Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
 www.reddit.com/r/formuladank/comments/1c8fgy3/shanghai_keeps_delivering/#lightbox
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 585 — …not me…Im in my prime!
Supersport300-ban teljesen meghülyültek a fiúk!!!
5 körös sprint lett crashek miatt.
Eddig két kör ment le, kilencen vezettek eddig...
Willie Parker
Spinelli, a bugrós futam győztes a Superbikeba?!😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Supersport300-ban teljesen meghülyültek a fiúk!!!
5 körös sprint lett crashek miatt.
Eddig két kör ment le, kilencen vezettek eddig...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
steelwolf
Ez egy hülyeség. Nézd meg Alonsot vagy Hamiltont ma mennyire védekeztek Verstappen ellen, minek próbálják meg a lehetetlent a futam első felében?
Jughead
Szerinted.
Az tiszta időmérőn volt 1-2. Míg a tegnapi esős időmérő.
Tavaly a McLaren akkor már 2. erő volt, most az Aston/Mercedes 4.-5. erő, azért van különbség!
steelwolf
Mi a különbség? Választhatsz: 2. leszel (Max műszaki hibája esetén akár 1. is) vagy 5 körig küzdessz Verstappen ellen és kockáztatod a 2. helyed is (az 1. nem opció erőből), nyilván az elsőt választod (talán Leclerc lenne az egyedüli, aki leállna ilyenkor küzdeni, de őt nem az eszéért és a taktikai képességei miatt szeretik, ezért nem is lesz ő sose komoly tényező).
Jughead
Mondjuk amég kb egyéni szinten esélytelen a VB legalább egyszer meg lehetett volna próbálni az évek alatt. Tavaly szezon végére mire az Aston meglett már nagyon konstruktőriben se kellett küzdenie. Nekem meg Norris ezért nem lesz komoly tényező, de világbajnoknak lenni ahhoz tényleg az kell ami Maxban, Lewisban és Nandoban volt/van meg.
Heisman nádor
2 (3?) esetről beszélünk és nem az utolsó körökben, ma Lewis és Alonso se védekezett egy pillanatig sem, bennük sincs meg az a plusz ezek szerint?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
steelwolf
Ez egy hülyeség. Nézd meg Alonsot vagy Hamiltont ma mennyire védekeztek Verstappen ellen, minek próbálják meg a lehetetlent a futam első felében?
Jughead
Szerinted.
Az tiszta időmérőn volt 1-2. Míg a tegnapi esős időmérő.
Tavaly a McLaren akkor már 2. erő volt, most az Aston/Mercedes 4.-5. erő, azért van különbség!
steelwolf
Mi a különbség? Választhatsz: 2. leszel (Max műszaki hibája esetén akár 1. is) vagy 5 körig küzdessz Verstappen ellen és kockáztatod a 2. helyed is (az 1. nem opció erőből), nyilván az elsőt választod (talán Leclerc lenne az egyedüli, aki leállna ilyenkor küzdeni, de őt nem az eszéért és a taktikai képességei miatt szeretik, ezért nem is lesz ő sose komoly tényező).
Jughead
Mondjuk amég kb egyéni szinten esélytelen a VB legalább egyszer meg lehetett volna próbálni az évek alatt. Tavaly szezon végére mire az Aston meglett már nagyon konstruktőriben se kellett küzdenie. Nekem meg Norris ezért nem lesz komoly tényező, de világbajnoknak lenni ahhoz tényleg az kell ami Maxban, Lewisban és Nandoban volt/van meg.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
steelwolf
Ez egy hülyeség. Nézd meg Alonsot vagy Hamiltont ma mennyire védekeztek Verstappen ellen, minek próbálják meg a lehetetlent a futam első felében?
Jughead
Szerinted.
Az tiszta időmérőn volt 1-2. Míg a tegnapi esős időmérő.
Tavaly a McLaren akkor már 2. erő volt, most az Aston/Mercedes 4.-5. erő, azért van különbség!
steelwolf
Mi a különbség? Választhatsz: 2. leszel (Max műszaki hibája esetén akár 1. is) vagy 5 körig küzdessz Verstappen ellen és kockáztatod a 2. helyed is (az 1. nem opció erőből), nyilván az elsőt választod (talán Leclerc lenne az egyedüli, aki leállna ilyenkor küzdeni, de őt nem az eszéért és a taktikai képességei miatt szeretik, ezért nem is lesz ő sose komoly tényező).
Jughead
Az a különbség h csak a győztesekre emlékszenek az emberek.
Leclercet lehet h hülyének tartod, de legalább nyerni akar.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
steelwolf
Ez egy hülyeség. Nézd meg Alonsot vagy Hamiltont ma mennyire védekeztek Verstappen ellen, minek próbálják meg a lehetetlent a futam első felében?
Jughead
Szerinted.
Az tiszta időmérőn volt 1-2. Míg a tegnapi esős időmérő.
Tavaly a McLaren akkor már 2. erő volt, most az Aston/Mercedes 4.-5. erő, azért van különbség!
steelwolf
Mi a különbség? Választhatsz: 2. leszel (Max műszaki hibája esetén akár 1. is) vagy 5 körig küzdessz Verstappen ellen és kockáztatod a 2. helyed is (az 1. nem opció erőből), nyilván az elsőt választod (talán Leclerc lenne az egyedüli, aki leállna ilyenkor küzdeni, de őt nem az eszéért és a taktikai képességei miatt szeretik, ezért nem is lesz ő sose komoly tényező).
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
steelwolf
Ez egy hülyeség. Nézd meg Alonsot vagy Hamiltont ma mennyire védekeztek Verstappen ellen, minek próbálják meg a lehetetlent a futam első felében?
Jughead
Szerinted.
Az tiszta időmérőn volt 1-2. Míg a tegnapi esős időmérő.
Tavaly a McLaren akkor már 2. erő volt, most az Aston/Mercedes 4.-5. erő, azért van különbség!
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Verstaapen 5 sorozatos pole, ha jól tudom ez rekord
zacknorb
Mármint egymás utáni pole pozíció?
Senna-nak van egy 8as a 80as évek végéből
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Verstaapen 5 sorozatos pole, ha jól tudom ez rekord
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Tsunoda nagyon akarja a Red Bull ülést, akkor rontja el először az időmérőt mikor Perezt üthetné ki. 😀
Jughead
Nagyon nem megy neki egész hétvégén sajna. Lehet benne van, hogy most megy itt először, de azért a p19 kifejezetten szar.

