NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
99%, hogy átbaszás, de kérdezném @sutianap -tól, hogy ennek a "népi" módszernek milyen hatása lehet? Csak mert ha kamu az elég ártalmas lehet...

 www.facebook.com/photo.php?fbid=2671471602979023&set=a.268781763248031&type=3&theater
gyeek
(nem leszel egészségesebb, viszont a sós-ecetes cuccnak kurva szar íze van, és jól szétcseszi a nyálkahártyát)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
megint voltam tescoba hátha sikerül venni babot és/vagy csirkehúst
nope, cserébe tökig van és fele idős

yay
Negritis
Éjszaka és ne Tescoba, hanem kisebb hálózathoz tartozó éjjel-nappaliba.
Pl. Vezér/Egressy saroknál a Roni az fullon van és van minden.
És éjjel 2-kor a kutya nincs.
És bizonyára van ilyen sok egyéb helyen is.
Sobri Jóska
dunakeszi - malomároknál mondj már vmit 😀
nincs autóm szóval a közelben lévő tesco van

van tartalékom de ha nem muszáj nem nyúlnék hozzá
max rendelek kaját és nem főzök, eddig is működött

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
99%, hogy átbaszás, de kérdezném @sutianap -tól, hogy ennek a "népi" módszernek milyen hatása lehet? Csak mert ha kamu az elég ártalmas lehet...

 www.facebook.com/photo.php?fbid=2671471602979023&set=a.268781763248031&type=3&theater

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 014 — #NoStress
megint voltam tescoba hátha sikerül venni babot és/vagy csirkehúst
nope, cserébe tökig van és fele idős

yay
Negritis
Éjszaka és ne Tescoba, hanem kisebb hálózathoz tartozó éjjel-nappaliba.
Pl. Vezér/Egressy saroknál a Roni az fullon van és van minden.
És éjjel 2-kor a kutya nincs.
És bizonyára van ilyen sok egyéb helyen is.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
amúgy az is mókás volt hogy most felvettem egy maszkot ami volt itthon, nemtom honnan de valszeg ilyen festő lófasz
a lényeg hogy csávó menőzött a gyerekének hogy milyen hülye vagyok mert a maszk nem véd meg
mire közöltem vele hogy jah engem nem tőletek, de ha esetleg beteg vagyok akkor titeket tőlem igen
(kivéve ha szarul tudom)
amire meg jött a kiakadás 2 másik vásárlótól hogy úristen mivan ha beteg 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
megint voltam tescoba hátha sikerül venni babot és/vagy csirkehúst
nope, cserébe tökig van és fele idős

yay
Negritis
holnap nyitás után nem sokkal kell menni.
ne legyenek sokan, de legyen ideje az árufeltöltőknek dolgozni.
slowmotion
ma reggel azt csináltam, nem volt még feltöltve
azóta volt mert láttam új dolgokat de ami kell nekem az nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
megint voltam tescoba hátha sikerül venni babot és/vagy csirkehúst
nope, cserébe tökig van és fele idős

yay
Negritis
holnap nyitás után nem sokkal kell menni.
ne legyenek sokan, de legyen ideje az árufeltöltőknek dolgozni.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
megint voltam tescoba hátha sikerül venni babot és/vagy csirkehúst
nope, cserébe tökig van és fele idős

yay

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Indexről:
Spanyolországból érkeztek ma utasok, de nem tesztelték őket, és házi karanténba sem kerülnek, mert Lakatos szerint a Spanyolországból érkezőkre ez még nem kötelező.

Wutt?
hden
mer' ha nem engedjük be őket, akkor megvonják a lányliga közvetítési jogát a Spí... oh wait
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Kérdés.
Az edzőtermekre is vonatkozik a 3órás zárás?
Mert azok is elég nagy gócpontok fertőzés szempontból.
Bazzani
arra lennék kíváncsi, hogy az uszodák mikor zárnak be. én onnan kaptam el csomó mindent.
d3Y
Nálunk Vásárhelyen már holnap.
Bazzani
one week too late
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nálunk még nem. el merjek menni olyan időpontban amikor a legkevesebben vannak, vagy az is felelőtlenség lenne?
d3Y
az lenne

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Múlt héten egész héten home office-ztam, ma bejöttem a rotáció miatt - voltunk ketten a tervezett 5-ből, mert a másik három beparázott.... abban maradtunk toljuk mi is otthonról, az egész csapat - 10 out of 10.
Szóval én pont azt látom hogy mindenki teljesen be van parázva. Ha ez csak az én pici burkom, akkor sajnálom.

