Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.
petey
Ez az ipari kémkedéses mondjuk nekem is szöget ütött a fejembe.

Gondolom az arc, akinek készítették egyedi rendelésre a rommá vert mercit, az most nincs éppen túl jó véleménnyel a gyárról.
slowmotion
Kerdes: milyen uzleti/gyartasi titokhoz fer hozza a gyarban a nyilt placcom parkolo autobol egy, a vilag legnagyobb automarkaja altal felberelt ipari kem, amit nem tudnak kinyerni ugy, hogy siman megveszik ugyanazt a gepjarmuvet?
undisputedly
Gondolom nem volt nyilvánvaló, hogy nem arra gondoltam, hogy a hülyegyerek ipari kémkedett, hanem hogy ha annyira figyelnek az ipari kémkedésre, amennyire állítólag, akkor hogyan tud egy hülyegyerek meglógni úgy, hogy nem veszik észre?
slowmotion
Igazabol petey-tol kerdezem, csak te valaszoltal utoljara, igy teged ideztelek.

En is azt gondolom amit te, hogy a futoszalagrol legurult autobol sok ujat nem tud meg egy ipari kem, mivel azt siman meg is tudjak venni a piacrol. Az erdekesebb resz a gyartosoroknal es a kutatas-fejlesztesben van, igy elegge eletszerutlen szamomra, hogy ipari kemkedes volt.
undisputedly
fúgec, mielőtt elmegyünk valami teljesen más irányba.
nem konkrétan erre az esetre gondoltam, hanem általában minden cégnél erre hatványozottan ügyelnek, nem csak a kémkedés hanem akár terrorcselekmény miatt is. nyilván a visitor badge-dzsek nemn tudott volna bemenni egy kutatás-fejlesztés, IT részlegre mert előbb-utóbb ott is megbukik vagy lekapcsolja egy biztiboy ha nem lát rajta fityegni valamit.
namost én már többször voltam munkaügyben pl. az Aeroplexnél Ferihegyen. Ott is alap, hogy van melletted valaki, kapsz egy mellényt, kártyát. és pl. a hangárokba sem lehet csak úgy bemenni. ja és mondják hogy elő ne vedd a mobilt fényképezni.
egy szó, mint száz nem a kémkedésre akartam kihegyezni, de ha valaki csak így lófrál minden következmény nélkül, akkor komolyabb események is lehettek volna.
gondolom a biztonsági szolgálat sem lesz megdícsérve.
a leírás volt csak gyanús, hogy ebben tuti van valami csavar, mert CSAK úgy nem teszel meg ilyet.
na mindegy nem akarom tovább fingreszelni. slow leírta rövidebben 😀

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Ipari kémkedni nem tudsz egyik gyárban sem, csak úgy! Egyrészt, amit nem akarnak, hogy láss, azt nem is fogod. Másrészt azok a részlegek, ahol a téma felmerülhetne, oda még az ott dolgozók is csak külön beléptetéssel szelektálva juthatnak be.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.
petey
Ez az ipari kémkedéses mondjuk nekem is szöget ütött a fejembe.

Gondolom az arc, akinek készítették egyedi rendelésre a rommá vert mercit, az most nincs éppen túl jó véleménnyel a gyárról.
slowmotion
Kerdes: milyen uzleti/gyartasi titokhoz fer hozza a gyarban a nyilt placcom parkolo autobol egy, a vilag legnagyobb automarkaja altal felberelt ipari kem, amit nem tudnak kinyerni ugy, hogy siman megveszik ugyanazt a gepjarmuvet?
undisputedly
Gondolom nem volt nyilvánvaló, hogy nem arra gondoltam, hogy a hülyegyerek ipari kémkedett, hanem hogy ha annyira figyelnek az ipari kémkedésre, amennyire állítólag, akkor hogyan tud egy hülyegyerek meglógni úgy, hogy nem veszik észre?
slowmotion
Igazabol petey-tol kerdezem, csak te valaszoltal utoljara, igy teged ideztelek.

En is azt gondolom amit te, hogy a futoszalagrol legurult autobol sok ujat nem tud meg egy ipari kem, mivel azt siman meg is tudjak venni a piacrol. Az erdekesebb resz a gyartosoroknal es a kutatas-fejlesztesben van, igy elegge eletszerutlen szamomra, hogy ipari kemkedes volt.
undisputedly
De ő sem ezt mondta...
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.
petey
Ez az ipari kémkedéses mondjuk nekem is szöget ütött a fejembe.

Gondolom az arc, akinek készítették egyedi rendelésre a rommá vert mercit, az most nincs éppen túl jó véleménnyel a gyárról.
slowmotion
Kerdes: milyen uzleti/gyartasi titokhoz fer hozza a gyarban a nyilt placcom parkolo autobol egy, a vilag legnagyobb automarkaja altal felberelt ipari kem, amit nem tudnak kinyerni ugy, hogy siman megveszik ugyanazt a gepjarmuvet?
undisputedly
Gondolom nem volt nyilvánvaló, hogy nem arra gondoltam, hogy a hülyegyerek ipari kémkedett, hanem hogy ha annyira figyelnek az ipari kémkedésre, amennyire állítólag, akkor hogyan tud egy hülyegyerek meglógni úgy, hogy nem veszik észre?
slowmotion
Igazabol petey-tol kerdezem, csak te valaszoltal utoljara, igy teged ideztelek.

En is azt gondolom amit te, hogy a futoszalagrol legurult autobol sok ujat nem tud meg egy ipari kem, mivel azt siman meg is tudjak venni a piacrol. Az erdekesebb resz a gyartosoroknal es a kutatas-fejlesztesben van, igy elegge eletszerutlen szamomra, hogy ipari kemkedes volt.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.
petey
Ez az ipari kémkedéses mondjuk nekem is szöget ütött a fejembe.

Gondolom az arc, akinek készítették egyedi rendelésre a rommá vert mercit, az most nincs éppen túl jó véleménnyel a gyárról.
slowmotion
Kerdes: milyen uzleti/gyartasi titokhoz fer hozza a gyarban a nyilt placcom parkolo autobol egy, a vilag legnagyobb automarkaja altal felberelt ipari kem, amit nem tudnak kinyerni ugy, hogy siman megveszik ugyanazt a gepjarmuvet?
undisputedly
Gondolom nem volt nyilvánvaló, hogy nem arra gondoltam, hogy a hülyegyerek ipari kémkedett, hanem hogy ha annyira figyelnek az ipari kémkedésre, amennyire állítólag, akkor hogyan tud egy hülyegyerek meglógni úgy, hogy nem veszik észre?
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Az egész sztori büdös, kis hazánkat ismerve nagy apuka pici fiának megengedték, hogy beleüljön a jóba, ez lett belőle.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.
petey
Ez az ipari kémkedéses mondjuk nekem is szöget ütött a fejembe.

Gondolom az arc, akinek készítették egyedi rendelésre a rommá vert mercit, az most nincs éppen túl jó véleménnyel a gyárról.
slowmotion
Kerdes: milyen uzleti/gyartasi titokhoz fer hozza a gyarban a nyilt placcom parkolo autobol egy, a vilag legnagyobb automarkaja altal felberelt ipari kem, amit nem tudnak kinyerni ugy, hogy siman megveszik ugyanazt a gepjarmuvet?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.
petey
Ez az ipari kémkedéses mondjuk nekem is szöget ütött a fejembe.

Gondolom az arc, akinek készítették egyedi rendelésre a rommá vert mercit, az most nincs éppen túl jó véleménnyel a gyárról.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
slowmotion
nem gyanakszom, de pont az ilyen nagy gyáraknál ahol kb. mániákusan ügyelnek az ipari kémkedésre mindig minimum 2 ember megy csoportokkal.
nem mondom, hogy lehetetlen ez a sztori mert hallottunk már meredekebbeket is, de karcos hogy ha megfogják, mit fog mondani? simán ráhívják a zsarukat, hát így most megkapta tutira.

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Nem is kell, vannak olyan dolgok, amiket józan ésszel gondolkodó ember nem tud megérteni, pl. mint, hogy hogy lehet valaki jets drukker 😛 😀 (bocsi, nem hagyhattam ki!)
bogjosi
Na látod: ez épp olyan, mint én barom anno bekerültem az NFL világába és csapatot választottam 2009-ben, a többi történelem. 😀
Beki
Ezek szerint Belichick miatt lett Jets drukker, azt csak meg tudod érteni józan ésszel. 😛

