NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 791
Szépen elszálltak a fenyőárak is...

Nagyjából ami nem egy félig elszáradt kóró eleve, hanem még ki is néz valahogy, arra mind rámondják hogy prémium, és 15-16 ezer egy másfél méteres, 1,80-as fa...
warr_b
Mivaaaaaan
Tavaly 6.500 volt 🤣
Banyek előre félek mi lesz itt.. ha már a kenyér is 500 fele halad😂
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 699 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szépen elszálltak a fenyőárak is...

Nagyjából ami nem egy félig elszáradt kóró eleve, hanem még ki is néz valahogy, arra mind rámondják hogy prémium, és 15-16 ezer egy másfél méteres, 1,80-as fa...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ételkiszállítással kapcsolatos munkám egyik tipikus szopós toposza amikor a gyökér vendég megrendeli az ételét, aztán egyszercsak gondol egyet és elmegy kutyát sétáltatni vagy valami hasonló triviális baromságot csinál.
gyeek
nem tudom, te melyik cégnél és melyik városban voltál, de az mondjuk elég sokat segítene ezen a helyzeten, ha kicsit pontosabban képesek lennének belőni telefonban a várható kiszállítás idejét, és nem mindig 60-90 percet mondanának, miközben a valós idő látszólag random változik 30 és 180 perc között, mint Egerben
kaszo
(gyeek Pécsen gyűjti az embereket a halállistájára)
slowmotion
Momentán egy oktondi barom van csak rajta aki volt olyan kemény, hogy fészbukon leparasztozott. Kis falu ez a Pécs, megvárom míg a Fasszopó Sors az utamba küldi. A puha kis féreg veri a mellét az elfogadásért való kiállásával amikor szelfizik prideon, aztán a következő lendülettel megy mások munkáját bemocskolni olyan dolgokkal, amiknek túlnyomó része hazugságig torzított túlzások, illetve a tudatlanságából adódó, de teljesen fals problémák amit vérlázítóan tenyérbemászó meggyőződéssel ad elő. Ő a manifesztációja az aljas vendégknek a fejemben, gyűlölöm a velejéig és néha arról álmodozok hogy világítanék rá személyesen, hogy milyen egy szar, jelentéktelen és tehetetlen kis senki.
gyeek
Pécsi székhelyű manifesztációm vagy ezzel a fogalmazókészséggel, mely sokadik alkalommal tör elő. Nagyon adom. 😀
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ételkiszállítással kapcsolatos munkám egyik tipikus szopós toposza amikor a gyökér vendég megrendeli az ételét, aztán egyszercsak gondol egyet és elmegy kutyát sétáltatni vagy valami hasonló triviális baromságot csinál.
gyeek
nem tudom, te melyik cégnél és melyik városban voltál, de az mondjuk elég sokat segítene ezen a helyzeten, ha kicsit pontosabban képesek lennének belőni telefonban a várható kiszállítás idejét, és nem mindig 60-90 percet mondanának, miközben a valós idő látszólag random változik 30 és 180 perc között, mint Egerben
kaszo
(gyeek Pécsen gyűjti az embereket a halállistájára)
slowmotion
Momentán egy oktondi barom van csak rajta aki volt olyan kemény, hogy fészbukon leparasztozott. Kis falu ez a Pécs, megvárom míg a Fasszopó Sors az utamba küldi. A puha kis féreg veri a mellét az elfogadásért való kiállásával amikor szelfizik prideon, aztán a következő lendülettel megy mások munkáját bemocskolni olyan dolgokkal, amiknek túlnyomó része hazugságig torzított túlzások, illetve a tudatlanságából adódó, de teljesen fals problémák amit vérlázítóan tenyérbemászó meggyőződéssel ad elő. Ő a manifesztációja az aljas vendégknek a fejemben, gyűlölöm a velejéig és néha arról álmodozok hogy világítanék rá személyesen, hogy milyen egy szar, jelentéktelen és tehetetlen kis senki.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Ételkiszállítással kapcsolatos munkám egyik tipikus szopós toposza amikor a gyökér vendég megrendeli az ételét, aztán egyszercsak gondol egyet és elmegy kutyát sétáltatni vagy valami hasonló triviális baromságot csinál.
gyeek
nem tudom, te melyik cégnél és melyik városban voltál, de az mondjuk elég sokat segítene ezen a helyzeten, ha kicsit pontosabban képesek lennének belőni telefonban a várható kiszállítás idejét, és nem mindig 60-90 percet mondanának, miközben a valós idő látszólag random változik 30 és 180 perc között, mint Egerben
kaszo
(gyeek Pécsen gyűjti az embereket a halállistájára)
slowmotion
na bazmeg
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Ételkiszállítással kapcsolatos munkám egyik tipikus szopós toposza amikor a gyökér vendég megrendeli az ételét, aztán egyszercsak gondol egyet és elmegy kutyát sétáltatni vagy valami hasonló triviális baromságot csinál.
gyeek
nem tudom, te melyik cégnél és melyik városban voltál, de az mondjuk elég sokat segítene ezen a helyzeten, ha kicsit pontosabban képesek lennének belőni telefonban a várható kiszállítás idejét, és nem mindig 60-90 percet mondanának, miközben a valós idő látszólag random változik 30 és 180 perc között, mint Egerben
kaszo
(gyeek Pécsen gyűjti az embereket a halállistájára)
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Korábban már Tusup, Turi, most Meyer kapcsán merült fel bennem, hogy a sport legmagasabb fokán, mennyire elfogadható a sportolók (kicsik és nagyok) lelki és fizikai bántalmazása a jobb, a maximális eredmény érdekében?

