NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
Én mindig csak annyit kérek az orvostól, aki nem akarja komolyan megvizsgálni a gyerekemet, hogy legyen kedves ezt a remek hírt – miszerint semmi komoly – leírni egy zárójelentésbe, vagy akár egy db fecnire és már ott sem vagyunk. Valahogy ilyenkkor mindegyik arra az elhatározásra jut, hogy mégiscsak kell az a röntgen...
Ezt egyébként egy doki barátom javasolta, és valóban azóta sosem kergettek el / koptattak le. Ajánlom, próbáld ki te is.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Egyebkent pont temaba vag, meg ugy is gyulolkodjunk:

Mire jo a karacsonyfa? Van mi ala berakni az ajandekot?
Van amit ki lehet rakni instagramra?

Ha vki melyen vallasos es az adventi gyertyakat is gyujtogatja, azt mondom megertem.

Gondolom ha nem lennek agnosztikus akkor konnyebben menne a megertese 😀
Borbinho
Egyrészt ahol gyerek van, ott elég evidens a dolog. 😊

Másrészt én például nagyon szeretem a karácsonyt, a fadíszítést, a fenyő illatot, az egész ritualet, úgyhogy amíg világ a világ, biztos lesz karacsonyfank. Instagramom nincs, vallásos nem vagyok 😊

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
érezzétek magatokat szerencsésnek, hogy Nálatok lehet kapni normandfenyőt, mifelénk csak nordmann van 😕
slowmotion
Nálunk a zöldségesnél normann fenyőt árulnak - a kiírás szerint 😊
MC12
Ezek közül a kedvencem az volt mikor a Bosnyák téri piacon volt kiírva a banán mellé egy táblára h "Származási hely: Egvador"


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyebkent pont temaba vag, meg ugy is gyulolkodjunk:

Mire jo a karacsonyfa? Van mi ala berakni az ajandekot?
Van amit ki lehet rakni instagramra?

Ha vki melyen vallasos es az adventi gyertyakat is gyujtogatja, azt mondom megertem.

Gondolom ha nem lennek agnosztikus akkor konnyebben menne a megertese 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 173
érezzétek magatokat szerencsésnek, hogy Nálatok lehet kapni normandfenyőt, mifelénk csak nordmann van 😕
slowmotion
Nálunk a zöldségesnél normann fenyőt árulnak - a kiírás szerint 😊

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
érezzétek magatokat szerencsésnek, hogy Nálatok lehet kapni normandfenyőt, mifelénk csak nordmann van 😕
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Szépen elszálltak a fenyőárak is...

Nagyjából ami nem egy félig elszáradt kóró eleve, hanem még ki is néz valahogy, arra mind rámondják hogy prémium, és 15-16 ezer egy másfél méteres, 1,80-as fa...
warr_b
Tegnap voltam haveromeknal Obudan, egy 2m koruli gyonyoru normand fenyojuk van, amit az Auchan mellett vettek a heten 8500 ftert talan. 700ftert faragtak meg a labat es igy megvolt nekik 10k alatt.

 fenyofa.hu/normand-fenyo/

Itt is 10k-ert van mar 2-2.5 meteres.
Borbinho
Én 20 ezerért vettem nordmann fenyőt, nem egészen 2 m-est. Igaz, nem így terveztem, csak a húszezresből visszakapott 10-est elhagytam......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
gyereknek nadálykrém, eszüknél vannak? - az csak felnőttnek szabad
sutianap
Pedig nekünk is azt ajánlotta a gyerekorvos! 😮
nagir
Nekünk múltkor simán Algopyrint ajánlott a nyolcévesnek, pedig asszem 15 év alatt nem annyira javasolt...
warr_b
Aztán csodálkoznak a dokik, ha az ember a netről is tájékozódik és nem hisz el mindent nekik...

Monnyuk én inkább hiszek sütinek gyógyszer témában, mint bárki másnak! Bár, Mi szerencsések vagyunk, mert a sarki gyógyszertár/több generációs gyógyszerész famíliával jóba vagyunk és mindíg elmondják a tutit!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 699 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
gyereknek nadálykrém, eszüknél vannak? - az csak felnőttnek szabad
sutianap
Pedig nekünk is azt ajánlotta a gyerekorvos! 😮
nagir
Nekünk múltkor simán Algopyrint ajánlott a nyolcévesnek, pedig asszem 15 év alatt nem annyira javasolt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
gyereknek nadálykrém, eszüknél vannak? - az csak felnőttnek szabad
sutianap
Pedig nekünk is azt ajánlotta a gyerekorvos! 😮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
gyereknek nadálykrém, eszüknél vannak? - az csak felnőttnek szabad


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
😮
De hogy tört el úgy, hogy nem vettétek észre?

Amúgy a védőnők meg gyerekorvosok se érnek semmit, felesleges időpazarlás...
warr_b
nekünk mondjuk nagyon jó gyerekorvosunk volt - aztán természetesen visszavonult.
mondjuk a mostaniról fogalmam sincs milyen, mert amióta ő van azóta még nem kellett orvoshoz menni.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
Nyilván el kéne gondolkodni egy másik gyerekorvoson.
De tudom fokozni, mert nekem egy sebész nem ismerte fel hogy nincs a helyén az ujjam és kicsit össze is kéne csavarozni a kézfejem.
Matthew99
Jaj, lehet, hogy érsebész volt.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
Nyilván el kéne gondolkodni egy másik gyerekorvoson.
De tudom fokozni, mert nekem egy sebész nem ismerte fel hogy nincs a helyén az ujjam és kicsit össze is kéne csavarozni a kézfejem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 699 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...
r.baggio
😮
De hogy tört el úgy, hogy nem vettétek észre?

Amúgy a védőnők meg gyerekorvosok se érnek semmit, felesleges időpazarlás...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 965 — no es importante
Gyerek nem tud mászni a jobb kezével, amúgy minden másra használja, felhívjuk a védőnőt, hogy menjünk-e rögtön röntgenre vagy mi legyen.

Azt mondja elég a gyerekorvos, rendben, rá egy napra megnézi, azt mondja semmi komolyabb gond, kenegessük csak feketenadálytőkrémmel.

Lemegy a hétvége, nincs javulás, akkor már azért csak elnézünk a gyereksebészetre, ahol kiderül, hogy törés és 4 hét gipsz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nekünk egész gyerekkoromban ugyanaz a műfenyőnk volt, ugyanazokkal a dísszekkel 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 835 — Bla, bla, bla
Nekünk már 9-10 ève szègyen nem szègyen műfenyő van. Miután mèg nyáron is előkerült tűlevél a parkettából a feleségem kijelentette, hogy bármennyire szereti ő is az igazit, lemondana róla. A fiamat nem zavarja. A templomba meg amúgy is igazi van.
dande
Egyáltalán nem szégyen. Abból gondolom, hogy nekünk is az van. (Rengeteget segít a karácsonyi stressz oldásában.)
nagylaza
Én kb. 20éve, még agglegényként vettem egy ku.va drága 2m-es műfenyőt, azóta is az van...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 987 — beers & Packers
Nekünk már 9-10 ève szègyen nem szègyen műfenyő van. Miután mèg nyáron is előkerült tűlevél a parkettából a feleségem kijelentette, hogy bármennyire szereti ő is az igazit, lemondana róla. A fiamat nem zavarja. A templomba meg amúgy is igazi van.
dande
Egyáltalán nem szégyen. Abból gondolom, hogy nekünk is az van. (Rengeteget segít a karácsonyi stressz oldásában.)
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Simán lehet kapni még 10e alatt. Délelőtt voltam OBI-ban 10e a 2,5m-es normand.
dawyd728
még egy pont az Obi mellett, évek óta ott szoktuk beszerezni, 5500 volt az idei.
gamerkr
Detto. 5000-ért vettem pont tegnap megint ott,majdnem 2 méteres.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Simán lehet kapni még 10e alatt. Délelőtt voltam OBI-ban 10e a 2,5m-es normand.
dawyd728
még egy pont az Obi mellett, évek óta ott szoktuk beszerezni, 5500 volt az idei.

több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Simán lehet kapni még 10e alatt. Délelőtt voltam OBI-ban 10e a 2,5m-es normand.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szépen elszálltak a fenyőárak is...

Nagyjából ami nem egy félig elszáradt kóró eleve, hanem még ki is néz valahogy, arra mind rámondják hogy prémium, és 15-16 ezer egy másfél méteres, 1,80-as fa...
warr_b
Tegnap voltam haveromeknal Obudan, egy 2m koruli gyonyoru normand fenyojuk van, amit az Auchan mellett vettek a heten 8500 ftert talan. 700ftert faragtak meg a labat es igy megvolt nekik 10k alatt.

 fenyofa.hu/normand-fenyo/

Itt is 10k-ert van mar 2-2.5 meteres.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk már 9-10 ève szègyen nem szègyen műfenyő van. Miután mèg nyáron is előkerült tűlevél a parkettából a feleségem kijelentette, hogy bármennyire szereti ő is az igazit, lemondana róla. A fiamat nem zavarja. A templomba meg amúgy is igazi van.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 699 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szépen elszálltak a fenyőárak is...

Nagyjából ami nem egy félig elszáradt kóró eleve, hanem még ki is néz valahogy, arra mind rámondják hogy prémium, és 15-16 ezer egy másfél méteres, 1,80-as fa...
warr_b
Mivaaaaaan
Tavaly 6.500 volt 🤣
Banyek előre félek mi lesz itt.. ha már a kenyér is 500 fele halad😂
#JC6
Igen, 1-2 éve még 7-8ezerért vettük a hasonló kategóriát...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta