NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 376
Ami bizonyos:
1.Elképesztő volt az utolsó verseny és az utolsó kör.
2.A FIA-nak össze kell szednie magát következő évre,nagyon nehéz dolga lehet Mazinak ez bizonyos,de ami főleg Jeddahban történt,mint alkudozás az elég cirkusz módi. Az utolsó futamon csak a döntésváltogatás volt faszság és ha a lekörözést megengedik 3 körrel hamarabb,nincs miről beszélni és ebben hibáztak.
3. Red Bull egy a végén versenytempóban lasabb autóval,mindent kockára téve megnyerte Max-al a vb-t,aki Hamiltonnal feltudta venni a versenyt.
4. A Mercedes igenis hibázott,mert nem hozta ki Hamiltont a legvégén,remélve,hogy SC mögött befejeződik,vagy a buffer ami kettejük között van sok lesz a maradék időre. Hibáztak és semmi se úgy alakult ahogy kalkuláltak.
5. A Mercedes ahelyett,hogy hibájára koncentrál próbál vergődni még,hogy csalás,meg manipulálták az egészet,ami nem szimpatikus,de a FIA hibája miatt van elméletben alapja,gyakorlatilag nem zavarta őket a szabály amíg nekik kedvezett.
6.Itt semmi összeesküvés elmélet meg csalás nem volt,de ha valaki azzal könnyebben eltudja fogadni valóságot,elfogadom.
Én csak örültem,hogy láthattam élőben.

+ a Drive 2 Survive betegjó lesz.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
Őszintén mi nem volt fair?
Volt egy baleset ami miatt be kellett küldeni az SC-t.
Van egy előre megírt direktíva, hogy meg kell próbálni a mezőnyt nem SC mögött leinteni.
Voltak körözöttek akiket előre kellett engedni.
Minden úgy jött ki, hogy biztonságosan el lehetett indítani az utolsó kört SC nélkül.

Mi a faszom nem volt ebbe fair ?
Azt lehet mondani, hogy a FIA balfaszkodott, azt lehet mondani, hogy nem volt szerencsés Hamilton, azt lehet mondani, hogy ekkora mákja tényleg nincs senkinek mint Maxnak volt most, azt lehet mondani hogy a versenyigazgató nem volt a helyzet magaslatán.
De azt, hogy nem volt fair azt nem. Fordítva és ha Hami kijön és csoda folytán Max mögé kerül is ez lett volna a helyzet.
Toca
de az h nem mindekit engedtek el az sztem vicc azok utan hogy mondtak h senkit sem engednek el.
csak a shownak ment az egesz, legyen izgalom, de igy aki mondjuk ment a 3-4 vagy a 10 helyert jol megszivattak.

ez ne mvolt fair.
de a show must go on.
YoungZeeZee
Amúgy amiről itt beszéltek, csak, hogy tegyük tisztába:
Sainznak mindegy volt 1-2-be úgyse mert volna beleszólni és a sebessége se volt meg.
Tsunada úgy előzte meg Bottlást, hogy volt köztük autó, Gasly szintén.
Mögöttük az előre engedett pilóták jöttek be.
Maradt bent 3 db autó ami nem osztott vagy szorzott semmilyen helyezésben.
Esetleg Tsunoda óvhatna, hogy ha nincs Mick Schumi akkor hamarabb elmegy Bottas mellett és még levadászhatja Sainzot, de az is necces, mert Bottast hamarabb nem tudta volna megelőzni. Nem néztem utána volt-e gumikülönbségük Sainzzal, de nem igazán problémázott a japán emiatt.

