NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Alonso reakciója a nem elengedésre:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Újra megnéztem a végét. Pont kiírták, hogy 14s ilyenkor a kerékcsere és 12 mp volt köztük.
Bár én a hollandnak szurkoltam, de a 2 kerékcserénél is tuti gyorsabban ment a boxból ki, mint a pályán a többiek, ami valljuk be előnyszerzés. Sok mindent télen tisztázni, pontosítani kell, mert azért ez az év tökéletesen megmutatta mennyi kiskapu van. Amúgy piszok jó év volt, sok ilyet, csak még több csapattal. Szívesebben nézek egy olyan évadot, mint a Motogp volt tavaly.
Nem kétséges, hogy idén a holland megérdemelte, számtalanszor megírtam, hogy azért tud "gecibb" lenni, mert pontelőnye van. Basszus ehhez azért nem kell egyetem, hogy rájöjj, hogy neki egy közös DNF pont jó, főleg, hogy az utolsó futamokon jóval erősebb volt a merci.

Azért mekkora spíler voltam, futam közben ezt írtam: Remélem a végén jön Haminak a dráma 😊 és jött 😀
NB2
Gasly és Norris között kisebb volt egyébként a differencia és Gasly visszajött Norris elé.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
Hamilton csak annyit kérdezne : Is that Glock (who is speaking)?
Heisman
No. It’s Latifi 😀
Toca
Hamilton válasza:
Fuck you!!!!
ThundersNFL
nem Kabát Petiről van szó 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Klasszikus Latifi felé:

Szia Uram!

Red Bull pilótaülés érdekel?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
Hamilton csak annyit kérdezne : Is that Glock (who is speaking)?
Heisman
No. It’s Latifi 😀
Toca
Hamilton válasza:
Fuck you!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Újra megnéztem a végét. Pont kiírták, hogy 14s ilyenkor a kerékcsere és 12 mp volt köztük.
Bár én a hollandnak szurkoltam, de a 2 kerékcserénél is tuti gyorsabban ment a boxból ki, mint a pályán a többiek, ami valljuk be előnyszerzés. Sok mindent télen tisztázni, pontosítani kell, mert azért ez az év tökéletesen megmutatta mennyi kiskapu van. Amúgy piszok jó év volt, sok ilyet, csak még több csapattal. Szívesebben nézek egy olyan évadot, mint a Motogp volt tavaly.
Nem kétséges, hogy idén a holland megérdemelte, számtalanszor megírtam, hogy azért tud "gecibb" lenni, mert pontelőnye van. Basszus ehhez azért nem kell egyetem, hogy rájöjj, hogy neki egy közös DNF pont jó, főleg, hogy az utolsó futamokon jóval erősebb volt a merci.

Azért mekkora spíler voltam, futam közben ezt írtam: Remélem a végén jön Haminak a dráma 😊 és jött 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát most se nyert Hamilton, majd talán hnap!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A mai nap két dolgot nem tudott a Mercedes:
1: Nyerni
2: Veszíteni
Toca
könnyű ezt mondani amikor az nyert akinek szurkolsz, Hornerék ugyanúgy járkáltak és hivogatták Masit, etc
Heisman
És ez mit befolyásol a bejegyzésemen?
Egy szóval se említettem, hogy az RB nem csinálta volna hasonló helyzetben ugyanezt. És ne lenne akkor is kurvagaz.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A mai nap két dolgot nem tudott a Mercedes:
1: Nyerni
2: Veszíteni
Toca
könnyű ezt mondani amikor az nyert akinek szurkolsz, Hornerék ugyanúgy járkáltak és hivogatták Masit, etc
Heisman
igen, és az a hívás mindent elárult, amikor rákérdeztek, hogy mégis miért ne mehetnének el a lekörözöttek, és nem tudott rá választ adni.
kaszo
Horner és Wolff a szezon alatt igazi egyik 19 a másik 1 híján 20

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
A mai nap két dolgot nem tudott a Mercedes:
1: Nyerni
2: Veszíteni
Toca
könnyű ezt mondani amikor az nyert akinek szurkolsz, Hornerék ugyanúgy járkáltak és hivogatták Masit, etc
Heisman
igen, és az a hívás mindent elárult, amikor rákérdeztek, hogy mégis miért ne mehetnének el a lekörözöttek, és nem tudott rá választ adni.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A mai nap két dolgot nem tudott a Mercedes:
1: Nyerni
2: Veszíteni
Toca
könnyű ezt mondani amikor az nyert akinek szurkolsz, Hornerék ugyanúgy járkáltak és hivogatták Masit, etc

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 188
Lehet egyedül maradok ezzel, de azért leírom, nekem a mai verseny és az első óvás után megint eszembe jutott, ami szerintem évek óta az egyik legnagyobb baromság a szabályrendszerben: a SC kimenetelének bejelentése utáni káosz. Nagyon veszélyes és a(z autó)sporttal nekem össze nem egyeztethető helyzeteket szül a mostani szabályzat.

Nálam egy autóversenyhez ennek semmi köze, amit most lehet csinálni, ennek a sportnak arról kéne szólni, hogy ki mennyire tud gyorsan vezetni, nem arról, hogy totyogok a mezőny elején fél kört, mert úgyse előzhetnek meg, csak hogy egyszercsak nyomjak majd egy padlót, hátha meglepem aki mögöttem jön.

Tavaly Mugelló megmutatta, hogy mennyire veszélyes helyzeteket is szülhet az, hogy az első belassíthatja kb. akármennyire a mezőnyt, ha úgy tartja kedve.

Szerintem vagy a rajtvonalig vagy legalább a pit lane bejáratig kötelező kéne legyen az elsőnek egy adott (1-3-5 mp, megegyezés kérdése) maximális időtávolságra követni a SC-t, aztán ahogy az félreáll vagy kimegy a pitbe, indulna tovább a verseny.

Mellékesen meg, legalább ne lenne mindig sírás az elsőtől, hogy lassú a SC, ha utána egyből a fékre lép, amikor annak kialszik a lámpája, mert egyrészt erősen visszás, másrészt (ez tényleg csak egy nagyon mellékes rész persze) iszonyat tiszteletlen egy olyan emberrel szemben, aki már akkor a SC-t vezette, amikor a mostani mezőnyből még senki nem volt a pályán és nem hiszem, hogy bármikor is kiderült volna róla, hogy nem tud vezetni, mindig látszik, hogy totál a határon autózik azzal a kocsival.

Persze lehetne ötletelni még ezen sokat, meg vitázni is, pl. meg lehetne vizsgálni, hogy nem lehetne-e előző évi kocsikkal vagy GP2-esekkel megoldani a felvezetést, hogy ne legyen annyira baj a tempó, de én először ezt a káoszt szüntetném meg, ami most a SC periódus végén van...
StormST
Egyetértek, én nemes egyszerűséggel megszüntetném az SCt. A kisebb eseteknél teljesen jól működik a VSC, a nagyobb baleseteknél pedig mehet a piros zászló, ahol nem lehetne kereket cserélni, meg szerelni az autót. Aztán mehet az álló rajt megint.

Szerkesztette: Tarsi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
azé' ez nem ugyanaz.
itt Lewis másodiknak jött be, oszt' legfeljebb abban reménykedhetett, hogy majd kiügyvédkedik (miután talán egy ilyen fellebbezés nem ment át idén, muhaha). Massának annyival szarabb volt, hogy ő fél percig világbajnoknak is hitte magát, hogy aztán még nagyobbat zuhanjon.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
m4-en újra nézheti aki akarja, most kezdődik az ismétlés 😊
NB2
Ebbe már megnyeri Hamilton? 🤣
steelwolf
57. körben lelövik az adást, ahogy Toto is akarta. 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
m4-en újra nézheti aki akarja, most kezdődik az ismétlés 😊
NB2
Ebbe már megnyeri Hamilton? 🤣
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Ez szerintem fals infó. Az a rész, amit emlegetnek nem arról szól, hogy átírhatja a SC szabályait, hanem hogy egyszemélyben bármikir elrendelheti Masni, hogy bejöjjön.
Szokol
Hidd el, hogy a FIA ért hozzá. Ha elutasította az óvást, akkor a szabályok így vannak, nincs mit vitatni.

