Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
hogy tényleg gyűlölködjünk is:
tegnap bementem a navhoz, mert feltűnt, hogy nincs szja bevallás tervezetem és a főnököm meg a faszszopó könyvelője 2 hete csak ködösít
kiderült hogy mint munkavállaló be vagyok jelentve, de egyik hónapban sem jelentették a nav felé hogy keresek pénzt
Fontos_Vidra
magyarán nem mentek be a 08-asok
őrzővédő cég? mert ott divat ez...
NB2
Vidra mintha fogászatban utazna, vagy nagyon rosszul emlékszem?
slowmotion
jól emlékszel
Fontos_Vidra
Szekus fogász...? 😛
gyeek
hát tulajdonképpen ők is fogtechnikusok a szó bizonyos értelmében
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
hogy tényleg gyűlölködjünk is:
tegnap bementem a navhoz, mert feltűnt, hogy nincs szja bevallás tervezetem és a főnököm meg a faszszopó könyvelője 2 hete csak ködösít
kiderült hogy mint munkavállaló be vagyok jelentve, de egyik hónapban sem jelentették a nav felé hogy keresek pénzt
Fontos_Vidra
magyarán nem mentek be a 08-asok
őrzővédő cég? mert ott divat ez...
NB2
Vidra mintha fogászatban utazna, vagy nagyon rosszul emlékszem?
slowmotion
jól emlékszel
Fontos_Vidra
Szekus fogász...? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
hogy tényleg gyűlölködjünk is:
tegnap bementem a navhoz, mert feltűnt, hogy nincs szja bevallás tervezetem és a főnököm meg a faszszopó könyvelője 2 hete csak ködösít
kiderült hogy mint munkavállaló be vagyok jelentve, de egyik hónapban sem jelentették a nav felé hogy keresek pénzt
Fontos_Vidra
magyarán nem mentek be a 08-asok
őrzővédő cég? mert ott divat ez...
NB2
Vidra mintha fogászatban utazna, vagy nagyon rosszul emlékszem?
slowmotion
jól emlékszel
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
hogy tényleg gyűlölködjünk is:
tegnap bementem a navhoz, mert feltűnt, hogy nincs szja bevallás tervezetem és a főnököm meg a faszszopó könyvelője 2 hete csak ködösít
kiderült hogy mint munkavállaló be vagyok jelentve, de egyik hónapban sem jelentették a nav felé hogy keresek pénzt
Fontos_Vidra
magyarán nem mentek be a 08-asok
őrzővédő cég? mert ott divat ez...
NB2
Vidra mintha fogászatban utazna, vagy nagyon rosszul emlékszem?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
hogy tényleg gyűlölködjünk is:
tegnap bementem a navhoz, mert feltűnt, hogy nincs szja bevallás tervezetem és a főnököm meg a faszszopó könyvelője 2 hete csak ködösít
kiderült hogy mint munkavállaló be vagyok jelentve, de egyik hónapban sem jelentették a nav felé hogy keresek pénzt
Fontos_Vidra
magyarán nem mentek be a 08-asok
őrzővédő cég? mert ott divat ez...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
hogy tényleg gyűlölködjünk is:
tegnap bementem a navhoz, mert feltűnt, hogy nincs szja bevallás tervezetem és a főnököm meg a faszszopó könyvelője 2 hete csak ködösít
kiderült hogy mint munkavállaló be vagyok jelentve, de egyik hónapban sem jelentették a nav felé hogy keresek pénzt
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
F'Yeah! Hajrá Indonézia! Mutassátok meg a nagyképű zoomernek, hogy Allah mennyire nem komázza a kolonialista arroganciát!

 telex.hu/kulfold/2023/05/06/meztelenul-rohangalt-es-tombolt-egy-ausztral-ferfi-indoneziaban-borton-es-40-vesszoutes-is-varhat-ra