Mert, ha csak objektíven nézem az eredmények szempontjából, akkor azt látom, hogy az ilyen edzők több eredményt szállítanak, mint aki nem üti vágja a növendékeit.
Úgy látom, hogy sok sportban (úszás, kajak) másodpercekben mérhető a hatás, olyanokban, ahol néha tiezedek, századok döntenek (pl. Katinka).

De vajon ezt megérti a sportoló is, hogy azért kapja a pofonokat, hogy jobb és sikeresebb legyen? Tudatában van, hogy ezzel hosszú távú sebeket szerezhet és kiég? Megéri még így is? Vagy csak vétlen áldozatok, akiknek fogamlam sincs hogy miért történik ez vele? Valóban le kell rombolni az egót, hogy sikeress lehess?

Sokat változott a világ az elmúlt 100 évben, ma már legtöbb helyen elfogadhatatlan az a mentalitás, mint amivel 20-30 évvel ezelőtt sorra szállították az érmeket a sikeredzők, de tényleg így van? Vagy átestünk megint a ló másik oldalára? Mit ér a kemény munka siker nélkül, ha közben kínában munkatábori körülmények közt edzett, kizsákmányolt gyerekek meg sorra szállítják az érmeket? Megfékezhető ez a trend? Valóban van mérhető hatása az eredményekre? Vagy orbitális humbug az egész és csak néhány kiégett magát istennek képzelő, egomán hüje képtelen megújulni?

Véleményetek?
1, Nincs ezzel semmi gond, ha a legjobb akarsz lenni, azért szenvedni kell. Régen is így csinálták, nekünk is ez volt, még is túléltük.
2, Ez a velejárója, szükséges rossz, ha nem veted alá magad, majd más megteszi és neki lesznek eredményei, nem neked.
3, Elfogadható, amíg nem okoz gyógyíthatalan sebeket
4, Valamennyire elfogadható, de
5, Teljességgel elfogadhatatlan, ha valaki tehetséges, az úgyis megmutatkozik majd az eredményein.

Ti hogy látjátok, mit tapasztaltatok?
Pari
Tapasztalatom nincsen, mert sosem versenysportoltam, de már tornaórákon is mindig rühelltem azokat a tanárokat, akik a nekik alárendelt diákokkal szinte kizárólag üvöltve tudtak kommunikálni, tudatosan a másik megalázására utazva vagy csak a saját frusztrációit kontrollálatlanul levezetve. Ha nagy ritkán, ideiglenesen egy normálisabb helyettesítő tanár tartotta az órát (vagy az idegbeteg állatoknak éppen jó kedve volt), azt vettem észre, hogy nem is utálom az egészet, majdhogynem motiváló is tudott lenni.

