Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 418 — Слава Україні! Героям слава!
Olaszok: 2,972 új eset

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Ilyenkor lehetne szerepe pl. a betegjogi képviselőknek, sokan azonban még a létezésükről se tudnak:
 www.ijsz.hu/betegjog.html
nagylaza
Gratula 👏👏😃😃😃
Szerintem a fórum történetében te vagy az első akinek röpke 2 hónap alatt sikerült elérni az 1000 bejegyzést.
Ha igy haladsz egy év és listavezető leszel akarom mondnai vélemény vezér 😛
Rózsa Sándor (betyár)
Mikre figyelsz?! Megnyugtatlak: nincsenek ilyen ambícióim. Nagyon ritkán regisztrálok valahol (a bowl.hu-t is sok évig csak olvastam), egy ideig pörgök, aztán lehet, hogy időlegesen, lehet, hogy végleg eltűnök.
nagylaza
Azért azt ne 🙂
Rózsa Sándor (betyár)
Ja, ha így marasztalsz, az más...😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor lehetne szerepe pl. a betegjogi képviselőknek, sokan azonban még a létezésükről se tudnak:
 www.ijsz.hu/betegjog.html
nagylaza
Gratula 👏👏😃😃😃
Szerintem a fórum történetében te vagy az első akinek röpke 2 hónap alatt sikerült elérni az 1000 bejegyzést.
Ha igy haladsz egy év és listavezető leszel akarom mondnai vélemény vezér 😛
Rózsa Sándor (betyár)
Mikre figyelsz?! Megnyugtatlak: nincsenek ilyen ambícióim. Nagyon ritkán regisztrálok valahol (a bowl.hu-t is sok évig csak olvastam), egy ideig pörgök, aztán lehet, hogy időlegesen, lehet, hogy végleg eltűnök.
nagylaza
Azért azt ne 🙂
Szükség van a liberális katolikus szemléletre.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Ilyenkor lehetne szerepe pl. a betegjogi képviselőknek, sokan azonban még a létezésükről se tudnak:
 www.ijsz.hu/betegjog.html
nagylaza
Gratula 👏👏😃😃😃
Szerintem a fórum történetében te vagy az első akinek röpke 2 hónap alatt sikerült elérni az 1000 bejegyzést.
Ha igy haladsz egy év és listavezető leszel akarom mondnai vélemény vezér 😛
Rózsa Sándor (betyár)
Mikre figyelsz?! Megnyugtatlak: nincsenek ilyen ambícióim. Nagyon ritkán regisztrálok valahol (a bowl.hu-t is sok évig csak olvastam), egy ideig pörgök, aztán lehet, hogy időlegesen, lehet, hogy végleg eltűnök.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 512 — Lucas Scott
 hvg.hu/itthon/20200414_Magyar_koronavirusos_A_szervezetlenseg_es_felkeszuletlenseg_miatt_eletem_csak_egy_hajszalon_mult?fbclid=IwAR11g7ES3iUvNVhSHBXmzeDT-euufcJaE8g2N8FQzzbDg9UrDT19XI3D-YE

...
Vrij6
és ilyenkor hol van Karácsony Gergely? Miért nem intézkedik a tesztelésről?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor lehetne szerepe pl. a betegjogi képviselőknek, sokan azonban még a létezésükről se tudnak:
 www.ijsz.hu/betegjog.html
nagylaza
Gratula 👏👏😃😃😃
Szerintem a fórum történetében te vagy az első akinek röpke 2 hónap alatt sikerült elérni az 1000 bejegyzést.
Ha igy haladsz egy év és listavezető leszel akarom mondnai vélemény vezér 😛
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEtto&fbclid=IwAR0NWNpN-fLpUBu_0e_xeCse8z2U_8tYZ8jWqCRqW_O5Qeyx4iyGk14uA9Q
Greengo
Vótmár! (Sajnos...)
nagylaza
Sajnos?
Greengo
Részemről: igen.
nagylaza
Akkor te nyilván laposítasz .😀
Greengo
Ellenkezőleg. Ahogyan elnézem, a HO-ban felszedtem néhány kilót.😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEtto&fbclid=IwAR0NWNpN-fLpUBu_0e_xeCse8z2U_8tYZ8jWqCRqW_O5Qeyx4iyGk14uA9Q
Greengo
Vótmár! (Sajnos...)
nagylaza
Sajnos?
Greengo
Részemről: igen.
nagylaza
Akkor te nyilván laposítasz .😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEtto&fbclid=IwAR0NWNpN-fLpUBu_0e_xeCse8z2U_8tYZ8jWqCRqW_O5Qeyx4iyGk14uA9Q
Greengo
Vótmár! (Sajnos...)
nagylaza
Sajnos?
Greengo
Részemről: igen.
több mint 4 éve
csipkelli 3 979
eközben...
 www.origo.hu/itthon/20200414-kormanyzati-intezkedesek-tortenelmi-magassagu-tamogatottsag-kiszelly-zoltan-nagy-dianiel.html
NB2
Ejj, ez a Kovács András, a Nemzeti Újságíró, akit már Momentum is meglátogatott a munkahelyén, olyan szépen megír mindent, amit Rogánék kérnek.
Na de nem volt ám az origo mindig ennyire nemzeti, és az úriember is kereshette még az identitását például a kvótanépszavazás bejelentésekor. Avagy mi történt a sajtóval az utóbbi években című kedvenc videód:

 indavideo.hu/video/Orban_kicsit_zavart_lett_egy_kerdestol_-_Poldi-blog
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEtto&fbclid=IwAR0NWNpN-fLpUBu_0e_xeCse8z2U_8tYZ8jWqCRqW_O5Qeyx4iyGk14uA9Q
Greengo
Vótmár! (Sajnos...)
nagylaza
Sajnos?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEtto&fbclid=IwAR0NWNpN-fLpUBu_0e_xeCse8z2U_8tYZ8jWqCRqW_O5Qeyx4iyGk14uA9Q
Greengo
Vótmár! (Sajnos...)
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=3O4_kKtEtto&fbclid=IwAR0NWNpN-fLpUBu_0e_xeCse8z2U_8tYZ8jWqCRqW_O5Qeyx4iyGk14uA9Q


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Puff neki...
"Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) szerint nincs bizonyíték arra, hogy a tuberkulózis ellen gyermekkorban beadott védőoltás (BCG) megvédené az embereket a Covid-19 nevű vírussal szemben - olvasható kedden a szakosított ENSZ-szervezet honlapján."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 355 — The Mathematician
eközben...
 www.origo.hu/itthon/20200414-kormanyzati-intezkedesek-tortenelmi-magassagu-tamogatottsag-kiszelly-zoltan-nagy-dianiel.html
NB2
Azanyámat. Mindig is hittem abban, hogy léteznek párhuzamos univerzumok, és tessék, itt a(z újabb) bizonyíték!
Mikey
 www.origo.hu/itthon/20200414-farkas-ors-kerdesei-karacsony-gergelynek.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Nekem már kiment a fejemből, de László Imre most beszélt róla a Klubrádióban: a kórházi ágyak "felszabadítása" mellett nemrég kollégiumokat is kiürítettek, hogy azokban karantént rendezhessenek be.
 index.hu/belfold/2020/03/17/kollegiumok_kiurites_karanten_magyarorszag/
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
eközben...
 www.origo.hu/itthon/20200414-kormanyzati-intezkedesek-tortenelmi-magassagu-tamogatottsag-kiszelly-zoltan-nagy-dianiel.html
NB2
Azanyámat. Mindig is hittem abban, hogy léteznek párhuzamos univerzumok, és tessék, itt a(z újabb) bizonyíték!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 471 — nabege2@yahoo.com
eközben...
 www.origo.hu/itthon/20200414-kormanyzati-intezkedesek-tortenelmi-magassagu-tamogatottsag-kiszelly-zoltan-nagy-dianiel.html
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
 hvg.hu/itthon/20200414_Magyar_koronavirusos_A_szervezetlenseg_es_felkeszuletlenseg_miatt_eletem_csak_egy_hajszalon_mult?fbclid=IwAR11g7ES3iUvNVhSHBXmzeDT-euufcJaE8g2N8FQzzbDg9UrDT19XI3D-YE

...
Vrij6
Az egyik kolléganőm is ugyanígy járt. Letudták nála tüdőgyulladásnak, teszt nélkül.
Ő sem tudott napokig csak ülve bóbiskolni, kapott valami befújós cuccot, hogy kapjon valamennyi levegőt, csupa lázas volt, elmesélése alapján soha ilyen beteg nem volt.
Bazzani
Legjobb baratom most meselte, hogy neki szomszedjaban a ket sracrol kiderult, koronasok mind a ketten. Bementek, nem voltak hajlandoak oket tesztelni, de kozoltek, tudogyulladasuk van, maradjanak otthon, fogyasszanak vitamint es csokolom. Ez volt tobb mint egy honapja. Es ugy, hogy Olaszorszagbol jottek haza, ezt a hataron mondtak is, le se szartak oket.

Most felgyogyultak, es elmentek maganuton megcsinaltatni a tesztet, es a teszt mutatta ki, hogy mar betegek voltak. Nyilvan tudtak ok elotte is, de ez meg bizonyitek, mivel csak igy derulhetett ki, a korhazban az utolso pillanatig nem voltak hajlandoak egyiket sem tesztelni, pedig allitolag kibaszott rosszul voltak a tudogyulladason tul is.
Stez
Csak tudnám, hogy az ilyen esetekben miért nem tesztelnek?
Mert ok aki köhécsel meg kicsit lázas azt megértem de aki fiatal létére majd elpusztul...
Mondjuk ugyanaz a feladat ha az vagy meg ha nem. Megpróbálsz nem megdögleni otthon.
Bazzani
Azt nem tudom, de raadasul a ket sracnak a laza is az egekben volt. Minden egyes feltetel adott volt, amit a who irt, hogy tesztelni ezeknel kell.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 906 — beers & Packers
Ilyenkor lehetne szerepe pl. a betegjogi képviselőknek, sokan azonban még a létezésükről se tudnak:
 www.ijsz.hu/betegjog.html
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ma haver mesélte.
A szegedi nagybani megint tele van román árusokkal. Megkérdezték tőlük, hogy miként sikerült átjutni a határon?
Egy 10000es a határőrnek és jöhet bárki.
Bazzani
Business as usual


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 hvg.hu/itthon/20200414_Magyar_koronavirusos_A_szervezetlenseg_es_felkeszuletlenseg_miatt_eletem_csak_egy_hajszalon_mult?fbclid=IwAR11g7ES3iUvNVhSHBXmzeDT-euufcJaE8g2N8FQzzbDg9UrDT19XI3D-YE

...
Vrij6
Az egyik kolléganőm is ugyanígy járt. Letudták nála tüdőgyulladásnak, teszt nélkül.
Ő sem tudott napokig csak ülve bóbiskolni, kapott valami befújós cuccot, hogy kapjon valamennyi levegőt, csupa lázas volt, elmesélése alapján soha ilyen beteg nem volt.
Bazzani
Legjobb baratom most meselte, hogy neki szomszedjaban a ket sracrol kiderult, koronasok mind a ketten. Bementek, nem voltak hajlandoak oket tesztelni, de kozoltek, tudogyulladasuk van, maradjanak otthon, fogyasszanak vitamint es csokolom. Ez volt tobb mint egy honapja. Es ugy, hogy Olaszorszagbol jottek haza, ezt a hataron mondtak is, le se szartak oket.

Most felgyogyultak, es elmentek maganuton megcsinaltatni a tesztet, es a teszt mutatta ki, hogy mar betegek voltak. Nyilvan tudtak ok elotte is, de ez meg bizonyitek, mivel csak igy derulhetett ki, a korhazban az utolso pillanatig nem voltak hajlandoak egyiket sem tesztelni, pedig allitolag kibaszott rosszul voltak a tudogyulladason tul is.
Stez
Csak tudnám, hogy az ilyen esetekben miért nem tesztelnek?
Mert ok aki köhécsel meg kicsit lázas azt megértem de aki fiatal létére majd elpusztul...
Mondjuk ugyanaz a feladat ha az vagy meg ha nem. Megpróbálsz nem megdögleni otthon.

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 hvg.hu/itthon/20200414_Magyar_koronavirusos_A_szervezetlenseg_es_felkeszuletlenseg_miatt_eletem_csak_egy_hajszalon_mult?fbclid=IwAR11g7ES3iUvNVhSHBXmzeDT-euufcJaE8g2N8FQzzbDg9UrDT19XI3D-YE

...
Vrij6
"SENKIT NEM HAGYUNK AZ ÚT SZÉLÉN!!!!" ja bocs, nemide
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
 hvg.hu/itthon/20200414_Magyar_koronavirusos_A_szervezetlenseg_es_felkeszuletlenseg_miatt_eletem_csak_egy_hajszalon_mult?fbclid=IwAR11g7ES3iUvNVhSHBXmzeDT-euufcJaE8g2N8FQzzbDg9UrDT19XI3D-YE

...
Vrij6
Az egyik kolléganőm is ugyanígy járt. Letudták nála tüdőgyulladásnak, teszt nélkül.
Ő sem tudott napokig csak ülve bóbiskolni, kapott valami befújós cuccot, hogy kapjon valamennyi levegőt, csupa lázas volt, elmesélése alapján soha ilyen beteg nem volt.
Bazzani
Legjobb baratom most meselte, hogy neki szomszedjaban a ket sracrol kiderult, koronasok mind a ketten. Bementek, nem voltak hajlandoak oket tesztelni, de kozoltek, tudogyulladasuk van, maradjanak otthon, fogyasszanak vitamint es csokolom. Ez volt tobb mint egy honapja. Es ugy, hogy Olaszorszagbol jottek haza, ezt a hataron mondtak is, le se szartak oket.

Most felgyogyultak, es elmentek maganuton megcsinaltatni a tesztet, es a teszt mutatta ki, hogy mar betegek voltak. Nyilvan tudtak ok elotte is, de ez meg bizonyitek, mivel csak igy derulhetett ki, a korhazban az utolso pillanatig nem voltak hajlandoak egyiket sem tesztelni, pedig allitolag kibaszott rosszul voltak a tudogyulladason tul is.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 hvg.hu/itthon/20200414_Magyar_koronavirusos_A_szervezetlenseg_es_felkeszuletlenseg_miatt_eletem_csak_egy_hajszalon_mult?fbclid=IwAR11g7ES3iUvNVhSHBXmzeDT-euufcJaE8g2N8FQzzbDg9UrDT19XI3D-YE

...
Vrij6
Az egyik kolléganőm is ugyanígy járt. Letudták nála tüdőgyulladásnak, teszt nélkül.
Ő sem tudott napokig csak ülve bóbiskolni, kapott valami befújós cuccot, hogy kapjon valamennyi levegőt, csupa lázas volt, elmesélése alapján soha ilyen beteg nem volt.