NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Ez szerintem fals infó. Az a rész, amit emlegetnek nem arról szól, hogy átírhatja a SC szabályait, hanem hogy egyszemélyben bármikir elrendelheti Masni, hogy bejöjjön.
Szokol
Hidd el, hogy a FIA ért hozzá. Ha elutasította az óvást, akkor a szabályok így vannak, nincs mit vitatni.

Kristálytiszta.
Willie Parker
"15.3 The clerk of the course shall work in permanent consultation with the Race Director. The Race
Director shall have overriding authority in the following matters and the clerk of the course may
give orders in respect of them only with his express agreement:
a) The control of practice and the race, adherence to the timetable and, if he deems it
necessary, the making of any proposal to the stewards to modify the timetable in
accordance with the Code or Sporting Regulations.
b) The stopping of any car in accordance with the Code or Sporting Regulations.
c) The stopping of practice or suspension of the race in accordance with the Sporting
Regulations if he deems it unsafe to continue and ensuring that the correct restart
procedure is carried out.
d) The starting procedure.
e) The use of the safety car"

Erre gondoltam. Ez nem azt jelenti, hogy Masni átírhatja a szabályokat.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Na de akkor elcsalták? És ha igen, akkor kik és mit??
Szokol
Korrekt döntés született by you
Willie Parker
Én ilyet sose írtam. Megérdemelte Maxika a szezonbeli teljesítménye alapján, megérdemelte volna Hamika a mai futam alapján. De ez a befejezés minden, csak nem korrekt.

Meg amúgy is, valaki csalja már el...
Szokol
Ezek szerint Masni mindent eldönthet, akkor meg nem mindegy? Ő a csaló, övé a buli, a Liberty szabaddá tette, önállósodott, mint Smith ügynök.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Na de akkor elcsalták? És ha igen, akkor kik és mit??
Szokol
Korrekt döntés született by you
Willie Parker
Én ilyet sose írtam. Megérdemelte Maxika a szezonbeli teljesítménye alapján, megérdemelte volna Hamika a mai futam alapján. De ez a befejezés minden, csak nem korrekt.

Meg amúgy is, valaki csalja már el...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Ez szerintem fals infó. Az a rész, amit emlegetnek nem arról szól, hogy átírhatja a SC szabályait, hanem hogy egyszemélyben bármikir elrendelheti Masni, hogy bejöjjön.
Szokol
Hidd el, hogy a FIA ért hozzá. Ha elutasította az óvást, akkor a szabályok így vannak, nincs mit vitatni.

Kristálytiszta.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Persze mondhatod ezt is.
Bárki bármilyen baromságot mondhat. Meg védheti a hülyeséget, de a Merci annyi köszönhet a FIAnak, hogy nem az ő baromsagaikrol beszél mindenki hanem a FIArol.
Tök vicces, hogy 1 futam alpjan szerencséről beszélnek a Hamilton fanok, amikor mekkora mákjai voltak, mikor hibázott. Arról nem is beszélve, hogy úgy verte ki első helyre a falba Maxot idén, hogy semmi baja nem lett és buntetve se lett…
Toca
Lazíts tesó, nem vagyok se Max, se Lewis fan. És kérlek, ne próbálj minősíteni, hogy baromságot beszélek, mert ez téged minősít.
Másrészt meg a szabálykönyvben azért van a sok oldalon a sok betű, hogy azt kéne betartani szó szerint, és nem hajlítgatni.
Ma a pályán normál körülmények között a RedBullnak esélye nem volt nyerni. Aki ezzel vitatkozik, az nézzen golfközvetítést inkább. Verstappen kapott egy utolsó utáni esélyt az élettől (vagy a Netflixtől 😊 ) a felügyelők hathatós balfaszsága miatt. Ennyi.
tomz
Nem téged minősítettelek, csak amit mondtál 😉
Nyilván nem volt ma eselye az RBnek ahogy az utolsó 4 futamon se.
Szerencsére a VB nem ennyi futambol all. És szerencsére Max visszakapta most azt amit Hami több ponton is bemákolt.
Tényleg sajnálom, hogy a FIA nem tudta a lemorozeseket okosan kivitelezni, mert megoldható lett volna, hogy normálisan előre küldje őket még időben.
Toca
Az egész évet a Netflix rendezte
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Ez szerintem fals infó. Az a rész, amit emlegetnek nem arról szól, hogy átírhatja a SC szabályait, hanem hogy egyszemélyben bármikir elrendelheti Masni, hogy bejöjjön.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Persze mondhatod ezt is.
Bárki bármilyen baromságot mondhat. Meg védheti a hülyeséget, de a Merci annyi köszönhet a FIAnak, hogy nem az ő baromsagaikrol beszél mindenki hanem a FIArol.
Tök vicces, hogy 1 futam alpjan szerencséről beszélnek a Hamilton fanok, amikor mekkora mákjai voltak, mikor hibázott. Arról nem is beszélve, hogy úgy verte ki első helyre a falba Maxot idén, hogy semmi baja nem lett és buntetve se lett…
Toca
Lazíts tesó, nem vagyok se Max, se Lewis fan. És kérlek, ne próbálj minősíteni, hogy baromságot beszélek, mert ez téged minősít.
Másrészt meg a szabálykönyvben azért van a sok oldalon a sok betű, hogy azt kéne betartani szó szerint, és nem hajlítgatni.
Ma a pályán normál körülmények között a RedBullnak esélye nem volt nyerni. Aki ezzel vitatkozik, az nézzen golfközvetítést inkább. Verstappen kapott egy utolsó utáni esélyt az élettől (vagy a Netflixtől 😊 ) a felügyelők hathatós balfaszsága miatt. Ennyi.
tomz
Nem téged minősítettelek, csak amit mondtál 😉
Nyilván nem volt ma eselye az RBnek ahogy az utolsó 4 futamon se.
Szerencsére a VB nem ennyi futambol all. És szerencsére Max visszakapta most azt amit Hami több ponton is bemákolt.
Tényleg sajnálom, hogy a FIA nem tudta a lemorozeseket okosan kivitelezni, mert megoldható lett volna, hogy normálisan előre küldje őket még időben.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Na de akkor elcsalták? És ha igen, akkor kik és mit??
Szokol
Korrekt döntés született by you
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Na de akkor elcsalták? És ha igen, akkor kik és mit??
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Egyetértek, hogy ez már veszett fejsze, de ha annyi kijön belőle hogy Masi-t kirakják, megéri.

Amúgy tegyétek a kezeteket a szivetekre kedves Max fan-ok. Fordított esetben ugyanígy menne a rinya, csak a másik irányból. Csak jönne hozzá még egy kis BLM és négerezés (mondjuk az így is jött)
vpi
Az lett volna a legdurvább, ha a lekörözötteket köztük hagyják, mint ahogy bejelentették
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
700+ hsz..nem semmi.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Jelenhelyzetben pont illene ide a Damu Roland Hal a Tortán eseménye viseó formátumában.
Coolearie
Bottas nyert, jó éjszakát!
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Jelenhelyzetben pont illene ide a Damu Roland Hal a Tortán eseménye viseó formátumában.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Egyetértek, hogy ez már veszett fejsze, de ha annyi kijön belőle hogy Masi-t kirakják, megéri.

Amúgy tegyétek a kezeteket a szivetekre kedves Max fan-ok. Fordított esetben ugyanígy menne a rinya, csak a másik irányból. Csak jönne hozzá még egy kis BLM és négerezés (mondjuk az így is jött)
vpi
Szerintem ez teljesen normális. Mindkét szurkoló csapat kibukna ezen, mert eléggé visszás volt a vége, de mivel az járt ezzel jobban, aki ezt jobban megérdemelte (ha a Baku, Silverstone és Hungaroring trióból csak az egyiken nem járt volna pórul Max, akkor ez egy sima Max VB cím), ezért szerintem végül így volt fair. 😊
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 859 — Patriot
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
Jughead
Egyetértek, hogy ez már veszett fejsze, de ha annyi kijön belőle hogy Masi-t kirakják, megéri.

Amúgy tegyétek a kezeteket a szivetekre kedves Max fan-ok. Fordított esetben ugyanígy menne a rinya, csak a másik irányból. Csak jönne hozzá még egy kis BLM és négerezés (mondjuk az így is jött)
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Persze mondhatod ezt is.
Bárki bármilyen baromságot mondhat. Meg védheti a hülyeséget, de a Merci annyi köszönhet a FIAnak, hogy nem az ő baromsagaikrol beszél mindenki hanem a FIArol.
Tök vicces, hogy 1 futam alpjan szerencséről beszélnek a Hamilton fanok, amikor mekkora mákjai voltak, mikor hibázott. Arról nem is beszélve, hogy úgy verte ki első helyre a falba Maxot idén, hogy semmi baja nem lett és buntetve se lett…
Toca
Lazíts tesó, nem vagyok se Max, se Lewis fan. És kérlek, ne próbálj minősíteni, hogy baromságot beszélek, mert ez téged minősít.
Másrészt meg a szabálykönyvben azért van a sok oldalon a sok betű, hogy azt kéne betartani szó szerint, és nem hajlítgatni.
Ma a pályán normál körülmények között a RedBullnak esélye nem volt nyerni. Aki ezzel vitatkozik, az nézzen golfközvetítést inkább. Verstappen kapott egy utolsó utáni esélyt az élettől (vagy a Netflixtől 😊 ) a felügyelők hathatós balfaszsága miatt. Ennyi.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Azért a Merci ettől függetlenül még eltaktikázta ezt a mait
Wester
Mondhatjuk úgy is, hogy jól taktikáztak, csak a felügyelet hibás szabályalkalmazása elvette tőlük a győzelmet.
Minden nézőpont kérdése.
tomz
Persze mondhatod ezt is.
Bárki bármilyen baromságot mondhat. Meg védheti a hülyeséget, de a Merci annyi köszönhet a FIAnak, hogy nem az ő baromsagaikrol beszél mindenki hanem a FIArol.
Tök vicces, hogy 1 futam alpjan szerencséről beszélnek a Hamilton fanok, amikor mekkora mákjai voltak, mikor hibázott. Arról nem is beszélve, hogy úgy verte ki első helyre a falba Maxot idén, hogy semmi baja nem lett és buntetve se lett…
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Ha a felügyelet jól alkalmazza a szabályokat egy körrel hamarabb elmennek a lekörözöttek és nincs ez a mostani bohóckodás
Wester
Az nincs leírva egzaktan a szabálykönyvben, hogy mikor kell bejelenteni, hogy a lekörözöttek ki a sorból és húzás előre. Ahogy a bejátszott rádiózás is mutatta, a lehető legtöbb időt akarták adni a mentéshez és a takarításhoz.
Az viszont egyértelműen le van írva, hogy az _összes_ lekörözöttek el kell zavarni a sorból előre, vegyék vissza a kört, és ha ez megvan, az ezt követő körben a SC kijön a pályáról, és folytatódik a verseny.
Na ez nem történt meg, és ha megtörténik, akkor már nincs több kör.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Igazából onnantól, hogy a szabályzat szerint a versenyigazgató az SC-vel kapcsolatban eltérhet az SC szabályoktól nem értem min megy az izmozás. Persze lehet azt mondani, hogy ez egy rossz szabály, de visszamenőlegesen ezt nem fogják törölni.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 431 — Jó ötletnek tűnt!
Azért a Merci ettől függetlenül még eltaktikázta ezt a mait
Wester
Mondhatjuk úgy is, hogy jól taktikáztak, csak a felügyelet hibás szabályalkalmazása elvette tőlük a győzelmet.
Minden nézőpont kérdése.
tomz
Ha a felügyelet jól alkalmazza a szabályokat egy körrel hamarabb elmennek a lekörözöttek és nincs ez a mostani bohóckodás

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 11 110 — SB 50 Champion @ Grund
Lehet egyedül maradok ezzel, de azért leírom, nekem a mai verseny és az első óvás után megint eszembe jutott, ami szerintem évek óta az egyik legnagyobb baromság a szabályrendszerben: a SC kimenetelének bejelentése utáni káosz. Nagyon veszélyes és a(z autó)sporttal nekem össze nem egyeztethető helyzeteket szül a mostani szabályzat.

Nálam egy autóversenyhez ennek semmi köze, amit most lehet csinálni, ennek a sportnak arról kéne szólni, hogy ki mennyire tud gyorsan vezetni, nem arról, hogy totyogok a mezőny elején fél kört, mert úgyse előzhetnek meg, csak hogy egyszercsak nyomjak majd egy padlót, hátha meglepem aki mögöttem jön.

Tavaly Mugelló megmutatta, hogy mennyire veszélyes helyzeteket is szülhet az, hogy az első belassíthatja kb. akármennyire a mezőnyt, ha úgy tartja kedve.

Szerintem vagy a rajtvonalig vagy legalább a pit lane bejáratig kötelező kéne legyen az elsőnek egy adott (1-3-5 mp, megegyezés kérdése) maximális időtávolságra követni a SC-t, aztán ahogy az félreáll vagy kimegy a pitbe, indulna tovább a verseny.

Mellékesen meg, legalább ne lenne mindig sírás az elsőtől, hogy lassú a SC, ha utána egyből a fékre lép, amikor annak kialszik a lámpája, mert egyrészt erősen visszás, másrészt (ez tényleg csak egy nagyon mellékes rész persze) iszonyat tiszteletlen egy olyan emberrel szemben, aki már akkor a SC-t vezette, amikor a mostani mezőnyből még senki nem volt a pályán és nem hiszem, hogy bármikor is kiderült volna róla, hogy nem tud vezetni, mindig látszik, hogy totál a határon autózik azzal a kocsival.

Persze lehetne ötletelni még ezen sokat, meg vitázni is, pl. meg lehetne vizsgálni, hogy nem lehetne-e előző évi kocsikkal vagy GP2-esekkel megoldani a felvezetést, hogy ne legyen annyira baj a tempó, de én először ezt a káoszt szüntetném meg, ami most a SC periódus végén van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Azért a Merci ettől függetlenül még eltaktikázta ezt a mait
Wester
Mondhatjuk úgy is, hogy jól taktikáztak, csak a felügyelet hibás szabályalkalmazása elvette tőlük a győzelmet.
Minden nézőpont kérdése.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Kár h nem láttuk h a 2 Alpha megcumiztatta Bottást! 😀
steelwolf
 streamable.com/n4is8f

Tessék, Tsuni jó japán módjára úgy bevetődött, Bottas azt sem tudta merre az arra, utána meg egy kis Honda-Mercedes drag race amit Gasly nyert. Mondjuk utána a japán majdnem le is nullázta mindkét AT-t. 😀
Mr.Breaker
Azé összefostam volna magam pillanatnyilag ha idebecsapódik mellém valaki így mint Tsunoda. A reflexei is jók voltak Bottasnak.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kár h nem láttuk h a 2 Alpha megcumiztatta Bottást! 😀
steelwolf
 streamable.com/n4is8f

Tessék, Tsuni jó japán módjára úgy bevetődött, Bottas azt sem tudta merre az arra, utána meg egy kis Honda-Mercedes drag race amit Gasly nyert. Mondjuk utána a japán majdnem le is nullázta mindkét AT-t. 😀
Mr.Breaker
Köszi!
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Kár h nem láttuk h a 2 Alpha megcumiztatta Bottást! 😀
steelwolf


Tessék, Tsuni jó japán módjára úgy bevetődött, Bottas azt sem tudta merre az arra, utána meg egy kis Honda-Mercedes drag race amit Gasly nyert. Mondjuk utána a japán majdnem le is nullázta mindkét AT-t. 😀