Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
zacknorb
csak fellépnek a pénzmosás ellen nyugi

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
zacknorb
Ki az aki 100 üveget visz vissza? 😊 Nekem eddig 2100 volt a csúcs, de az nyár volt, dög meleg!
NB2
Sokakat látok két nagy fekete hullazsákkal menni az automatához, amiből emberi maradvány helyett üvegek kerülnek elő 8500 HUF értékben.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
zacknorb
Ki az aki 100 üveget visz vissza? 😊 Nekem eddig 2100 volt a csúcs, de az nyár volt, dög meleg!
NB2
2100 üveg? Nagy buli lehetett 😄😎😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
zacknorb
Ki az aki 100 üveget visz vissza? 😊 Nekem eddig 2100 volt a csúcs, de az nyár volt, dög meleg!
több mint 1 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Kilenc nap alatt 12 problémás medvét lőttek ki Szlovákiában, miután a liptószentmiklósi járásban található Hibbe közelében halálos medvetámadás történt, október elején – írta a bumm.sk, Tomas Taraba környezetvédelmi minisztert idézve.

Robert Fico szlovák miniszterelnök az eset után azt mondta, hogy szíve szerint „szlovák módon” oldaná meg a problémát, több száz vadászt küldene ki az erdőkbe, hogy tömegesen lövessék ki a medvéket, de az EU miatt nem teszi meg, nehogy leállítsák a medvék miatt az EU-s támogatásokat.

Nagy Szerencse, hogy a tótoknak nincs tengerpartja—és uniós ország—mert akkor jó szlovák módon kiíratnák a cápákat is. Vagy | kardszárnyú delfineket |
ozibozi
szerintem ez inkább vezető mint nemzetiség függő 😊

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
zacknorb
Viccek rovat

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
zacknorb
ennek semmi értelme 😀
ugyanaz fogja csinálni tovább, csak most 2 részletben és több papírt nyomtatva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 telex.hu/gazdasag/2024/10/28/tranzakcionkent-5000-forintos-limit-jon-a-mohu-automatain
Mi a geci?
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Én beszarattam az asszonyt amikor az óceán felett repülünk, tudtam neki iMessage-et írni😃 rosszul lett
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek),
NB2
miért röhögne ki érte bárki?
én 2x repültem
usába voltam oda és vissza

de külföldre se sűrűn megye, aki ezért kiröhög az nem téged/engem minősít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Kilenc nap alatt 12 problémás medvét lőttek ki Szlovákiában, miután a liptószentmiklósi járásban található Hibbe közelében halálos medvetámadás történt, október elején – írta a bumm.sk, Tomas Taraba környezetvédelmi minisztert idézve.

Robert Fico szlovák miniszterelnök az eset után azt mondta, hogy szíve szerint „szlovák módon” oldaná meg a problémát, több száz vadászt küldene ki az erdőkbe, hogy tömegesen lövessék ki a medvéket, de az EU miatt nem teszi meg, nehogy leállítsák a medvék miatt az EU-s támogatásokat.

Nagy Szerencse, hogy a tótoknak nincs tengerpartja—és uniós ország—mert akkor jó szlovák módon kiíratnák a cápákat is. Vagy | kardszárnyú delfineket |

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek), de tegnap bemondja emberünk a rádióban, hogy ne használjuk az eszközeinket. Én elraktam, mint a jó kis gyerek, de ránéztem a mellettem lévő 9 ülésre és abból 6 ember nyomkodta ugyanúgy a telóját mint eddig. Most csak én vagyok ilyen hülye szabálykövető fasz???

Leszálltunk és beléptetés, 4 útlevél ellenőrző kapu van. Ez amúgy elégséges máskor is, mert én picit keveselltem, én simán csinálnék 16-t és minél kevesebb emberrel megoldani a szitut, arról nem beszélve, hogy sokkal kevesebb időig tartana átmenni.
NB2
Eredetileg azért kellett a készülékeket kikapcsolni, mert úgy gondolták, hogy megzavarhatja a kommunikációt és interferenciát okozhat, ez mostanában az 5G kapcsán megint előjött, de eddig problémát nem tapasztaltak.
Lúdas Solymi
Plusz minden újabb telefonon van repülőgép-üzemmód, ha azt bekapcsolod, attól még lehet nyomkodni a telefont (játék, letöltött sorozat, stb)
r.baggio
repülő üzemmódban volt az enyém, mikor repültünk unaloműzésként én is nyomkodtam...
de akiről írtam mind fb-n pötyögött ahogy néztem, ott meg ugye net is kell, az nem megy repülőgép üzemmódban
NB2
Lehet venni WiFi-t már repülőn. Én pl. Így utaztam nyáron, pedig csak két és fél óra volt az út.
MC12
wizz air volt, gyanítom, hogy azokon nincs ilyen 😊
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek), de tegnap bemondja emberünk a rádióban, hogy ne használjuk az eszközeinket. Én elraktam, mint a jó kis gyerek, de ránéztem a mellettem lévő 9 ülésre és abból 6 ember nyomkodta ugyanúgy a telóját mint eddig. Most csak én vagyok ilyen hülye szabálykövető fasz???