De pl. a Sobri által feltett kérdésre én biztosan a második opciót választanám, tehát bármennyire imponálóan is hangzik egy sikeres, győzelmekkel teli karrier, egy kiegyensúlyozott, frusztrációktól és állandó nyomástól nem annyira terhelt élet még vonzóbb. De ez személyiségfüggő, én ilyen vagyok, mások versengőbbek. Nekik talán bejön egy keményebb irányítás, többet hoz ki belőlük. Abban azért biztos vagyok, hogy nem csak brutalitással lehet sikereket elérni. Meg lehet nézni Dick Vermeil edzői karrierjét az NFL-ben, tényleg a tökéletes ellentéte volt a sztereotíp pszichopata edzőknek, mégis tudott nyerni.

A személyes vonalról a közösségi felé haladva természetesen ennek a kérdésnek van egy másik vetülete is, mennyire akarja a család (szülők), a klub, a válogatott, vagy ne legyünk naivak, maga az adott ország politikai vezetése a sikert? Mert ezeknek az edzői túlkapásoknak és bántalmazásoknak az eltussolásában azért az esetek 99%-ban ez van a hátterében és nem az, hogy a sokszor még gyerekkorú sportoló úgy van vele, hogy ő ezt bevállalja, meg személyesen esetleg nem is annyira fáj neki. Mert az apa, az egyetem, a szövetség főtitkára vagy a miniszterelnök adott esetben annyira akarja azt az aranyat, annyira előrébb akar végezni az éremtáblázaton, mint a rivális, hogy ezért minden eszköz megengedett. A sport háború, háborúban pedig az individuumok kínlódásai irrelevánsak. A kínai példa nagyon jó, az ottani sportolóképzés tényleg egy 19. századi manchesteri gyár és egy közepesen kemény munkatábor elegyének tűnik, persze lehet, hogy csak innen, az európai homályból.

Szóval ezek a bántalmazások és zaklatások számomra teljességgel elfogadhatatlanok, de ezeket általában rendszerszintű motivációk is fűtik (profit, kulturális beidegződések, valamint szakmai és/vagy politikai nyomás), így szerintem teljesen kiveszni sosem fognak.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ételkiszállítással kapcsolatos munkám egyik tipikus szopós toposza amikor a gyökér vendég megrendeli az ételét, aztán egyszercsak gondol egyet és elmegy kutyát sétáltatni vagy valami hasonló triviális baromságot csinál.
gyeek
nem tudom, te melyik cégnél és melyik városban voltál, de az mondjuk elég sokat segítene ezen a helyzeten, ha kicsit pontosabban képesek lennének belőni telefonban a várható kiszállítás idejét, és nem mindig 60-90 percet mondanának, miközben a valós idő látszólag random változik 30 és 180 perc között, mint Egerben
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Múlt pénteken gázszivárgás volt nálunk. Lehet hogy összefüggésben áll a lépcsőház felújítással és a légkalapáló csókával de ez most nem fontos. Másnap beszereztem egy olajkályhát, a nappali/hálószobára épp elég. Szóltak, hogy ma nyitnák meg újra. A mi gázcsapunk nagyon durván szorul, de rendesek voltak az E-Onosok és elzárták a saját bivaly pillanatszorítós fogójukkal. Én BP-n voltam ma, segítettem barátnőm nagybátyjának valamiben, barátnőm volt otthon. Jött is az arc megnyitni a főcsapot és a miénket is egyúttal. Barátnőm látta is. De kiment parkolójegyet venni az öccsének és mire visszaért, a gázos arc már elment. Nincs olyan bivaly fogóm. -_- Ételkiszállítással kapcsolatos munkám egyik tipikus szopós toposza amikor a gyökér vendég megrendeli az ételét, aztán egyszercsak gondol egyet és elmegy kutyát sétáltatni vagy valami hasonló triviális baromságot csinál. Az igazán szomorú oldala ennek, hogy barátnőm diszpécser a mi éttermünkben, szóval találkozott rengeteg ilyen gyökérrel közvetve. Most ő is csatlakozott a soraikhoz. 😕 Ráadásul fél a pókoktól és emiatt megölt egyet egy fél órája. Holnap este megy megnézni az új pókember filmet. MOCSKOS IRÓNIA!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Véleményetek?
1, Nincs ezzel semmi gond, ha a legjobb akarsz lenni, azért szenvedni kell. Régen is így csinálták, nekünk is ez volt, még is túléltük.
2, Ez a velejárója, szükséges rossz, ha nem veted alá magad, majd más megteszi és neki lesznek eredményei, nem neked.
3, Elfogadható, amíg nem okoz gyógyíthatalan sebeket
4, Valamennyire elfogadható, de
5, Teljességgel elfogadhatatlan, ha valaki tehetséges, az úgyis megmutatkozik majd az eredményein.

