NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 113
Sokmindent láttam már ebben a kereszteződésben... Na de ilyet. 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A kurva anyjukat azoknak, akik 21-es körzetszámú telefonszámról hívogatnak napjában többször. Letiltom az egyiket, hívnak olyan számról, aminek az utolsó számjegye tér csak el. Letiltom azt is, hívnak egy újabbról, aminek csak az utolsó számjegye különbözik.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/belfold/2021/12/06/tisza-muanyag-szennyezes-folyo-termeszetvedelem/

Na ez a rohadt idegesítő ezen mindig felhúzom magam pedig ezt nagyon egyszerű lenne megoldani....😡😡😡😡😒 Oda is lehetne kerítèst èpíteni, hülye ukránok románok (meg magyarok, ahol) ne tudják a szemetüket a folyó mellè rakni...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 988 — beers & Packers
A Hunyadi téren, az adventi koszorún lévő négy elektromos gyertyából csak egy világít! Tehát a négyből három nem világít! Pedig csak most vasárnap tették ki! Itt tartunk!😊
nagylaza
Nem most lettél házmester? Vagy csak megpuccsoltad az előzőt?

Az attitűd már kompatibilis😛 PEACE
Willie Parker
A közös képviselőt váltottuk le, te...
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 791
A Hunyadi téren, az adventi koszorún lévő négy elektromos gyertyából csak egy világít! Tehát a négyből három nem világít! Pedig csak most vasárnap tették ki! Itt tartunk!😊
nagylaza
Remélem jól érzem benne az iróniát. 😊 Csak a topic fura.
kristóf17
Gyűlöli a tolvajokat
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
A Hunyadi téren, az adventi koszorún lévő négy elektromos gyertyából csak egy világít! Tehát a négyből három nem világít! Pedig csak most vasárnap tették ki! Itt tartunk!😊
nagylaza
Nem most lettél házmester? Vagy csak megpuccsoltad az előzőt?

Az attitűd már kompatibilis😛 PEACE
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
A Hunyadi téren, az adventi koszorún lévő négy elektromos gyertyából csak egy világít! Tehát a négyből három nem világít! Pedig csak most vasárnap tették ki! Itt tartunk!😊
nagylaza
Remélem jól érzem benne az iróniát. 😊 Csak a topic fura.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
A Hunyadi téren, az adventi koszorún lévő négy elektromos gyertyából csak egy világít! Tehát a négyből három nem világít! Pedig csak most vasárnap tették ki! Itt tartunk!😊
nagylaza
🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 988 — beers & Packers
A Hunyadi téren, az adventi koszorún lévő négy elektromos gyertyából csak egy világít! Tehát a négyből három nem világít! Pedig csak most vasárnap tették ki! Itt tartunk!😊
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ahhha!
WI leánykori nevén SZI!
Mint egy brazil sorozat... 😊
zemanla
WI-SZI. Mint Szabó Bence Kesjár barátnőjét. Értek mindent, köszi
peach
Werner Imola (leánykori nevén: Szabó Imola) aki Kesjár Csaba barátnője volt, majd Szabó Bence felesége lett.
(mondjuk azt nem értem, ennek a kapcsolatnak mi köze van a vívószövetséghez... 😀)
zemanla
Mondom, megértettem. Nem úgy mint te a fantasztikus szóviccemet 😛
peach
😀
...és mindezt a "gyűlölködjünkben"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Ahhha!
WI leánykori nevén SZI!
Mint egy brazil sorozat... 😊
zemanla
WI-SZI. Mint Szabó Bence Kesjár barátnőjét. Értek mindent, köszi
peach
Azt a mindenit, ez betyáros volt.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ahhha!
WI leánykori nevén SZI!
Mint egy brazil sorozat... 😊
zemanla
WI-SZI. Mint Szabó Bence Kesjár barátnőjét. Értek mindent, köszi
peach
Werner Imola (leánykori nevén: Szabó Imola) aki Kesjár Csaba barátnője volt, majd Szabó Bence felesége lett.
(mondjuk azt nem értem, ennek a kapcsolatnak mi köze van a vívószövetséghez... 😀)
zemanla
Mondom, megértettem. Nem úgy mint te a fantasztikus szóviccemet 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ahhha!
WI leánykori nevén SZI!
Mint egy brazil sorozat... 😊
zemanla
WI-SZI. Mint Szabó Bence Kesjár barátnőjét. Értek mindent, köszi
peach
Werner Imola (leánykori nevén: Szabó Imola) aki Kesjár Csaba barátnője volt, majd Szabó Bence felesége lett.
(mondjuk azt nem értem, ennek a kapcsolatnak mi köze van a vívószövetséghez... 😀)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ahhha!
WI leánykori nevén SZI!
Mint egy brazil sorozat... 😊
zemanla
WI-SZI. Mint Szabó Bence Kesjár barátnőjét. Értek mindent, köszi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ahhha!
WI leánykori nevén SZI!
Mint egy brazil sorozat... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Mármint ki?
csi77
Nem én! 😄😄😄
zemanla
Amúgy meg tekintettel lehetnétek a fiatalabbakra, azt sem tudják, ki a Kesjár. Egyébként ezzel kb meg is válaszoltam, ki lehet a hunyó.....
csi77
'88-ban meghalt, abszolút nem értem, hogy jön ide 😊
peach
A kortársakat kell megkeresni a történetben
slowmotion
Ok.
SzB és KCS is 1962 .
Kell még valakit keresni a történetben, mert nem látom az összefüggést...
zemanla
Werner Imola volt Kesjár Csaba barátnője a balesetekor, aki aztán Szabó Bence első felesége lett.
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Mármint ki?
csi77
Nem én! 😄😄😄
zemanla
Amúgy meg tekintettel lehetnétek a fiatalabbakra, azt sem tudják, ki a Kesjár. Egyébként ezzel kb meg is válaszoltam, ki lehet a hunyó.....
csi77
'88-ban meghalt, abszolút nem értem, hogy jön ide 😊
peach
A kortársakat kell megkeresni a történetben
slowmotion
Ok.
SzB és KCS is 1962 .
Kell még valakit keresni a történetben, mert nem látom az összefüggést...