Leszálltunk és beléptetés, 4 útlevél ellenőrző kapu van. Ez amúgy elégséges máskor is, mert én picit keveselltem, én simán csinálnék 16-t és minél kevesebb emberrel megoldani a szitut, arról nem beszélve, hogy sokkal kevesebb időig tartana átmenni.
NB2
Eredetileg azért kellett a készülékeket kikapcsolni, mert úgy gondolták, hogy megzavarhatja a kommunikációt és interferenciát okozhat, ez mostanában az 5G kapcsán megint előjött, de eddig problémát nem tapasztaltak.
Lúdas Solymi
Plusz minden újabb telefonon van repülőgép-üzemmód, ha azt bekapcsolod, attól még lehet nyomkodni a telefont (játék, letöltött sorozat, stb)
r.baggio
repülő üzemmódban volt az enyém, mikor repültünk unaloműzésként én is nyomkodtam...
de akiről írtam mind fb-n pötyögött ahogy néztem, ott meg ugye net is kell, az nem megy repülőgép üzemmódban
NB2
Lehet venni WiFi-t már repülőn. Én pl. Így utaztam nyáron, pedig csak két és fél óra volt az út.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek), de tegnap bemondja emberünk a rádióban, hogy ne használjuk az eszközeinket. Én elraktam, mint a jó kis gyerek, de ránéztem a mellettem lévő 9 ülésre és abból 6 ember nyomkodta ugyanúgy a telóját mint eddig. Most csak én vagyok ilyen hülye szabálykövető fasz???

Leszálltunk és beléptetés, 4 útlevél ellenőrző kapu van. Ez amúgy elégséges máskor is, mert én picit keveselltem, én simán csinálnék 16-t és minél kevesebb emberrel megoldani a szitut, arról nem beszélve, hogy sokkal kevesebb időig tartana átmenni.
NB2
Eredetileg azért kellett a készülékeket kikapcsolni, mert úgy gondolták, hogy megzavarhatja a kommunikációt és interferenciát okozhat, ez mostanában az 5G kapcsán megint előjött, de eddig problémát nem tapasztaltak.
Lúdas Solymi
Plusz minden újabb telefonon van repülőgép-üzemmód, ha azt bekapcsolod, attól még lehet nyomkodni a telefont (játék, letöltött sorozat, stb)
r.baggio
repülő üzemmódban volt az enyém, mikor repültünk unaloműzésként én is nyomkodtam...
de akiről írtam mind fb-n pötyögött ahogy néztem, ott meg ugye net is kell, az nem megy repülőgép üzemmódban
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek), de tegnap bemondja emberünk a rádióban, hogy ne használjuk az eszközeinket. Én elraktam, mint a jó kis gyerek, de ránéztem a mellettem lévő 9 ülésre és abból 6 ember nyomkodta ugyanúgy a telóját mint eddig. Most csak én vagyok ilyen hülye szabálykövető fasz???

Leszálltunk és beléptetés, 4 útlevél ellenőrző kapu van. Ez amúgy elégséges máskor is, mert én picit keveselltem, én simán csinálnék 16-t és minél kevesebb emberrel megoldani a szitut, arról nem beszélve, hogy sokkal kevesebb időig tartana átmenni.
NB2
Eredetileg azért kellett a készülékeket kikapcsolni, mert úgy gondolták, hogy megzavarhatja a kommunikációt és interferenciát okozhat, ez mostanában az 5G kapcsán megint előjött, de eddig problémát nem tapasztaltak.
Lúdas Solymi
Plusz minden újabb telefonon van repülőgép-üzemmód, ha azt bekapcsolod, attól még lehet nyomkodni a telefont (játék, letöltött sorozat, stb)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek), de tegnap bemondja emberünk a rádióban, hogy ne használjuk az eszközeinket. Én elraktam, mint a jó kis gyerek, de ránéztem a mellettem lévő 9 ülésre és abból 6 ember nyomkodta ugyanúgy a telóját mint eddig. Most csak én vagyok ilyen hülye szabálykövető fasz???

