Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
A KFC kiszállítás viszont meg van baszva, mert kuponra nem tudsz rendelni. 😀
A 11-es twister kuponjuk ár/érték arányban messze a legjobb (gyors)kaja. És minden bizonnyal a legegészségesebb mind közül.
Pedig én nagy fenntartásokkal kezeltem őket, mert alapvetően minden húst jobban szeretek mint a csirkét, de ez nagyon betalált.
eaglesmcnabb
4 országba próbáltam KFC-t mindenhol szar 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A KFC kiszállítás viszont meg van baszva, mert kuponra nem tudsz rendelni. 😀
A 11-es twister kuponjuk ár/érték arányban messze a legjobb (gyors)kaja. És minden bizonnyal a legegészségesebb mind közül.
Pedig én nagy fenntartásokkal kezeltem őket, mert alapvetően minden húst jobban szeretek mint a csirkét, de ez nagyon betalált.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem értettem, hogy ki a faszom olyan elvetemült, hogy mekit rendeljen házhoz, illetve azt se, hogy kinek van arra idegrendszere, hogy megvárja amíg valaki biciglivel elviszi neki a kaját...
peach
Én szoktam rendszeresen, pedig ha én megyek érte, akkor gyorsabb is 😃
Hanni
Amikor bejött a Woltra év elején én is kipróbáltam.
15 perc alatt kihozták. Ha az ember nem megy sehova pandémia miatt, akkor legitim a Meki házhozszállítás.
Sobri Jóska
Azért van értelme, pl, nincs kocsid, a busz óránként jár, de ennél. 2 óra hleyett 20 perc oszt cső.
De én is rendszeresen csináltam, gyerek maradt otthon távoktatásba (9-es) ha nem volt otthon kaja, mert elfelejtettem, akkor munkahelyről gyorsba megrendeltem, az kivitte ebédre, oszt csókolom. Vannak élethelyzetek amikor tök legitim a dolog.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
én azt se értem miért eszik vki rendszeresen a mekibe 😀
néha seggkészen 2-3 műanyagsajt burger oké, de hogy sűrűn meh
főleg hogy ismerősöm volt szegeden műszakvezető

bár elvileg a gourmet burgerek nem rosszak, de az emberek nem azt eszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Nem értettem, hogy ki a faszom olyan elvetemült, hogy mekit rendeljen házhoz, illetve azt se, hogy kinek van arra idegrendszere, hogy megvárja amíg valaki biciglivel elviszi neki a kaját...
peach
Én szoktam rendszeresen, pedig ha én megyek érte, akkor gyorsabb is 😃
Hanni
Amikor bejött a Woltra év elején én is kipróbáltam.
15 perc alatt kihozták. Ha az ember nem megy sehova pandémia miatt, akkor legitim a Meki házhozszállítás.

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ugyanígy köztudott, hogy a külföldi diákok túlnyomó többsége nem olyan éhes mint mások.
gyeek
Remelem ez azert csak vicc.

Na de ha ezt a Viktorek megtudjak, lesz nemulass 😀 kinai testvereinkkel elvtarsainkkal nem am kibaszni, igy is ok vannak itthon (is) a legtobben, hat meg a Fudan utan 😀
Borbinho
Ez a kifejezés olyan körülményekre utalt, amit a hsz többi részében ecseteltem. Elsősorban arabokra gondolok, abból van itt kiemelkedően sok és meglepően követelező, de ostoba kaszt. A kínaiak nem olyan rosszak. A legjobbak a japánok és németek. Diákok közül amelyik képes kinyitni az ajtót és köszönni (ahelyett hogy kinyúl a résnyire nyitott ajtón és szó nélkül behúzza a kaját, ez szerecsen szokás), hovatovább még akár csak egy 100ast is otthagynak a futárnak, azok ugyanúgy megkapják a megfelelő szolgáltatást. Egyszerű közgazdasági döntés ez a futár részéről, én meg nem tudom ezt követni és nem is feltétlenül akarom.
gyeek
nade bubu, ezzel csak a futrinkát kímélik, a résrenyílt bejárati mögött gatyanélkülállóműszerrel, senkisekíváncsirá....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Én is csak a szép kártya miatt használtam még netpincért
r.baggio
Legtöbb étterem elfogadja a szépet, OTP-t szinte biztos, MKB, K&H nem annyira. Kérdezd meg, vagy kérd meg őket hogy küldjenek mobil terminált a futárral.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Nem értettem, hogy ki a faszom olyan elvetemült, hogy mekit rendeljen házhoz, illetve azt se, hogy kinek van arra idegrendszere, hogy megvárja amíg valaki biciglivel elviszi neki a kaját...
peach
Én szoktam rendszeresen, pedig ha én megyek érte, akkor gyorsabb is 😃
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ugyanígy köztudott, hogy a külföldi diákok túlnyomó többsége nem olyan éhes mint mások.
gyeek
Remelem ez azert csak vicc.

Na de ha ezt a Viktorek megtudjak, lesz nemulass 😀 kinai testvereinkkel elvtarsainkkal nem am kibaszni, igy is ok vannak itthon (is) a legtobben, hat meg a Fudan utan 😀
Borbinho
Szerencsére a kutyát kínáló éttermeknél még nem annyira nagy a sorban állás, hogy nagyon hátrakerüljenek a listán.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ebben a témában az utolsó szikrányi humorérzékem is kihunyt, maradt helyette egy hatalmas adag elfolytott agresszió.
gyeek
Nincs az elfojtva. 😊
Sobri Jóska
Még csak magamban tettem kárt ilyenkor, minimál kollaterál... A viccesebb kategóriába tartozó múlt heti sztori, amikor mondtam az egyik futárnak, hogy vigye még a Gosztonyi Gyulát is, látom két perc múlva ott figyel bent a melegítő ládában. Pont annyi lélekjelenlétem volt, hogy megkérdezzem vannak-e bent az étteremben, illetve után kikültem mindenkit. Akkorát üvöltöttem, hogy egyrészt majndem elájultam a vérnyomás kilengés miatt, meg a hangszálam is rendesen megfájdult.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ugyanígy köztudott, hogy a külföldi diákok túlnyomó többsége nem olyan éhes mint mások.
gyeek
Remelem ez azert csak vicc.

Na de ha ezt a Viktorek megtudjak, lesz nemulass 😀 kinai testvereinkkel elvtarsainkkal nem am kibaszni, igy is ok vannak itthon (is) a legtobben, hat meg a Fudan utan 😀
Borbinho
Ez a kifejezés olyan körülményekre utalt, amit a hsz többi részében ecseteltem. Elsősorban arabokra gondolok, abból van itt kiemelkedően sok és meglepően követelező, de ostoba kaszt. A kínaiak nem olyan rosszak. A legjobbak a japánok és németek. Diákok közül amelyik képes kinyitni az ajtót és köszönni (ahelyett hogy kinyúl a résnyire nyitott ajtón és szó nélkül behúzza a kaját, ez szerecsen szokás), hovatovább még akár csak egy 100ast is otthagynak a futárnak, azok ugyanúgy megkapják a megfelelő szolgáltatást. Egyszerű közgazdasági döntés ez a futár részéről, én meg nem tudom ezt követni és nem is feltétlenül akarom.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ugyanígy köztudott, hogy a külföldi diákok túlnyomó többsége nem olyan éhes mint mások.
gyeek
Remelem ez azert csak vicc.

Na de ha ezt a Viktorek megtudjak, lesz nemulass 😀 kinai testvereinkkel elvtarsainkkal nem am kibaszni, igy is ok vannak itthon (is) a legtobben, hat meg a Fudan utan 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én még sosem rendeltem ezekről a szarokról, de az megdöbbentő volt tegnap, hogy elvittem a gyerekeket egy happy mealre a mekibe, kint ültünk a teraszon vagy 50 percet amíg majszoltak kb 6 méterre a meki utcai kiadó ablakától. Na az az 50 perc alatt kb 10-10 netpincéres és woltos futár fordult meg a kiadó ablaknál, gyakran 5en 6an várták, hogy vihessék az isteni mannát. A netpincéresek robogóval, a woltosok biciglivel nyomultak kivétel nélkül. Nem értettem, hogy ki a faszom olyan elvetemült, hogy mekit rendeljen házhoz, illetve azt se, hogy kinek van arra idegrendszere, hogy megvárja amíg valaki biciglivel elviszi neki a kaját...
peach
fuh, én voltam már annyira másnapos, hogy a 20 méterre lévő mcdonalsból rendeltem házhoz, 490 ft-ért 😀
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Az éttermek nagy részét hiába hívod direktbe, legtöbb megszüntette a saját
Kiszállítását, amit vagy saját elhatározásból tett meg, hogy ne szenvedjenek a sok ‘megbízható’ futárral, vagy egyszerűen csak elmentek a futárok mert máshol több a cím és a pénz.
Most hogy eltűnnek a Covidos kényszer futárok még kevesebb lesz aki saját maga tud kiszállítani.
ozibozi
A kiszállítás 10 évvel ezelőtt kisebb luxusnak számított, ehhez képest ahol most tartunk kissé elszomorító. Rohadt nagyot nőtt az igény futárokra az elmúlt 3 évben csak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Én még sosem rendeltem ezekről a szarokról, de az megdöbbentő volt tegnap, hogy elvittem a gyerekeket egy happy mealre a mekibe, kint ültünk a teraszon vagy 50 percet amíg majszoltak kb 6 méterre a meki utcai kiadó ablakától. Na az az 50 perc alatt kb 10-10 netpincéres és woltos futár fordult meg a kiadó ablaknál, gyakran 5en 6an várták, hogy vihessék az isteni mannát. A netpincéresek robogóval, a woltosok biciglivel nyomultak kivétel nélkül. Nem értettem, hogy ki a faszom olyan elvetemült, hogy mekit rendeljen házhoz, illetve azt se, hogy kinek van arra idegrendszere, hogy megvárja amíg valaki biciglivel elviszi neki a kaját...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Ebben a témában az utolsó szikrányi humorérzékem is kihunyt, maradt helyette egy hatalmas adag elfolytott agresszió.
gyeek
Nincs az elfojtva. 😊

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Megertelek, de kozel 100x rendeltem az elmult bo 1 évben.
3x vettem igenybe kedvezmenyt, es a 100 rendelesembol pont az a 3 csuszott tobb orat.

Valszeg Murphy lesz az, mindenesetre érdekes, hogy amikor kedvezmeny nelkul rendeltem ugyan onnan, 25 perc alatt kihoztak..meg amikor kiirtak, hogy 5percen belul a futar, tenyleg ideert 5 percen belul. Nem 2.5 oraval kesobb.
Borbinho
Kis étteremre rátukmálják a kedvezményt, aztán szopnak mint a torkos borz. Ennyi. A legutóbbi 1et fizet 2őt kap akcióba rohadt sok éttermet behúztak Pécsett, több mint a felük levette az akciós kajáit az első két nap után. Az akció 2 és fél hét volt...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 763
Az éttermek nagy részét hiába hívod direktbe, legtöbb megszüntette a saját
Kiszállítását, amit vagy saját elhatározásból tett meg, hogy ne szenvedjenek a sok ‘megbízható’ futárral, vagy egyszerűen csak elmentek a futárok mert máshol több a cím és a pénz.
Most hogy eltűnnek a Covidos kényszer futárok még kevesebb lesz aki saját maga tud kiszállítani.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
peach
Sobri Jóska
Futaroknak mindig bosegesen adok, mert felek, hogy belekopnek legkozelebb 😀
undisputedly
Én ha egyszer megtudnám, hogy valamelyik futár beleköpne bármilyen rendelésbe, a munkája elvesztése lenne hirtelen a kisebbik problémája. Tudok egy-két arcot aki megérdemelné, de ez akkor is becsület kérdése. És ne aggódjatok, a normális futárok megjegyzik kik azok akik pénzben is honorálják a munkájukat. 30 perces jól jattoló rendelő és 50 perces 4. emeletes 0 jatt közül 10ből 10szer előbbi kapja meg az ételt, még ha messzebb is van. Ugyanígy köztudott, hogy a külföldi diákok túlnyomó többsége nem olyan éhes mint mások.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A kedvezmenyekre gondolom az ettermek jelentkeznek
Borbinho
Nem. A netpincér markecosai keresik meg az éttermeket minden esetben.

Mind a 3 alkalommal olyan helyrol rendeltem, ahol a szallitasi idot 20p es 40p koze irtak.
A 3bol a leggyorsabban amit kihoztak, az 2 ora 10p alatt jött ki, ugy, hogy 15p utan mar azt irtak, hogy elindultak a rendelesemmel, 5percen belül érkezik.
A másik kettonel ugyan ez történt. Az egyiket 2.5, a masikat tobb, mint 3 oraval fizetes utan hoztak ki, ugy hogy 15-20p utan mar azt irta ki, hogy uton van.
Borbinho
A szállítási időt a Gonál ráerőszakolják az étteremre, manipulálják, kamu az egész, szar a rendszer. Miért nem a netpincért hívod, az időt illetően?! Az ő futárszolgálatukat használod, és mégis az éttermet basztatod? A Goval járó szállítási díj szintén a netpincér sara. És minél magasabb a szállítási díj, az arányosan kompenzál csak a netpincér sarca miatt. Magyarul: te nem csak a szállításért fizetsz, a netpincér használatért is.

Az is röhejes feltételezés, hogy az éttermek tudatosan büntetnek. Az éttermeknek bőven megvan a maguk baja, ismerve a belső folyamatokat, teljesen életszerűtlen ez a szivatás-elmélet.


Fogalmad sincs se a go működési mechanizmusáról, se a sima netpincér elképesztően használhatatlan platformjáról, ez a napnál is világosabb nekem. Azzal se vagy tisztában, hány akciózó egyszerű mouthbreather klikkelget és szakad rá az étteremre adott időben. Fogalmad sincs milyen stresszel jár amikor 20 perc alatt bejön konkrétan 22 rendelés a hiányos futárállomány mellé a szélrózsa minden irányába, miközben hogy elérd a netpincért hogy azonnal kapcsolják ki a szarjukat minimum 5 perc mert még azért is a diszpécsereiket kell hívni. Nem volt még részed abban, hogy milyen megterhelő fizikailag és szellemileg végiggürcölni egy 14 órás műszakot egy forró hússütő mellett nyári hőségben, amikor nincs egy összefüggő 30 perced pihenni mert valahol egy arctalan paraszt mindig éhes, mindezt mondjuk 600 Ft-os órabérrel. Amikor bejön a céges faszagyerek és nekiáll flegmán sorolni, hogy "lesz egy" vagy amikor a szakadt proli tesz megjegyzéseket a pultos lánynak és még sorolhatnám hosszan mennyi minden szopásról nem tudsz ami ezzel a hálátlan iparággal jár. És akkor az éttermek menjenek csődbe?! Ne a többi rendelő, ne is a netpincér, de az étterem ahol 50+ heti órában szopnak a túlhajszolt szerencsétlenek? Itt egy akció neked: 1 kg krumpli, fél kg tészta, 2 adag 1200 Ft! Pontosan a te hozzáállásodról beszélek amikor ki vagyok akadva az ostoba netpincér felhasználókról. Azok a férgek kihasználják az emberek ostobaságát, lustaságát, szaros gumicukorral le tudják kenyerezni őket és a monopol helyzetükkel aljas módon vissza is élnek és még te is a cinkosuk vagy, mert egy kuponnal meg tudtak venni.
gyeek
Megertelek, de kozel 100x rendeltem az elmult bo 1 évben.
3x vettem igenybe kedvezmenyt, es a 100 rendelesembol pont az a 3 csuszott tobb orat.

Valszeg Murphy lesz az, mindenesetre érdekes, hogy amikor kedvezmeny nelkul rendeltem ugyan onnan, 25 perc alatt kihoztak..meg amikor kiirtak, hogy 5percen belul a futar, tenyleg ideert 5 percen belul. Nem 2.5 oraval kesobb.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
ha ennyire szar a netpincér miért nem mondod fel velük a megállapodást?
csebi
Én csak az üzletvezető vagyok és a végrehajtás a keresztfám, a főnökömet meg hiába csesztetem vele, ő csakis az étterem költöztetésével tud foglalkozni momentán. Már rég meg kellett volna lépni szerintem. Amennyi sápot lehúznak a mi munkánkból, inkább reklámozni kellene magunkat googleönEgyelőre ez a kifogás. De nekem az idegrendszerem megy rá, szóval inkább betelefonálok és kikapcsolom.

Amióta a netpincér elkezdett rivalizálni a wolttal, minden sokkal szarabb. Nekem ráadásul semmi közöm a Go-hoz, saját futárokat használtunk mindig. Vannak megrendelők akik meglepődnek olyan dolgokon, hogy a np pénzt szed be a (szar) szolgáltatásáért, hogy az éttermeknek van saját weboldaluk. Ezek után egyáltalán nem meglepő, hogy nem tudnak a netpincér és a netpincér go közt különbséget tenni, az őrületbe kergetni engem az ostobaságukkal.
gyeek
Érdekes, hiszen a szabadpiac-hívők szerint ennek fordítva kéne lennie 😊 az egyeduralkodó mellé megjött a kihivó, tehát a kapitalizmus tanult logikája szerint a verseny miatt a szolgáltatások minőségének javulnia, nem romlania kéne 😊 szegény Adam Smith ha ezt látná.
MC12
Látom nem érted miről beszélek. Tavaly július óta a netpincér teljesen megszűntette a késés beállítás opcióját, továbbá az étlaphoz való hozzáférés és ki- és bekapcsolás lehetősége kizárólag telefonon lehetséges. Ebben a témában az utolsó szikrányi humorérzékem is kihunyt, maradt helyette egy hatalmas adag elfolytott agresszió.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A kedvezmenyekre gondolom az ettermek jelentkeznek
Borbinho
Nem. A netpincér markecosai keresik meg az éttermeket minden esetben.

Mind a 3 alkalommal olyan helyrol rendeltem, ahol a szallitasi idot 20p es 40p koze irtak.
A 3bol a leggyorsabban amit kihoztak, az 2 ora 10p alatt jött ki, ugy, hogy 15p utan mar azt irtak, hogy elindultak a rendelesemmel, 5percen belül érkezik.
A másik kettonel ugyan ez történt. Az egyiket 2.5, a masikat tobb, mint 3 oraval fizetes utan hoztak ki, ugy hogy 15-20p utan mar azt irta ki, hogy uton van.
Borbinho
A szállítási időt a Gonál ráerőszakolják az étteremre, manipulálják, kamu az egész, szar a rendszer. Miért nem a netpincért hívod, az időt illetően?! Az ő futárszolgálatukat használod, és mégis az éttermet basztatod? A Goval járó szállítási díj szintén a netpincér sara. És minél magasabb a szállítási díj, az arányosan kompenzál csak a netpincér sarca miatt. Magyarul: te nem csak a szállításért fizetsz, a netpincér használatért is.

Az is röhejes feltételezés, hogy az éttermek tudatosan büntetnek. Az éttermeknek bőven megvan a maguk baja, ismerve a belső folyamatokat, teljesen életszerűtlen ez a szivatás-elmélet.


Fogalmad sincs se a go működési mechanizmusáról, se a sima netpincér elképesztően használhatatlan platformjáról, ez a napnál is világosabb nekem. Azzal se vagy tisztában, hány akciózó egyszerű mouthbreather klikkelget és szakad rá az étteremre adott időben. Fogalmad sincs milyen stresszel jár amikor 20 perc alatt bejön konkrétan 22 rendelés a hiányos futárállomány mellé a szélrózsa minden irányába, miközben hogy elérd a netpincért hogy azonnal kapcsolják ki a szarjukat minimum 5 perc mert még azért is a diszpécsereiket kell hívni. Nem volt még részed abban, hogy milyen megterhelő fizikailag és szellemileg végiggürcölni egy 14 órás műszakot egy forró hússütő mellett nyári hőségben, amikor nincs egy összefüggő 30 perced pihenni mert valahol egy arctalan paraszt mindig éhes, mindezt mondjuk 600 Ft-os órabérrel. Amikor bejön a céges faszagyerek és nekiáll flegmán sorolni, hogy "lesz egy" vagy amikor a szakadt proli tesz megjegyzéseket a pultos lánynak és még sorolhatnám hosszan mennyi minden szopásról nem tudsz ami ezzel a hálátlan iparággal jár. És akkor az éttermek menjenek csődbe?! Ne a többi rendelő, ne is a netpincér, de az étterem ahol 50+ heti órában szopnak a túlhajszolt szerencsétlenek? Itt egy akció neked: 1 kg krumpli, fél kg tészta, 2 adag 1200 Ft! Pontosan a te hozzáállásodról beszélek amikor ki vagyok akadva az ostoba netpincér felhasználókról. Azok a férgek kihasználják az emberek ostobaságát, lustaságát, szaros gumicukorral le tudják kenyerezni őket és a monopol helyzetükkel aljas módon vissza is élnek és még te is a cinkosuk vagy, mert egy kuponnal meg tudtak venni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 207
ha ennyire szar a netpincér miért nem mondod fel velük a megállapodást?
csebi
Én csak az üzletvezető vagyok és a végrehajtás a keresztfám, a főnökömet meg hiába csesztetem vele, ő csakis az étterem költöztetésével tud foglalkozni momentán. Már rég meg kellett volna lépni szerintem. Amennyi sápot lehúznak a mi munkánkból, inkább reklámozni kellene magunkat googleönEgyelőre ez a kifogás. De nekem az idegrendszerem megy rá, szóval inkább betelefonálok és kikapcsolom.

