Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Szavakba írni nem tudom amit a MÁV már művel... ahelyett h simán ma Délibe becsattogtam volna 2 megállónyit vilivel, bumlizhattam ki Kelenföldre, de ami ott volt... felléptem egy zónázóra, szó szerint ajtóban préselődve mentünk Érdig... ezt hívták közös szaunának...
Mondjuk jegyet nem voltam hajlandó venni...
Beki
A lógósok miatt tart itt a MÁV.
kittli
Mondjuk a szándék megvolt, de a MÁV app szerint a 15 óra 10x perckor induló vonat még ott állt Kelenföldön 20 perces késésben és az app nem engedett jegyet venni, így jártak. 😀
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Szavakba írni nem tudom amit a MÁV már művel... ahelyett h simán ma Délibe becsattogtam volna 2 megállónyit vilivel, bumlizhattam ki Kelenföldre, de ami ott volt... felléptem egy zónázóra, szó szerint ajtóban préselődve mentünk Érdig... ezt hívták közös szaunának...
Mondjuk jegyet nem voltam hajlandó venni...
Beki
A lógósok miatt tart itt a MÁV.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Szavakba írni nem tudom amit a MÁV már művel... ahelyett h simán ma Délibe becsattogtam volna 2 megállónyit vilivel, bumlizhattam ki Kelenföldre, de ami ott volt... felléptem egy zónázóra, szó szerint ajtóban préselődve mentünk Érdig... ezt hívták közös szaunának...
Mondjuk jegyet nem voltam hajlandó venni...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èn is egyből DÁPot csinálok inkább. Aztán remèlem azon már nem variálnak.....
dande2
Nekünk viszont azt írták, h a középsulis felvételihez csak a Plusz jó.
Nem tudom, h igaz-e, de Kréta üzenetet kaptunk erről.
Willie Parker
Teljes agybaj akkor.....szivatják a jó nèpet...ha nem lehet egyből azt használni. Mondjuk nekem más miatt kell, morcos leszek ha duplán dolgozhatunk...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Èn is egyből DÁPot csinálok inkább. Aztán remèlem azon már nem variálnak.....
dande2
Nekünk viszont azt írták, h a középsulis felvételihez csak a Plusz jó.
Nem tudom, h igaz-e, de Kréta üzenetet kaptunk erről.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
nagylaza, főpohárnok
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊
Jughead
Számítottam erre a válaszra. Én viszont úgy vagyok vele: nem mindegy, hogy magamtól adom oda, vagy pedig jogsértő módon szerzik meg és használják fel.
nagylaza, főpohárnok
Nem regeltem még szóval nem tudom mit kérnek, de milyen adatot féltesz az államtól ami valamelyik hivatalos adatbázisában nincs meg?
Toca
 www.szabadeuropa.hu/a/rogan-antal-kormany-digitalis-allampolgarsag-mobil-megfigyeles/32790080.html
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
nagylaza, főpohárnok
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊
Jughead
Számítottam erre a válaszra. Én viszont úgy vagyok vele: nem mindegy, hogy magamtól adom oda, vagy pedig jogsértő módon szerzik meg és használják fel.
nagylaza, főpohárnok
Nem regeltem még szóval nem tudom mit kérnek, de milyen adatot féltesz az államtól ami valamelyik hivatalos adatbázisában nincs meg?
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
nagylaza, főpohárnok
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊
Jughead
Plusz azok az adatok már amúgy is náluk vannak, nem is értem komolyan ez mi 2024-ben... Elsők között regisztráltam, jól is működik, aki azt hiszi, hogy ezen múlik az ő "megfigyelése", az semmit nem tud az informatikáról
r.baggio
Megnyugtat, hogy te viszont mindent tudsz. Oktass még, kérlek!🙂
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
nagylaza, főpohárnok
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊
Jughead
Számítottam erre a válaszra. Én viszont úgy vagyok vele: nem mindegy, hogy magamtól adom oda, vagy pedig jogsértő módon szerzik meg és használják fel.
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
nagylaza, főpohárnok
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊
Jughead
Plusz azok az adatok már amúgy is náluk vannak, nem is értem komolyan ez mi 2024-ben... Elsők között regisztráltam, jól is működik, aki azt hiszi, hogy ezen múlik az ő "megfigyelése", az semmit nem tud az informatikáról

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
nagylaza, főpohárnok
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Hétfőn még ment mindkettőnknek, illetve az alapfelületre most is beenged.
Egyszer végigment a reg is, zöld pipával és sikeres jelzéssel a végén.
Aztán az újrabelépésnél kivág a fentiekkel.
Willie Parker
Passz. Nem tudok jobbat: személyes ügyfélszolgálat, időpontfoglalással.
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
Jughead
Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Èn is egyből DÁPot csinálok inkább. Aztán remèlem azon már nem variálnak.....
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.

Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.

Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.

Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).

Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.

A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.

Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.

Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
Willie Parker
Nem lehet, hogy már lejárt az előző ügyfélkapus jelszavad/jelszavatok? Nálunk legalábbis ez történt.
Sok vacakolás után végül személyesen mentünk be regisztrálni a feleségemmel a +-ra: azt mondták, hogy január közepe előtt ne aktiváljuk, mert akkor megy az egész a lecsóba. Nem teljesen értem, de ez van.
nagylaza, főpohárnok
Hétfőn még ment mindkettőnknek, illetve az alapfelületre most is beenged.
Egyszer végigment a reg is, zöld pipával és sikeres jelzéssel a végén.
Aztán az újrabelépésnél kivág a fentiekkel.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 836 — beers & Packers
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.

Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.

Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.

Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).

Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.

A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.

Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.

Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
Willie Parker
Nem lehet, hogy már lejárt az előző ügyfélkapus jelszavad/jelszavatok? Nálunk legalábbis ez történt.
Sok vacakolás után végül személyesen mentünk be regisztrálni a feleségemmel a +-ra: azt mondták, hogy január közepe előtt ne aktiváljuk, mert akkor megy az egész a lecsóba. Nem teljesen értem, de ez van.
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.
Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.
Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.
Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).
Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.
Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.
Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
Willie Parker
Azt csekkold, hogy az eszközeiden az idő pontos-e (syncel vmi timeserverrel) mert erre az auth cuccok nagyon háklisak. Lehet hogy a PC-n ahol be akartok lépni az asszonnyal, nem pontos az idő.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.
Willie Parker
csak erre a részre reagálok
nem kódokat küldözget hanem egymástól függetlenül generálják a kódot ami mivel tudják hogy ugyanaz az algoritmus ezért tudják hogy mi az ami adott pillanatban elfogadható vagy sem

ha jól tudom pl az automata kapuk is hasonlóan működnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kurva jó, hogy ezt is át kellett variálniuk.
Ráadásul semmi értelme, mert ha jól láttam, akkor az ük+ is csak 2025 végéig lesz, utána azt is lelövik, és marad kizárólag ez a digitális állampolgárság faszság...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.

Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.

Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.

Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).

Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.

A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.

Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.

Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
 www.autonavigator.hu/cikkek/tobb-sebbol-verzik-ez-a-kecskemeti-gyarlatogatos-baleset-sztori/
petey
Ebben a cikkben pont nulla új, releváns infó van.

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 www.autonavigator.hu/cikkek/tobb-sebbol-verzik-ez-a-kecskemeti-gyarlatogatos-baleset-sztori/

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
szerintem sima marketing fogás. lehozta az országos média minden felületen, két napig hangos volt tőle az online tér. valamiért biztos megérte. gondolom a kocsi is is egy "üres" kibuherált valami volt...
peach
Egyebként miért olyan fura, hogy van egy hülye fiatal aki elköt egy kocsit majd balesetet szenved?
14-18 eves koromban Miskolcon nem egy ilyet hallottam. 😀
Toca
azért mert a merci gyárban csinálta. ha a pipacs u. 22. előtt történik a kutya nem beszélne róla.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
szerintem sima marketing fogás. lehozta az országos média minden felületen, két napig hangos volt tőle az online tér. valamiért biztos megérte. gondolom a kocsi is is egy "üres" kibuherált valami volt...
peach
Egyebként miért olyan fura, hogy van egy hülye fiatal aki elköt egy kocsit majd balesetet szenved?
14-18 eves koromban Miskolcon nem egy ilyet hallottam. 😀
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
szerintem sima marketing fogás. lehozta az országos média minden felületen, két napig hangos volt tőle az online tér. valamiért biztos megérte. gondolom a kocsi is is egy "üres" kibuherált valami volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...