Leszálltunk és beléptetés, 4 útlevél ellenőrző kapu van. Ez amúgy elégséges máskor is, mert én picit keveselltem, én simán csinálnék 16-t és minél kevesebb emberrel megoldani a szitut, arról nem beszélve, hogy sokkal kevesebb időig tartana átmenni.
NB2
Eredetileg azért kellett a készülékeket kikapcsolni, mert úgy gondolták, hogy megzavarhatja a kommunikációt és interferenciát okozhat, ez mostanában az 5G kapcsán megint előjött, de eddig problémát nem tapasztaltak.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
Iszonyat ritkán repültem életemben (le sem írom a számot, mert mások kiröhögnek), de tegnap bemondja emberünk a rádióban, hogy ne használjuk az eszközeinket. Én elraktam, mint a jó kis gyerek, de ránéztem a mellettem lévő 9 ülésre és abból 6 ember nyomkodta ugyanúgy a telóját mint eddig. Most csak én vagyok ilyen hülye szabálykövető fasz???

Leszálltunk és beléptetés, 4 útlevél ellenőrző kapu van. Ez amúgy elégséges máskor is, mert én picit keveselltem, én simán csinálnék 16-t és minél kevesebb emberrel megoldani a szitut, arról nem beszélve, hogy sokkal kevesebb időig tartana átmenni.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Ráadásul minek csalni egy olyan rendszert üzemeltetve, amibe matematikailag kódolva van a profit?!
Egy lottószelveny 400 forint.
A nyerési esély (kerekítve) 1 a 44 millióhoz.
Vagyis ha veszel 44 millió szelvényt, kitöltöd, akkor megnyered az ötöst, meg még mellé egy rakás négyest, hármast, kettest.
De ez a 44 millió szelvény 17,6 milliárd forintba kerülne.
Ezen számokat ismerve mindenki felteheti a kérdést, hogyha ő üzemeltetné az állami lottót, akkor minek csalna ilyen brutális profitráta mellett?

Amúgy érzékeltetve, hogy mit takar az 1 a 44 millióhoz odds:
Gondolok egy konkrét másodpercre az elkövetkező 500 napból. Vagyis ha pont abban a másodpercben hívsz fel, amire gondoltam, akkor nyersz, minden más esetben nem. Négyszáz forintert lehet próbálkozni.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyetértek.
Pontosítok egyetértenék, ha ez nem egy állami cég lenne.
Na most hány állami cégből lopnak mindent itt, az, hogy mondjuk 6 milliardot ott hagynak az nálam olyan, hogy logikusan nem tenném, de hát mikor pár százezres pénzeket lopnak ki, akkor ezt valahogy ne tudnák? Biztosan tudják.
Az, hogy meg is csinálják inkább a nem felé hajlok, de már bármit kinézek.
Toca
Nem csinálják meg, előbb utóbb kiderülne.
Amilyen a magyar néplélek olyan felháborodás lenne, amihez képest az öszödi beszéd, vagy a kegyelmi botrány hatása csak egy gyenge szellőcske.
Pont azt a réteg veszítené el a meggazdagodáshoz vezető utolsó reményét, amelyikre ez az egész rendszer épül.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Amíg az emberek nagy része olyan anyagi helyzetben van, hogy, képesek akár évi 5-10.000 Ft-ért is évente biztosítót váltani, akkor nem meglepő hogy mennyien sunyiznak egy ilyen esetnél amikor tuti a többlet fizetése majd
Éveken keresztül.
Nem mentség, de fontos szempont sokaknál.

Én Kétszer kaptam el ilyen ‘cserbenhagyót’
Egyszer egy bevásárló parkolóban egy Suzukis 3 gyerekes anyukát akinek biztosítása sem volt/lejárt és állítólag még nem kapott gyerektartást, ezért késett a biztivel,
a másik meg a belvárosban vitt le egy tükröt, mikor pirosnál utolértük zokogott, hogy a pasija agyon fogja verni ha vlm gondot csinál a
kocsival, majd miután el lett neki mondva—hogy ez pénzbe kerül ám Vlkinek ‘anyukám’ —hirtelen elővett
300 svájci frankot.
Verekedős ‘svájci’ barát lehetett szerencsére.😂