Mert ha nem igy van, és ez nem elég, és valóban az kell hogy ilyen 70-80%-kal, meg hogy 60k meg 100k magyar halott lesz - ha valóban csak ezzel lehet megrémteni a "pórnépet" - akkor legyen ez, igazatok van.

Aszittem a bowl.hu-n nem kell eddig a szintig elmenni paráztatásban.. de legyen igy.😕

Igor
Én speciel nem parázok a vírustól. Attól parázok, hogy ha elkapnám, akkor olyanokat fertőznék meg akik a legközelebb állnak hozzám. Én úgy érzem elég jól fel tudom mérni magának a vírusnak a veszélyességét, ehhez elég jó források vannak már. Én bejárok dolgozni még és a legfeszesebb módon tartom és tartatom be a tisztasági előírásokat ott is, itthon is. Én ezt hívom felelős viselkedésnek. Az ember meg inkább fosson egy kicsit be, mert amíg elővigyázatos, addig kerülhető el az olasz minta. És a ma reggeli majom rémít meg a legjobban aki azt mondta, hogy a hülyeség ragályos. Mert nem is tudja mennyire igaza van.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
Inkább azt mondjátok meg, milyen volt az első online tanítási nap..
Tuti volt pár lógós, azokat hogy büntetik? 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 575
Kérdés.
Az edzőtermekre is vonatkozik a 3órás zárás?
Mert azok is elég nagy gócpontok fertőzés szempontból.
Bazzani
arra lennék kíváncsi, hogy az uszodák mikor zárnak be. én onnan kaptam el csomó mindent.
d3Y
Nálunk Vásárhelyen már holnap.
Bazzani
nálunk még nem. el merjek menni olyan időpontban amikor a legkevesebben vannak, vagy az is felelőtlenség lenne?

choose life
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Indexről:
Spanyolországból érkeztek ma utasok, de nem tesztelték őket, és házi karanténba sem kerülnek, mert Lakatos szerint a Spanyolországból érkezőkre ez még nem kötelező.

Wutt?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Egyébként gondolkodtam az általam beírt karanténon...
Tök értelmetlen lenne a ma meghozott döntések után szerdától karantén. Akkor a mai intézkedések kb semmisek, mert minden bezár szinte.
Persze péntek reggel is úgy indult, hogy lesz suli, aztán estére már mégis bezártak.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Olasz adatok: 3233 új eset, 349 halott, 414 gyógyult
Nomac
Minimalis merseklodes? Jol remlik?
Vrij6
Tegnapi: Olasz adatok: 3497 új eset, 175 halál, 557 felépült.

Fertőzésből csak azért nincs több mert ez a limit, a haláleset viszont majdnem a duplája 😕
Nomac
368 volt tegnap, a 175 az két nappal ezelőtti

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Olasz adatok: 3233 új eset, 349 halott, 414 gyógyult
Nomac
Minimalis merseklodes? Jol remlik?
Vrij6
Tegnapi: Olasz adatok: 3497 új eset, 175 halál, 557 felépült.

Fertőzésből csak azért nincs több mert ez a limit, a haláleset viszont majdnem a duplája 😕
Nomac
Valamiert valami 386 remlett tegnaprol mint halott.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdés.
Az edzőtermekre is vonatkozik a 3órás zárás?
Mert azok is elég nagy gócpontok fertőzés szempontból.
Bazzani
Egyes helyek teljesen bezártak
r.baggio
Illetve van kirakva normalis, alkoholos fertotlenito, ha van nemi eszed, vegigtorolsz mindent, mielott hasznalnad.
dankodavid
Én nem akarok menni.
2 hete nem voltam.
Csak egy kérdés volt mert mind annyira promózza magát

több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 925 — balazs.t85@gmail.com
Olasz adatok: 3233 új eset, 349 halott, 414 gyógyult
Nomac
Minimalis merseklodes? Jol remlik?
Vrij6
Tegnapi: Olasz adatok: 3497 új eset, 175 halál, 557 felépült.

