetnének, hogy a nézők kocsikat lássanak.
Vagy mondjuk ha tudják, hogy ilyenkor ott gyakran esik akkor ne rendezzenek versenyt ebben az időszakban náluk.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
a fő probléma nem az, hogy nem mennek ilyen időben, hanem, hogy nincs normálisan szabályozva, jogy mikor lehet versenyezni és mikor nem. ebből lesz évente egy ilyen balfaszkodás
peach
Évente egy? Én bármikor f1-es hírekkel találkozok, valami ilyesmi futok bele, idén biztosan nem ez volt az első ilyen, de nem is a második


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha nincs verseny - márpedig nem lesz ma szerintem - akkor aki vett jegyet az kap kártérítést? Mert Japánban lehet nincs ennek hagyománya, de kis hazánkban biztos megrohamoznák a drukkerek a szervezőbizottságot.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem sose ezt a felháborodást, hadd tudják már jobban, hogy mikor lehet elindulni és mikor nem.

Nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy újabb Bianchi eset…
Jughead
Jajj, a Bianchi eset mi miatt volt? Nem az esö a fö ok, hanem az hogy egy gépet és egy olyan gépet küldtek ki. Amit most is megcsináltak persze…emberi baromság ellen nem véd semmi, szárazon sem.

Megértem a biztonságot, de akkor ne szopassunk mindenkit, ahogy mondtam interig megyünk max, utána semmi és akkor tudja mindenki. Jegyeket én is visszakérném.

Btw hagy legyen már jogom felróni, ha nincs szurkoló, ezek a srácok nem keresnének ennyit…

Egyet adok, kint lennék biztosan szofisztikáltabban tudnam éretni mennyire is esik, szóval elfogadom.

Viszont az így sem világos mikor lehet esös gumival futam akkor?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél az is izgalmasabb lenne ha leadnának 3 rész Kacsameséket.
Bazzani
broncos-colts ismétlést. na,na?
peach
Szuperlassításban.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Ennél az is izgalmasabb lenne ha leadnának 3 rész Kacsameséket.
Bazzani
broncos-colts ismétlést. na,na?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Nem értem sose ezt a felháborodást, hadd tudják már jobban, hogy mikor lehet elindulni és mikor nem.

Nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik egy újabb Bianchi eset…
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennél az is izgalmasabb lenne ha leadnának 3 rész Kacsameséket.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a szarnak esös gumi???? Menjenek már, ez egy veszélyes sport, haladjunk.
Gecc ennél hatszor gyengébb biztonságú autókkal simán mentek 2000-es években.
Szerintem gáz ami megy. Akkor legyen szabály hogy max interes idöven megyünk oszt csá.
Katasztrófa
Eazzy
Nem csak ez a gond, hanem, hogy annyira esik, hogy nem látnak. Egyébként volt olyan futam anno Ausztráliában hogy maga Senna állította meg a versenyt ès ment fel a versenyirodába, hogy stop. Szóval innen könnyű. Mèg szerencse, hogy a fiam nem kelt fel ezért.
dande2
Teny. De azert azt tegyuk hozza, hogy akkoriban a feggy gladiatorsport volt, egyaltalan nem volt biztonsagos a palyaktol kezdve az autokig semmi. Most azert papiron a szurkoloi elvezetet es az izgalmat bealdoztak a biztonsag miatt.

Ettol fuggetlenul megertem, ha nem engedik elindulni a futamot, viszont szemely szerint a vilag leghulyebb szabalyanak gondolom ezt a bohockodast, ami ebben a sportagban megy, hogy kotelezo X ido alatt teljesiteni a versenyt, ha pedig az ora leporog, akkor meg normalis futam es versenyzes nelkul is gyoztest hirdetnek, vagyis ugye 5-10 kor brahizas utan kihirdetik a gyoztest.

Ha en kint levo nezokent elcsipnek egy ilyen futamot, az elso dolgom az lenne, hogy mennek is visszavaltani a jegyemet, mert ez elvezhetetlen fos, ennek semmi ertelme.

Foleg egy olyan sportagnal, aminel egy csomo hetvegejuk szabad a pilotaknak es a csapatoknak, tehat siman megcsinalhatnak, hogy az ilyen versenyt vagy szimplan eltoljak es beteszik a szezon vegere automatikusan, vagy csak egy epp szabad hetvegere.

Ez konkretan nevetseges.

több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Eddig a McLarenes kártyaparti volt a legizgalmasabb dolog az utóbbi pár órában.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
a fő probléma nem az, hogy nem mennek ilyen időben, hanem, hogy nincs normálisan szabályozva, jogy mikor lehet versenyezni és mikor nem. ebből lesz évente egy ilyen balfaszkodás



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Én azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem tudják őket az SC mögött köröztetni legalább? Szárítanák valamelyest a pályát plusz direkt visszajelzést kapna a versenyirányítás is a pálya állapotáról. Emlékszem anno 2007-ben Fujiban is hasonló esőben vagy 20 körig köröztek az SC mögött mire elindították őket.

De legalább most értelmet nyer az idén bevezetett szabály, amit tavaly Spa-i "futam" miatt vezettek be. Tehát az első 5 pilóta fog pontot kapni 6-4-3-2-1 leosztásban... Inkább arra hoztak volna szabályt, hogy esős körülmények között ez a 3 órás időlimit felfüggeszthető lehessen, vagy rugalmasabbak a futam kezdési időpontjával. Ez a mai szerencsétlenkedés is elkerülhető lett volna, ha helyi idő szerint délelőttre tolják a futamot. Azt hiszem még azzal is jobban járt volna a liberty, mint ezzel a kétszer 3 óra szerencsétlenkedéssel 1.5 éven belül.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi a szarnak esös gumi???? Menjenek már, ez egy veszélyes sport, haladjunk.
Gecc ennél hatszor gyengébb biztonságú autókkal simán mentek 2000-es években.
Szerintem gáz ami megy. Akkor legyen szabály hogy max interes idöven megyünk oszt csá.
Katasztrófa
Eazzy
Nem csak ez a gond, hanem, hogy annyira esik, hogy nem látnak. Egyébként volt olyan futam anno Ausztráliában hogy maga Senna állította meg a versenyt ès ment fel a versenyirodába, hogy stop. Szóval innen könnyű. Mèg szerencse, hogy a fiam nem kelt fel ezért.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Mi a szarnak esös gumi???? Menjenek már, ez egy veszélyes sport, haladjunk.
Gecc ennél hatszor gyengébb biztonságú autókkal simán mentek 2000-es években.
Szerintem gáz ami megy. Akkor legyen szabály hogy max interes idöven megyünk oszt csá.
Katasztrófa
Eazzy
És Tua is legyen kezdő!