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ehhez miért kell rendőr?
Felhívod; normálisan elmagyarázod, hogy lebukott és kifizetteted vele.
🤘 gaben 🤘
1) Azért, hogy a hatóság bassza szépen meg amiért egy gerinctelen sötét baromként viselkedett. Mondom, nekem is volt hasonló (kisebb karcolással) ahol ott hagytam az adataimat, de az egyébként német diák ostobáságában/geciségében/németségében biztos ami biztos, rámküldte a rendőrt. Aki viszont értékelve a helyzetet szóbeli figyelmeztetésben részesített, aztán nem hivatalosan megdícsért a becsületességem miatt, ami tavaly 70'000 Ft-ba került.
2) Írtam, hogy megpróbált meglógni, hozzászólásom 9. szava volt. Nem hagyott hátra calling cardot mint egy mester tolvaj, kiegészítve a telefonszámával. A szemtanú villogott és integetett neki, hogy meg kéne állni, mert volt egy kis bibi, csőlátással menekült a parkolóból az elmondása szerint.

Ezért kellett rendőr.
gyeek
Ez amúgy akkor gáz, ha nincs biztosítása.
Ha van, akkor nem értem miért menekül, hisz ezért van a biztosítás...
Lúdas Solymi
Én kezdő sofőrként parkolóból való kiállásnál gyakorlatilag kilyukasztottam egy Corsa oldalát a vonóhoroggal, előfordul az ilyen. Hagytam ott egy cetlit a számommal meg hogy balfasz voltam, tök jófej volt a tulaj, hogy legalább bevállaltam, ritka az ilyen - mint kiderült biztosítónál dolgozott és a pár hete beköltözött szomszéd autója volt. Azóta sosem állok be orral előre, legfeljebb nagybevásárlásnál.

A biztosításom viszont ez az egy baki miatt utána az egekben volt évekig, aztán asszony nevére fele annyi lett az új autóé, pedig nem gyorshajtottam, teljesen tiszta a fekete pont listám stb. Persze nekik is ugyanúgy fizetni kell a javítást, polírozást stb ilyen esetben is. Szóval a biztosító keményen behajtja rajtad ezeket, ő ezért van.
dancogo
Ugyanez velem nyáron Szegeden, hátrafelé belehajtottam a parkoló autóba.
Cetli, kapcsolatfelvétel, papírmunka, most várom a tavaszi kötelezőváltásnál,. mekkorát emelnek.
Mondjuk amit előzetesen néztem és furcsállok, hogy nem egy, hanem két kategóriát esem a bónuszban.
Dzsokijuing
Ahogy nézem eshet az akár hármat is egy károkozástól is...

 www.biztositas.hu/kotelezo-biztositas/bonusz-malusz

"Amennyiben mégis szeretnénk elkerülni a KGFB díj emelkedését és megtartani a korábbi bonus-malus fokozatot, van rá lehetőségünk: visszafizethetjük a biztosítónak az okozott kár teljes összegét. A kárkifizetésről a biztosítótól értesítést kapunk, ezt követően 45 napunk van arra, hogy az ebben meghatározott összeget megtérítsük – ilyen módon megtarthatjuk korábbi besorolásunkat."


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Ehhez miért kell rendőr?
Felhívod; normálisan elmagyarázod, hogy lebukott és kifizetteted vele.
🤘 gaben 🤘
1) Azért, hogy a hatóság bassza szépen meg amiért egy gerinctelen sötét baromként viselkedett. Mondom, nekem is volt hasonló (kisebb karcolással) ahol ott hagytam az adataimat, de az egyébként német diák ostobáságában/geciségében/németségében biztos ami biztos, rámküldte a rendőrt. Aki viszont értékelve a helyzetet szóbeli figyelmeztetésben részesített, aztán nem hivatalosan megdícsért a becsületességem miatt, ami tavaly 70'000 Ft-ba került.
2) Írtam, hogy megpróbált meglógni, hozzászólásom 9. szava volt. Nem hagyott hátra calling cardot mint egy mester tolvaj, kiegészítve a telefonszámával. A szemtanú villogott és integetett neki, hogy meg kéne állni, mert volt egy kis bibi, csőlátással menekült a parkolóból az elmondása szerint.

Ezért kellett rendőr.
gyeek
Ez amúgy akkor gáz, ha nincs biztosítása.
Ha van, akkor nem értem miért menekül, hisz ezért van a biztosítás...
Lúdas Solymi
Én kezdő sofőrként parkolóból való kiállásnál gyakorlatilag kilyukasztottam egy Corsa oldalát a vonóhoroggal, előfordul az ilyen. Hagytam ott egy cetlit a számommal meg hogy balfasz voltam, tök jófej volt a tulaj, hogy legalább bevállaltam, ritka az ilyen - mint kiderült biztosítónál dolgozott és a pár hete beköltözött szomszéd autója volt. Azóta sosem állok be orral előre, legfeljebb nagybevásárlásnál.