Vicces, hogy a Merci és sokan azon problémáznak ami amúgy rohadtul senkit nem zavart. 😊
Toca
mindegy volt, van ilyen?nem tudta volna, meg tudta volna.
elmondtam a velemenyem, ha akarod olvass utana mit mondtak a versenyzok, neked mind1 lehet, de nekik nem.
"Eléggé érdekes verseny volt, és mi nem tudtunk profitálni a kései biztonsági autós szakaszból sem, hiszen nekünk már nem engedték meg, hogy visszavegyük a körünket, ami meglehetősen frusztráló volt, és nem is értettem. Az egy utolsó esély lehetett volna a számunkra, hogy pontot szerezzünk, azt követően, hogy a kerékcsere mellett döntöttünk."
ugyhogy nalam ennyi
nalad mind1 😀
YoungZeeZee
Igen végig neztem a pontszerzőket csak pont a lekorozotteket nem, jogos amit írsz mea culpa 😊
Amúgy +3 auto volt ott szóval ezért totálisan érthetetlen amúgy hogy ők miért nem. Igazából senkinek nem múlt semmi az év végén gondolom az első kettőnél akarta csak megoldani a problémát.
Toca
Az az öt nagy biztonsággal el tudott menni az élmezőny mellett a 2. egyenes végére. Aztán egyből be kellett dobni a SC kimegy üzenetet, ami után az gyorsít az elején, a többiek lassítanak, esetleg egymás mellé is mennek a kanyargós részeken készülve az újraindításra.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
Őszintén mi nem volt fair?
Volt egy baleset ami miatt be kellett küldeni az SC-t.
Van egy előre megírt direktíva, hogy meg kell próbálni a mezőnyt nem SC mögött leinteni.
Voltak körözöttek akiket előre kellett engedni.
Minden úgy jött ki, hogy biztonságosan el lehetett indítani az utolsó kört SC nélkül.

Mi a faszom nem volt ebbe fair ?
Azt lehet mondani, hogy a FIA balfaszkodott, azt lehet mondani, hogy nem volt szerencsés Hamilton, azt lehet mondani, hogy ekkora mákja tényleg nincs senkinek mint Maxnak volt most, azt lehet mondani hogy a versenyigazgató nem volt a helyzet magaslatán.
De azt, hogy nem volt fair azt nem. Fordítva és ha Hami kijön és csoda folytán Max mögé kerül is ez lett volna a helyzet.
Toca
de az h nem mindekit engedtek el az sztem vicc azok utan hogy mondtak h senkit sem engednek el.
csak a shownak ment az egesz, legyen izgalom, de igy aki mondjuk ment a 3-4 vagy a 10 helyert jol megszivattak.

ez ne mvolt fair.
de a show must go on.
YoungZeeZee
Amúgy amiről itt beszéltek, csak, hogy tegyük tisztába:
Sainznak mindegy volt 1-2-be úgyse mert volna beleszólni és a sebessége se volt meg.
Tsunada úgy előzte meg Bottlást, hogy volt köztük autó, Gasly szintén.
Mögöttük az előre engedett pilóták jöttek be.
Maradt bent 3 db autó ami nem osztott vagy szorzott semmilyen helyezésben.
Esetleg Tsunoda óvhatna, hogy ha nincs Mick Schumi akkor hamarabb elmegy Bottas mellett és még levadászhatja Sainzot, de az is necces, mert Bottast hamarabb nem tudta volna megelőzni. Nem néztem utána volt-e gumikülönbségük Sainzzal, de nem igazán problémázott a japán emiatt.

Vicces, hogy a Merci és sokan azon problémáznak ami amúgy rohadtul senkit nem zavart. 😊
Toca
mindegy volt, van ilyen?nem tudta volna, meg tudta volna.
elmondtam a velemenyem, ha akarod olvass utana mit mondtak a versenyzok, neked mind1 lehet, de nekik nem.
"Eléggé érdekes verseny volt, és mi nem tudtunk profitálni a kései biztonsági autós szakaszból sem, hiszen nekünk már nem engedték meg, hogy visszavegyük a körünket, ami meglehetősen frusztráló volt, és nem is értettem. Az egy utolsó esély lehetett volna a számunkra, hogy pontot szerezzünk, azt követően, hogy a kerékcsere mellett döntöttünk."
ugyhogy nalam ennyi
nalad mind1 😀
YoungZeeZee
Igen végig neztem a pontszerzőket csak pont a lekorozotteket nem, jogos amit írsz mea culpa 😊
Amúgy +3 auto volt ott szóval ezért totálisan érthetetlen amúgy hogy ők miért nem. Igazából senkinek nem múlt semmi az év végén gondolom az első kettőnél akarta csak megoldani a problémát.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 476
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
Őszintén mi nem volt fair?
Volt egy baleset ami miatt be kellett küldeni az SC-t.
Van egy előre megírt direktíva, hogy meg kell próbálni a mezőnyt nem SC mögött leinteni.
Voltak körözöttek akiket előre kellett engedni.
Minden úgy jött ki, hogy biztonságosan el lehetett indítani az utolsó kört SC nélkül.

Mi a faszom nem volt ebbe fair ?
Azt lehet mondani, hogy a FIA balfaszkodott, azt lehet mondani, hogy nem volt szerencsés Hamilton, azt lehet mondani, hogy ekkora mákja tényleg nincs senkinek mint Maxnak volt most, azt lehet mondani hogy a versenyigazgató nem volt a helyzet magaslatán.
De azt, hogy nem volt fair azt nem. Fordítva és ha Hami kijön és csoda folytán Max mögé kerül is ez lett volna a helyzet.
Toca
de az h nem mindekit engedtek el az sztem vicc azok utan hogy mondtak h senkit sem engednek el.
csak a shownak ment az egesz, legyen izgalom, de igy aki mondjuk ment a 3-4 vagy a 10 helyert jol megszivattak.

ez ne mvolt fair.
de a show must go on.
YoungZeeZee
Amúgy amiről itt beszéltek, csak, hogy tegyük tisztába:
Sainznak mindegy volt 1-2-be úgyse mert volna beleszólni és a sebessége se volt meg.
Tsunada úgy előzte meg Bottlást, hogy volt köztük autó, Gasly szintén.
Mögöttük az előre engedett pilóták jöttek be.
Maradt bent 3 db autó ami nem osztott vagy szorzott semmilyen helyezésben.
Esetleg Tsunoda óvhatna, hogy ha nincs Mick Schumi akkor hamarabb elmegy Bottas mellett és még levadászhatja Sainzot, de az is necces, mert Bottast hamarabb nem tudta volna megelőzni. Nem néztem utána volt-e gumikülönbségük Sainzzal, de nem igazán problémázott a japán emiatt.

Vicces, hogy a Merci és sokan azon problémáznak ami amúgy rohadtul senkit nem zavart. 😊
Toca
mindegy volt, van ilyen?nem tudta volna, meg tudta volna.
elmondtam a velemenyem, ha akarod olvass utana mit mondtak a versenyzok, neked mind1 lehet, de nekik nem.
"Eléggé érdekes verseny volt, és mi nem tudtunk profitálni a kései biztonsági autós szakaszból sem, hiszen nekünk már nem engedték meg, hogy visszavegyük a körünket, ami meglehetősen frusztráló volt, és nem is értettem. Az egy utolsó esély lehetett volna a számunkra, hogy pontot szerezzünk, azt követően, hogy a kerékcsere mellett döntöttünk."
ugyhogy nalam ennyi
nalad mind1 😀

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Egyébként ha a Mercedes megnyerné valahogyan a bíróságon Hamiltonnak a VB címet, akkor lehet menni a Tippmix-hez, Bet365-höz stb. hogy kérem a pénzem Lewis-ra raktam mint VB győztes? 😀 Csak mert Tippmixen már be van írva a vesztes fogadások közé a Hamilton VB cím.
bobi0092
Valszeg megváltoztatnák.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
Őszintén mi nem volt fair?
Volt egy baleset ami miatt be kellett küldeni az SC-t.
Van egy előre megírt direktíva, hogy meg kell próbálni a mezőnyt nem SC mögött leinteni.
Voltak körözöttek akiket előre kellett engedni.
Minden úgy jött ki, hogy biztonságosan el lehetett indítani az utolsó kört SC nélkül.

Mi a faszom nem volt ebbe fair ?
Azt lehet mondani, hogy a FIA balfaszkodott, azt lehet mondani, hogy nem volt szerencsés Hamilton, azt lehet mondani, hogy ekkora mákja tényleg nincs senkinek mint Maxnak volt most, azt lehet mondani hogy a versenyigazgató nem volt a helyzet magaslatán.
De azt, hogy nem volt fair azt nem. Fordítva és ha Hami kijön és csoda folytán Max mögé kerül is ez lett volna a helyzet.
Toca
de az h nem mindekit engedtek el az sztem vicc azok utan hogy mondtak h senkit sem engednek el.
csak a shownak ment az egesz, legyen izgalom, de igy aki mondjuk ment a 3-4 vagy a 10 helyert jol megszivattak.