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Akkor a csaj nem Kesjáré volt.😀
Willie Parker
Erről amúgy az jutott eszembe
hogy van a Jóbarátokban az a rész, amikor arról vitatkoznak, hogy a csajokra szakítás után mennyivel szabad rámozdulni.
- Szerintem két hét.
- Kettő, de lehet három is... Joey?
- Fél óra.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Mármint ki?
csi77
Nem én! 😄😄😄
zemanla
Amúgy meg tekintettel lehetnétek a fiatalabbakra, azt sem tudják, ki a Kesjár. Egyébként ezzel kb meg is válaszoltam, ki lehet a hunyó.....
csi77
'88-ban meghalt, abszolút nem értem, hogy jön ide 😊
peach
A kortársakat kell megkeresni a történetben
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Mármint ki?
csi77
Nem én! 😄😄😄
zemanla
Amúgy meg tekintettel lehetnétek a fiatalabbakra, azt sem tudják, ki a Kesjár. Egyébként ezzel kb meg is válaszoltam, ki lehet a hunyó.....
csi77
Miért, Csampa is dugványozhatta volna Kesjár csaját, igaz ő akkor még csak 14 éves volt, a csaj meg simán 20+...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Mármint ki?
csi77
Nem én! 😄😄😄
zemanla
Amúgy meg tekintettel lehetnétek a fiatalabbakra, azt sem tudják, ki a Kesjár. Egyébként ezzel kb meg is válaszoltam, ki lehet a hunyó.....
csi77
'88-ban meghalt, abszolút nem értem, hogy jön ide 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Mármint ki?
csi77
Nem én! 😄😄😄
zemanla
Amúgy meg tekintettel lehetnétek a fiatalabbakra, azt sem tudják, ki a Kesjár. Egyébként ezzel kb meg is válaszoltam, ki lehet a hunyó.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Én csak azt tudom, hogy amit látok, hogy az emberek olyan helyeken mint Lutz, mömax, Praktiker és hasonló boltokban milliókat hagynak ott.
NB2
Egyrészt adom amit mondasz, most vasárnap Ikea tömve volt emberekkel, vittek mindent ami mozdítható.

Másrészt saját tapasztalat: használtautó vásárlás, emberünk onnan indul hogy van 2, max 2,5 millája az autóra, a végén vesz egy kocsit kicsit több mint 4 misiért jó 1,5 millás hitellel, majd amikor kiderül hogy még majd százezer lesz az átírás közli hogy arra csak a jövő havi fizuból lesz pénze, kérdem én miből fog biztosítást fizetni, tankolni, ne adj isten szervizelni a paripát?
másik hasonló eset: fiatal srác elmondás alapján csak melóba menni kell az autó pénz kb semmi, nem ám vesz egy régi swiftet 200-300ezerért, sokkal jobb választás egy félig széthullott lelakott ezeréves BMW közel 800ezerért /gondolom azzal lehet menőzni a haverok előtt/
ezzel csak azt akartam mondani hogy attól hogy valaki ész nélkül vásárol még nem biztos hogy pénze is van rá
Cuchulain82
Egy bankigazgató mondta nekem egyszer, hogy csődbe mennének, ha nem lenne ennyi idióta.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Én csak azt tudom, hogy amit látok, hogy az emberek olyan helyeken mint Lutz, mömax, Praktiker és hasonló boltokban milliókat hagynak ott.
NB2
Egyrészt adom amit mondasz, most vasárnap Ikea tömve volt emberekkel, vittek mindent ami mozdítható.

Másrészt saját tapasztalat: használtautó vásárlás, emberünk onnan indul hogy van 2, max 2,5 millája az autóra, a végén vesz egy kocsit kicsit több mint 4 misiért jó 1,5 millás hitellel, majd amikor kiderül hogy még majd százezer lesz az átírás közli hogy arra csak a jövő havi fizuból lesz pénze, kérdem én miből fog biztosítást fizetni, tankolni, ne adj isten szervizelni a paripát?
másik hasonló eset: fiatal srác elmondás alapján csak melóba menni kell az autó pénz kb semmi, nem ám vesz egy régi swiftet 200-300ezerért, sokkal jobb választás egy félig széthullott lelakott ezeréves BMW közel 800ezerért /gondolom azzal lehet menőzni a haverok előtt/
ezzel csak azt akartam mondani hogy attól hogy valaki ész nélkül vásárol még nem biztos hogy pénze is van rá
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Talán ide..
Nem láttam jönni a hírt
 www.nepszava.hu/3139374_ez-nem-az-en-szegyenem
zemanla
Kesjár csaját qrta, bármire képes 2 forintért
ozibozi
Akkor a csaj nem Kesjáré volt.😀