Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mi elmentünk főiskolai kirándulásra anno, a szálláson a hölgyike bőszen ecsetelte, hogy múlt héten ujították fel a helyet, új álmenyó, friss festés stb.
Azt mondta, érkezésünk tiszteletére mi lenne ha bontanánk egy pezsgőt. Odaadta, majd kiment poharakért, barátom | már nem voltunk szomjasak | pattintott egyet, álmenyón 10 centis lyuk, jön vissza a hölgy, erre mi, menjünk, kint igyuk meg, olyan kellemes idő van! 😊
Hogy kapcsolódjak lenti témákhoz, pár vérpuffadt szúnyog a falon is emelte az est fényét reggelre.

Szerkesztette: Stoki
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Még pár éve rendezgettem a ruhákat, épp egy fogas volt a kezemben amikor felvillant és átrohant egy nagy fekete gecigyors pók az ágyamon (utálom a pókokat). Hirtelen halálfélelmemben védekezésképp odabasztam neki egyet a fogas másik végével, de olyan tökéletes volt az ütés, hogy csont nélkül a pókot találtam telibe, alatta a lepedőhöz hozzá sem ért az eszköz, mint ahogy egy profi golfozó üti el a labdát. A pók tetemét a szoba másik végében a találtam meg összegömbölyödve.

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Parazita irtás lvl99: egy elérhetetlen plafonon alvó jóllakott szúnyogot egy feldobott légycsapóval küldtem vissza a pokolba! 😀
gyeek
Nekem a kedvenc ilyen fatalitym az volt mikor röhögés közben csapkodtam az asztalt azt az egyik vérszívó lett a collateral damage 😀
empty taxi
Én egyszer gyerekkoromban az ágy végéből néztem ki egy baszott nagy köpőlegyet a falon. Hoztam a kis búcsús felhúzós rugós "airsoft" pisztolyt, hogy majd odalövök, és elrepül. Hát természetesen sikerült úgy telibetalálni, hogy tenyérnyi területen loccsant szét a falon. Anyám boldog volt 😀
Hanni
Engem egy nagyobb darab hangos bogár kerülgetett. Gondoltam felé rúgok mert már nagyon idegesített, de olyan jól sikerült hogy teli rüszttel egy óriásit kapott. A végén még a villanás is megvan a fejemben, mint ahogy a mesékben van kilövés után 😄


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Parazita irtás lvl99: egy elérhetetlen plafonon alvó jóllakott szúnyogot egy feldobott légycsapóval küldtem vissza a pokolba! 😀
gyeek
Nekem a kedvenc ilyen fatalitym az volt mikor röhögés közben csapkodtam az asztalt azt az egyik vérszívó lett a collateral damage 😀
empty taxi
Én egyszer gyerekkoromban az ágy végéből néztem ki egy baszott nagy köpőlegyet a falon. Hoztam a kis búcsús felhúzós rugós "airsoft" pisztolyt, hogy majd odalövök, és elrepül. Hát természetesen sikerült úgy telibetalálni, hogy tenyérnyi területen loccsant szét a falon. Anyám boldog volt 😀
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Parazita irtás lvl99: egy elérhetetlen plafonon alvó jóllakott szúnyogot egy feldobott légycsapóval küldtem vissza a pokolba! 😀
gyeek
Nekem a kedvenc ilyen fatalitym az volt mikor röhögés közben csapkodtam az asztalt azt az egyik vérszívó lett a collateral damage 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Parazita irtás lvl99: egy elérhetetlen plafonon alvó jóllakott szúnyogot egy feldobott légycsapóval küldtem vissza a pokolba! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
Nem volt mas valasztas most.a vasarlas a leuzos sparban kellett csinalni.ott ahol a szamlan anno pl minden termek rajtw volt es meg1 peksuti😅 ...
Na most hirtelen a mai 8 termekbol 3 volt rosszul lecsipogtatva...500+ huffal tobb lett volna a szamla.a mogottem levi holgynel csak szazzal lett tobb.
Es jc6 mint mindig beirja de megelozom: a sarki gyroszosnak vagy a peksegbeb tobbet adok /nem kerem a visszajarot de itt foleg a sparban rendszeres ez es amugyis nagy haszonnal dolgoznak. Es itt nem en dontok a borravalorol hanem ok.
.ja es a valaszuk az h kevesen vannak.
Kerdezem ezek a pontok mennyitol jarnak amit hirdetnek....jaaa jar onnek is.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Pár napja meghalt az egyik munkatársam, 27 éves volt.