több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
Nagyon szürreális a sztori, de ha én tudom h ilyen erős autót sosem vezettem, eszembe nem jutna h beüljek. Az h a kulcs ott volt, na azt meg hagyjuk. 😀
Beki
Audiban pl. anno úgy oldották meg a gyárterületen belül való közlekedést, hogy voltak kifejezetten erre a célra a parkolókban "bérautók". Már rég eljöttem más céghez, lehet tévesek az emlékek, de úgy rémlik, hogy ott is benne voltak a kulcsok a kocsikban..
Cikkben írták, hogy az autó utómunkára várt...nem szórakoznak itt olyannal, hogy minden egyes kulcsot elzárjanak, KI AZ A HÜLYE aki elkötné! alapon....hát, most volt ilyen.... 😀
bogjosi
Az a baj h nem tudok napirendi pontra térni efölött... ha menőzni akarnék max megkérdezem h beülhetek vmelyik autóba és kép készülhet róla, de h el tudták kötni is... 😀
Beki
Nem is kell, vannak olyan dolgok, amiket józan ésszel gondolkodó ember nem tud megérteni, pl. mint, hogy hogy lehet valaki jets drukker 😛 😀 (bocsi, nem hagyhattam ki!)
Ez az egész sztori abszurd, és nem hirtelen felindulás volt, egy kósza pillanatban, hanem több ponton meg lehetett volna szakítani, értsd:
Hogy jöhetett a gondolat, hogy ő most elszakad a csoporttól?
Meglát végtelen autót, miért jutott eszébe, hogy rápróbál hátha beülhet?
Miután beült, hogy juthatott eszébe, hogy dejólenneeztbeindítani?
....nem folytatom, szerintem tudod folytatni a kérdéssort..abszurd az egész 😊
bogjosi
Na látod: ez épp olyan, mint én barom anno bekerültem az NFL világába és csapatot választottam 2009-ben, a többi történelem. 😀
Beki
Az csak rossz időzítés volt, 2-3 évvel hamarabb / később kezdesz el érdeklődni NFL iránt, már másik csapatnak szurkolnál 😀 (pont a "peak jets" érát kaptad el 😀 élt 2008-2010-ig)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Nagyon szürreális a sztori, de ha én tudom h ilyen erős autót sosem vezettem, eszembe nem jutna h beüljek. Az h a kulcs ott volt, na azt meg hagyjuk. 😀
Beki
Audiban pl. anno úgy oldották meg a gyárterületen belül való közlekedést, hogy voltak kifejezetten erre a célra a parkolókban "bérautók". Már rég eljöttem más céghez, lehet tévesek az emlékek, de úgy rémlik, hogy ott is benne voltak a kulcsok a kocsikban..
Cikkben írták, hogy az autó utómunkára várt...nem szórakoznak itt olyannal, hogy minden egyes kulcsot elzárjanak, KI AZ A HÜLYE aki elkötné! alapon....hát, most volt ilyen.... 😀
bogjosi
Az a baj h nem tudok napirendi pontra térni efölött... ha menőzni akarnék max megkérdezem h beülhetek vmelyik autóba és kép készülhet róla, de h el tudták kötni is... 😀
Beki
Nem is kell, vannak olyan dolgok, amiket józan ésszel gondolkodó ember nem tud megérteni, pl. mint, hogy hogy lehet valaki jets drukker 😛 😀 (bocsi, nem hagyhattam ki!)
Ez az egész sztori abszurd, és nem hirtelen felindulás volt, egy kósza pillanatban, hanem több ponton meg lehetett volna szakítani, értsd:
Hogy jöhetett a gondolat, hogy ő most elszakad a csoporttól?
Meglát végtelen autót, miért jutott eszébe, hogy rápróbál hátha beülhet?
Miután beült, hogy juthatott eszébe, hogy dejólenneeztbeindítani?
....nem folytatom, szerintem tudod folytatni a kérdéssort..abszurd az egész 😊
bogjosi
Na látod: ez épp olyan, mint én barom anno bekerültem az NFL világába és csapatot választottam 2009-ben, a többi történelem. 😀
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
Nagyon szürreális a sztori, de ha én tudom h ilyen erős autót sosem vezettem, eszembe nem jutna h beüljek. Az h a kulcs ott volt, na azt meg hagyjuk. 😀
Beki
Audiban pl. anno úgy oldották meg a gyárterületen belül való közlekedést, hogy voltak kifejezetten erre a célra a parkolókban "bérautók". Már rég eljöttem más céghez, lehet tévesek az emlékek, de úgy rémlik, hogy ott is benne voltak a kulcsok a kocsikban..
Cikkben írták, hogy az autó utómunkára várt...nem szórakoznak itt olyannal, hogy minden egyes kulcsot elzárjanak, KI AZ A HÜLYE aki elkötné! alapon....hát, most volt ilyen.... 😀
bogjosi
Az a baj h nem tudok napirendi pontra térni efölött... ha menőzni akarnék max megkérdezem h beülhetek vmelyik autóba és kép készülhet róla, de h el tudták kötni is... 😀
Beki
Nem is kell, vannak olyan dolgok, amiket józan ésszel gondolkodó ember nem tud megérteni, pl. mint, hogy hogy lehet valaki jets drukker 😛 😀 (bocsi, nem hagyhattam ki!)
Ez az egész sztori abszurd, és nem hirtelen felindulás volt, egy kósza pillanatban, hanem több ponton meg lehetett volna szakítani, értsd:
Hogy jöhetett a gondolat, hogy ő most elszakad a csoporttól?
Meglát végtelen autót, miért jutott eszébe, hogy rápróbál hátha beülhet?
Miután beült, hogy juthatott eszébe, hogy dejólenneeztbeindítani?
....nem folytatom, szerintem tudod folytatni a kérdéssort..abszurd az egész 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Nagyon szürreális a sztori, de ha én tudom h ilyen erős autót sosem vezettem, eszembe nem jutna h beüljek. Az h a kulcs ott volt, na azt meg hagyjuk. 😀
Beki
Audiban pl. anno úgy oldották meg a gyárterületen belül való közlekedést, hogy voltak kifejezetten erre a célra a parkolókban "bérautók". Már rég eljöttem más céghez, lehet tévesek az emlékek, de úgy rémlik, hogy ott is benne voltak a kulcsok a kocsikban..
Cikkben írták, hogy az autó utómunkára várt...nem szórakoznak itt olyannal, hogy minden egyes kulcsot elzárjanak, KI AZ A HÜLYE aki elkötné! alapon....hát, most volt ilyen.... 😀
bogjosi
Az a baj h nem tudok napirendi pontra térni efölött... ha menőzni akarnék max megkérdezem h beülhetek vmelyik autóba és kép készülhet róla, de h el tudták kötni is... 😀
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
Nagyon szürreális a sztori, de ha én tudom h ilyen erős autót sosem vezettem, eszembe nem jutna h beüljek. Az h a kulcs ott volt, na azt meg hagyjuk. 😀
Beki
Audiban pl. anno úgy oldották meg a gyárterületen belül való közlekedést, hogy voltak kifejezetten erre a célra a parkolókban "bérautók". Már rég eljöttem más céghez, lehet tévesek az emlékek, de úgy rémlik, hogy ott is benne voltak a kulcsok a kocsikban..
Cikkben írták, hogy az autó utómunkára várt...nem szórakoznak itt olyannal, hogy minden egyes kulcsot elzárjanak, KI AZ A HÜLYE aki elkötné! alapon....hát, most volt ilyen.... 😀

