Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Jó verseny volt.
Egyetértek azokkal, akik szerint Marquez elég gáz. Eddig az volt, hogy mennyire jó versenyző, de a sz.r motor miatt nullázik, most ott a jobb motor, ugyanúgy nullázik. Mindig van a magyarázat, hogy most ezért, aztán meg azért... többet láttam ebbe a MM-Ducati párosba, de eddig pont ugyanott folytatja, ahol a Hondával abbahagyta.

Az meg közben egyre világosabb, hogy a teljes mezőny legtehetségesebb versenyzője pillanatnyilag Acosta, minden kategóriát beleértve.

VB címről szvsz most még nem érdemes komolyabban beszélgetni, elég gyakran fordult elő az elmúlt években, hogy a szezon első felében valaki dominált, aztán a második felében meg másvalaki, még sokminden lehet, iszonyat hosszú a szezon. (szerencsére 😊)

De ez tényleg egy igazán élvezhető verseny volt.
Jan
Elesett az első helyről, ugy hogy egész hétvégén ő volt a leggyorsabb Ducatis, egy évvel régebbi technikán mint Martin, Pecco, Bestia..ezek közül Martin és Pecco harcoltak tavaly a VB a címért. Ha náluk gyorsabb a tavalyi géppel, akkor, hogy lehet sz.r?? 🤣
Plusz nézd meg mennyivel gyorsabb azoknál , akik ugyanúgy GP23al mennek..közelébe nincsenek, ugy hogy MM-nek ez az első Ducatis éve.
Pecco a VB győztes éveiben ugyanígy eldobta egy csomószor a gépet, csak a gyári(nem egy évvel régebbi, mint amivel MM megy) Ducati, kihúzta a szarból Quarta ellen, Martin meg tavaly év elején esett rengeteget, ezért volt nagy hátránya.
A Honda-nal meg lehet nézni, hogy akik a helyére mentek azok még többet esnek mint MM , cserébe sokkal lassabbak..tavaly itt MM második helyen végzett az időmérőn, idén a legjobb Hondás 18. lett.
Azt is elmondta MM és a szakértők is , hogy mivel egy évvel régebbi technikan megy MM és az új Ducati sokkal jobb mint az idei, plusz az ő motorja egész évben ugyanaz marad mint amilyennel elindult az első futamon(a GP 24 pedig folyamatosan fejlesztve lesz), ezért sansza nem lesz a VB címért és egyre jobban le fog maradni év vége felé.
Nézd meg motorsportban mennyit számít egy év technikai fejlődés, mp-et fejlődnek és MM így tartja a tempót az újabb motorokkal.
Plusz ha annyira szar lenne , mint ahogy te gondolod , akkor a Ducati miért akarná őt a gyári csapatba(ezt hallani)? Ők csak jobban értenek hozzá , meg egy kicsit több adatuk van 🙂
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szerintem Marc amég egyet nyer valahogyan, addig mindig benne van hogy így eldobja folyton. Alapvetően 2020-ban ebben sérült meg, hogy Qua vezetett azon a futamon, de közel lett volna hogy utolérje, és ezt üldözi ugyanazzal a problémával folyton. Ebben benne van az is, hogy az ő szintjén egy dobogó nem oszt nem szoroz.
Heisman nádor
Pedig pont azok kellenének neki. Nem lehet állandóan úgy menni, hogy vagy 25 pont, vagy nulla. Abból 10-ből 9-szer nulla lesz.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Szerintem Marc amég egyet nyer valahogyan, addig mindig benne van hogy így eldobja folyton. Alapvetően 2020-ban ebben sérült meg, hogy Qua vezetett azon a futamon, de közel lett volna hogy utolérje, és ezt üldözi ugyanazzal a problémával folyton. Ebben benne van az is, hogy az ő szintjén egy dobogó nem oszt nem szoroz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Larsonék durván floppoltak itt
zacknorb
hát, Larson valahogy visszajött a két kör hátrányból. még a végén megnyeri 😮
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Jó verseny volt.
Egyetértek azokkal, akik szerint Marquez elég gáz. Eddig az volt, hogy mennyire jó versenyző, de a sz.r motor miatt nullázik, most ott a jobb motor, ugyanúgy nullázik. Mindig van a magyarázat, hogy most ezért, aztán meg azért... többet láttam ebbe a MM-Ducati párosba, de eddig pont ugyanott folytatja, ahol a Hondával abbahagyta.

