Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
slowmotion
Ha nem is ekkorák (azért elég hogy átlógjon a te ülésedre), de ezek azok az emberek, akik amikor amúgy is két nagyobb csomaggal vagy, leülnek melléd a buszon/vonaton, úgy hogy üres a fél szerelvény. Olyan paraszt meg mégsem vagyok hogy mondjam hogy figyelj így mi most nem fogunk elférni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.

Peszinter Ferenc
Baszki, erre külön balanszot kell számolni 😮
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Nem tudom, hogy repülő istállókat kellene építeni, raktérben elhelyezni, gép után kötni, vagy menjen inkább gyalog... Ha épp ott ül valaki, amikor kiprésel egy ártalmatlan kis tájfunszerű fingot ami feltapasztja az embert az ablakra az kellemetlen lehet.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Nigériai csomagja érkezett.
MÁr SMS-Ben is támadnak:

Magyar Posta: Csomagja kézbesítésre vár, kérjük, erősítse meg a vám befizetését
 rb.gy/3opwq
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
ugyanitt van egy fölös bács megyei matricám ha esetleg érdekel valakit, mert persze áíratni másik megyére nem lehet 🤣
peach
Ez az a pont ami tényleg pontot tesz a hozzáállás geciségére.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Ha kúton veszed, eléd tolják a papírt, alá kell írni, már csak a helyes rendszám miatt is megnézi az ember aláírás előtt...
warr_b
azon a shellen ahol tankolni szoktam van ilyen monitor azt fordítják feléd, hogy helyes e a rendszám. de csak azt írja, azt, hogy melyik megye azt nem. azt csak a szelvényen. a rendszám oké volt, fizettem, eljöttem, megszívtam. legközelebb tuti megnézem, ötvenezres lecke volt 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Ha kúton veszed, eléd tolják a papírt, alá kell írni, már csak a helyes rendszám miatt is megnézi az ember aláírás előtt...
warr_b
szinte mindig mindent el kell olvasnod mielott alairsz barmit is.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 667 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Ha kúton veszed, eléd tolják a papírt, alá kell írni, már csak a helyes rendszám miatt is megnézi az ember aláírás előtt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
megvettem az éves megyei matricát januárban. szegediként szerintem evidens, hogy csongrad megyére. erre két héten belül a második 18.700at kapom díjfizetés nélküli autópálya használat miatt. előtúrom a kocsiban a szelvényt amit adnak, megdöbbenve látom, hogy a kretén kutas bács-kiskun megyére adta. bekocogok, az autópalya fenntartóhoz, hogy ilyenkor mivan. emberségből jeles cég ez is, közli a hölgy, hogy kb semmi, basszam meg. próbálom bizonygatni, hogy nem akartam csalni, de csak a fejét csóvalja, hogy emberileg megért de itt nincs mit tenni, valamiféle enyhítésben ne is reménykedjek. nyilván a cukrom az egekben, arra már nem figyeltem oda, hogy ha erre a két büntire rádobok egy tizest akkor vehetek egy éves magyarországi matricát ( hurrá, kurva nagy szükségem van rá ) vagy reménykedjek még egy harmadikban is mert akkor van ez a fasza kedvezmény. az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.

ugyanitt van egy fölös bács megyei matricám ha esetleg érdekel valakit, mert persze áíratni másik megyére nem lehet 🤣
peach
Pár éve velem is hasonlót játszott el egy kutas, de nekem volt eszem megnézni a szelvényt fizetés előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
Hanni
Én nekem speciel az egyik matráciát simpleben se sikerült megvennem, egy időben vettem ugyanazzal a kártyával valamelyik trnazakció elfailelt azt basztam megnézni.

Mondjuk ha valaki rosszat ad neked vagy a rendszer elbasz valamit az a te hibád egyértelműen, hogy nem veszed észre.
Mintahogy most én is veszek egy évest aztán ezzel a kocsival megyünk majd mindenfele 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Éves matricát veszek még ha nem is feltétlenül szükséges, egyszer elfelejtem már jön is a komoly bünti, és ott is vagyok az áránál. Szívtam már meg vele.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Megpróbálhatsz írni egy levelet, hogy szegedi lakosként nyilván az e megyére érvényes matricát szerettél volna vásárolni, csak a kutas elkúrta és enyhítsék a büntetést. A probléma az, hogy 1. gondolom addig mennél a pályán ha lehetne 2. ha elutasítják, akkor ugyanott vagy ahol eddig, én már nem vacakolnék megvenném a teljes éves matricát, onnantól aztán minden autópályát használhatsz oda-meg vissza.
De sajnos Hannival értek egyet (tudom nem ezt akartad hallani) rá kellett volna nézni.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.
peach
Nem akarok szenyó lenni, de teljesen igaza van asszonyodnak. 😀
Én évek óta simple-ben veszem, pont amiatt, mert ha én nyomom félre a megyét vagy írom el a rendszámot, akkor csakis az én felelősségemí így ki lehet küszöbölni a retardált kutas faktort.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
megvettem az éves megyei matricát januárban. szegediként szerintem evidens, hogy csongrad megyére. erre két héten belül a második 18.700at kapom díjfizetés nélküli autópálya használat miatt. előtúrom a kocsiban a szelvényt amit adnak, megdöbbenve látom, hogy a kretén kutas bács-kiskun megyére adta. bekocogok, az autópalya fenntartóhoz, hogy ilyenkor mivan. emberségből jeles cég ez is, közli a hölgy, hogy kb semmi, basszam meg. próbálom bizonygatni, hogy nem akartam csalni, de csak a fejét csóvalja, hogy emberileg megért de itt nincs mit tenni, valamiféle enyhítésben ne is reménykedjek. nyilván a cukrom az egekben, arra már nem figyeltem oda, hogy ha erre a két büntire rádobok egy tizest akkor vehetek egy éves magyarországi matricát ( hurrá, kurva nagy szükségem van rá ) vagy reménykedjek még egy harmadikban is mert akkor van ez a fasza kedvezmény. az asszony szerint én vagyok a fasz, hogy annó nem néztem meg a blokkon, hogy milyen megyére kaptam a matricát. azóta se beszéltem emberrel aki ezt elennőrizte volna valaha.

