Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Elrendelték az egészségügyi végzettséggel rendelkezők összeírását (ha jól értem). Párom gyógytornász ...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
 hvg.hu/gazdasag/20200316_Lezarjak_a_ferihegyi_repuloteret_is_de_meg_nem_vilagos_hogyan
Beki
Nonszensz, egyszerűen nonszensz

Mint mások is jelezték, annyira nyilvánvaló, hogy működnek itthon a dolgok: a duce kihirdeti, aztán a megvalósítás majd lesz valahogy... pont mint a törököknél; ma reggel kitalálták, hogy aki x meg y országban volt elmúlt két héten, az török útlevél nélkül haza se mehet, úgyhogy páran itt ragadnak most csodás kis országunkban

természetesen repülőtéri alkalmazottként semmilyen tájékoztatást nem kapunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
LoveSobri
Figyi, tőlem nyugodtan rettegjetek. Akkor 1 millió halott lesz vagy 10 millió. Ha nektek így jobb, higgyetek ebben a számban.
vpi
Én nem rettegek, csak a kormány hozzáállása zavar, de az nagyon. Persze hogy nem lesz 300.000, írnám hogy egy se legyen, de sajna az már megtörtént. Adná az ég hogy ennyinél megálljunk...
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
LoveSobri
Hogy neked mennyi insider kontaktod van.
Hanni
6 éve dolgozom ezen a területen, sok kontakt lett, de gondolom ezzel mindenki így van a saját területén. Nem kell elhinni, csak beírtam, ahogy sok más is mindent, amit hall, lát vagy tapasztal.
Kína hatalmas, 3-4 pontban koncentrálódnak a lakosok (Sanghaj, Peking, stb.), de a többi terület kb egy Nógrád megyével azonos.
Elmaradott, szegényekkel teli. Sok minden nincs kiépítve. Csak egy átlag falu 500-1000 fős, szerinted tényleg 5000 halottal megúszta az ország?
LoveSobri
De akkor miért Budapestet félted, miért nem Nógrád megyét?
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
LoveSobri
Figyi, tőlem nyugodtan rettegjetek. Akkor 1 millió halott lesz vagy 10 millió. Ha nektek így jobb, higgyetek ebben a számban.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
LoveSobri
Hogy neked mennyi insider kontaktod van.
Hanni
6 éve dolgozom ezen a területen, sok kontakt lett, de gondolom ezzel mindenki így van a saját területén. Nem kell elhinni, csak beírtam, ahogy sok más is mindent, amit hall, lát vagy tapasztal.
Kína hatalmas, 3-4 pontban koncentrálódnak a lakosok (Sanghaj, Peking, stb.), de a többi terület kb egy Nógrád megyével azonos.
Elmaradott, szegényekkel teli. Sok minden nincs kiépítve. Csak egy átlag falu 500-1000 fős, szerinted tényleg 5000 halottal megúszta az ország?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor istentiszteletket sem tartunk, kijött hivatalosan. Online igehirdetések mehetnek, illetve temetések szűk családi körben.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
asszem nem pont ezt a nőt hiányolták az emberek, amikor szakértőt vártak a sajtótájékoztatókra..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
faszom se fog főzni rizsán meg tésztán kívül semmit, mikor száraz kajával el vagyok 1 évig is.
eaglesmcnabb
az elég, de a faszom eldurran ettől a futáros kajarendeléstől. Bezár az étterem, nem jön a netpincér és egyből készülünk éhen halni. Kurva szánalmas.

1. tartós alapanyagot megvenni
2. otthon elkészíteni
3. mosogatógéppel magas hőfokon elmosni.
4. szemetet levinni


Nem quantum-mechanika.
Amadeus
Ez mind szep es jo, de a szokasos ribanc adagomat megis hol vasaroljam meg? A rosszlanyok bezar, a kormany oldalan hiaba kerdeznel ra Csengere, nem kapnal valaszt. Hiaba megyek az utcara penzt lobalva, a ribancok is home office-ba kerultek.

Marpedig ez letszukseg, ha dugni kell, dugni kell.
Stez
miért nem vered ki?
Amadeus
Epp azt tennem. Valami ribanc arcara. A szajaba nem lehet, most ovatosnak kell lenni. Nehez idoket elunk.
Stez
ugye mekkmonták, hogy pokolrajuttok...
sutianap
Visszamondtak a jegyet, elmarad az ut. ☹️
Stez
dehogy, külön bugyor van a sportujságíróknak
sutianap
Vegre valahol vip szektort kapok. Kiralysag!

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/gazdasag/20200316_Lezarjak_a_ferihegyi_repuloteret_is_de_meg_nem_vilagos_hogyan
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
LoveSobri
3200 elvileg most a hivatalos, de amugy Kina a legkevesbe relevans... sokkal logikusabb az europai orszagokat nezni, es szerintem kb mindenki abbol indul ki amugy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
LoveSobri
Hogy neked mennyi insider kontaktod van.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Akkor gondolom te OKTV győztes voltál matekból, ha egy ilyen kurva sok változós eseménynél tudod a végeredményt (vagy azt, hogy mi nem lesz biztosan).
Teljesen megnyugodtam!
Borbinho
Ha azt mondtad volna elég a dobogó is, már el is árultam volna a pontos számot.. de igy sajnos titok marad. Pedig nekem megsúgták már Bilderbergék is meg a seattle-i brókerkörök is... 😉 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
vpi: ugye te sem hiszed hogy Kínában 5.000 halott van? Nekem ez egyik kollegám Vuhan mellől származik, beszorozhatod jó sokkal azt az 5 ezret..
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
faszom se fog főzni rizsán meg tésztán kívül semmit, mikor száraz kajával el vagyok 1 évig is.
eaglesmcnabb
az elég, de a faszom eldurran ettől a futáros kajarendeléstől. Bezár az étterem, nem jön a netpincér és egyből készülünk éhen halni. Kurva szánalmas.

1. tartós alapanyagot megvenni
2. otthon elkészíteni
3. mosogatógéppel magas hőfokon elmosni.
4. szemetet levinni


Nem quantum-mechanika.
Amadeus
Ez mind szep es jo, de a szokasos ribanc adagomat megis hol vasaroljam meg? A rosszlanyok bezar, a kormany oldalan hiaba kerdeznel ra Csengere, nem kapnal valaszt. Hiaba megyek az utcara penzt lobalva, a ribancok is home office-ba kerultek.

Marpedig ez letszukseg, ha dugni kell, dugni kell.
Stez
miért nem vered ki?
Amadeus
Epp azt tennem. Valami ribanc arcara. A szajaba nem lehet, most ovatosnak kell lenni. Nehez idoket elunk.
Stez
ugye mekkmonták, hogy pokolrajuttok...
sutianap
Visszamondtak a jegyet, elmarad az ut. ☹️
Stez
dehogy, külön bugyor van a sportujságíróknak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
faszom se fog főzni rizsán meg tésztán kívül semmit, mikor száraz kajával el vagyok 1 évig is.
eaglesmcnabb
az elég, de a faszom eldurran ettől a futáros kajarendeléstől. Bezár az étterem, nem jön a netpincér és egyből készülünk éhen halni. Kurva szánalmas.

1. tartós alapanyagot megvenni
2. otthon elkészíteni
3. mosogatógéppel magas hőfokon elmosni.
4. szemetet levinni


Nem quantum-mechanika.
Amadeus
Ez mind szep es jo, de a szokasos ribanc adagomat megis hol vasaroljam meg? A rosszlanyok bezar, a kormany oldalan hiaba kerdeznel ra Csengere, nem kapnal valaszt. Hiaba megyek az utcara penzt lobalva, a ribancok is home office-ba kerultek.

Marpedig ez letszukseg, ha dugni kell, dugni kell.
Stez
miért nem vered ki?
Amadeus
Epp azt tennem. Valami ribanc arcara. A szajaba nem lehet, most ovatosnak kell lenni. Nehez idoket elunk.
Stez
ugye mekkmonták, hogy pokolrajuttok...
sutianap
Visszamondtak a jegyet, elmarad az ut. ☹️

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Késik az operatív törzs. Biztos kezet mosnak..
LoveSobri
A számokat egyeztetik.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
faszom se fog főzni rizsán meg tésztán kívül semmit, mikor száraz kajával el vagyok 1 évig is.
eaglesmcnabb
az elég, de a faszom eldurran ettől a futáros kajarendeléstől. Bezár az étterem, nem jön a netpincér és egyből készülünk éhen halni. Kurva szánalmas.

1. tartós alapanyagot megvenni
2. otthon elkészíteni
3. mosogatógéppel magas hőfokon elmosni.
4. szemetet levinni


Nem quantum-mechanika.
Amadeus
Ez mind szep es jo, de a szokasos ribanc adagomat megis hol vasaroljam meg? A rosszlanyok bezar, a kormany oldalan hiaba kerdeznel ra Csengere, nem kapnal valaszt. Hiaba megyek az utcara penzt lobalva, a ribancok is home office-ba kerultek.