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Nagyon szürreális a sztori, de ha én tudom h ilyen erős autót sosem vezettem, eszembe nem jutna h beüljek. Az h a kulcs ott volt, na azt meg hagyjuk. 😀
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
NEm jartam meg a mercedes gyaraban, de el tudom kepzelni, hogy siman el tudsz szakadni egy ilyen PR/szakmai latogatason.
undisputedly
Én csak az Audi gyárban jártam, de ott sokat.
Igen, simán el tudsz szakadni, ha ügyes vagy. El is tudsz kötni egy kocsit és össze is tudod törni a gyár területén, ha nem vagy ügyes!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
ok, de pontosan mire gyanakszol?
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván
petey
NEm jartam meg a mercedes gyaraban, de el tudom kepzelni, hogy siman el tudsz szakadni egy ilyen PR/szakmai latogatason.

Az az egyetemista jutott eszembe akirol voltak anno hirek, Szegeden, ha jol emlekszem. 12 evig a diakonkormanyzatban volt.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
életszerű nagyon.
elszakad a csoporttól, csak úgy csatangol.
megtalál egy AMG-t, benne a kulccsal.
simán kihajtott

😀

nyilván

több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
undisputedly
fast and curious

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
28 eves egyetemista (gondolom nem levelezos, masodallasban tanulo hallgatorol van szo):

 index.hu/belfold/2024/11/18/totalkar-mercedes-kecskemet-probakor-auto-tesztvezetes-egyetemista-diak-gyarlatogatas/
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Az Andrássy úton belül, a járdán leszerelték a műanyag kukákat, a szervizút másik oldalán lévő fém szeméttárolókat, amelyeket beépítettek a betonba és nem mozdíthatók (viszont közvetlenül az Andrássy út mellett vannak), meghagyták. Ennek aztán totál semmi értelme. Remélem, azért valaki kellőképpen sokat fontoskodott + jól keresett a bulin.
nagylaza, főpohárnok
Féltek, hogy valamelyik ellopja és hazaviszi őket…
több mint 1 éve
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Eleve minek minden ilyet Bp-en rendezni? Vigyék le falura, mondjuk Felcsútra Vagy egy kisvárosba, pl Szilvásvárad...
peach
Ja,ki az alföldi pusztába mint a Kurultájt,ott biztos nem lenne közlekedési fennakadás.És még rá is lehetne fogni hogy autentikus,miközben ezzel beosonna a "türk" vonal is. 😀
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Fuhhh gecc
Asszony miatt bele-bele néztem ebbe az X-faktorba, hogy aztán kiégjen az agyam.
E Z
K R I T I K Á N
A L U L I.