Na most a kicseszett cég máig nem tudott még egy hivatalos közleményt se kiadni, miközben még - elméletileg - a vőlegénye is ugyanitt dolgozik, valami zárt facebook csoportba került fel az infó. Nem elég, hogy úgy teszünk, mintha az valami nyilvános felület lenne, a munkahelyen a pletykáláson kívül senki nem mond semmit, én is csak úgy értesültem róla, hogy hopp, egyszer csak nem voltak benne a beosztásban és rákérdeztem a dologra...

Félelmetes, hogy morálisan mennyire aljadék szinten vagyunk.
r.baggio
Angliában mesélte az egyik kamionsofőr, hogy valamelyik ASDA áruházban az egyik raktáros meghalt a munkahelyén. A műszakvezető letakartatta valamivel a holttestet és a hullaszállító érkeztéig ott huzogatták mellette a békákon az érkező árukat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Pár napja meghalt az egyik munkatársam, 27 éves volt.

Na most a kicseszett cég máig nem tudott még egy hivatalos közleményt se kiadni, miközben még - elméletileg - a vőlegénye is ugyanitt dolgozik, valami zárt facebook csoportba került fel az infó. Nem elég, hogy úgy teszünk, mintha az valami nyilvános felület lenne, a munkahelyen a pletykáláson kívül senki nem mond semmit, én is csak úgy értesültem róla, hogy hopp, egyszer csak nem voltak benne a beosztásban és rákérdeztem a dologra...

Félelmetes, hogy morálisan mennyire aljadék szinten vagyunk.
r.baggio
Nem lehet, hogy a vőlegénye kérte a cégnél, ne verjék nagydobra a tragédiát?
Dzsokijuing
Nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 893 — Saturday Night Lights
Pár napja meghalt az egyik munkatársam, 27 éves volt.

Na most a kicseszett cég máig nem tudott még egy hivatalos közleményt se kiadni, miközben még - elméletileg - a vőlegénye is ugyanitt dolgozik, valami zárt facebook csoportba került fel az infó. Nem elég, hogy úgy teszünk, mintha az valami nyilvános felület lenne, a munkahelyen a pletykáláson kívül senki nem mond semmit, én is csak úgy értesültem róla, hogy hopp, egyszer csak nem voltak benne a beosztásban és rákérdeztem a dologra...

Félelmetes, hogy morálisan mennyire aljadék szinten vagyunk.
r.baggio
Nem lehet, hogy a vőlegénye kérte a cégnél, ne verjék nagydobra a tragédiát?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Pár napja meghalt az egyik munkatársam, 27 éves volt.

Na most a kicseszett cég máig nem tudott még egy hivatalos közleményt se kiadni, miközben még - elméletileg - a vőlegénye is ugyanitt dolgozik, valami zárt facebook csoportba került fel az infó. Nem elég, hogy úgy teszünk, mintha az valami nyilvános felület lenne, a munkahelyen a pletykáláson kívül senki nem mond semmit, én is csak úgy értesültem róla, hogy hopp, egyszer csak nem voltak benne a beosztásban és rákérdeztem a dologra...

Félelmetes, hogy morálisan mennyire aljadék szinten vagyunk.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Elkezdek egy 50 ezres terméket rendelni. Mikor beléptem a kosárba még élt a 20% kedvezmény, mire megadtam az adatokat addigra már nem. Rohadjon rájuk minden...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez is egy "gyönyörű szép" történet.
 444.hu/2023/05/21/osszeszartak-az-onkormanyzat-autoit-a-golyak-ezert-leromboltak-a-feszkuket
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Az ilyeneknek kellene hagyni egy karámot 10x-es áron a gép egyik részében, kb olyat mint a biciklis vonatkocsik 🤣

