Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 011 — #NoStress
Jogilag elhunyt, igen.
Hülyén nézne ki, ha minden valaha élt magyar szerepelne a választási nyilvántartásban például, és elvileg mehetne szavazni, el se mondom milyen morbid jelenetek keletkezhetnének ennek kapcsán.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Halottnak számítanak.Sobri Jóska
szóval a halott, az csak szimplán halott. Nincs identitása, nincs semmije, ugyanolyan hulla mind? (elég rideg felfogás, de érthető)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 011 — #NoStress
Halottnak számítanak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ELTE ÁJKHanni
Akkor csodálkozom, illetve aggodalmamat szeretném kifejezni, mert az alkotmányjog még a könnyebb tantárgyak közé tartozik.

Persze szembe jut, amikor engem hoztak zavarba azzal a kérdéssel, hogy a temetőben fekvő elhunytak magyar állampolgárnak számítanak-e?vadibandi
és magyar állampolgárnak számítanak?Amadeus91
nem
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Mindezt hol?vadibandi
ELTE ÁJKHanni
Akkor csodálkozom, illetve aggodalmamat szeretném kifejezni, mert az alkotmányjog még a könnyebb tantárgyak közé tartozik.

Persze szembe jut, amikor engem hoztak zavarba azzal a kérdéssel, hogy a temetőben fekvő elhunytak magyar állampolgárnak számítanak-e?vadibandi
és magyar állampolgárnak számítanak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Csak nem poli-toli?
Tanít ott (is) néhány ismerősöm.vadibandi
De. Viszont akkor ide sem fogok gyűlölködni 😛Hanni
Nyugodtan gyűlölködhetsz, mert én nem mondom vissza senkinek, kivétel a Mándi Tibor, őt ne szídd! 😊




több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak nem poli-toli?
Tanít ott (is) néhány ismerősöm.vadibandi
De. Viszont akkor ide sem fogok gyűlölködni 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jeeeeeeeeee!!
idén is Coke 😊JJ
augusztus első hetében esélyes egy hét siófok, haverokkal, meglátogatlak majd 😊Fucu
mondanám, hogy minden bowl.hu-s vendégem egy italra, de mivel mint írtam sajnos új playbookot kell elsajátítanom idén, ezért egyelőre nem merek ígérni semmit 😊JJ
akkor csak a szerkesztők 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
jeeeeeeeeee!!
idén is Coke 😊JJ
augusztus első hetében esélyes egy hét siófok, haverokkal, meglátogatlak majd 😊Fucu
mondanám, hogy minden bowl.hu-s vendégem egy italra, de mivel mint írtam sajnos új playbookot kell elsajátítanom idén, ezért egyelőre nem merek ígérni semmit 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Akkor csodálkozom, illetve aggodalmamat szeretném kifejezni, mert az alkotmányjog még a könnyebb tantárgyak közé tartozik.

Persze szembe jut, amikor engem hoztak zavarba azzal a kérdéssel, hogy a temetőben fekvő elhunytak magyar állampolgárnak számítanak-e?vadibandi
Nem jogásznak tanulok, és egy nap felkészüléssel maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel 😀Hanni
Csak nem poli-toli?
Tanít ott (is) néhány ismerősöm.




több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Akkor csodálkozom, illetve aggodalmamat szeretném kifejezni, mert az alkotmányjog még a könnyebb tantárgyak közé tartozik.

Persze szembe jut, amikor engem hoztak zavarba azzal a kérdéssel, hogy a temetőben fekvő elhunytak magyar állampolgárnak számítanak-e?vadibandi
Nem jogásznak tanulok, és egy nap felkészüléssel maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Mindezt hol?vadibandi
ELTE ÁJKHanni
Akkor csodálkozom, illetve aggodalmamat szeretném kifejezni, mert az alkotmányjog még a könnyebb tantárgyak közé tartozik.

Persze szembe jut, amikor engem hoztak zavarba azzal a kérdéssel, hogy a temetőben fekvő elhunytak magyar állampolgárnak számítanak-e?




több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jeeeeeeeeee!!
idén is Coke 😊JJ
augusztus első hetében esélyes egy hét siófok, haverokkal, meglátogatlak majd 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Alkotmányjog - 2(elégséges)Hanni
Viktornál tanultál? 😀apeszos
Hááháháhááhhhh 😂 Nem egészen 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Alkotmányjog - 2(elégséges)Hanni
Viktornál tanultál? 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mindezt hol?vadibandi
ELTE ÁJK
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az nembaj, mert igen jó programok lesznek, úgyh kell a hely.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
jeeeeeeeeee!!
idén is Coke 😊JJ
drogfüggőség FTW 😀pc_x
ami csak időszakos, az nem is lehet függőség 😛
azért örülök mert az új vezetőség ellenére is felvettek, aki meg majd jön le Siófokra meg fog lepődni, mert az egész Aranypartot feltúrták, és a CC is másmilyen lesz, mint az elmúlt 2-3 évben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
jeeeeeeeeee!!
idén is Coke 😊JJ
drogfüggőség FTW 😀


több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
jeeeeeeeeee!!
idén is Coke 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Alkotmányjog - 2(elégséges)
Hanni
Mindezt hol?




több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Alkotmányjog - 2(elégséges)

Hanni
Grat 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Alkotmányjog - 2(elégséges)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Majdnem.Laki
Gondolom Scorpions 😊
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Majdnem.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."