Az meg közben egyre világosabb, hogy a teljes mezőny legtehetségesebb versenyzője pillanatnyilag Acosta, minden kategóriát beleértve.

VB címről szvsz most még nem érdemes komolyabban beszélgetni, elég gyakran fordult elő az elmúlt években, hogy a szezon első felében valaki dominált, aztán a második felében meg másvalaki, még sokminden lehet, iszonyat hosszú a szezon. (szerencsére 😊)

De ez tényleg egy igazán élvezhető verseny volt.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Larsonék durván floppoltak itt
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM

zacknorb
😕
Mikey
készül majd egy Noah Gragson interjú, Zoli várja a nézői kérdéseket is hozzá 😉

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Márquez tavaly még foghatta a Hondára azt, hogy esett kelt, de azért ez már kicsit kezd kellemetlen lenni.

Vinales elképesztő formában, ha nincs a 2 héttel ezelőtti utolsó körös váltóprobléma akkor az elmúlt két héten 2 sprint győzelem, 1 futamgyőzelem és egy 2. hely.

Acosta hihetetlen.

Martinnál kiváncsi lennék, hogy a tempó visszaeséshez mennyire volt annak köze, hogy Márquez egyszer majdnem kisodorta alóla a motort.
Jughead
MM-et múltkor Pecco lökte ki.
Most saját hiba volt az esés, de első helyen ment a tavalyi géppel. Nézd meg , hogy hogyan megy MM-hez képest a többi GP23-as Ducati (ha ma sem akar mindenkepp nyerni , akkor a legjobb ducatis lett volna megint , tegnap utsn újra)😂 hát az tényleg kellemetlen, csak nem MM-nek.
Martin meg már az első körben 3 embert lökött meg(első kanyarban) , közte MM-et is.
Szezon előtt azt írtam, hogy számomra érthetetlen, hogy Acosta és MM nem gyári gépen ül , na ez most abszolút reprezentálva lett. Morbidelli helyén MM , Acosta meg Miller helyén..ezzel mindenki nyerne, a nézők is és a csapatok is.
Pecco-nak alakul szerintem nagyon kellemetlenül a szezon. Martin sokkal stabilabbnak tűnik(eddig) mint az előző években és Bestia is kezdi felvenni a tempót, amit nem bánok, mert nem érdemelt 2 egymás utáni VB-t.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 586 — …not me…Im in my prime!
Márquez tavaly még foghatta a Hondára azt, hogy esett kelt, de azért ez már kicsit kezd kellemetlen lenni.

Vinales elképesztő formában, ha nincs a 2 héttel ezelőtti utolsó körös váltóprobléma akkor az elmúlt két héten 2 sprint győzelem, 1 futamgyőzelem és egy 2. hely.

Acosta hihetetlen.

Martinnál kiváncsi lennék, hogy a tempó visszaeséshez mennyire volt annak köze, hogy Márquez egyszer majdnem kisodorta alóla a motort.
Jughead
MM ezt most tényleg nagyon fájóan izzadtság szagúra csinálta. Az általad is említett manőverénél Martin ellen pl. kurva nagy szerncséje volt… mármint hogy nem ütötte ki mind a kettőjüket. Borzasztó messziről vetődött be nem is értem, egy ilyen tapasztalt motoros ott mit szeretett volna egy ilyen manőverrel…