Ti hogy látjátok, mit tapasztaltatok?
Pari
Mi a cél?
A siker, az eredmény, a győzelem mindenek felett, vagy egy kiegyensúlyozott, boldog élet?
Mert ezek gyökeresen más végcélok, így az odavezető utak is teljesen mások.
Ha az első, azt a legtöbbeknek nem adják ingyen, -nagyon ritka eset a tehetég instant sikerességre válthatósága-, ahhoz kellhetnek keményebb módszerek, a sporton kívül elítélhető történések, szenvedés, szigor, alázat, sebek.
Ha a második, akkor ahhoz nem a sport, a versenysport, az élsport a legoptimálisabb út.
Ha valaki a kettőt egyszerre akarja, akkor van szarban, kábé "a megállíthatatlan ágyúgolyó találkozik a ledönthetetlen oszloppal"-paradoxon hétköznapibb változatával szembesül, aminek szerintem nincs mindkét feltételt kielégítő megoldása.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
Én személy szerint a keménykezű edzőket szeretem, ugyanakkor szerintem az a jó, ha az edző tudja kit hogyan lehet ösztönözni. Azt gondolom, hogy semelyik edző nem élhet vissza a hatalmával, tehát sexuális zaklatás vagy fizikai erőszak nálam már nem igazán fér bele.
20 évig néztem a pécsi női kosarasokat, Rátgéber nem volt az a finomkodó alkat. Nem egyszer láttam, hogy Vajda Nusi, Krivacevic Tijana sírt mikor Laci elküldte őket melegebb éghajlatra, Iványi Dalmának meg se kottyant. Amúgy szerintem mindegyik jobb lett, csak valakiben ezek azért mély sebeket ejtettek. Igaz ez csapatsport, talán egyéni edzéseknél könnyebb külön-külön kezelni őket, bár ugye ott sem egy embert edzenek az emberek általában.
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Korábban már Tusup, Turi, most Meyer kapcsán merült fel bennem, hogy a sport legmagasabb fokán, mennyire elfogadható a sportolók (kicsik és nagyok) lelki és fizikai bántalmazása a jobb, a maximális eredmény érdekében?

Mert, ha csak objektíven nézem az eredmények szempontjából, akkor azt látom, hogy az ilyen edzők több eredményt szállítanak, mint aki nem üti vágja a növendékeit.
Úgy látom, hogy sok sportban (úszás, kajak) másodpercekben mérhető a hatás, olyanokban, ahol néha tiezedek, századok döntenek (pl. Katinka).

De vajon ezt megérti a sportoló is, hogy azért kapja a pofonokat, hogy jobb és sikeresebb legyen? Tudatában van, hogy ezzel hosszú távú sebeket szerezhet és kiég? Megéri még így is? Vagy csak vétlen áldozatok, akiknek fogamlam sincs hogy miért történik ez vele? Valóban le kell rombolni az egót, hogy sikeress lehess?

Sokat változott a világ az elmúlt 100 évben, ma már legtöbb helyen elfogadhatatlan az a mentalitás, mint amivel 20-30 évvel ezelőtt sorra szállították az érmeket a sikeredzők, de tényleg így van? Vagy átestünk megint a ló másik oldalára? Mit ér a kemény munka siker nélkül, ha közben kínában munkatábori körülmények közt edzett, kizsákmányolt gyerekek meg sorra szállítják az érmeket? Megfékezhető ez a trend? Valóban van mérhető hatása az eredményekre? Vagy orbitális humbug az egész és csak néhány kiégett magát istennek képzelő, egomán hüje képtelen megújulni?

Véleményetek?
1, Nincs ezzel semmi gond, ha a legjobb akarsz lenni, azért szenvedni kell. Régen is így csinálták, nekünk is ez volt, még is túléltük.
2, Ez a velejárója, szükséges rossz, ha nem veted alá magad, majd más megteszi és neki lesznek eredményei, nem neked.
3, Elfogadható, amíg nem okoz gyógyíthatalan sebeket
4, Valamennyire elfogadható, de
5, Teljességgel elfogadhatatlan, ha valaki tehetséges, az úgyis megmutatkozik majd az eredményein.

Ti hogy látjátok, mit tapasztaltatok?

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Mennyire szarok azok az emberek akik egy ismerősük nevét használva játsszák a menőt, lépik át a szabályokat, spórolnak maguknak cca 5 percet ezáltal, másét meg sokszorosan rabolják egyúttal. Nem hogy szégyent nem éreznek emiatt, még büszkék is magukra. 21. századi parasztok. Gyűlölöm ezt a közeget.
gyeek
magyar fifika és élelmesség
nem érted te ezt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mennyire szarok azok az emberek akik egy ismerősük nevét használva játsszák a menőt, lépik át a szabályokat, spórolnak maguknak cca 5 percet ezáltal, másét meg sokszorosan rabolják egyúttal. Nem hogy szégyent nem éreznek emiatt, még büszkék is magukra. 21. századi parasztok. Gyűlölöm ezt a közeget.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
lehet sürgős volt neki.
én amúgy néha elgondolkozom azonn, hogy ha tényleg súlyos vészhelyzetben lennék, akkor hogyan oldanám meg a KRESZ megsértését úgy, hogy lehetőség szerint a többiek testi épségét se veszélyeztessem.
slowmotion
Nekem volt már sürgős, korházba vittem rokont.
Csak az autókat figyeltem, a lámpakat meg a táblákat ignoráltam, és toltam a dudát, mint állat.
Sobri Jóska
valami ilyesmire gondoltam. bár az a kérdés, hogy melyik a jobb: ha nem foglalkozik senki a beteggel, de hamar a kórházba ér, vagy ha foglalkozik vele valaki, de meg kell várni a mentőt?
slowmotion
Egy volt mentőorvos régen azt tanította nekem, hogy jobb ha a mentő megy hozzád mint te rohansz a kórház felé. (igaz ez még 20 éve volt a nagy reformok előtt, mielőtt "racionalizálták" a mentők működését is)
- Elvileg, hamarabb odaér (bár függ a távolságtól, helyszíntől,stb)
- az egy dolog, hogy te odaérsz a kórházhoz, de ott általában fingod nincs hova kell menni, idő míg orvost találnak stb., átírányítanak akármi. Ami mind idő. Sérúlés tipusától függően, meg még többet is árthatsz mint, ha várnál (nyak/gerinc sérülés, belső vérzés, stb)
- A mentővel jön elvileg az orvos, aki megment, stabilizál és tudja mit csinál, megvan minden felszerelése ami kellhet
- Ember legyen a talpán, aki meg tudja állni, hogy pl egy súlyos sérűlt gyerekkel ne akarjon elindulni, hanem "tétlen" nézze.
nem egyszerű
Pari
jaja, kb erre gondoltam, csak nem mindig tudom megfogalmazni érthetően.
csak hát mondjuk egy vakbélgyanú vagy egy kizáródott sérv az életveszélyes állapot, azt a mentő sem feltétlenül tudja megoldani, mert mielőbb vágni kell, ott azért az ember elgondolkozik, hogy megvárja-e a mentőt, vagy elinduljon előre.

bár az igaz, hogy ők jobb eséllyel haladnak gyorsabban, mert félreállnak előlük.

na mindegy. ez egy olyan problémakör, aminél őszintén remélem, hogy megmarad az elméleti szinten, és nem kell gyakorlatban is döntésre kényszerülni.
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
lehet sürgős volt neki.
én amúgy néha elgondolkozom azonn, hogy ha tényleg súlyos vészhelyzetben lennék, akkor hogyan oldanám meg a KRESZ megsértését úgy, hogy lehetőség szerint a többiek testi épségét se veszélyeztessem.
slowmotion
Nekem volt már sürgős, korházba vittem rokont.
Csak az autókat figyeltem, a lámpakat meg a táblákat ignoráltam, és toltam a dudát, mint állat.
Sobri Jóska
valami ilyesmire gondoltam. bár az a kérdés, hogy melyik a jobb: ha nem foglalkozik senki a beteggel, de hamar a kórházba ér, vagy ha foglalkozik vele valaki, de meg kell várni a mentőt?
slowmotion
Egy volt mentőorvos régen azt tanította nekem, hogy jobb ha a mentő megy hozzád, mintha te rohansz a kórház felé. (igaz ez még 20 éve volt a nagy reformok előtt, mielőtt "racionalizálták" a mentők működését is)
- Elvileg, hamarabb odaér (bár függ a távolságtól, helyszíntől,stb)
- az egy dolog, hogy te odaérsz a kórházhoz, de ott általában fingod nincs hova kell menni, idő míg orvost találnak stb., átírányítanak akármi. Ami mind idő. Sérülés tipusától függően, meg még többet is árthatsz, mintha várnál (nyak/gerinc sérülés, belső vérzés, stb)
- A mentővel jön elvileg az orvos, aki megment, stabilizál és tudja mit csinál, megvan minden felszerelése ami kellhet
- Ember legyen a talpán, aki meg tudja állni, hogy pl egy súlyos sérűlt gyerekkel ne akarjon elindulni, hanem "tétlen" nézze.
...nem egyszerű

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
lehet sürgős volt neki.
én amúgy néha elgondolkozom azonn, hogy ha tényleg súlyos vészhelyzetben lennék, akkor hogyan oldanám meg a KRESZ megsértését úgy, hogy lehetőség szerint a többiek testi épségét se veszélyeztessem.
slowmotion
Nekem volt már sürgős, korházba vittem rokont.
Csak az autókat figyeltem, a lámpakat meg a táblákat ignoráltam, és toltam a dudát, mint állat.
Sobri Jóska
valami ilyesmire gondoltam. bár az a kérdés, hogy melyik a jobb: ha nem foglalkozik senki a beteggel, de hamar a kórházba ér, vagy ha foglalkozik vele valaki, de meg kell várni a mentőt?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
lehet sürgős volt neki.
én amúgy néha elgondolkozom azonn, hogy ha tényleg súlyos vészhelyzetben lennék, akkor hogyan oldanám meg a KRESZ megsértését úgy, hogy lehetőség szerint a többiek testi épségét se veszélyeztessem.
slowmotion
Nekem volt már sürgős, korházba vittem rokont.
Csak az autókat figyeltem, a lámpakat meg a táblákat ignoráltam, és toltam a dudát, mint állat.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 741
Amikor áztatják a motyót…
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Sokmindent láttam már ebben a kereszteződésben... Na de ilyet. 😀

Duff
Látszik, hogy rutinból oldotta meg, gondolom többször csinálta, kiszánolhatta a lámpák váltásait.

Az ilyenek szoktak nekicsapódni a szirénázó mentőknek, mert az ugye nem figyeli a lámpaváltást.😒😡
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 555 — The Mathematician
Sokmindent láttam már ebben a kereszteződésben... Na de ilyet. 😀

Duff
románoktól szoktam hasonlót látni szegeden néha

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 699 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fülön is csípték:

 www.napi.hu/magyar-gazdasag/rendorseg-jogositvany-ors-vezer-tere-autos-kamera.741749.html


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 699 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sokmindent láttam már ebben a kereszteződésben... Na de ilyet. 😀

Duff
Legalább indexelt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Sokmindent láttam már ebben a kereszteződésben... Na de ilyet. 😀

Duff
lehet sürgős volt neki.
én amúgy néha elgondolkozom azonn, hogy ha tényleg súlyos vészhelyzetben lennék, akkor hogyan oldanám meg a KRESZ megsértését úgy, hogy lehetőség szerint a többiek testi épségét se veszélyeztessem.
slowmotion
Akkor futsz át az úton amikor nincs autó. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Sokmindent láttam már ebben a kereszteződésben... Na de ilyet. 😀

Duff
lehet sürgős volt neki.
én amúgy néha elgondolkozom azonn, hogy ha tényleg súlyos vészhelyzetben lennék, akkor hogyan oldanám meg a KRESZ megsértését úgy, hogy lehetőség szerint a többiek testi épségét se veszélyeztessem.