Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 1 éve
Mondjuk a szándék megvolt, de a MÁV app szerint a 15 óra 10x perckor induló vonat még ott állt Kelenföldön 20 perces késésben és az app nem engedett jegyet venni, így jártak. 😀Szavakba írni nem tudom amit a MÁV már művel... ahelyett h simán ma Délibe becsattogtam volna 2 megállónyit vilivel, bumlizhattam ki Kelenföldre, de ami ott volt... felléptem egy zónázóra, szó szerint ajtóban préselődve mentünk Érdig... ezt hívták közös szaunának...A lógósok miatt tart itt a MÁV.
Mondjuk jegyet nem voltam hajlandó venni...
Beki
kittli
több mint 1 éve
Szavakba írni nem tudom amit a MÁV már művel... ahelyett h simán ma Délibe becsattogtam volna 2 megállónyit vilivel, bumlizhattam ki Kelenföldre, de ami ott volt... felléptem egy zónázóra, szó szerint ajtóban préselődve mentünk Érdig... ezt hívták közös szaunának...A lógósok miatt tart itt a MÁV.
Mondjuk jegyet nem voltam hajlandó venni...
Beki
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
Szavakba írni nem tudom amit a MÁV már művel... ahelyett h simán ma Délibe becsattogtam volna 2 megállónyit vilivel, bumlizhattam ki Kelenföldre, de ami ott volt... felléptem egy zónázóra, szó szerint ajtóban préselődve mentünk Érdig... ezt hívták közös szaunának...Mondjuk jegyet nem voltam hajlandó venni...
több mint 1 éve
Teljes agybaj akkor.....szivatják a jó nèpet...ha nem lehet egyből azt használni. Mondjuk nekem más miatt kell, morcos leszek ha duplán dolgozhatunk...Èn is egyből DÁPot csinálok inkább. Aztán remèlem azon már nem variálnak.....Nekünk viszont azt írták, h a középsulis felvételihez csak a Plusz jó.
dande2
Nem tudom, h igaz-e, de Kréta üzenetet kaptunk erről.
Willie Parker
több mint 1 éve
Èn is egyből DÁPot csinálok inkább. Aztán remèlem azon már nem variálnak.....Nekünk viszont azt írták, h a középsulis felvételihez csak a Plusz jó.
dande2
Nem tudom, h igaz-e, de Kréta üzenetet kaptunk erről.
több mint 1 éve
www.szabadeuropa.hu/a/rogan-antal-kormany-digitalis-allampolgarsag-mobil-megfigyeles/32790080.htmlNem regeltem még szóval nem tudom mit kérnek, de milyen adatot féltesz az államtól ami valamelyik hivatalos adatbázisában nincs meg?Számítottam erre a válaszra. Én viszont úgy vagyok vele: nem mindegy, hogy magamtól adom oda, vagy pedig jogsértő módon szerzik meg és használják fel.Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Toca
több mint 1 éve
Nem regeltem még szóval nem tudom mit kérnek, de milyen adatot féltesz az államtól ami valamelyik hivatalos adatbázisában nincs meg?Számítottam erre a válaszra. Én viszont úgy vagyok vele: nem mindegy, hogy magamtól adom oda, vagy pedig jogsértő módon szerzik meg és használják fel.Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Jughead
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Megnyugtat, hogy te viszont mindent tudsz. Oktass még, kérlek!🙂Plusz azok az adatok már amúgy is náluk vannak, nem is értem komolyan ez mi 2024-ben... Elsők között regisztráltam, jól is működik, aki azt hiszi, hogy ezen múlik az ő "megfigyelése", az semmit nem tud az informatikárólHa az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Jughead
r.baggio
több mint 1 éve
Számítottam erre a válaszra. Én viszont úgy vagyok vele: nem mindegy, hogy magamtól adom oda, vagy pedig jogsértő módon szerzik meg és használják fel.Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Jughead
több mint 1 éve
Plusz azok az adatok már amúgy is náluk vannak, nem is értem komolyan ez mi 2024-ben... Elsők között regisztráltam, jól is működik, aki azt hiszi, hogy ezen múlik az ő "megfigyelése", az semmit nem tud az informatikárólHa az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Jughead
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Ha az állam valamit meg szeretne tudni rólad, akkor meg fogja tudni, ha megadod, ha nem, ettől nem kell tartani. 😊Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Hétfőn még ment mindkettőnknek, illetve az alapfelületre most is beenged.Passz. Nem tudok jobbat: személyes ügyfélszolgálat, időpontfoglalással.
Egyszer végigment a reg is, zöld pipával és sikeres jelzéssel a végén.
Aztán az újrabelépésnél kivág a fentiekkel.
Willie Parker
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.Amíg lehet, próbálom nem átadni szabad felhasználásra az összes adatomat. Valamiért fóbiás vagyok.
Jughead
több mint 1 éve
Èn is egyből DÁPot csinálok inkább. Aztán remèlem azon már nem variálnak.....
több mint 1 éve
Nekem a munka miatt kellett regisztrálni, könnyedén ment, aztán most a DÁP miatt úgyse fogok ezzel mit se érni, szóval megéri egyből azt csinálni.
több mint 1 éve
Hétfőn még ment mindkettőnknek, illetve az alapfelületre most is beenged.Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.Nem lehet, hogy már lejárt az előző ügyfélkapus jelszavad/jelszavatok? Nálunk legalábbis ez történt.
Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.
Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.
Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).
Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.
Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.
Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
Willie Parker
Sok vacakolás után végül személyesen mentünk be regisztrálni a feleségemmel a +-ra: azt mondták, hogy január közepe előtt ne aktiváljuk, mert akkor megy az egész a lecsóba. Nem teljesen értem, de ez van.
nagylaza, főpohárnok
Egyszer végigment a reg is, zöld pipával és sikeres jelzéssel a végén.
Aztán az újrabelépésnél kivág a fentiekkel.
több mint 1 éve
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.Nem lehet, hogy már lejárt az előző ügyfélkapus jelszavad/jelszavatok? Nálunk legalábbis ez történt.
Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.
Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.
Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).
Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.
Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.
Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
Willie Parker
Sok vacakolás után végül személyesen mentünk be regisztrálni a feleségemmel a +-ra: azt mondták, hogy január közepe előtt ne aktiváljuk, mert akkor megy az egész a lecsóba. Nem teljesen értem, de ez van.
több mint 1 éve
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.Azt csekkold, hogy az eszközeiden az idő pontos-e (syncel vmi timeserverrel) mert erre az auth cuccok nagyon háklisak. Lehet hogy a PC-n ahol be akartok lépni az asszonnyal, nem pontos az idő.
Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.
Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.
Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).
Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.
Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.
Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
Willie Parker
több mint 1 éve
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.csak erre a részre reagálok
Willie Parker
nem kódokat küldözget hanem egymástól függetlenül generálják a kódot ami mivel tudják hogy ugyanaz az algoritmus ezért tudják hogy mi az ami adott pillanatban elfogadható vagy sem
ha jól tudom pl az automata kapuk is hasonlóan működnek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kurva jó, hogy ezt is át kellett variálniuk. Ráadásul semmi értelme, mert ha jól láttam, akkor az ük+ is csak 2025 végéig lesz, utána azt is lelövik, és marad kizárólag ez a digitális állampolgárság faszság...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Nekem ez az Ügyfélkapu+ regisztráció sehogyan sem akar működni.Végigmegy a reg, az autentikálás, kiírja, h sikeres, küldött és mentett egy törlési kódot is a fiókhoz.
Utána meg nem tudok belépni, azt írja, h nem megfelelő fh név-jelszó páros vagy hogy nem rendelkezem megfelő azonosítási jogosultsággal.
Új jelszó igénylést nem enged (nem ismeri fel a megadott email címet).
Az Ügyfélkapu+törlését és majdani újraregelést nem enged, merthogy nem volt sikeres a regisztráció.
A Google Auth-ra kb 10 mp-ként küldözget vàltozó kódokat.
Cserébe az alap ÜK-ba sem enged már be, magyarorsz.hu-ról sem, így a tárhelyem is ugrott.
Más valaki is küzd a problémával? Feleségemnél ugyanez.
több mint 1 éve
www.autonavigator.hu/cikkek/tobb-sebbol-verzik-ez-a-kecskemeti-gyarlatogatos-baleset-sztori/Ebben a cikkben pont nulla új, releváns infó van.
petey
több mint 1 éve
azért mert a merci gyárban csinálta. ha a pipacs u. 22. előtt történik a kutya nem beszélne róla.szerintem sima marketing fogás. lehozta az országos média minden felületen, két napig hangos volt tőle az online tér. valamiért biztos megérte. gondolom a kocsi is is egy "üres" kibuherált valami volt...Egyebként miért olyan fura, hogy van egy hülye fiatal aki elköt egy kocsit majd balesetet szenved?
peach
14-18 eves koromban Miskolcon nem egy ilyet hallottam. 😀
Toca
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
szerintem sima marketing fogás. lehozta az országos média minden felületen, két napig hangos volt tőle az online tér. valamiért biztos megérte. gondolom a kocsi is is egy "üres" kibuherált valami volt...Egyebként miért olyan fura, hogy van egy hülye fiatal aki elköt egy kocsit majd balesetet szenved?
peach
14-18 eves koromban Miskolcon nem egy ilyet hallottam. 😀
több mint 1 éve
szerintem sima marketing fogás. lehozta az országos média minden felületen, két napig hangos volt tőle az online tér. valamiért biztos megérte. gondolom a kocsi is is egy "üres" kibuherált valami volt...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...