Atyaég mekkora, és repülni akar

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
hát eddig elég ergya nap ez a mai.
Dogers L, Lákersz L, Bunnies L, hokiválogatott L, ha a sormintát veszem, akkor előbb a Venezia kap ki, és marad le a Szériabé playoffról, aztán a Cadizt veri el a Valladolid, és onnantól nagy baj van.
slowmotion
Ja, részemről is egy nagyon jóindilatú W, de pürrhoszira sikerült, ezt inkább L a derekam szerint.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
hát eddig elég ergya nap ez a mai.
Dogers L, Lákersz L, Bunnies L, hokiválogatott L, ha a sormintát veszem, akkor előbb a Venezia kap ki, és marad le a Szériabé playoffról, aztán a Cadizt veri el a Valladolid, és onnantól nagy baj van.
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hallottam olyanról aki haragosáról vagy mostani vagy volt főnökéről adott meg minden adatot, infókat, majd utána végignézte ahogy halálba idegesítik a hiénák
ozibozi
Hmmmmm... 🤔😆

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Pont 15 éve amikor Kolorádóban a hegyek közt dolgoztam egy étteremben, rohadt sok hozzá hasonló groteszk monsztát vetett a Fasszopó Sors a szemeim elé, egyik sokkolóbb volt mint a másik. Az egyik legirtózatosabb egy olyan példány volt, aki egyszerre két masszív széken ült, szép kocka formájuk volt így jól elfértek egymás mellett és majdnem 1 méter volt a szélességük, a kedves vendégnek mindkét oldalon lefolyt a picsája 10-20 centi szélesen, konkrétan két ember helyét ülte egymaga.

Ha jól értem, az eredeti tiktok nem ironizálni akart. Szerintem össze kéne fogniuk a tipikusan USA beli ogréknak és terveztetni, legyártatni kellene nekik egy Jumbo Reduxot, csak az ő Oreo meg glazed donut zabáló alkatuknak megfelelően.

 www.youtube.com/watch?v=c4Any2ciPWQ&ab_channel=SouthParkClips

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
HEA
Nemes samu09
jól le kell rögzíteni, mert ha elszabadul, akkor úgy jár a gép, mint az a Jumbo Afganisztánban
slowmotion
Úgy emlékszem ott törött volt az egyik rögzítő elem aztán szakadt minden. A harckocsi meg megnezte mit bír a vezérsík szabályozó a gép farkában. Semmit.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Illetve WhatsAppon kérdezgetik, hogy ez xy-nak a telszáma, stb.
Lúdas Solymi
áhhh én a múltkor egy ilyennel belementem a beszélgetésbe, napokon keresztül chateltünk, felépítettem egy komplett álszemélyiséget magamnak, nagyon jó móka volt. Főleg annak tudatában, hogy húzom az idejét a gyökérnek..
Hanni
Lehet ezek botok, nem? 😊


Hallottam olyanról aki haragosáról vagy mostani vagy volt főnökéről adott meg minden adatot, infókat, majd utána végignézte ahogy halálba idegesítik a hiénák
ozibozi
Hmm...nem is rossz ötlet 😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
HEA
Nemes samu09
jól le kell rögzíteni, mert ha elszabadul, akkor úgy jár a gép, mint az a Jumbo Afganisztánban
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Hallottam olyanról aki haragosáról vagy mostani vagy volt főnökéről adott meg minden adatot, infókat, majd utána végignézte ahogy halálba idegesítik a hiénák

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Illetve WhatsAppon kérdezgetik, hogy ez xy-nak a telszáma, stb.
Lúdas Solymi
áhhh én a múltkor egy ilyennel belementem a beszélgetésbe, napokon keresztül chateltünk, felépítettem egy komplett álszemélyiséget magamnak, nagyon jó móka volt. Főleg annak tudatában, hogy húzom az idejét a gyökérnek..
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Nigériai csomagja érkezett.
MÁr SMS-Ben is támadnak:

Magyar Posta: Csomagja kézbesítésre vár, kérjük, erősítse meg a vám befizetését
 rb.gy/3opwq
ozibozi
Semmi extra, én a DHL-től kapom mindig az értesítést, hogy csomagot várok...vagy persze Magyar posta, de lehetetlen számokról.

Illetve WhatsAppon kérdezgetik, hogy ez xy-nak a telszáma, stb.

De a kedvencem az az Egészségbiztosítási pénztár, akik folyamatosan küldözgetik az értesítést, hogy tartozok nekik 3 havi pénzzel, amit elméletileg 2 éve leleveleztem velük csak úgy látszik vagy elkeveredett valami vagy a rendszert nem frissítették vagy próbálkoznak, hátha befizetem véletlenül.

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 028 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
HEA