ugyanitt van egy fölös bács megyei matricám ha esetleg érdekel valakit, mert persze áíratni másik megyére nem lehet 🤣



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
sosem. pedig védából simán lehetne halomra bírságolni, nagy részük úgyis lakott területen kívül van elhelyezve, ott meg kötelező a tompított használata
slowmotion
Úgy tudom a Véda egyszerre csak egy dolgot tud ellenőrizni, mert a tescos változatot vettük meg. Tehát vagy sebességet mér, vagy útdíjat ellenőriz, vagy valami mást...
nagir
A programból vettük meg a tescosat, a készülék tudná amit kell neki 😁


több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
sosem. pedig védából simán lehetne halomra bírságolni, nagy részük úgyis lakott területen kívül van elhelyezve, ott meg kötelező a tompított használata
slowmotion
Úgy tudom a Véda egyszerre csak egy dolgot tud ellenőrizni, mert a tescos változatot vettük meg. Tehát vagy sebességet mér, vagy útdíjat ellenőriz, vagy valami mást...
nagir
Határozottan hiszem hogy több pénz jonne be lámpa hiányából mint gyorshajtasbol
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
sosem. pedig védából simán lehetne halomra bírságolni, nagy részük úgyis lakott területen kívül van elhelyezve, ott meg kötelező a tompított használata
slowmotion
Úgy tudom a Véda egyszerre csak egy dolgot tud ellenőrizni, mert a tescos változatot vettük meg. Tehát vagy sebességet mér, vagy útdíjat ellenőriz, vagy valami mást...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 942
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
sosem. pedig védából simán lehetne halomra bírságolni, nagy részük úgyis lakott területen kívül van elhelyezve, ott meg kötelező a tompított használata
slowmotion
Ha van nappali menetfény, akkor nem kell tompított (kivéve este, és ha olyanok a látási viszonyok, pl. a Matthew által említett esetben).
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
Ne is mond tegnap m5 szakadó esőben legalább 30 auton nem volt fény és összesen kb 3-4 ködlámpa mikor a látási viszont eleg fos volt.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
Azokat is vegzálhatnák akik teljesen indokolatlanul felkapcsolt ködfényszóróval haladnak.
Mikey
nem azért mondom de tegnap óriási segítség volt a ködlámpa az M3-on, amikor szürkületben, szakadó esőben 10 méter volt alapból a látótávolság, lehet szabály ellenes de jobban örültem annak, hogy picit zavarja a szemem de legalább tudom mennyivel halad előttem valaki
Fontos_Vidra
Aláhúztam a mondandóm lényegét. A te esetedben teljesen indokolatlannak tűnik a használata?
Mikey
jólvanna, lassan indul a reggel
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
sosem. pedig védából simán lehetne halomra bírságolni, nagy részük úgyis lakott területen kívül van elhelyezve, ott meg kötelező a tompított használata
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
Azokat is vegzálhatnák akik teljesen indokolatlanul felkapcsolt ködfényszóróval haladnak.
Mikey
nem azért mondom de tegnap óriási segítség volt a ködlámpa az M3-on, amikor szürkületben, szakadó esőben 10 méter volt alapból a látótávolság, lehet szabály ellenes de jobban örültem annak, hogy picit zavarja a szemem de legalább tudom mennyivel halad előttem valaki
Fontos_Vidra
Aláhúztam a mondandóm lényegét. A te esetedben teljesen indokolatlannak tűnik a használata?
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
Azokat is vegzálhatnák akik teljesen indokolatlanul felkapcsolt ködfényszóróval haladnak.
Mikey
nem azért mondom de tegnap óriási segítség volt a ködlámpa az M3-on, amikor szürkületben, szakadó esőben 10 méter volt alapból a látótávolság, lehet szabály ellenes de jobban örültem annak, hogy picit zavarja a szemem de legalább tudom mennyivel halad előttem valaki
Fontos_Vidra
De ott nem is volt indokolatlan. Sőt, ahogy én is jeleztem igenis világítani kellett volna mindenkinek, mint a karácsonyfa.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
Azokat is vegzálhatnák akik teljesen indokolatlanul felkapcsolt ködfényszóróval haladnak.
Mikey
nem azért mondom de tegnap óriási segítség volt a ködlámpa az M3-on, amikor szürkületben, szakadó esőben 10 méter volt alapból a látótávolság, lehet szabály ellenes de jobban örültem annak, hogy picit zavarja a szemem de legalább tudom mennyivel halad előttem valaki

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A rendőrség vajon mikor kezdi el a lakott területen kívül nappali fényt használókat vegzálni!? Zuhogó esőben, esőfüggöny diszkrét homályában szürke autóval halál nyugodtan autókáznak pályán 100-al ilyenek.
Matthew99
Azokat is vegzálhatnák akik teljesen indokolatlanul felkapcsolt ködfényszóróval haladnak.