Kristálytiszta.
Willie Parker
"15.3 The clerk of the course shall work in permanent consultation with the Race Director. The Race
Director shall have overriding authority in the following matters and the clerk of the course may
give orders in respect of them only with his express agreement:
a) The control of practice and the race, adherence to the timetable and, if he deems it
necessary, the making of any proposal to the stewards to modify the timetable in
accordance with the Code or Sporting Regulations.
b) The stopping of any car in accordance with the Code or Sporting Regulations.
c) The stopping of practice or suspension of the race in accordance with the Sporting
Regulations if he deems it unsafe to continue and ensuring that the correct restart
procedure is carried out.
d) The starting procedure.
e) The use of the safety car"

Erre gondoltam. Ez nem azt jelenti, hogy Masni átírhatja a szabályokat.
Szokol
Ez pont azt jelenti, Masi felülírhatja a Merci által hivatkozott szabályt és behívhatja az SC-t, nem kell megvárnia a +1 kört, ha ő úgy ítéli meg, mert leírja a szabálykönyv az SC használatáról ő rendelkezik. Úgy ítélte meg, hogy nincs annak biztonsági kockázata, hogy rögtön behívja az SC-t a lekörözöttek elengedése után. Igen ezt megteheti Masi, ahogy azt is, hogy alkudozzon a rajthelyekről egy piros zászlós újra rajtolásnál. A futamon Masinak lényegében tejhatalma van, az FIA szabálykönyve ilyenkor csak iránymutatás.
Ezt a téli szünetben viszont az FIA-nak nagyon rendbe kellene szednie, plusz embereket beiktatni a döntési láncba, vagy elvenni a versenyigazgatótól jogokat, mert az, hogy másodpercek alatt kell döntéseket hoznia úgy hogy közben még a csapatokkal is rádiózik ilyen döntésekhez vezetnek. Ha 1 körrel hamarabb meghozza ma ezt a döntést, akkor most nem lenne miről beszélni, de tétova volt. Ez egy autoriter pozíció, nem lehet játszani a jó tanárt, aki minden veszekedő diákot meghallgat, mert az ide vezet. Káosszá vált az idei évre a bíráskodás, pont emiatt a hozzáállás miatt.

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A mai nap két dolgot nem tudott a Mercedes:
1: Nyerni
2: Veszíteni
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
m4-en újra nézheti aki akarja, most kezdődik az ismétlés 😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
Hamilton csak annyit kérdezne : Is that Glock (who is speaking)?
Heisman
No. It’s Latifi 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
Hamilton csak annyit kérdezne : Is that Glock (who is speaking)?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
7 VB címmel a zsebben kicsit könnyebb lehet elviselni 😊

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'
steelwolf
Mindezt brazilul.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Ez szerintem fals infó. Az a rész, amit emlegetnek nem arról szól, hogy átírhatja a SC szabályait, hanem hogy egyszemélyben bármikir elrendelheti Masni, hogy bejöjjön.
Szokol
Hidd el, hogy a FIA ért hozzá. Ha elutasította az óvást, akkor a szabályok így vannak, nincs mit vitatni.

Kristálytiszta.
Willie Parker
"15.3 The clerk of the course shall work in permanent consultation with the Race Director. The Race
Director shall have overriding authority in the following matters and the clerk of the course may
give orders in respect of them only with his express agreement:
a) The control of practice and the race, adherence to the timetable and, if he deems it
necessary, the making of any proposal to the stewards to modify the timetable in
accordance with the Code or Sporting Regulations.
b) The stopping of any car in accordance with the Code or Sporting Regulations.
c) The stopping of practice or suspension of the race in accordance with the Sporting
Regulations if he deems it unsafe to continue and ensuring that the correct restart
procedure is carried out.
d) The starting procedure.
e) The use of the safety car"

Erre gondoltam. Ez nem azt jelenti, hogy Masni átírhatja a szabályokat.
Szokol
But the stewards threw this out, claiming the article of the regulations Mercedes based its case on had been overriden by the call for the safety car to come in at the end of the lap.

 www.formula1.com/en/latest/article.breaking-stewards-dismiss-mercedes-abu-dhabi-grand-prix-protests-as-team.Q8StGwXFdORYlI32Jggoz.html

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vajon Massa felhívta Hamiltont?

,Na most milyen érzés Lewis?'

Szerkesztette: steelwolf