Amióta a netpincér elkezdett rivalizálni a wolttal, minden sokkal szarabb. Nekem ráadásul semmi közöm a Go-hoz, saját futárokat használtunk mindig. Vannak megrendelők akik meglepődnek olyan dolgokon, hogy a np pénzt szed be a (szar) szolgáltatásáért, hogy az éttermeknek van saját weboldaluk. Ezek után egyáltalán nem meglepő, hogy nem tudnak a netpincér és a netpincér go közt különbséget tenni, az őrületbe kergetni engem az ostobaságukkal.
gyeek
Érdekes, hiszen a szabadpiac-hívők szerint ennek fordítva kéne lennie 😊 az egyeduralkodó mellé megjött a kihivó, tehát a kapitalizmus tanult logikája szerint a verseny miatt a szolgáltatások minőségének javulnia, nem romlania kéne 😊 szegény Adam Smith ha ezt látná.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem meg pont a szervíz díjjal van a bajom. Zsigerből jattolok mióta az eszemet tudom, sose szoktam a számlát olvasgatni csak nézem a jobb alsó sarkot azt afom amennyit jónak gondolom. Mindig utólag veszem észre ha van 10% szervízdíj feltüntetve, utána azért rosszul szokott esni a még rádobott 10-15%. Tudom, hogy én vagyok a balfasz de egyszerűen képtelen vagyok megszokni, hogy nézzem már meg, hogy van e szervízdíj feltüntetbe vagy nincs 😀
peach
Én is jattolós vagyok (elméletem szerint minden jattot százszorosan kapok vissza az élettől - eddig bejött), de ahol szervízdíj van, ott úgy érzem, hogy egy spúr fasznak néznek, aki önmagától nem adna jattot, és ezt a járvány előtt nagyon nem szerettem.
Elveszik a jóérzést tőlem, hogy borravalót adok, úgy vélelmezik, hogy nem adnék, ez rosszul esik.
Sobri Jóska
En is mindig adok, ha esetleg rossz volt a szolgaltatas, akkor kevesebbet. USA-ban amugy sokszor a szerviz dijon felul is elvart borravalot adni. Ez olyan szinten intezmenyesult, hogy rengeteg 9gag meg hasonlo virusvideos oldalon latni idorol-idore sztorikat, amikor egy pincer tobbezer dollart kap egy jotet lelektol. Ilyenkor ugye te irod ra a szamlara, hogy mennyit adsz.

Engem par eve zavart amikor ez az atmenet megtortent az onkentes jattrol a szervizdijra, hogy sokszor nem mondtak vagy tuntettek fel egyertelmuen, csak a 25 tetel kozepere besullyesztettek, en meg ugye mindig csak a vegosszeget nezem es kerekitek. Aztan par ilyen alkalom utan amikor valahol rossz szervizt kaptunk es a parom megkerdezte, hogy a szerviz dijon felul miert adtam meg 15%-ot, elkezdtem kicsit tudatosabb lenni, es ha van szervizdij, akkor csak kulonos esetekben adok, ha jofej es informativ, segitokesz a pincer.

Futaroknak mindig bosegesen adok, mert felek, hogy belekopnek legkozelebb 😀 Pandemia idejen meg meginkabb 20-25%-ot, igy "tamogatva" a nehezebb helyzetben levoket, de eszrevehetoen higult a "szakma", rengetegszer mogorva korombeli arcok (kozepkoru, nem pedig a szokasos 18-20 eves) hozzak a kajat, volt olyan is, hogy kartyaval fizettem, igy amikor jott a futar, csak borravalot adtam neki, es lattam, hogy full mocskos a keze.... Azert na...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
netpincér fasza, wolt fasza naponta rendelek másfél éve, zéró panasz