ez ne mvolt fair.
de a show must go on.
YoungZeeZee
Amúgy amiről itt beszéltek, csak, hogy tegyük tisztába:
Sainznak mindegy volt 1-2-be úgyse mert volna beleszólni és a sebessége se volt meg.
Tsunada úgy előzte meg Bottlást, hogy volt köztük autó, Gasly szintén.
Mögöttük az előre engedett pilóták jöttek be.
Maradt bent 3 db autó ami nem osztott vagy szorzott semmilyen helyezésben.
Esetleg Tsunoda óvhatna, hogy ha nincs Mick Schumi akkor hamarabb elmegy Bottas mellett és még levadászhatja Sainzot, de az is necces, mert Bottast hamarabb nem tudta volna megelőzni. Nem néztem utána volt-e gumikülönbségük Sainzzal, de nem igazán problémázott a japán emiatt.

Vicces, hogy a Merci és sokan azon problémáznak ami amúgy rohadtul senkit nem zavart. 😊
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Egyébként ha a Mercedes megnyerné valahogyan a bíróságon Hamiltonnak a VB címet, akkor lehet menni a Tippmix-hez, Bet365-höz stb. hogy kérem a pénzem Lewis-ra raktam mint VB győztes? 😀 Csak mert Tippmixen már be van írva a vesztes fogadások közé a Hamilton VB cím.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
az SC erről szól
én sem rajongok érte, pont emiatt, de ha visszaolvastad, állítólag megdumálták, hogy SC alatt nem érhet véget a verseny
NB2
Ha latifi egy körrel később teszi falba a kocsit akkor, hogy nem sc mögött ér véget a verseny?
peach
Szujó Zoli mondott ilyet, neki egész jó forrásai vannak még mindig, hogy a csapatok és a FIA megegyezett, hogy amennyiben lehetséges törekednek arra, hogy ne SC alatt fejeződjön be. Nyilván ha 1 vagy 2 körrel később történik akkor mivel nem lehetséges úgy intik le, de így még belefért.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
az SC erről szól
én sem rajongok érte, pont emiatt, de ha visszaolvastad, állítólag megdumálták, hogy SC alatt nem érhet véget a verseny
NB2
Ha latifi egy körrel később teszi falba a kocsit akkor, hogy nem sc mögött ér véget a verseny?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 476
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
Őszintén mi nem volt fair?
Volt egy baleset ami miatt be kellett küldeni az SC-t.
Van egy előre megírt direktíva, hogy meg kell próbálni a mezőnyt nem SC mögött leinteni.
Voltak körözöttek akiket előre kellett engedni.
Minden úgy jött ki, hogy biztonságosan el lehetett indítani az utolsó kört SC nélkül.

Mi a faszom nem volt ebbe fair ?
Azt lehet mondani, hogy a FIA balfaszkodott, azt lehet mondani, hogy nem volt szerencsés Hamilton, azt lehet mondani, hogy ekkora mákja tényleg nincs senkinek mint Maxnak volt most, azt lehet mondani hogy a versenyigazgató nem volt a helyzet magaslatán.
De azt, hogy nem volt fair azt nem. Fordítva és ha Hami kijön és csoda folytán Max mögé kerül is ez lett volna a helyzet.
Toca
de az h nem mindekit engedtek el az sztem vicc azok utan hogy mondtak h senkit sem engednek el.
csak a shownak ment az egesz, legyen izgalom, de igy aki mondjuk ment a 3-4 vagy a 10 helyert jol megszivattak.

ez ne mvolt fair.
de a show must go on.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
 www.vezess.hu/forma-1/2021/12/13/f1-a-mercedes-eszelos-bulit-tartott-a-botrany-utan/?fbclid=IwAR1y06oKDN-CZqSoKCCDi22Ev09ikGwfpqXdD9jd1DiUpGrcrd6rEs77Q5I
Azért a Mercisek se szomorkodtak. Szerintem sok szurkoló nagyobb botrányt csinál belőle mint ők.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Ennek fényében rettentő ostobák voltak a Mercinél hogy nem hívták ki Hamiltont
gabokocka
es ha akkor Max nem megy ki? feladjak az elso helyet, bizonytalanert.
csebi
Jughead mondta, hogy Gasly-Norris között még ennyi sem volt és simán megcsinálták a cserét
NB2
Verstappen meghúzza a célegyenest, majd visszalassít utána, és benne marad a deltában.
csipkelli
Verstappen egy boly közepén volt semmit nem tudott volna ő meghúzni, ha a többiek nem segítik.
Jughead
Azt se tudhatta a Mercedes, ki fog cserélni közülük. A futam alatt végig a biztosra mentek.
Az 1. cserénél például megnézhették volna, mennyi maradt még Hamilton közepesében. Pár kört még mehettek volna abban a tempóban, amit Verstappen tudott a friss keményen. Főleg, hogy beragadt a Ferrari mögé. Aztán lehet ment volna annyi, hogy kiautózik Perez ablakából. De hát a kerékcserék másolása a legbiztosabb azzal a tempóelőnnyel.
Már csak annyi dolguk maradt, hogy hagyják a picsába a fellebbezést. Toljanak pár szép instagram bejegyzést, jól jöhet ez még jövőre a necces helyzeteknél.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
Őszintén mi nem volt fair?
Volt egy baleset ami miatt be kellett küldeni az SC-t.
Van egy előre megírt direktíva, hogy meg kell próbálni a mezőnyt nem SC mögött leinteni.
Voltak körözöttek akiket előre kellett engedni.
Minden úgy jött ki, hogy biztonságosan el lehetett indítani az utolsó kört SC nélkül.