Marpedig ez letszukseg, ha dugni kell, dugni kell.
Stez
miért nem vered ki?
Amadeus
Epp azt tennem. Valami ribanc arcara. A szajaba nem lehet, most ovatosnak kell lenni. Nehez idoket elunk.
Stez
ugye mekkmonták, hogy pokolrajuttok...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
Késik az operatív törzs. Biztos kezet mosnak..
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 814 — Patriot
Neked meg úgy látom az maradt ki, hogy nincsenek zombik, és a karácsonyi ajándékokat sem a Jézuska hozza. De az is lehet a matek maradt ki, mert olyan számokkal dobálóztok, aminek a relevanciája egy hasraütéssel van pont pariban.
vpi
Nem mi dobálozunk a német kormány és a magyar orvosi kamara adta ki ezeket a számokat
topin
Nem.
Ti veszitek a némét kormány 70%-át és beszorozzátok az olaszok "mortalitásával", ami jelenleg a 70 év felettiekre vonatkozik, és 5%.
Ebből neked kijön a 350.000 magyar halott. 10.000.000 x 0,7 x 0,05 = 350.000
Ugyanakkor az elfelejtitek, hogy az olaszoknál a korházi kezelésre szorulók közül jön ki az 5%.
Tehát az, hogy pánikot keltetek, szerintem egy ténymegállapítás.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
faszom se fog főzni rizsán meg tésztán kívül semmit, mikor száraz kajával el vagyok 1 évig is.
eaglesmcnabb
az elég, de a faszom eldurran ettől a futáros kajarendeléstől. Bezár az étterem, nem jön a netpincér és egyből készülünk éhen halni. Kurva szánalmas.

1. tartós alapanyagot megvenni
2. otthon elkészíteni
3. mosogatógéppel magas hőfokon elmosni.
4. szemetet levinni


Nem quantum-mechanika.
Amadeus
Ez mind szep es jo, de a szokasos ribanc adagomat megis hol vasaroljam meg? A rosszlanyok bezar, a kormany oldalan hiaba kerdeznel ra Csengere, nem kapnal valaszt. Hiaba megyek az utcara penzt lobalva, a ribancok is home office-ba kerultek.

Marpedig ez letszukseg, ha dugni kell, dugni kell.
Stez
LiveJasmin most nagyot mehet.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért lépjünk már hátrébb egyet és vegyünk egy nagy levegőt...

Zombi-apokalipszis nincs, bár pár hozzászólásból nem úgy tűnik.

Kínában volt 80.000 fertőzött és 5.000 halott, de nálunk halottból 300.000-et vártok?


vpi
Kína fals számokat közöl, ahogy valószínűleg a legtöbb ország. Kínában diktatúra van, ráadásul rendelkezésre állt a kellő mennyiségű szakember és felszerelés. Itthon ezek közül egyik sincs meg. Nincs 1.5 milliós katonaságunk, hogy fent is tartsuk a kijárási tilalmat.
Borbinho
Tehát te a saját biztonságod érdekében azt szeretnéd, hogy legyen diktatúra, hisz úgy nagyobb az esélyed a túlélésre...

Parádé! Ha esetleg nem érted, hogy a 20-as, 30-as években hogy lehettek olyan sötétek az emberek, hogy diktátorokat szavaztak meg... Hát barátom, így.
vpi
Ezt inkább nem kommentálnám, a szövegértés látom kimaradt általános iskolában
Borbinho
Neked meg úgy látom az maradt ki, hogy nincsenek zombik, és a karácsonyi ajándékokat sem a Jézuska hozza. De az is lehet a matek maradt ki, mert olyan számokkal dobálóztok, aminek a relevanciája egy hasraütéssel van pont pariban.
vpi
Akkor gondolom te OKTV győztes voltál matekból, ha egy ilyen kurva sok változós eseménynél tudod a végeredményt (vagy azt, hogy mi nem lesz biztosan).
Teljesen megnyugodtam!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Azért lépjünk már hátrébb egyet és vegyünk egy nagy levegőt...

Zombi-apokalipszis nincs, bár pár hozzászólásból nem úgy tűnik.