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
És aki felvette a rádióbol a toplista első 3 helyezett számot az kölcsön tudná adni a kazit, hogy átmásoljam magamnak? Köszi köszi
Tarsi
a Final Countdown megvan valakinek? Csak az eleje érdekel, mindig belepofázik a B. Tóth 😕

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Össze szorult az állkapocs, de lehet ezekbe ma már pár fog, korona, híd vagy protkó is benne maradna.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
én csak ilyet rágtam mert mazochista vagyok
deyell
Fu | basszameg | Rendesen elindult a nyálelválasztásom + összeszorult az állkapcsom a kép látványától is 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
win95-höz van valakinek product key? ha igen dobjatok légyszi mailben: kukaccsodacsiga@csodacsiga.hu
Rataxes
nekem még csak win 3.1-em van...
NB2
A héten mértem a laborban olyan műszerrel, aminek a programja windows 3.1 alól fut. És működik 😀
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Na jó, de a Cunga Lunga rágót ki ismeri? Esetleg Turbo rágó?
csi77
én csak ilyet rágtam mert mazochista vagyok


choose life
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 513 — The Mathematician
Na jó, de a Cunga Lunga rágót ki ismeri? Esetleg Turbo rágó?
csi77
Turbó rágós autócsere valaki? Ugyanitt WWF matrica csere is van.
Lúdas Solymi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 681 — Bears & Illinois fan
Na jó, de a Cunga Lunga rágót ki ismeri? Esetleg Turbo rágó?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Nem tudok explorerrel felmenni a kedvencem oldalalamra, a startlapra

Mintha itt írta volna valaki
Gergőbácsi
Netscape Navigatorral próbáltad?
gyeek
Ki kellett gugliznom, nem tudtam mi ez. Be kellett volna szállni, mint Vágási Feri majdnem a Windows 95-be, csak egyikünknek sem volt 10 000 huncut buznyákja. De bennem a hiba, mióta 94-95 táján megszivattak a format C: -tal.
Gergőbácsi
Gugli? Az mi, valami uj keresi?
Altavistat kellene hasznalnod, az az igazi.
Lúdas Solymi
Az Altavistánál csak az Altavizsla volt szánibb, ami a magyar oldalakat szimatolta
vpi
jó kis vizslamail ahol elég sokáig használtam a negritis@csokolom.hu-t mint email cím 😀
Negritis, a vajda
A tevem mar meghalt a tetova teve clubnal.
Nektek meg el?
YoungZeeZee
Tavaly meg megvolt.
Lúdas Solymi
Hattrick csapat kinek hogy all?
csebi
ezt de adoooooooooooooom 😀 😀 😀 😀 😀 éveken át nyomtam, rohadjon meg
jobbágy#JC6
egyszer majdnem felkerultem a magyar elso osztalyba amugy.
egyik legjobb baratom meg mindig tolja, de most jott a 2. baba, ezert eladott mkit, es rajtaul 1-2 evig a penzen, hogy ha ujra lesz ideje akkor megint epit egy bivaly csapatot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 8 461
A garfield postai levelezos cimekrol senki nem ir vissza mar😔
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
Meghozta a postás a szovjet pajtás levelét, kíváncsi vagyok hogyan értékeli a draftunkat.
Tactful Cactus
azt hittem, a következő sakklépést küldte
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meghozta a postás a szovjet pajtás levelét, kíváncsi vagyok hogyan értékeli a draftunkat.
Tactful Cactus
Na ezen jót Hahotáztam 😛
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 655
Meghozta a postás a szovjet pajtás levelét, kíváncsi vagyok hogyan értékeli a draftunkat.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
És aki felvette a rádióbol a toplista első 3 helyezett számot az kölcsön tudná adni a kazit, hogy átmásoljam magamnak? Köszi köszi
Tarsi
anyámék most hétvégén voltak kint Ausztriában és 2000 schillingért vettek két kazettásat, nagyon jó amúgy, végre nem walkmanen kell hallgatnom zenét!
NB2
Nem akarod elcserélni egy jó török bőrkabátra?
Tarsi
casucci?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 180
És aki felvette a rádióbol a toplista első 3 helyezett számot az kölcsön tudná adni a kazit, hogy átmásoljam magamnak? Köszi köszi
Tarsi
anyámék most hétvégén voltak kint Ausztriában és 2000 schillingért vettek két kazettásat, nagyon jó amúgy, végre nem walkmanen kell hallgatnom zenét!
NB2
Nem akarod elcserélni egy jó török bőrkabátra?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 314 — Cowboys fan
És aki felvette a rádióbol a toplista első 3 helyezett számot az kölcsön tudná adni a kazit, hogy átmásoljam magamnak? Köszi köszi
Tarsi
anyámék most hétvégén voltak kint Ausztriában és 2000 schillingért vettek két kazettásat, nagyon jó amúgy, végre nem walkmanen kell hallgatnom zenét!
NB2
Ha már kint jártak, remélem játszottak egy schillingért az Austria Lottón, sose lehet tudni
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
És aki felvette a rádióbol a toplista első 3 helyezett számot az kölcsön tudná adni a kazit, hogy átmásoljam magamnak? Köszi köszi
Tarsi
anyámék most hétvégén voltak kint Ausztriában és 2000 schillingért vettek két kazettásat, nagyon jó amúgy, végre nem walkmanen kell hallgatnom zenét!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
Nem tudok explorerrel felmenni a kedvencem oldalalamra, a startlapra

Mintha itt írta volna valaki
Gergőbácsi
Netscape Navigatorral próbáltad?
gyeek
Ki kellett gugliznom, nem tudtam mi ez. Be kellett volna szállni, mint Vágási Feri majdnem a Windows 95-be, csak egyikünknek sem volt 10 000 huncut buznyákja. De bennem a hiba, mióta 94-95 táján megszivattak a format C: -tal.
Gergőbácsi
Gugli? Az mi, valami uj keresi?
Altavistat kellene hasznalnod, az az igazi.
Lúdas Solymi
Az Altavistánál csak az Altavizsla volt szánibb, ami a magyar oldalakat szimatolta
vpi
jó kis vizslamail ahol elég sokáig használtam a negritis@csokolom.hu-t mint email cím 😀
Negritis, a vajda
A tevem mar meghalt a tetova teve clubnal.
Nektek meg el?
YoungZeeZee
Tavaly meg megvolt.
Lúdas Solymi
Hattrick csapat kinek hogy all?
csebi
én csillagharcosokat neveltem annó betárcsázós neten baszod 😃



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 781
Nem tudok explorerrel felmenni a kedvencem oldalalamra, a startlapra

Mintha itt írta volna valaki
Gergőbácsi
Netscape Navigatorral próbáltad?
gyeek
Ki kellett gugliznom, nem tudtam mi ez. Be kellett volna szállni, mint Vágási Feri majdnem a Windows 95-be, csak egyikünknek sem volt 10 000 huncut buznyákja. De bennem a hiba, mióta 94-95 táján megszivattak a format C: -tal.
Gergőbácsi
Gugli? Az mi, valami uj keresi?
Altavistat kellene hasznalnod, az az igazi.
Lúdas Solymi
Az Altavistánál csak az Altavizsla volt szánibb, ami a magyar oldalakat szimatolta
vpi
jó kis vizslamail ahol elég sokáig használtam a negritis@csokolom.hu-t mint email cím 😀
Negritis, a vajda
A tevem mar meghalt a tetova teve clubnal.
Nektek meg el?
YoungZeeZee
Tavaly meg megvolt.
Lúdas Solymi
Hattrick csapat kinek hogy all?
csebi
ezt de adoooooooooooooom 😀 😀 😀 😀 😀 éveken át nyomtam, rohadjon meg