Mi a faszom nem volt ebbe fair ?
Azt lehet mondani, hogy a FIA balfaszkodott, azt lehet mondani, hogy nem volt szerencsés Hamilton, azt lehet mondani, hogy ekkora mákja tényleg nincs senkinek mint Maxnak volt most, azt lehet mondani hogy a versenyigazgató nem volt a helyzet magaslatán.
De azt, hogy nem volt fair azt nem. Fordítva és ha Hami kijön és csoda folytán Max mögé kerül is ez lett volna a helyzet.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
YoungZeeZee
az SC erről szól
én sem rajongok érte, pont emiatt, de ha visszaolvastad, állítólag megdumálták, hogy SC alatt nem érhet véget a verseny
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 476
amugy nem nagyon nezek forma 1-et, de most elolvastam es meg is neztem mi tortent es nem szabad idekeverni, hogy ev kozben mi volt mi nem volt.
ez igy vicc volt es megbaszattak hamiltont is.
nem vagyok erdekelt a f1-ben, de ez nem volt fair.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Ennek fényében rettentő ostobák voltak a Mercinél hogy nem hívták ki Hamiltont
gabokocka
es ha akkor Max nem megy ki? feladjak az elso helyet, bizonytalanert.
csebi
Jughead mondta, hogy Gasly-Norris között még ennyi sem volt és simán megcsinálták a cserét
NB2
Verstappen meghúzza a célegyenest, majd visszalassít utána, és benne marad a deltában.
csipkelli
Verstappen egy boly közepén volt semmit nem tudott volna ő meghúzni, ha a többiek nem segítik.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 188
Miért ne? Nagyon nagy szabályváltozások jönnek, bárki betalálhat. Főleg, hogy a két nagynak az idény végéig ide kellett koncentrálni, miközben egy Ferrari vagy McLaren simán összpontosíthatott a szezon felétől 22re.
dugo93
Ez az RB-re igaz is lehetne, de a Merci most árulta el, hogy az idei összes fejlesztési tokenjüket a '22es autóra lőtték el, beleértve a szélcsatorna teszteket, CFD szimulációkat és Silverstone óta nem fejlesztik az idei autót egyedül csak pályaspecifikus csomagokat hoztak. Az RB viszont szerintem is visszább fog esni. Ők tényleg sok erőforrást elhasználtak az idei évben, valamint a Hondáról se feledkezzünk meg. Ők az idei évben 1 fejlesztési csomaggal a másik 3 motorgyártó előtt jártak ugye a kivonulásuk miatt a '22es fejlesztéseket idényre hozták át. Ebből is lehet hátránya az RB-nek, ha majd mindegyik motorgyártó egy fejlesztési lépcsőn lesz.
Egyébként remélem igazad lesz és tényleg betalál több csapat is a '22es autójukkal. A Ferrari-Alpine duóban nagyon bízok. Az Alpine már lassan 2 éve a '22es autót fejleszti, plusz a motorjukhoz sem nyúltak '20 eleje óta. A Ferrari szintén bő 1.5 éve fejleszti a '22es autóját, valamint a Török nagydíjra hozott részleges motorfejlesztés is jól nézett ki. A többi csapatban nem érzem azt, hogy itt nagyot ugorhatnának előre.
Mr.Breaker
És te el is hiszed, hogy Silverstone óta nem fejlesztettek, mikor a szezon végére láthatóan sokkal erősebbek lettek a RBhez képest.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Miért ne? Nagyon nagy szabályváltozások jönnek, bárki betalálhat. Főleg, hogy a két nagynak az idény végéig ide kellett koncentrálni, miközben egy Ferrari vagy McLaren simán összpontosíthatott a szezon felétől 22re.
dugo93
Ez az RB-re igaz is lehetne, de a Merci most árulta el, hogy az idei összes fejlesztési tokenjüket a '22es autóra lőtték el, beleértve a szélcsatorna teszteket, CFD szimulációkat és Silverstone óta nem fejlesztik az idei autót egyedül csak pályaspecifikus csomagokat hoztak. Az RB viszont szerintem is visszább fog esni. Ők tényleg sok erőforrást elhasználtak az idei évben, valamint a Hondáról se feledkezzünk meg. Ők az idei évben 1 fejlesztési csomaggal a másik 3 motorgyártó előtt jártak ugye a kivonulásuk miatt a '22es fejlesztéseket idényre hozták át. Ebből is lehet hátránya az RB-nek, ha majd mindegyik motorgyártó egy fejlesztési lépcsőn lesz.
Egyébként remélem igazad lesz és tényleg betalál több csapat is a '22es autójukkal. A Ferrari-Alpine duóban nagyon bízok. Az Alpine már lassan 2 éve a '22es autót fejleszti, plusz a motorjukhoz sem nyúltak '20 eleje óta. A Ferrari szintén bő 1.5 éve fejleszti a '22es autóját, valamint a Török nagydíjra hozott részleges motorfejlesztés is jól nézett ki. A többi csapatban nem érzem azt, hogy itt nagyot ugorhatnának előre.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Ennek fényében rettentő ostobák voltak a Mercinél hogy nem hívták ki Hamiltont
gabokocka
es ha akkor Max nem megy ki? feladjak az elso helyet, bizonytalanert.
csebi
Jughead mondta, hogy Gasly-Norris között még ennyi sem volt és simán megcsinálták a cserét
NB2
Verstappen meghúzza a célegyenest, majd visszalassít utána, és benne marad a deltában.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Ennek fényében rettentő ostobák voltak a Mercinél hogy nem hívták ki Hamiltont
gabokocka
es ha akkor Max nem megy ki? feladjak az elso helyet, bizonytalanert.
csebi
Jughead mondta, hogy Gasly-Norris között még ennyi sem volt és simán megcsinálták a cserét
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ennek fényében rettentő ostobák voltak a Mercinél hogy nem hívták ki Hamiltont
gabokocka
es ha akkor Max nem megy ki? feladjak az elso helyet, bizonytalanert.
csebi
Védhető ezzel a Merci. Csak akkor ne hisztizzenek, hogy mégis elengedték.
4 kör alatt ha valaki siet és gondolom itt a pályamunkások úgy mentek mintha életük múlna rajta ( araboknál lehet múlt is 😀 ) el kell tudni takarítani ha nem sérült a fal.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Legkorrektebb megoldás egy piros zászló lett volna. Utolsó 5 kör azonos gumik, csutkára feltekerve minden és mehet a szétlövés a VB-ért. Még akár utólag meg is indokolhatták volna azzal, hogy az ütközés miatt sérült a lemezfal és helyre kellett állítani. Bakuban is újra rajtoltatták őket 2 körrel a vége előtt. De úgy nehéz jó döntést hozni, hogy a két csapatfőnök még közben ordibál a füledre saját önös érdeküket szem előtt tartva.
Itt vagy egyből be kellett volna inteni a pirosat, vagy amint a 35. körre végeztek a pályabírók a mentéssel elengedni a lekörözötteket. Ehelyett Masi megint elkezdett tárgyalgatni a csapatokkal, hogy mi legyen, ezzel értékes időt vett el magától és támadhatóvá vált a döntése.