A biztosításom viszont ez az egy baki miatt utána az egekben volt évekig, aztán asszony nevére fele annyi lett az új autóé, pedig nem gyorshajtottam, teljesen tiszta a fekete pont listám stb. Persze nekik is ugyanúgy fizetni kell a javítást, polírozást stb ilyen esetben is. Szóval a biztosító keményen behajtja rajtad ezeket, ő ezért van.
dancogo
Ugyanez velem nyáron Szegeden, hátrafelé belehajtottam a parkoló autóba.
Cetli, kapcsolatfelvétel, papírmunka, most várom a tavaszi kötelezőváltásnál,. mekkorát emelnek.
Mondjuk amit előzetesen néztem és furcsállok, hogy nem egy, hanem két kategóriát esem a bónuszban.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Ehhez miért kell rendőr?
Felhívod; normálisan elmagyarázod, hogy lebukott és kifizetteted vele.
🤘 gaben 🤘
1) Azért, hogy a hatóság bassza szépen meg amiért egy gerinctelen sötét baromként viselkedett. Mondom, nekem is volt hasonló (kisebb karcolással) ahol ott hagytam az adataimat, de az egyébként német diák ostobáságában/geciségében/németségében biztos ami biztos, rámküldte a rendőrt. Aki viszont értékelve a helyzetet szóbeli figyelmeztetésben részesített, aztán nem hivatalosan megdícsért a becsületességem miatt, ami tavaly 70'000 Ft-ba került.
2) Írtam, hogy megpróbált meglógni, hozzászólásom 9. szava volt. Nem hagyott hátra calling cardot mint egy mester tolvaj, kiegészítve a telefonszámával. A szemtanú villogott és integetett neki, hogy meg kéne állni, mert volt egy kis bibi, csőlátással menekült a parkolóból az elmondása szerint.

Ezért kellett rendőr.
gyeek
Ez amúgy akkor gáz, ha nincs biztosítása.
Ha van, akkor nem értem miért menekül, hisz ezért van a biztosítás...
Lúdas Solymi
Én kezdő sofőrként parkolóból való kiállásnál gyakorlatilag kilyukasztottam egy Corsa oldalát a vonóhoroggal, előfordul az ilyen. Hagytam ott egy cetlit a számommal meg hogy balfasz voltam, tök jófej volt a tulaj, hogy legalább bevállaltam, ritka az ilyen - mint kiderült biztosítónál dolgozott és a pár hete beköltözött szomszéd autója volt. Azóta sosem állok be orral előre, legfeljebb nagybevásárlásnál.

A biztosításom viszont ez az egy baki miatt utána az egekben volt évekig, aztán asszony nevére fele annyi lett az új autóé, pedig nem gyorshajtottam, teljesen tiszta a fekete pont listám stb. Persze nekik is ugyanúgy fizetni kell a javítást, polírozást stb ilyen esetben is. Szóval a biztosító keményen behajtja rajtad ezeket, ő ezért van.
dancogo
nekem a kis Polonkkal volt olyan 2022 nyaran, hogy vhol a 12-ben egy nagyon meredek lampanal mikor zold lett, nem vette be a sebesseget es belegurultam a mogottem levobe. rendes volt a srac nagyon tenyleg, en jobban ki voltam magamra, hogy lehet ez.
viszont utana ami felhaboritott, hogy a biztosito kuldott egy levelet, hogy ugyan ok mar mennyit fizettek ki javitasra es dadada. mindezt azutan, hogy vegig nalunk voltunk miota az asszony neven van az auto. nyilvan a biztositas osszege nott, ez rendben van, de majdnem visszairtam nekik, hogy legkozelebb kerem mellozzek az ilyen leveleket, es amennyiben megis irnanak, ne tegyek, mert megfontolas nelkul fogom kidobni igy inkabb a megsporolt osszeget vonjak le legkozelebb a dijbol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ráadásul minek csalni egy olyan rendszert üzemeltetve, amibe matematikailag kódolva van a profit?!
Egy lottószelveny 400 forint.
A nyerési esély (kerekítve) 1 a 44 millióhoz.
Vagyis ha veszel 44 millió szelvényt, kitöltöd, akkor megnyered az ötöst, meg még mellé egy rakás négyest, hármast, kettest.
De ez a 44 millió szelvény 17,6 milliárd forintba kerülne.
Ezen számokat ismerve mindenki felteheti a kérdést, hogyha ő üzemeltetné az állami lottót, akkor minek csalna ilyen brutális profitráta mellett?

