A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
nah jó, ezt nem hiszem el.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szanalmas. Tipikus Anglia. Kiesunk a picsaba.
Stez
aszontad idén ti nyertek.
kamuzol

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
időben vette meg a barca
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
De mwgérdemwlték ezek a cigány angolok
peach
Ahogy mondod! Úgy kell nekik
Stez megmondta 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Be ne írják Tripps own goalnak vazz...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
aztakurva

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szanalmas. Tipikus Anglia. Kiesunk a picsaba.

több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 581 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
loool

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
MINAAAAAAAAAAAAAaa


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ott is vvaaaaaaaaan 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
De mwgérdemwlték ezek a cigány angolok



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Tudtam hogy be kellett volna tenni... amekkora emelkedése van ennek a drabális állatnak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sirok ezen a Minan 😀 3.golja gec

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Ott is van 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Én nem hagytam volna fenn Kane-t ennyi ideges kolumbiai között....
Igor
Lehet tudnak valamit
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem hagytam volna fenn Kane-t ennyi ideges kolumbiai között....
Igor
Muszaj. Az egyetlen veszelyes jatekosod nem hozhatod le, mivel mindenki mas sulytalan a tamadosorbol szinte az egesz tornan.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Komolyan mondom, egyszeruen a siras fog el Lingard, Alli es Sterling szerencsetlenkedeset nezve. De nem csak ezen a meccsen.
Stez
Egyébként jók?
Sobri Jóska
Alli a Spursben igen, de a valogatottban folyamatosan sulytalan. Sterling a Cityben brutalis szezont zart, de a valogatottban csak felvillanasai vannak. Lingard a szezon masodik feleben az MU-ban sem volt semmi extra, itt eddig kihagyott ot szaz szazalekos helyzetet, meg Panama ellen lott egy nagy golt, de amugy olyan 15 helyzetnel/lovesnel jar mar harom meccs alatt. Es olyan 80 labdavesztesnel. Ja, es csele meg kb. be sem jott.
Stez
azért a Citeh középpálya erősen körözi az angol válogatottét, szóval Sterling érthető.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez volt a vb eddigi egyik legrosszabb játékvezetése
Chargers LT
Micsoda csúnya beszéd ez 😊
Az asszony megint felcsatolja ha nem vigyázol a szádra....

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Én nem hagytam volna fenn Kane-t ennyi ideges kolumbiai között....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Komolyan mondom, egyszeruen a siras fog el Lingard, Alli es Sterling szerencsetlenkedeset nezve. De nem csak ezen a meccsen.
Stez
Egyébként jók?
Sobri Jóska
Alli a Spursben igen, de a valogatottban folyamatosan sulytalan. Sterling a Cityben brutalis szezont zart, de a valogatottban csak felvillanasai vannak. Lingard a szezon masodik feleben az MU-ban sem volt semmi extra, itt eddig kihagyott ot szaz szazalekos helyzetet, meg Panama ellen lott egy nagy golt, de amugy olyan 15 helyzetnel/lovesnel jar mar harom meccs alatt. Es olyan 80 labdavesztesnel. Ja, es csele meg kb. be sem jott.
Stez
Így tényleg idegesítő lehet.
Részemről a “gyengébb kiscsapat” együttérző szurkolás működik az angoloknál, abba beleillenek ilyen kis teszetoszán is.

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most mutattam meg asszonynak, mikor szájjon fosta youngot a madár. Már ezért megérte ez a meccs. Amúgy egy higfos volt.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Ez volt a vb eddigi egyik legrosszabb játékvezetése

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
én ennek a kolumbiai faszinak láttam az esküvőjét
NB2
Jól lebarnult a nászúton Harry herceg

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
én ennek a kolumbiai faszinak láttam az esküvőjét
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Megvan a Mattersburg - Gyirmót végeredménye.
Már csak a Wolfsberger - Puskás kellene.
Sobri Jóska
Igen érdekesen fogalmaztad meg azt h elmentek hegyi farkasra vadászni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...