Egyébként azért nem lehetne elővenni, hogy csak bizonyos autók vehették vissza a körüket, mert az a szabály úgy szól, hogy az 1. helyezet és a közvetlen üldözők között nem lehetnek az újraindításkor lekörözöttek. Ha így nézzük ennek eleget tettek, itt a Ferrari óvhatna, hogy a 3. helyezet Sainz már pl. miért nem tartozik ebbe a kategóriába.
Mr.Breaker
Korrektnek lehet, hogy korrekt lett volna, csak épp nem felelne meg az egész éves döntéseknek, mikor mindenki amúgy is azt veti az FIA szemére, hogy legyen következetes.
Tarsi
miért most következetes volt? összevissza mondtak mindent
Heisman
Alapelv lehetett, hogy ne SC mögött fejezzék be. Erre utal a mára napvilágot látott háttéralku is.
Erre először hoztak egy olyan dönténst ami még a mostaninál is kérdőjelesebb lett volna. Egy el is engedjük őket meg nem is, egyértelmű Hamilton preferenciával. Szerintem egy fontos mozzanatot még nem ismerünk...
Mikor bejátszották a RB kétkedését, ott még kellet lennie egy félmondatnak, vagy egy "fenti" utasításnak!
Vagy átnyúltak Masin, vagy a korábbi álláspont "szabálytalanabb" lett volna.
Amennyiben az SC befejezéses háttéralku valóban létezett, úgy ezt a Merci csúnyán elbaxta és pont.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Ennek fényében rettentő ostobák voltak a Mercinél hogy nem hívták ki Hamiltont
gabokocka
es ha akkor Max nem megy ki? feladjak az elso helyet, bizonytalanert.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 188
Legkorrektebb megoldás egy piros zászló lett volna. Utolsó 5 kör azonos gumik, csutkára feltekerve minden és mehet a szétlövés a VB-ért. Még akár utólag meg is indokolhatták volna azzal, hogy az ütközés miatt sérült a lemezfal és helyre kellett állítani. Bakuban is újra rajtoltatták őket 2 körrel a vége előtt. De úgy nehéz jó döntést hozni, hogy a két csapatfőnök még közben ordibál a füledre saját önös érdeküket szem előtt tartva.
Itt vagy egyből be kellett volna inteni a pirosat, vagy amint a 35. körre végeztek a pályabírók a mentéssel elengedni a lekörözötteket. Ehelyett Masi megint elkezdett tárgyalgatni a csapatokkal, hogy mi legyen, ezzel értékes időt vett el magától és támadhatóvá vált a döntése.

Egyébként azért nem lehetne elővenni, hogy csak bizonyos autók vehették vissza a körüket, mert az a szabály úgy szól, hogy az 1. helyezet és a közvetlen üldözők között nem lehetnek az újraindításkor lekörözöttek. Ha így nézzük ennek eleget tettek, itt a Ferrari óvhatna, hogy a 3. helyezet Sainz már pl. miért nem tartozik ebbe a kategóriába.
Mr.Breaker
Korrektnek lehet, hogy korrekt lett volna, csak épp nem felelne meg az egész éves döntéseknek, mikor mindenki amúgy is azt veti az FIA szemére, hogy legyen következetes.
Tarsi
miért most következetes volt? összevissza mondtak mindent
Heisman
A kamu piros zászlóhoz képest igen.
Össze vissza hozott döntéseket, miközben egyszerre beszéltek a két fülére két irányból a saját igazukat hangoztatva.
Egyszerűen Masinak nincs meg a tekintélye, mert már akkor is támadva volt mikor épp jó döntést hozott meg.
Ez még inkább elbizonytalanította. Én megszüntetném ezt, hogy a csapatvezetők közvetlenül vele(remélem inkább az utódjával) beszélnek. Be kéne iktatni valakit amolyan "ütközőzónaként"
több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Filóztam ezen az SC-s lekörözött autós dolgon is, lenne mit változtatni ezen is szerintem.

Nem is értem miért kellene egyébként fizikailag is teljesíteniük egy kört és beállni úgy a mezőny végére, miért nem lehetne mondjuk kiállítani őket a pályán és besorolnak hátulra.
Vagy akár amíg a mezőny elhalad célegyenesben, a lekörözöttek meg végimennek a boxutcán és csatlakoznak a mezőny végére, úgy még a pályán sem kell variálni ezzel. Ha meg a boxutcán jön keresztül a mezőny, arra is kitalálni valamit.
És akkor nem kell arra várni, hogy szabad legyen a teljes pálya, hogy mehessenek a lekörözöttek, felesleges időpazarlás.