Kínában volt 80.000 fertőzött és 5.000 halott, de nálunk halottból 300.000-et vártok?


vpi
Kína fals számokat közöl, ahogy valószínűleg a legtöbb ország. Kínában diktatúra van, ráadásul rendelkezésre állt a kellő mennyiségű szakember és felszerelés. Itthon ezek közül egyik sincs meg. Nincs 1.5 milliós katonaságunk, hogy fent is tartsuk a kijárási tilalmat.
Borbinho
Tehát te a saját biztonságod érdekében azt szeretnéd, hogy legyen diktatúra, hisz úgy nagyobb az esélyed a túlélésre...

Parádé! Ha esetleg nem érted, hogy a 20-as, 30-as években hogy lehettek olyan sötétek az emberek, hogy diktátorokat szavaztak meg... Hát barátom, így.
vpi
Ezt inkább nem kommentálnám, a szövegértés látom kimaradt általános iskolában
Borbinho
Neked meg úgy látom az maradt ki, hogy nincsenek zombik, és a karácsonyi ajándékokat sem a Jézuska hozza. De az is lehet a matek maradt ki, mert olyan számokkal dobálóztok, aminek a relevanciája egy hasraütéssel van pont pariban.
vpi
Akkor légyszi világosítsál már fel minket, hogy akkor most mi is van és mire számítsunk, mert úgy látom mindenki tök hülye itt, csak te vagy egyedül az ész.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Éttermek zárva 15.00-tól.
Ok.
Kiszállítás az működik utána?
kittli
világért se főzzetek magatokra. Ezt pofáztam tegnap.
Amadeus
faszom se fog főzni rizsán meg tésztán kívül semmit, mikor száraz kajával el vagyok 1 évig is.
eaglesmcnabb
az elég, de a faszom eldurran ettől a futáros kajarendeléstől. Bezár az étterem, nem jön a netpincér és egyből készülünk éhen halni. Kurva szánalmas.

1. tartós alapanyagot megvenni
2. otthon elkészíteni
3. mosogatógéppel magas hőfokon elmosni.
4. szemetet levinni


Nem quantum-mechanika.
Amadeus
Ez mind szep es jo, de a szokasos ribanc adagomat megis hol vasaroljam meg? A rosszlanyok bezar, a kormany oldalan hiaba kerdeznel ra Csengere, nem kapnal valaszt. Hiaba megyek az utcara penzt lobalva, a ribancok is home office-ba kerultek.

Marpedig ez letszukseg, ha dugni kell, dugni kell.
Stez
miért nem vered ki?
Amadeus
tegnap linkeltem egy jó játékot...
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200316/breking-hiteltorlesztesi-moratoriumot-kezdemenyez-az-mnb-419745

Matolcsi lépett egyet és ezt elvárja a többi hitelintézettől is...
nagir
Nem ártana majd a személyi piacra is kiterjeszteni :/
clbass
Marginálisan kapcsolódik a témához, hogy egyes gyógyszertárak uzsoráznak a maszkokkal, fertőtlenítőkkel. Megérdemelnék ezek a szarháziak, hogy maszkos egyének a járvány lecsengése után fasza 5kilós falazóelemekkel nyissák ki a kirakatot és a többezer %os haszonnal eladott alapvetően fontos higiéniai védőfelszerelések profitját visszafordítsák az üvegeseknek.
gyeek
ja csak ha a beszállító adja neki gecidrágán akkor nem tud mit csinálni a gyógyszertár sem. Majka felháborodós posztja alatt írta egy patikában dolgozó hogy 10.000-ért veszik az 50 darabos maszkot és 10 forintot raknak rá darabjára. szóval ha nem tévedek 500 ft az ő hasznuk belőle.
eaglesmcnabb
Római birodalomban Diocletianus megszabta az árak maximalizálását amikor a kalmárokkal kicsit elszaladt a ló. Az a 10 Ft is sok szerintem momentán. Azok a gerinctelen beszállítók akik ezen az eseményen akarják megváltani a tikettet pénzisten mennyországába kőkemény szankciókkal kellene sújtani, készletüket lefoglalni, azt a kórházaknak térítésmentesen átadni. Amikor az emberi decensség ilyen mélyre tud süllyedni -- mert valaki valahol pofátlanul kitalálta hogy ilyen árat kell szabni -- a piaci reakció kurvára nem érdekel. Mindig lesz valaki aki beugrana a kieső helyére.
gyeek
A sajat pajtasaid nem fogod megbuntetni. Erted.
Stez
Nem is számítok rá... Ennyit a demokráciáról és a burkolt diktatúráról.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass