Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
nyilvan az auto is most adja meg magat Maltan mikor pentek reggel repulnek el ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
Nekem csak negatív 😀 idehaza minden bank kb. ugyanolyan szar - csak mindegyik másban. Ahol jó a netbank, ott szar az ügyfélszolgálat, ahol jó az ügyfélszolgálat, ott 1000 éves és
Használhatatlan a webes felület, ahol jó a felület és az ügyfélszolgálat, ott 3 fizikai fiók (mindig be kell menni egyszer ilyen olyan baszom papir miatt..) van nyilván tőled marha messze 😊 ahol minden kb. jó az drága (és ott is szar lesz valami) és így tovább.

Ha beletörődsz abba, hogy mindegyik fos, akkor elkezdhetsz megszabadulni az ettől való idegeskedéstől. Meg kell nézni az appot mennyire egyszerű kezelni és milyen drága a csomag, ha mind a kettő okés, oda kell menni. Nekem volt már mindenféle a Rafitól az unicrediten át az OTP-ig, és legkevésbé a K&H baszott fel idegileg, de ők se hibátlanok.
MC12
Hogy kanyarszunk így rá a Magnetra?
sutianap
az a 3 fizikai fiók című népdalt teljesíti. egyébként én ajánlanám mindenkinek, röhejes számlavezetési díj, utalási díj valami olyan nevetségesen kevés, hogy eddig fel sem tűnt a léte (az is lehet, hogy nincs, nem tudom biztosra), normális a telefonos ügyfélszolgálat, az app megbízható és könnyű kezelni (bár őszintén szólva sok összehasonlítási alapot nincs) és az online foglalt időpontra óra perckor zenél a hívógomb, nem fél órával később
fake.id
Igen a Magneten elgondolkodtam egyszer, kétszer. Van ismerősöm aki ott van és imádja, minden IT full jól működik, olcsó és gyors. De ez mind azért ami miatt nem mentem sose oda - kicsi. Az egyik legkisebb bank minden pénzügyi mutatóban, és ezt nem kedvelem. Azt sem hogy magántulajdonban van - khm khm - , a bankom legyen tőzsdei cég. De ez saját nünüke, értem aki ott van.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
10 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
Nekem csak negatív 😀 idehaza minden bank kb. ugyanolyan szar - csak mindegyik másban. Ahol jó a netbank, ott szar az ügyfélszolgálat, ahol jó az ügyfélszolgálat, ott 1000 éves és
Használhatatlan a webes felület, ahol jó a felület és az ügyfélszolgálat, ott 3 fizikai fiók (mindig be kell menni egyszer ilyen olyan baszom papir miatt..) van nyilván tőled marha messze 😊 ahol minden kb. jó az drága (és ott is szar lesz valami) és így tovább.

Ha beletörődsz abba, hogy mindegyik fos, akkor elkezdhetsz megszabadulni az ettől való idegeskedéstől. Meg kell nézni az appot mennyire egyszerű kezelni és milyen drága a csomag, ha mind a kettő okés, oda kell menni. Nekem volt már mindenféle a Rafitól az unicrediten át az OTP-ig, és legkevésbé a K&H baszott fel idegileg, de ők se hibátlanok.
MC12
Hogy kanyarszunk így rá a Magnetra?
sutianap
az a 3 fizikai fiók című népdalt teljesíti. egyébként én ajánlanám mindenkinek, röhejes számlavezetési díj, utalási díj valami olyan nevetségesen kevés, hogy eddig fel sem tűnt a léte (az is lehet, hogy nincs, nem tudom biztosra), normális a telefonos ügyfélszolgálat, az app megbízható és könnyű kezelni (bár őszintén szólva sok összehasonlítási alapot nincs) és az online foglalt időpontra óra perckor zenél a hívógomb, nem fél órával később

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
 telex.hu/belfold/2025/08/04/piarista-rend-magyar-tartomanya-bizalom-elnezest-kertek-ovoda

“Imádom” az ilyen sztorikat, “eltussoltuk volna a p*csaba, de sajnos kiderült, így természetesen mindent megvizsgálunk és helyrehozunk”.

10 hónapja
YoungZeeZee 9 845
megbasz az isten.
excelt gyakorlok es a kibaszott minta fileban a szamok alapbol general es nem tudom formatalni oket number-re.szoval balra igazitott
mindent megtettem.jo macro meg nem ahhoz nem ertek. geci idegesito chatgpt ytube se segit. bezzek a tutorialbam minden faszan megy.
ket excelben is probaltam.

Szerkesztette: YoungZeeZee
10 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
Nekem csak negatív 😀 idehaza minden bank kb. ugyanolyan szar - csak mindegyik másban. Ahol jó a netbank, ott szar az ügyfélszolgálat, ahol jó az ügyfélszolgálat, ott 1000 éves és
Használhatatlan a webes felület, ahol jó a felület és az ügyfélszolgálat, ott 3 fizikai fiók (mindig be kell menni egyszer ilyen olyan baszom papir miatt..) van nyilván tőled marha messze 😊 ahol minden kb. jó az drága (és ott is szar lesz valami) és így tovább.

Ha beletörődsz abba, hogy mindegyik fos, akkor elkezdhetsz megszabadulni az ettől való idegeskedéstől. Meg kell nézni az appot mennyire egyszerű kezelni és milyen drága a csomag, ha mind a kettő okés, oda kell menni. Nekem volt már mindenféle a Rafitól az unicrediten át az OTP-ig, és legkevésbé a K&H baszott fel idegileg, de ők se hibátlanok.
MC12
Hogy kanyarszunk így rá a Magnetra?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
10 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Én MBH-nál vagyok, de különösebb bajom nincs velük. Mondjuk jó eséllyel az az oka, hogy oda kapjuk a fizunkat, aminek x részét a hónap elején kiküldjük revora és egész hónapban azt használjuk. Ez amolyan spórolási rendszernek indult, de a "szar magyar bankok" témakörét is megoldja többé kevésbé.

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mivel minden online számla fizetést jóvá kell hagyni a appon keresztül nem tudok fizetni ....szakadjon rájuk egy mázsa szar plusz az összes IT-s emberüket kibaszni a picsába

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Az sem egyszerű.
Munkatársam megköszönte a szolgáltatást, kinullázta a hitel egyenleget, utána rájött még valami (befizetés utáni) költség, rendezte, majd kiderült, hogy túlfizetett.
Úgy döntött csak azért sem hagyja bent, kasszás nem találta a (számláját) pénzét, ügyintéző dettó, bankvezetőnek sikerült.
Mire eddig eljutottak pénztár bezárt.
Másnap reggel be, pénztáros megint homály, ügyintéző dettó, bankvezetőhöz bekopogtak ismét és végre pénztarosnak sikerült kifizetnie mind a 800 jó magyar forintot. 😀
kittli
ez már az MKB óta így van.

sógornőm '19 októberben szüntette meg a számláját. vagy legalábbis azt hitte, hogy megszüntette. addigra már túlvolt két levelezési cím változtatáson (másodikra sikerült végrehajtani ezt a bonyolult műveletet). azóta is kapjuk a számlaértesítőket. most a héten itt voltak, volt felesleges fél órája, gondolta elintézi. a megszüntetésről a levél fizikailag nincs meg, a feleségem régi telefonján volt róla egy fotó, azt próbáltuk meg valahogy átvarázsolni.
lényeg a lényeg, a Bikás Park környékén van valami fiók, oda bement. odamegy a kollégához, hogy mit szeretne, hát ő ahhoz nem ért. oké, akkor ki ért hozzá? csak az XY. rendben, hol van az XY? szabadságon. akkor ezt úgy veszem, hogy négyből egy.

a feleségem "csak" meg akarta szüntetni a számláját, az Allée-ban ugye '19 október 31-gyel zárt a fiók, gondoltam még sikerült neki. az ügyintéző a bonyolult "mi marad a zárlati díj levonása után, ha a másik számlára utalásnak is van X jutaléka?" matematikai műveletnél elhasalt. ezt onnan tudtuk meg, hogy jött a következő számlakivonat. telefon az üfszolgálatra, hát sajnos nem sikerült, menjünk be egy másik fiókba. a MOM park lett belőle, nyilván nem a világ vége, de azért a plusz köröknek ritkán örül az ember. ja, és mivel nem sikerült megszüntetni a a számlát, ezért ráment még egyhavi számlavezetési költség.
nem reklamáltuk meg, egyrészt azt is félreszámolták volna, másrészt meg inkább minél előbb szabadulni akartunk.

szóval akkor hatból kettő. nem rossz arány, ugye? és ezek mind ilyen alap feladatok voltak, bele sem merek gondolni, milyen az az ügy, amiben van bármi nehezítés...
10 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 900
Vaaaaaaagy
Elengeded a picsába az egész bankrendszert
🤘 gaben 🤘
Hogyan?
nagylaza, főpohárnok
"Készpénz! Természetesen, mindig készpénz!"
Sz P
🤪
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Vaaaaaaagy
Elengeded a picsába az egész bankrendszert
🤘 gaben 🤘
Hogyan?
nagylaza, főpohárnok
Wise nekem amúgy nagyon is működne, ha nem lenne még törlesztésem egyéb bankoknál. A CIB-es számlám is csak azért nyitottam, mert kaptam utána 40k-t. De lassan minden magyar bankkal meg fog szűnni a jogviszonyom. Azokból azonban egyértelműen a CIB nyert nálam.
10 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
CIB, K@H, Erste. Megbízhatóságra az OTP is elég jó, csak ők drágák. Kihasználják hogy minden második magyar náluk van, mert már a szülei is ott voltak.
Nomac
1996-óta KH-ra esküszöm...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Vaaaaaaagy
Elengeded a picsába az egész bankrendszert
🤘 gaben 🤘
Hogyan?
10 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
Nekem csak negatív 😀 idehaza minden bank kb. ugyanolyan szar - csak mindegyik másban. Ahol jó a netbank, ott szar az ügyfélszolgálat, ahol jó az ügyfélszolgálat, ott 1000 éves és
Használhatatlan a webes felület, ahol jó a felület és az ügyfélszolgálat, ott 3 fizikai fiók (mindig be kell menni egyszer ilyen olyan baszom papir miatt..) van nyilván tőled marha messze 😊 ahol minden kb. jó az drága (és ott is szar lesz valami) és így tovább.

Ha beletörődsz abba, hogy mindegyik fos, akkor elkezdhetsz megszabadulni az ettől való idegeskedéstől. Meg kell nézni az appot mennyire egyszerű kezelni és milyen drága a csomag, ha mind a kettő okés, oda kell menni. Nekem volt már mindenféle a Rafitól az unicrediten át az OTP-ig, és legkevésbé a K&H baszott fel idegileg, de ők se hibátlanok.
MC12
Vaaaaaaagy
Elengeded a picsába az egész bankrendszert

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
10 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 556
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
Nekem csak negatív 😀 idehaza minden bank kb. ugyanolyan szar - csak mindegyik másban. Ahol jó a netbank, ott szar az ügyfélszolgálat, ahol jó az ügyfélszolgálat, ott 1000 éves és
Használhatatlan a webes felület, ahol jó a felület és az ügyfélszolgálat, ott 3 fizikai fiók (mindig be kell menni egyszer ilyen olyan baszom papir miatt..) van nyilván tőled marha messze 😊 ahol minden kb. jó az drága (és ott is szar lesz valami) és így tovább.

Ha beletörődsz abba, hogy mindegyik fos, akkor elkezdhetsz megszabadulni az ettől való idegeskedéstől. Meg kell nézni az appot mennyire egyszerű kezelni és milyen drága a csomag, ha mind a kettő okés, oda kell menni. Nekem volt már mindenféle a Rafitól az unicrediten át az OTP-ig, és legkevésbé a K&H baszott fel idegileg, de ők se hibátlanok.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
szaba
CIB, K@H, Erste. Megbízhatóságra az OTP is elég jó, csak ők drágák. Kihasználják hogy minden második magyar náluk van, mert már a szülei is ott voltak.
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nekem a CIB-bel csak pozitív tapasztalatom van.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Onnan meneküljön, ki merre lát. Nekünk a társasházi számlánk került hozzájuk, az egyik lakó, akinek aláírási joga van, hetek óta az idegösszeomlás szélén áll. Bele se kezdek a sztoriba, maga a horror. És mindenkitől ugyanezt hallom. Mindenképpen váltani fogunk, a sokat szidott OTP ehhez képest mennyország.
nagylaza, főpohárnok
azok utána ami a fundamenta előtörlesztés volt nem csodálom
bármit akarsz intézni rémálom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Onnan meneküljön, ki merre lát. Nekünk a társasházi számlánk került hozzájuk, az egyik lakó, akinek aláírási joga van, hetek óta az idegösszeomlás szélén áll. Bele se kezdek a sztoriba, maga a horror. És mindenkitől ugyanezt hallom. Mindenképpen váltani fogunk, a sokat szidott OTP ehhez képest mennyország.
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
otp?
peach
viccen kívül gondolkoztam rajta

majd meglátjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
otp?
peach
Azok is buzik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Az sem egyszerű.
Munkatársam megköszönte a szolgáltatást, kinullázta a hitel egyenleget, utána rájött még valami (befizetés utáni) költség, rendezte, majd kiderült, hogy túlfizetett.
Úgy döntött csak azért sem hagyja bent, kasszás nem találta a (számláját) pénzét, ügyintéző dettó, bankvezetőnek sikerült.
Mire eddig eljutottak pénztár bezárt.
Másnap reggel be, pénztáros megint homály, ügyintéző dettó, bankvezetőhöz bekopogtak ismét és végre pénztarosnak sikerült kifizetnie mind a 800 jó magyar forintot. 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
Nem mindegy? Annál bármelyik jobb 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova
Negritis, a vajda
otp?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
SZOPJON LE AZ MBH BANK OTT AHOL VAN.....JÓL SIKERÜLT A 3 NAPOS KARBANTARTÁS.....NEM MŰKÖDIK SEMMI.....FASZSZOPÓ BUZIK
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Június végén megváltozott a telefonszámom, azóta nem sikerült úgy átírni a rendszerben, hogy arra jöjjön a tranzakciós értesítés.
Tökmindegy melyik mellékletet nyomom, valamiért pont aki felveszi nem tudja módosítani a számlámat. Ma már azért hívtam őket hogy lemondom de hát ezt se tudták megoldani. Továbbítják egy kollégának és visszahív majd. Mindig valakinek továbbítják de senki nem ért hozzá. Bankfiókban is voltam bent júniusban ahol konkrétan kértem hogy írják át de hát elég bonyolult dolog lehet ez🤷🏻‍♂️
Nemes samu09
én azon agyalok hogy kifizetem a hitelem a faszba és lépek tőlük a gecibe
csak hát el kéne dönteni hogy hova

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!