Amúgy én őt inkább az Astonban nézném szívesen jövőre, imadnám az Alo-Tsu párost 😀 Max mellé fiatal talent sztem nem illik, az összesnek tönkre vágná a karrierjét kb.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Tsunoda nagyon akarja a Red Bull ülést, akkor rontja el először az időmérőt mikor Perezt üthetné ki. 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Na erre eldobta Q1-ben egy második hely után...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
steelwolf
Ez egy hülyeség. Nézd meg Alonsot vagy Hamiltont ma mennyire védekeztek Verstappen ellen, minek próbálják meg a lehetetlent a futam első felében?

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Sochi?
Duff
Abban az esőben slick gumikkal nem lehetett pályán maradni. Ott a csapat rontott, akik azt mondták, hogy nem lesz nagy eső, hanem csak szemerkélni fog és olyan marad a pálya, mint mikor elkezdett esni, így ha jónak érzi a körülményeket, akkor maradjon kint.

Mikor ezt közölték még teljesen jó volt a slick gumi, így Lando jó döntést hozott, amit bizonyít az is, hogy Hamilton is kint akart maradni és nem értett egyet a Mercivel, mert a Mercedes nem adott neki választási lehetőséget, hanem azt mondták, hogy nagyobb eső jön jöjjön be.

Lando ott abban hibázott, hogy rá egy körrel sem jött be, mikor még a 2. hely menthető volt, mert ő nyerni akart és bízott benne, hogy kitart a 30 másodperces előnye, mert nem lesz akkora eső. Nem tartott ki, de én úgy gondolom, hogy teljesen védhető, hogy valaki inkább kockáztat élete első győzelméért, mint a tuti második helyért menjen.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Rontásra nem emlékszem, de tavaly amikor első sorból indult nem nagyon akarta azt a győzelmet.
Óvjuk a királynőt a gumikat jelszóval, jó a 2. hely! Mert Verstappen úgyis elmegy.
De megmondtàk Rockynak is, ő nem egy gèp, hanem ember! 🤣
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Kivancsi vagyok, ha esetleg Hami arra játszik, hogy Alo-t DRSben tartja, akkor Max mennyire konnyen tudott volna elmenni
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
Jughead
Sochi?
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint
Heisman nádor
Mint még mikor?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Jó lesz ez a LH-Ferrari kapcsolat, RB ellen nem lehet mit csinálni, de ezt behozta rutinosan.

Norris ezzel szemben amikor közel kerül az első helyhez egyből ront megint

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Alonso túltolta, ha nem ennyire agresszív, akkor a 4. hely meg lett volna (Sainz mögött DRS-sel be jött volna), így meg a saját és Sainz igazán jó eredményét is elintézte.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Spanyolok szépen megcsinálták 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Gec, PF és sprintkvalin is KIGYULLADT A FŰ!
zacknorb
Ráfingottam 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 769
Huhh Norris milyen brutális kört rakott össze megint esőben. 2 “pole”, mind 2 esős időben.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Azért a két öreg megmutatta, hogy amikor relatíve nagyobb részben számít a skill, akkor mi a szitu. 😀

Ez a Norrisos dolog, meg sajnos valóban szarul jött ki, a káosz időjárás a bírák fejében is káoszt okozott. Ugye ha vki a pálya utsó kanyarában szélesít ki, a kövi kört is el szokták venni, mert előnyt szerez vele. Jelen esetben viszont ez nem játszik, mert inkább a kövi kört is hátránnyal kezdi. Inkább el se kellett volna venni Norris körét. Csak közben meg elvileg Lajos elvette az utsó körében, mert azt hitte megvan a p1. Aztán Norrisnak visszaadták a pole-t. 😀

Szerkesztette: Duff