Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Bicajozni voltam, a dobogóra értem haza. Érdemes visszanézni?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
voltak emlékezetes pillanatok, igen
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bicajozni voltam, a dobogóra értem haza. Érdemes visszanézni?

több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 1 009
Nagyon feszült, izgalmas kis meccs volt ez. Pecco vért ivott, első körtől lehetett látni. Martin nagy csalódás, simán bejöhetett volna 3.-nak és lenne 40+ pont előnye.

Apriliák és KTM-ek sajnos eltűntek nagyon ma, utóbbit nem tudom hova tenni, tavaly itt voltak a legerősebbek. Acostanak az első körön el is ment, de aztán üres pályán sem volt meg a tempója sajnos. Kell ilyen is, de remélem javul majd a KTM.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Pecco és MM fog menni a bajnoki címért erre most fogadni merek.
Cowboykarcsi90
Igen, sajnos ledominálják a mezőnyt
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Pecco és MM fog menni a bajnoki címért erre most fogadni merek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
ez a különbség a 2 Ducatti között, amilyen gyors kőrt repesztett az olasz, MM azzal a motorral nem fogja tudni
NB2
Szarabb motor a Pramac, főleg h nem gyári futóművet kap
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Martin miatt csalódott vagyok, simán el kellett vna engedni Peccot és kivárni. A dobogó meg lett volna, csak persze ő is mindig nyerni akar.

Pecco- Ducati a legjobb együttállását hozta, Marquez pedig nagyon érzi ezt a pályát.
Bezzecchi is jót ment ma.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
ez a különbség a 2 Ducatti között, amilyen gyors kőrt repesztett az olasz, MM azzal a motorral nem fogja tudni
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Martin alatt becsukódott az első kerék, úgy hogy beállt a fékerő, amivel nem nagyon tudsz mit kezdeni 54 fokos dőlésszögnél.
Az egyetlen megoldás, ha megemeled a motort, csak behúzott fékkarral nagyon nehéz fizikailag is.
Szóval ez nem is hiba, hanem pech
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Innentől unalom jön 😕
NB2
Lófaszt jött, hála az égnek
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Acosta szépen lassan top10, bár ma eléggé el van tűnve
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Innentől unalom jön 😕
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát ha ma mind Pecco, mind MM motoron marad végig, akkor meg leszek lepődve
zacknorb
És Martin esik el 😀
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
de jó újra elől látni Bezzecchit! remélem össze tud csiszolódni a technikával és ott lehet folyamatosan a dobogó közelében.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát ha ma mind Pecco, mind MM motoron marad végig, akkor meg leszek lepődve
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Pecco nem szarral gurigázik
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Robertsnek örülök, kellene már végre egy jó amerikai motoros.
Cowboykarcsi90
Szegény (vagy hát saját hibája is lehetne, de a történelem nem őt igazolta) jó pár évvel vetette vissza a karrierjét amikor nem fogadta el a még szar Aprilia ülést, utána az Italtrans nem tudott elég erős lenni a Moto2-ben, az Aprilia pedig feléledt a GP-ben.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Robertsnek örülök, kellene már végre egy jó amerikai motoros.
Cowboykarcsi90
Roberts, főleg ezzel a motorral, a legzorallab rider az egész mezőnyben
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Robertsnek örülök, kellene már végre egy jó amerikai motoros.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Hát Pecconak idén szerencséje sincs az biztos…
Cowboykarcsi90
Egyrészt igaz, másrészt azzal a motorral nem a 7. helyre kellene kvalifikálni és akkor nem a darálóban kezdené a versenyt, ahol erre sokkal nagyobb az esély, mint az elején.
Jughead
Hát Pecconak idén szerencséje sincs az biztos…
Cowboykarcsi90
Binder jól kicseszett vele..Martinnak sokat segített.
Pep71
Agresszív volt Binder de ez versenybaleset. Nem mellesleg ezért nem kell a harmadik sorból rajtolni, mert könnyebb már az első kanyarba valahol a top3ba elfordulni a rajt után, és nem bennragadni ugye az ilyen felső középmezőny béli húsdarálókba…

Mi volt amúgy ez a sprint?! 😀😀😀
Cowboykarcsi90
Gondolom ezt nem olvastad 😀😀😛
Cowboykarcsi90
Valóban, pár hozzászóláson átugrottam. 😀
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Nem a szokásos verseny volt, Veier iszonyat nagyot ment, ahogy darabolta fel a mezőnyt a tempójával...
Alonso meg bánhatja...
NB2
Holgadonak ha mondja valaki a verseny előtt, hogy a nyolcadik helyen fog végezni, de még így is növelni fogja az előnyét, biztos nem hiszi el.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Nem a szokásos verseny volt, Veier iszonyat nagyot ment, ahogy darabolta fel a mezőnyt a tempójával...
Alonso meg bánhatja...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 647 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az eddig domináns Alonso az első körben eldobta Moto3-ban
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Hát Pecconak idén szerencséje sincs az biztos…
Cowboykarcsi90
Egyrészt igaz, másrészt azzal a motorral nem a 7. helyre kellene kvalifikálni és akkor nem a darálóban kezdené a versenyt, ahol erre sokkal nagyobb az esély, mint az elején.
Jughead
Hát Pecconak idén szerencséje sincs az biztos…
Cowboykarcsi90
Binder jól kicseszett vele..Martinnak sokat segített.
Pep71
Agresszív volt Binder de ez versenybaleset. Nem mellesleg ezért nem kell a harmadik sorból rajtolni, mert könnyebb már az első kanyarba valahol a top3ba elfordulni a rajt után, és nem bennragadni ugye az ilyen felső középmezőny béli húsdarálókba…

Mi volt amúgy ez a sprint?! 😀😀😀
Cowboykarcsi90
Gondolom ezt nem olvastad 😀😀😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ryan Truex lenyomta Kvapilt, szomorú vagyok.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May