Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Halas közel van??? Próbáljátok autóval eljutni oda Pestről, meg Szegedről is szar úgy tudom ...
csebi
Majsától nem rossz az út, addig meg nem árt valami négykerekes tuningolt offroad kocsi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
azért jó, h az az idióta kovács nincs itt.. tegnap kijárt volna neki pár pofánbaszás
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Tv2, 13 iráni kitolocolása, beszéljünk róla, légyszlégyszilégyszi. Hányok.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 924 — balazs.t85@gmail.com
TV2-es kérdés 😀 😀 Ez most a legfontosabb
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Halas közel van??? Próbáljátok autóval eljutni oda Pestről, meg Szegedről is szar úgy tudom ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A munkaltato csak ugy siman kirughat embereket ?
Vagy itt az azonnali felmondas alakalmazhato ?
Vagy ilyenkor hogy van ez ?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Hány ember van? Több helyen vannak. Vki a hányt a hollal összekeverte ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Ha viselik a védőeszközt a kollégák, akkor, öm, akkor védve vannak.

Köszönjük.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
végre egy releváns kérdés
Vrij6
Mert nem MTI
csebi
És le is ugattak h csak egy kérdés legyen. Az nem zavarta mikor MTI tett fel többet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor gondolom te OKTV győztes voltál matekból, ha egy ilyen kurva sok változós eseménynél tudod a végeredményt (vagy azt, hogy mi nem lesz biztosan).
Teljesen megnyugodtam!
Borbinho
Ha azt mondtad volna elég a dobogó is, már el is árultam volna a pontos számot.. de igy sajnos titok marad. Pedig nekem megsúgták már Bilderbergék is meg a seattle-i brókerkörök is... 😉 😛
Igor
Pedig egyszerű: Kapernik hajhagymáinak négyzetgyökét extrapolálod Antonio Brown neuronkontaktus számának és lábgombájának poteciális terjedésének különbségével ezt leosztod MarsóLincs szókincsével, smáris megvan, Tádám!
sutianap
Off: Egyébként Lynch egyáltalán nem hülye, a szókincse is rendben, csak ritkán használja 😀
Borbinho
talán találtál arra célzást, hogy az a szám kicsi? Ha a számláló nagy lehet nagy a nevező is, tessék csak dolgozni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
végre egy releváns kérdés
Vrij6
Mert nem MTI

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
végre egy releváns kérdés

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 688 — no es importante
Sose fogom felfogni miért rettegés az, ha vki nem ilyen macsó jani, és megpróbálja helyén kezelni a dolgokat...

Biztos bennem van a hiba, de én inkább rettegem túl h aztán azt mondhassam, hogy faszom, minek kellett ezt ennyire túlizgulni, minthogy utólag sopánkodjak, h ezt meg ezt kellett vna csinálni, és akkor lehet öreganyám nagynénjének az unokabátyja nem halt volna meg...
roberto23
Mert te is csak másodkézből jövő információkon lamentálsz, ilyen-olyan prognózisokból indulsz ki, ami legalább ugyanolyan könnyű megcáfolni, mint megerősíteni

Tehát ebben az értelemben minden olyan megnyilvánulás, ami nem az, hogy tartsuk be az óvintézkedéseket és kerüljük az embereket, amennyire lehet, pánikkeltés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
Azt azért had én döntsem már el.
kittli
Nem sikerült tegnap sem megértenie, hogy a boltba is el kell menni és potenciális betegekkel lehet találkozni, ő a futárokban látja a fő vírushordozókat
r.baggio
bazmeg, boltba elmész 1x egy hónapban. Feltankolsz. Rendelni meg naponta rendelsz.
Amadeus
És szerinted a futár nem fosik a fertőtől? Omar és Ahmed kinyitotta régen az ajtót, már attók rosszul voltak, aztán fertőtlenítőztek ezerrel. Ez most fokozottan érvényes. Keményebb higiénia protokoll érvényes kiszállításnál mint egy átlag bevásárlásnál.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akkor gondolom te OKTV győztes voltál matekból, ha egy ilyen kurva sok változós eseménynél tudod a végeredményt (vagy azt, hogy mi nem lesz biztosan).
Teljesen megnyugodtam!
Borbinho
Ha azt mondtad volna elég a dobogó is, már el is árultam volna a pontos számot.. de igy sajnos titok marad. Pedig nekem megsúgták már Bilderbergék is meg a seattle-i brókerkörök is... 😉 😛
Igor
Pedig egyszerű: Kapernik hajhagymáinak négyzetgyökét extrapolálod Antonio Brown neuronkontaktus számának és lábgombájának poteciális terjedésének különbségével ezt leosztod MarsóLincs szókincsével, smáris megvan, Tádám!
sutianap
Off: Egyébként Lynch egyáltalán nem hülye, a szókincse is rendben, csak ritkán használja 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Sose fogom felfogni miért rettegés az, ha vki nem ilyen macsó jani, és megpróbálja helyén kezelni a dolgokat...

Biztos bennem van a hiba, de én inkább rettegem túl h aztán azt mondhassam, hogy faszom, minek kellett ezt ennyire túlizgulni, minthogy utólag sopánkodjak, h ezt meg ezt kellett vna csinálni, és akkor lehet öreganyám nagynénjének az unokabátyja nem halt volna meg...
roberto23
Szerintem a jelenlegi helyzetben semmi sem "tulreagalas".

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Ez a tisztifőorvos a Pinyő akadémiára járt?

Plusz persze MTI kérdezhet először? Meg másodszor? Plusz több kérdést tesz fel, őt miért nem ugatjak le?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 688 — no es importante
A ryanair példáján már látható, mire számíthatunk: teljes leállást terveznek április-májusban, és sok más légitársaság szintén legkorábban júniusi újraindulással kalkulál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Elrendelték az egészségügyi végzettséggel rendelkezők összeírását (ha jól értem). Párom gyógytornász ...
Amadeus
Jól.
csebi
Nem ugrálok örömömben.
Amadeus
Ne legyenek illúzióid, fájni fog neki is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Sose fogom felfogni miért rettegés az, ha vki nem ilyen macsó jani, és megpróbálja helyén kezelni a dolgokat...

Biztos bennem van a hiba, de én inkább rettegem túl h aztán azt mondhassam, hogy faszom, minek kellett ezt ennyire túlizgulni, minthogy utólag sopánkodjak, h ezt meg ezt kellett vna csinálni, és akkor lehet öreganyám nagynénjének az unokabátyja nem halt volna meg...

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor gondolom te OKTV győztes voltál matekból, ha egy ilyen kurva sok változós eseménynél tudod a végeredményt (vagy azt, hogy mi nem lesz biztosan).
Teljesen megnyugodtam!
Borbinho
Ha azt mondtad volna elég a dobogó is, már el is árultam volna a pontos számot.. de igy sajnos titok marad. Pedig nekem megsúgták már Bilderbergék is meg a seattle-i brókerkörök is... 😉 😛
Igor
Pedig egyszerű: Kapernik hajhagymáinak négyzetgyökét extrapolálod Antonio Brown neuronkontaktus számának és lábgombájának poteciális terjedésének különbségével ezt leosztod MarsóLincs szókincsével, smáris megvan, Tádám!

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Elrendelték az egészségügyi végzettséggel rendelkezők összeírását (ha jól értem). Párom gyógytornász ...
Amadeus
Jól.
csebi
a biztosan tömegesen jelentkező önkéntes miatt, ez úgyis csak formalitás..
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Elrendelték az egészségügyi végzettséggel rendelkezők összeírását (ha jól értem). Párom gyógytornász ...
Amadeus
Jól.
csebi
Nem ugrálok örömömben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Elrendelték az egészségügyi végzettséggel rendelkezők összeírását (ha jól értem). Párom gyógytornász ...
Amadeus
Jól.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 hvg.hu/gazdasag/20200316_Lezarjak_a_ferihegyi_repuloteret_is_de_meg_nem_vilagos_hogyan
Beki
Nonszensz, egyszerűen nonszensz

Mint mások is jelezték, annyira nyilvánvaló, hogy működnek itthon a dolgok: a duce kihirdeti, aztán a megvalósítás majd lesz valahogy... pont mint a törököknél; ma reggel kitalálták, hogy aki x meg y országban volt elmúlt két héten, az török útlevél nélkül haza se mehet, úgyhogy páran itt ragadnak most csodás kis országunkban

természetesen repülőtéri alkalmazottként semmilyen tájékoztatást nem kapunk
r.baggio
És meg a sajttajon sem lehet erről kérdezni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.