Amúgy érzékeltetve, hogy mit takar az 1 a 44 millióhoz odds:
Gondolok egy konkrét másodpercre az elkövetkező 500 napból. Vagyis ha pont abban a másodpercben hívsz fel, amire gondoltam, akkor nyersz, minden más esetben nem. Négyszáz forintert lehet próbálkozni.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyetértek.
Pontosítok egyetértenék, ha ez nem egy állami cég lenne.
Na most hány állami cégből lopnak mindent itt, az, hogy mondjuk 6 milliardot ott hagynak az nálam olyan, hogy logikusan nem tenném, de hát mikor pár százezres pénzeket lopnak ki, akkor ezt valahogy ne tudnák? Biztosan tudják.
Az, hogy meg is csinálják inkább a nem felé hajlok, de már bármit kinézek.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Ehhez miért kell rendőr?
Felhívod; normálisan elmagyarázod, hogy lebukott és kifizetteted vele.
🤘 gaben 🤘
1) Azért, hogy a hatóság bassza szépen meg amiért egy gerinctelen sötét baromként viselkedett. Mondom, nekem is volt hasonló (kisebb karcolással) ahol ott hagytam az adataimat, de az egyébként német diák ostobáságában/geciségében/németségében biztos ami biztos, rámküldte a rendőrt. Aki viszont értékelve a helyzetet szóbeli figyelmeztetésben részesített, aztán nem hivatalosan megdícsért a becsületességem miatt, ami tavaly 70'000 Ft-ba került.
2) Írtam, hogy megpróbált meglógni, hozzászólásom 9. szava volt. Nem hagyott hátra calling cardot mint egy mester tolvaj, kiegészítve a telefonszámával. A szemtanú villogott és integetett neki, hogy meg kéne állni, mert volt egy kis bibi, csőlátással menekült a parkolóból az elmondása szerint.

Ezért kellett rendőr.
gyeek
Ez amúgy akkor gáz, ha nincs biztosítása.
Ha van, akkor nem értem miért menekül, hisz ezért van a biztosítás...
Lúdas Solymi
Én kezdő sofőrként parkolóból való kiállásnál gyakorlatilag kilyukasztottam egy Corsa oldalát a vonóhoroggal, előfordul az ilyen. Hagytam ott egy cetlit a számommal meg hogy balfasz voltam, tök jófej volt a tulaj, hogy legalább bevállaltam, ritka az ilyen - mint kiderült biztosítónál dolgozott és a pár hete beköltözött szomszéd autója volt. Azóta sosem állok be orral előre, legfeljebb nagybevásárlásnál.

A biztosításom viszont ez az egy baki miatt utána az egekben volt évekig, aztán asszony nevére fele annyi lett az új autóé, pedig nem gyorshajtottam, teljesen tiszta a fekete pont listám stb. Persze nekik is ugyanúgy fizetni kell a javítást, polírozást stb ilyen esetben is. Szóval a biztosító keményen behajtja rajtad ezeket, ő ezért van.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Ráadásul minek csalni egy olyan rendszert üzemeltetve, amibe matematikailag kódolva van a profit?!
Egy lottószelveny 400 forint.
A nyerési esély (kerekítve) 1 a 44 millióhoz.
Vagyis ha veszel 44 millió szelvényt, kitöltöd, akkor megnyered az ötöst, meg még mellé egy rakás négyest, hármast, kettest.
De ez a 44 millió szelvény 17,6 milliárd forintba kerülne.
Ezen számokat ismerve mindenki felteheti a kérdést, hogyha ő üzemeltetné az állami lottót, akkor minek csalna ilyen brutális profitráta mellett?

Amúgy érzékeltetve, hogy mit takar az 1 a 44 millióhoz odds:
Gondolok egy konkrét másodpercre az elkövetkező 500 napból. Vagyis ha pont abban a másodpercben hívsz fel, amire gondoltam, akkor nyersz, minden más esetben nem. Négyszáz forintert lehet próbálkozni.
Őszentsége Sobri Jóska
Hívtalak, de nem vetted fel ☹️
szaba
Akkor nem nyertél. Jössz 400 forinttal. Próbálkozhatsz még.