Fertőzésből csak azért nincs több mert ez a limit, a haláleset viszont majdnem a duplája 😕
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdés.
Az edzőtermekre is vonatkozik a 3órás zárás?
Mert azok is elég nagy gócpontok fertőzés szempontból.
Bazzani
arra lennék kíváncsi, hogy az uszodák mikor zárnak be. én onnan kaptam el csomó mindent.
d3Y
Nálunk Vásárhelyen már holnap.

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Olasz adatok: 3233 új eset, 349 halott, 414 gyógyult
Nomac
Minimalis merseklodes? Jol remlik?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sajnálom, hogy ez jött le.

Maradjon otthon aki tud, igen. Zárjuk be amit tudunk, oké... egyetértek mindezzel!
Nekem ezek az intézkedések is pontosan elegek voltak (meg az h 3 hete megy a paráztatás a cégnél), hogy felmérjem komoly dologról van szó (de nem 100k halott komolyról..)

Múlt héten egész héten home office-ztam, ma bejöttem a rotáció miatt - voltunk ketten a tervezett 5-ből, mert a másik három beparázott.... abban maradtunk toljuk mi is otthonról, az egész csapat - 10 out of 10.
Szóval én pont azt látom hogy mindenki teljesen be van parázva. Ha ez csak az én pici burkom, akkor sajnálom.

Mert ha nem igy van, és ez nem elég, és valóban az kell hogy ilyen 70-80%-kal, meg hogy 60k meg 100k magyar halott lesz - ha valóban csak ezzel lehet megrémteni a "pórnépet" - akkor legyen ez, igazatok van.

Aszittem a bowl.hu-n nem kell eddig a szintig elmenni paráztatásban.. de legyen igy.😕


PS:
Ettől függetlenül, ami miatt én nem parázok ennyire (aztán majd ezt is a szememre lehet vetni)

Mi már most meghozzuk ugyanazokat az intézkedéseket, amiket a spanyolok 1 v 2 napja, úgy hogy kb 10-12 nappal jobban állunk a fertőzési görbén..

+ itt vannak az olasz statok (ők még 7-10 nappal a spanyolok előtt vannak kb, nekik kis túlzással már mindegy.. szerintem abszolút nem releváns ország hozzájuk mérni a magyar helyzetet 20 nap hátrányból..)

Tegnap 368 halottat irtak, ma 349-et - a korábbi 150-es lineáris növekedések után ugrott a dolog... reméljük azért nem lesz napi 1000.

 github.com/pcm-dpc/COVID-19/blob/master/dati-andamento-nazionale/dpc-covid19-ita-andamento-nazionale.csv
 www.worldometers.info/coronavirus/country/italy/

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Kérdés.
Az edzőtermekre is vonatkozik a 3órás zárás?
Mert azok is elég nagy gócpontok fertőzés szempontból.
Bazzani
Egyes helyek teljesen bezártak
r.baggio
A crossfit termünk holnap teljesen bezár. Semmi nem kényszeríti szerintem őket, de ez a jó döntés. Pont.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Én tegnap értem haza Izraelbol, karanténba rakták, de a lakotarsamat semmiben nem korlátozzák... Ennek sok értelme így nincs...
JustoVillar
Ha van saját szobád akkor ne menj ki csak kb wcre meg tisztalkodni. Meg fertőtlenítsetek mindketten.
Borbinho
Jaah hat ezekre fel vagyunk készülve, annyira nem is bánom, hogy kevesebbet kell beszélnem vele 😀

Ami nagyon kiakaszto: Az idióta vallásos oregasszonyok.
Anyukámat két nővéremmel együtt üvöltve sem tudtuk lebeszelni arról, hogy elmenjen misére. Katasztrófa, a gyökér KDNP meg promozza meg a nyuggereknek, hogy járjanak misére...
JustoVillar
Hithű keresztyény vallásos kisnyugdíjast nem fertőz a vírus, na.
Mikey
Sajnos ez is egy fajtája az evolúciónak meg a természetes szelekciónak...