Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Nagyon fair dolog, hogy egyik hétről a másikra, így 3 évad után, áttesznek tartalmat RTL mostról a most+ra...
Hanni
Ingyenes a +?
A szolgaltatodnal kell kodot kerni.
Tkomnal nincs kod tehat buko a +
YoungZeeZee
Ja, csak mivel nem nagyon nézünk tv-t így elég a basic csomag, amihez természetesen nem jár a kód.
A Cápák között pedig a szombat reggeli kutyaséta utáni fahéjas csiga mellé volt a rutinom eddig 😀
Hanni
A mult heti resz meg tegnap este sikan ment.
A kovetkezo evad mar csak a +on lesz?
YoungZeeZee
Hát akkor lehet én vagyok a balfasz, de nekem már nem engedi megnézni.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Nagyon fair dolog, hogy egyik hétről a másikra, így 3 évad után, áttesznek tartalmat RTL mostról a most+ra...
Hanni
Ingyenes a +?
A szolgaltatodnal kell kodot kerni.
Tkomnal nincs kod tehat buko a +
YoungZeeZee
Ja, csak mivel nem nagyon nézünk tv-t így elég a basic csomag, amihez természetesen nem jár a kód.
A Cápák között pedig a szombat reggeli kutyaséta utáni fahéjas csiga mellé volt a rutinom eddig 😀
Hanni
A mult heti resz meg tegnap este sikan ment.
A kovetkezo evad mar csak a +on lesz?
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Nagyon fair dolog, hogy egyik hétről a másikra, így 3 évad után, áttesznek tartalmat RTL mostról a most+ra...
Hanni
Ingyenes a +?
A szolgaltatodnal kell kodot kerni.
Tkomnal nincs kod tehat buko a +
YoungZeeZee
Ja, csak mivel nem nagyon nézünk tv-t így elég a basic csomag, amihez természetesen nem jár a kód.
A Cápák között pedig a szombat reggeli kutyaséta utáni fahéjas csiga mellé volt a rutinom eddig 😀
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Nagyon fair dolog, hogy egyik hétről a másikra, így 3 évad után, áttesznek tartalmat RTL mostról a most+ra...
Hanni
Ingyenes a +?
A szolgaltatodnal kell kodot kerni.
Tkomnal nincs kod tehat buko a +
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Nagyon fair dolog, hogy egyik hétről a másikra, így 3 évad után, áttesznek tartalmat RTL mostról a most+ra...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ja, és rohadjon meg az összes fosadék, használhatatlan szar szemét Adobe szoftver.
warr_b
ne szidd őket, éppen meghalt az apukájuk.
slowmotion
Előtte is szídtam, ha ez megnyugtat 😊
warr_b
na de azóta már okuk is van rá
slowmotion
Nem vigasztal. 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Ja, és rohadjon meg az összes fosadék, használhatatlan szar szemét Adobe szoftver.
warr_b
ne szidd őket, éppen meghalt az apukájuk.
slowmotion
Előtte is szídtam, ha ez megnyugtat 😊
warr_b
na de azóta már okuk is van rá
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ja, és rohadjon meg az összes fosadék, használhatatlan szar szemét Adobe szoftver.
warr_b
ne szidd őket, éppen meghalt az apukájuk.
slowmotion
Előtte is szídtam, ha ez megnyugtat 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
pont előtte nem sokkal mentem el az úton, tényleg hihetetlen, hogy évek óta nem tett senki semmit ellene, hogy ezen a szakaszon a szembesávokat (ahol a 70-es táblánál nyilván minimum 90 az átlagos utazósebesség) dupla záróvonalon kívül valami mással is elválasszák
 hvg.hu/cegauto/20210506_Negyes_karambol_repuloterre_vezeto_ut
r.baggio
egyébként mit lehetne betenni oda? egyik oldalon a töltés, másikon a kerítés, hely nincs, D portánál kanyarodás miatt a térelválasztó problémás. csinálhatnának belőle M0 v2.0-t (nem az új szakaszra gondoltam, hanem a régire, a két szűk sávra korlátok közé szorítva), de ugye abban sem volt túl sok köszönet... pedig amikor arrafelé dolgoztam (van már vagy tizenöt éve), akkor még elég gyakran pattintották ki a háromlábút, lassítottak is rendesen a szekerek. most miért nem állnak ki, vagy állítanak fel egy VÉDÁ-t?
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Ja, és rohadjon meg az összes fosadék, használhatatlan szar szemét Adobe szoftver.
warr_b
ne szidd őket, éppen meghalt az apukájuk.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ja, és rohadjon meg az összes fosadék, használhatatlan szar szemét Adobe szoftver.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ritmusérzéket lelkesedéssel pótoló Lars Ulrich wannabe-ket minden társasházba!
dankodavid
És sok húszcentis zsebkutyát, amelyik órákon keresztük ugat mint a bolond, miután a kedves gazdi elhúz otthonról.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 220
Ritmusérzéket lelkesedéssel pótoló Lars Ulrich wannabe-ket minden társasházba!

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ha van olyan PÉCSI fórumtársam aki holnap cca 12 órában tudna kajafutárkodni saját működőképes gépjárművel az küldjön PM-et! Jelige: Szép az élet!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
pont előtte nem sokkal mentem el az úton, tényleg hihetetlen, hogy évek óta nem tett senki semmit ellene, hogy ezen a szakaszon a szembesávokat (ahol a 70-es táblánál nyilván minimum 90 az átlagos utazósebesség) dupla záróvonalon kívül valami mással is elválasszák
 hvg.hu/cegauto/20210506_Negyes_karambol_repuloterre_vezeto_ut


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Itt angyalföldön a kassák és klapka kereszteződésben van fél éve egy relatíve nagyobb kátyú, pont szar helyen, zebra és kanyar előtt, tehát folyton lassítani és kerülgetni kell.

Pár hónapja kiraktak egy elé egy táblát, jelezve, hogy merre kerüld ki. Tegnap jövök haza, látom, hogy már nincs ott a tábla, gondolom na végre megcsinálták. A lófaszt, még mindig ott van.

Norvégiában az ilyen bejelented aznap este egy mobilos app-on, másnap reggelre nincs ott a kátyú.

Ja bocs, ez Magyarország, mit is vártam.
Duff
2011ben Kanadában vakációztunk a feleségemmel. Egy este meghívott az egyik magyar barátom vacsorára. Társasjáték, Szaké, vörösbor, marcsi, ahogy kell. Este 11kor (szombaton) kimentünk az erkélyre cigitni. Látom ám, hogy marják fel az aszfaltot előttük a 2x2 sávos több száz méter hosszú úton... Mire másnap magunkhoz tértünk, reggeli utánra már a sávok is fel voltak festve a friss aszfaltra!!
nagir
németeknél pár éve volt kölnél hogy folyékony aluminiomos kamion borult lezúzva a pályát
3 v 4 nap volt haver szerint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Itt angyalföldön a kassák és klapka kereszteződésben van fél éve egy relatíve nagyobb kátyú, pont szar helyen, zebra és kanyar előtt, tehát folyton lassítani és kerülgetni kell.

Pár hónapja kiraktak egy elé egy táblát, jelezve, hogy merre kerüld ki. Tegnap jövök haza, látom, hogy már nincs ott a tábla, gondolom na végre megcsinálták. A lófaszt, még mindig ott van.

Norvégiában az ilyen bejelented aznap este egy mobilos app-on, másnap reggelre nincs ott a kátyú.

Ja bocs, ez Magyarország, mit is vártam.
Duff
2011ben Kanadában vakációztunk a feleségemmel. Egy este meghívott az egyik magyar barátom vacsorára. Társasjáték, Szaké, vörösbor, marcsi, ahogy kell. Este 11kor (szombaton) kimentünk az erkélyre cigitni. Látom ám, hogy marják fel az aszfaltot előttük a 2x2 sávos több száz méter hosszú úton... Mire másnap magunkhoz tértünk, reggeli utánra már a sávok is fel voltak festve a friss aszfaltra!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor jövök én is 😛 Nálam a HP Smart kuka, behívni még ok de utána úgy fagy le ahogy van, bezárni is csak feladatkezelővel tudom. Kénytelen vagyok mással szkennelni 😛
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
engem most a teams basz fel telefonon mert folyamatosan felugrál egy hót fehér lap és semmit nem tudok csinálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rohadjon meg a google meg az android, megint összebaszták a lapok elrendezését. Egyszer már beállítottam, hogy jó nekem, mi a kurva anyjukért kell belenyúlni és okosabbnak lenni? Faszom...
warr_b
nálam ez a twitter, ahol kb minden bejelentkezésnél be kell állítanom, hogy időrendi sorrendben mutassa a tweeteket, ne az idióta algoritmusuk által szortírozva összevissza
r.baggio
Ne is mondd, nálam ez a céges levelezés az outlook 365-ben, mappaváltásnál random megfordítja sokszor az időrendet, de jó még ha csak azt, és nem bassza össze teljesen az egész nézetet... utálom mint a szart.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Rohadjon meg a google meg az android, megint összebaszták a lapok elrendezését. Egyszer már beállítottam, hogy jó nekem, mi a kurva anyjukért kell belenyúlni és okosabbnak lenni? Faszom...
warr_b
nálam ez a twitter, ahol kb minden bejelentkezésnél be kell állítanom, hogy időrendi sorrendben mutassa a tweeteket, ne az idióta algoritmusuk által szortírozva összevissza
r.baggio
érdekes ezt twitter nálam nem csinálja, benyomtam egyszer h akarom és azóta is úgy maradt

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Rohadjon meg a google meg az android, megint összebaszták a lapok elrendezését. Egyszer már beállítottam, hogy jó nekem, mi a kurva anyjukért kell belenyúlni és okosabbnak lenni? Faszom...
warr_b
nálam ez a twitter, ahol kb minden bejelentkezésnél be kell állítanom, hogy időrendi sorrendben mutassa a tweeteket, ne az idióta algoritmusuk által szortírozva összevissza


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 726 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rohadjon meg a google meg az android, megint összebaszták a lapok elrendezését. Egyszer már beállítottam, hogy jó nekem, mi a kurva anyjukért kell belenyúlni és okosabbnak lenni? Faszom...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Itt angyalföldön a kassák és klapka kereszteződésben van fél éve egy relatíve nagyobb kátyú, pont szar helyen, zebra és kanyar előtt, tehát folyton lassítani és kerülgetni kell.

Pár hónapja kiraktak egy elé egy táblát, jelezve, hogy merre kerüld ki. Tegnap jövök haza, látom, hogy már nincs ott a tábla, gondolom na végre megcsinálták. A lófaszt, még mindig ott van.

Norvégiában az ilyen bejelented aznap este egy mobilos app-on, másnap reggelre nincs ott a kátyú.

Ja bocs, ez Magyarország, mit is vártam.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!