Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
A RB és a Merci szempontjából van anyagi különbség, hogy ő adja a vilagbajnokot, vagy a lóvé szétosztástását a csapatbajnoki cím befolyásolja?
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Az egyik óvást elutasította az FIA. Az SC-s ügy még terítéken van, Toto aki csak a pályán akarja megvívni a VB csatát, azért biztos ami biztos felfogadta a hétvégére Paul Harris-t. Ő volt az az ügyvéd aki elintézte, hogy felmentsék a City-t az UEFA eltíltástól. Egyre jobban azt érzem, ez a tárgyalóasztalon oda lesz adva Lajosnak...
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Nem hiszem hogy régebben felemelőbb beszélgetések voltak a csapatfőnökök és a versenybírák között. Csak régen nem játszották be.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 270 — Tyrone Creek
Ezt az FIA baszta el csúnyán. Simán el tudták volna engedni a lekörözötteket 1.5 körrel korábban és nincs ilyen pobléma, azért nem fellebbez Toto? Az FIA balfaszsága miatt elvenni Verstappen címét, úgy hogy pályán ő nyert, legyen akkor Totonak a legfelső polcán ez a trófea. #miapályánakarunknyerni 😊
Mr.Breaker
Alapból baromságnak tartom hogy véget érhet esetleg egy verseny safety car-ral. Ha utolsó 5 körben jön be a sárga autó a fennmaradó köröket mindenképp lekéne tolni, úgy lenne fair.
playmaker90
Green-white-checkered kell itt is, és akkor nincs szájhúzás.
Mikey
Egyébként igen. Amúgy kudos to nascar, sokat fejlődtek a kamusárgák bedobálásában 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Ezt az FIA baszta el csúnyán. Simán el tudták volna engedni a lekörözötteket 1.5 körrel korábban és nincs ilyen pobléma, azért nem fellebbez Toto? Az FIA balfaszsága miatt elvenni Verstappen címét, úgy hogy pályán ő nyert, legyen akkor Totonak a legfelső polcán ez a trófea. #miapályánakarunknyerni 😊
Mr.Breaker
Alapból baromságnak tartom hogy véget érhet esetleg egy verseny safety car-ral. Ha utolsó 5 körben jön be a sárga autó a fennmaradó köröket mindenképp lekéne tolni, úgy lenne fair.
playmaker90
Green-white-checkered kell itt is, és akkor nincs szájhúzás.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Szamomra igazabol az FIA tenykedese volt a hab a tortan, ami egesz egyszeruen annyira komolytalanna tette a szememben ezt a sportagat, hogy az valami egeszen elkepeszto. NFL-drukkerekkent allandoan rohogunk azon, amit a ligaban lemuvelnek Goodellek, de azert regen ereztem azt, hogy egy dilettans tarsasag tenyleg ennyire tonkretett volna egy sportagat, mint amennyire az FIA ezt a feggyet. Mondom, ez csak az en velemenyem, szoval biztosan sokaknak tetszett ez az izgalom, a drama, a befejezes, nekem szimplan a korulmenyek egeszen szanalmasak, ahogy eljutottunk odaig, ami.
Stez
Nekem az a hab a tortán, hogy milyen sok ember szerint az idei volt a best season ever.

Kivéve a NASCAR insiderek, és néhány versenyző tweetjeit, ők örülnek, hogy nem a NASCAR az, ahol a legszarabbul ítélnek a kétes helyzetekben a versenybírók. 😀
több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Ezt az FIA baszta el csúnyán. Simán el tudták volna engedni a lekörözötteket 1.5 körrel korábban és nincs ilyen pobléma, azért nem fellebbez Toto? Az FIA balfaszsága miatt elvenni Verstappen címét, úgy hogy pályán ő nyert, legyen akkor Totonak a legfelső polcán ez a trófea. #miapályánakarunknyerni 😊
Mr.Breaker
Alapból baromságnak tartom hogy véget érhet esetleg egy verseny safety car-ral. Ha utolsó 5 körben jön be a sárga autó a fennmaradó köröket mindenképp lekéne tolni, úgy lenne fair.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindeközben valahol Finnország felé tartva.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit még csapkodok, de ami még eszembe jutott: nem szeretem Maxikát, mert egy elkényeztetett pszichopata. Nem szeretem Hamikát, mert nem bírom ezt az áldozatszerepet. De hogy a két csapatfőnök hozzájuk képest is mennyire büdös gyökér, az leírhatatlan.
Szokol
Szamomra igazabol az FIA tenykedese volt a hab a tortan, ami egesz egyszeruen annyira komolytalanna tette a szememben ezt a sportagat, hogy az valami egeszen elkepeszto. NFL-drukkerekkent allandoan rohogunk azon, amit a ligaban lemuvelnek Goodellek, de azert regen ereztem azt, hogy egy dilettans tarsasag tenyleg ennyire tonkretett volna egy sportagat, mint amennyire az FIA ezt a feggyet. Mondom, ez csak az en velemenyem, szoval biztosan sokaknak tetszett ez az izgalom, a drama, a befejezes, nekem szimplan a korulmenyek egeszen szanalmasak, ahogy eljutottunk odaig, ami.

Teszem hozza, ha Hamilton nyer, akkor pont ugyanezt gondolnam, mert az sem normalis, hogy o rengetegszer milyen helyzetekbol jott ki jol a szovetseg miatt. Oszinten, egesz egyszeruen erthetetlen, hogy az ilyen papiron profiknal ilyenek hogy tortenhetnek meg egyaltalan.

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Kicsit még csapkodok, de ami még eszembe jutott: nem szeretem Maxikát, mert egy elkényeztetett pszichopata. Nem szeretem Hamikát, mert nem bírom ezt az áldozatszerepet. De hogy a két csapatfőnök hozzájuk képest is mennyire büdös gyökér, az leírhatatlan.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Ezt az FIA baszta el csúnyán. Simán el tudták volna engedni a lekörözötteket 1.5 körrel korábban és nincs ilyen pobléma, azért nem fellebbez Toto? Az FIA balfaszsága miatt elvenni Verstappen címét, úgy hogy pályán ő nyert, legyen akkor Totonak a legfelső polcán ez a trófea. #miapályánakarunknyerni 😊
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 565 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
steelwolf
Azért Hamiltont nem betenni a top 5-be elég érdekes.
Tarsi
Egy 37 éves, 7x világbajnokot talentként kezelni is érdekes. 😛
Jughead
Körülük akkor egyikük sem talent, mindenkinek már több szezon van a háta mögött
Tarsi
Én is így gondoltam! Hát akkor Alonsot is betettem volna, csak hát ő 40 éves talent! 😀
steelwolf
A tehetség az adottság, nem korfüggő.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
steelwolf
Azért Hamiltont nem betenni a top 5-be elég érdekes.
Tarsi
Egy 37 éves, 7x világbajnokot talentként kezelni is érdekes. 😛
Jughead
Körülük akkor egyikük sem talent, mindenkinek már több szezon van a háta mögött
Tarsi
Én is így gondoltam! Hát akkor Alonsot is betettem volna, csak hát ő 40 éves talent! 😀
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 188
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
steelwolf
Azért Hamiltont nem betenni a top 5-be elég érdekes.
Tarsi
Egy 37 éves, 7x világbajnokot talentként kezelni is érdekes. 😛
Jughead
Körülük akkor egyikük sem talent, mindenkinek már több szezon van a háta mögött
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
steelwolf
Azért Hamiltont nem betenni a top 5-be elég érdekes.
Tarsi
Egy 37 éves, 7x világbajnokot talentként kezelni is érdekes. 😛
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
steelwolf
Azért Hamiltont nem betenni a top 5-be elég érdekes.
Tarsi
8 vb-vel talán, de hát elszúrta.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 188
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
steelwolf
Azért Hamiltont nem betenni a top 5-be elég érdekes.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 378 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamilton “jobbkeze”, Angela Cullen, ausztrál, 47éves.
Úgylátszik jobban bukik az idősebbekre.
Nekem sok. 😆
Coolearie
Amúgy van férje és 2 gyereke. és új-zélandi. sok kapufa volt ebben 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sainz nagyot ment, Leclerc balszerencsés volt, főleg év vége fele!

Nálam Top 5 Talent:

-Gasly
-Russell
-Verstappen
-Norris
-Leclerc
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hamilton “jobbkeze”, Angela Cullen, ausztrál, 47éves.
Úgylátszik jobban bukik az idősebbekre.
Nekem sok. 😆
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 188
Kicsit a két megosztó személyisegg mellett kiemelnék pár dolgot:
- Norris nagy király
- Perez Hamilton elleni védekezései
- Alonso úgy amblokk, es az ikonikus defense
- Sainz >Leclerc
- Gasly bérelt 5. Rajtrács.
Eazzy
Leclercet én eddig is kicsit túlhype-olt pilótának éreztem, idén Sainz a csapatban újként be is árazta. Gasly pedig nagyon erős és érett volt idén, még egy ilyen év és ismét egy élcsapatban találja magát.
Tarsi
Nem igazán néztem idén, számomra az fia baromkodása túl sok volt, de érzésre leclerc sokkal többször esett ki önhibáján kívűl. Így volt vagy csak beképzelem?
peach
Nem tudom megmondani nem számolgattam utána, de nekem érzésre Leclerc folyamatosan túlvállalja magát és nagyon sokat belehibázik. Sainz sokkal kiegyensúlyozottabbnak érződött.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Kicsit a két megosztó személyisegg mellett kiemelnék pár dolgot:
- Norris nagy király
- Perez Hamilton elleni védekezései
- Alonso úgy amblokk, es az ikonikus defense
- Sainz >Leclerc
- Gasly bérelt 5. Rajtrács.
Eazzy
Leclercet én eddig is kicsit túlhype-olt pilótának éreztem, idén Sainz a csapatban újként be is árazta. Gasly pedig nagyon erős és érett volt idén, még egy ilyen év és ismét egy élcsapatban találja magát.
Tarsi
Nem igazán néztem idén, számomra az fia baromkodása túl sok volt, de érzésre leclerc sokkal többször esett ki önhibáján kívűl. Így volt vagy csak beképzelem?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyèrtlelmű, Norris lehet nekem a kedvenc, vègre vki, remélem a McLaren tovább fejlődik.

Lafitinek meg Max küldhet egy pár guldent 😁
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 301 — Keep pounding
Kicsit a két megosztó személyisegg mellett kiemelnék pár dolgot:
- Norris nagy király
- Perez Hamilton elleni védekezései
- Alonso úgy amblokk, es az ikonikus defense
- Sainz >Leclerc
- Gasly bérelt 5. Rajtrács.
Eazzy
Nagyon remélem, hogy Russel jovore jo lesz, illetve hogy az Alpine is Alonso alatt.
Várom a jövő évi futamokat, sztem kozel 20 eve nem volt ilyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.