Vinales lesz az idei Jorge Martin? 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 586 — …not me…Im in my prime!
Lehet röhögni, de idén nem szabad DNF-ezni, ha VB-t akarsz nyerni a GP-ben.
MM már legalább -30 pont a 2 esése miatt
NB2
Ezzel most nagyon egyet értek. Jól néz ki ez a Aprilia és MVK már Portimaoban is simán követte Martint a technikai malőr ellenére. Most meg rá nagyon nem jellemző módon nyert, szar rajttal majd felzárkózással. Tovább megyek két nagyon különböző pályán volt versenyképes a csomag. Ez most egyelőre nem egy one time lucky shot-nak tűnik.

Bastianininek is a második dobogója és a VB-n is a második.

Acosta? Portimao harmadik hely, Austin második. Jerezben otthon, mi következik?

Most úgy tűnik ez nem egy két személyes VB lesz mint tavaly és ez nagyon kecsegtető.

De tényleg baszki, Jerezben mi lesz itt…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 770
Márquez tavaly még foghatta a Hondára azt, hogy esett kelt, de azért ez már kicsit kezd kellemetlen lenni.

Vinales elképesztő formában, ha nincs a 2 héttel ezelőtti utolsó körös váltóprobléma akkor az elmúlt két héten 2 sprint győzelem, 1 futamgyőzelem és egy 2. hely.

Acosta hihetetlen.

Martinnál kiváncsi lennék, hogy a tempó visszaeséshez mennyire volt annak köze, hogy Márquez egyszer majdnem kisodorta alóla a motort.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lehet röhögni, de idén nem szabad DNF-ezni, ha VB-t akarsz nyerni a GP-ben.
MM már legalább -30 pont a 2 esése miatt
NB2
Lehet furcsállni, de nálam csak Pecco és Martin megy a vb-ért, mindenki más futamokért
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Lehet röhögni, de idén nem szabad DNF-ezni, ha VB-t akarsz nyerni a GP-ben.
MM már legalább -30 pont a 2 esése miatt
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Vinales és Acosta nagyon kemény futamot rakott le, kár hogy MM eldobta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 770
Vinales egész hétvégén más versenyt fut, mint a többiek.

Abszolút dominancia.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
egy kőrben kiesett mindkét Marquez 😕
Pedig volt esélye!!!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Pedig egy kicsit már szurkolni tudtam neki 😕

több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Na akkor így gyerünk Vina(tieri)

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Dikaz🤣
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
MM jól eldobta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Bazmeg Marc!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hékás, a nyomod fasz egy elfogadott kifejezésmódja a magas teljesítmény elismerésének
Még jobb ha ordítod és az A betűt még erősebben nyomod meg

NYOMOD FAAAAAAAAASZ Marquez
zacknorb
Akkor OK. Nem ismertem a fasz kifejezés pozitív vonatkozását 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A faszi rövidítése itt
zacknorb
Ma is tanultam valamit. Lényeg hogy eddig jól nyomja faaaaasz Acosta!

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hékás, a nyomod fasz egy elfogadott kifejezésmódja a magas teljesítmény elismerésének
Még jobb ha ordítod és az A betűt még erősebben nyomod meg

NYOMOD FAAAAAAAAASZ Marquez
zacknorb
Akkor OK. Nem ismertem a fasz kifejezés pozitív vonatkozását 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
A faszi rövidítése itt
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hékás, a nyomod fasz egy elfogadott kifejezésmódja a magas teljesítmény elismerésének
Még jobb ha ordítod és az A betűt még erősebben nyomod meg

NYOMOD FAAAAAAAAASZ Marquez
zacknorb
Akkor OK. Nem ismertem a fasz kifejezés pozitív vonatkozását 😊

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hékás, a nyomod fasz egy elfogadott kifejezésmódja a magas teljesítmény elismerésének
Még jobb ha ordítod és az A betűt még erősebben nyomod meg

NYOMOD FAAAAAAAAASZ Marquez