NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Jól láttam Edelmant a pálya szélén vagy be vagyok állva?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Nem nagyon értek a kosárlabdához, de most rendesen beadták a ricinust a Phillynek....vajon kapnak mellé széntablettát vagy Lopediumot?
ThundersNFL a Jobbágy
itt komoly hozzáállásbeli gondok vannak, ami mondjuk embiid és harden esetében nem lep meg
a kérdés most kit dob a busz alá mr i must get that mvp
Negritis, a vajda
Pontosan. Hihetlen hogy egy ilyen meccsen ennyire lelketlenul lehet jatszani. Volt par ilyen GB vereseg a szezonban mikor azt kivantam legyen minel tobb kozte. Ez ugyanaz Philly drukkerkent most. Post game interjun remelem szetszedik oket.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Tatum 😊
Bruschi85
Kosárlabda mellett nyakkendőkötésben is jó szokott lenni.

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fúj de hitvány ez a Philly...
Doc mester hozta a formáját, amikor időzíteni kell 🙂 Garnett intézett ennek a kóklernek vagy 20 plussz NBA főedző idényt

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Nem nagyon értek a kosárlabdához, de most rendesen beadták a ricinust a Phillynek....vajon kapnak mellé széntablettát vagy Lopediumot?
ThundersNFL a Jobbágy
itt komoly hozzáállásbeli gondok vannak, ami mondjuk embiid és harden esetében nem lep meg
a kérdés most kit dob a busz alá mr i must get that mvp

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tatum 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Nem nagyon értek a kosárlabdához, de most rendesen beadták a ricinust a Phillynek....vajon kapnak mellé széntablettát vagy Lopediumot?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimpi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.

eaglesmcnabb
sokkal előbb lettem Celtics drukker mint Eagles, így azért én most fordítva vagyok bekötve 😊
dande2
gyárilag én is spursös vagyok, azért nem dőlök a kardomba, főleg hogy kiesett a GSW, de azért ez nagyon csúnya 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimpi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.

eaglesmcnabb
sokkal előbb lettem Celtics drukker mint Eagles, így azért én most fordítva vagyok bekötve 😊
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Harden is menjen mar az annyjaba, pont jo lesz neki Rocketsban alibizni meg par evet. Mondom ezt Harden fankent.
JéBé
Az OKC-ben még én is bírtam.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Horford zseni 😊
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Harden is menjen mar az annyjaba, pont jo lesz neki Rocketsban alibizni meg par evet. Mondom ezt Harden fankent.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
MVP, lol

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.
eaglesmcnabb
én mind2 csapatot rühellem, a phillyt főleg az embiid-harden-rivers trió miatt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimpi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
mondjuk ez nem tekó hanem kizárás Niangre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 150
Mocskos Sixers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Embid rettento faradt, Harden meg gyalazatosan szar. Sima Boston lesz a vege.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem túl biztató első negyed...
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn

Beki
komolyan valaki azt hitte hogy megváltozik mert elmondott egy neki előre megírt PR beszédet meg elméletben elment egy pár napos "elvonóra" ha elment egyáltalán? már ott kivételeztek vele hogy a 8 meccses eltíltásba belemagyarázták hogy ennyit meg annyit már kiült a bűntiből. az egész hátralévő szezont kikellett volna hagynia és egy komoly de annál is hosszabb fejtágítón résztvennie hátha elgondolkodik
DBook90
Lesz idő a szezonkezdetig eldönteni mi legyen vele.
Matthew99
Kutyából szalonna esete...kár érte, mert tényleg ügyes, bármekkora kretén!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
amúgy a tippem az hogy a mai vereség után bakancsot kap doc, de gyorsan lecseréli vmi vékony cipőre a sivatagba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man

Beki
komolyan valaki azt hitte hogy megváltozik mert elmondott egy neki előre megírt PR beszédet meg elméletben elment egy pár napos "elvonóra" ha elment egyáltalán? már ott kivételeztek vele hogy a 8 meccses eltíltásba belemagyarázták hogy ennyit meg annyit már kiült a bűntiből. az egész hátralévő szezont kikellett volna hagynia és egy komoly de annál is hosszabb fejtágítón résztvennie hátha elgondolkodik
DBook90
Lesz idő a szezonkezdetig eldönteni mi legyen vele.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126

Beki
komolyan valaki azt hitte hogy megváltozik mert elmondott egy neki előre megírt PR beszédet meg elméletben elment egy pár napos "elvonóra" ha elment egyáltalán? már ott kivételeztek vele hogy a 8 meccses eltíltásba belemagyarázták hogy ennyit meg annyit már kiült a bűntiből. az egész hátralévő szezont kikellett volna hagynia és egy komoly de annál is hosszabb fejtágítón résztvennie hátha elgondolkodik
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Monty out
Negritis, a vajda
Nagyot érett már a vesztes döntő óta.
Sixo
senki nem fog 2 év után kirúgni egy edzőt főleg döntő után
viszont a tavalyi év után el kellett volna küldeni
de a GM nem túl okos, és az is ott van hogy tulajdonos váltás körüli mizéria szal nem is merték gondolom


Monty out
Negritis, a vajda
Ki az aki idejönne ennek a tudatában hogy nyerni kell a köv 2 évben vagy repülsz? Booker, KD meg contenderség sok edzőt vonz de azzal a tudattal hogy kötelező a gyűrű nem tudom... ha nem is vágnak ki de totál rebuild 2 nagyon max 3 év múlva elindul. Nurse alkalmas lehet rá hogy nyerni most, ha nem jön össze akkor újraépítmindent, kérdés ő akarná e.
DBook90
iszonyat nehéz kérdés hogy mit csinálsz
vagy meghagyod a CP3-Ayton + KD-Booker magot és soft retool, vagy valahogy elboltolod a 2 ballasztot és próbálsz legalább minimálisan hasznos role playereket szerezni
de ki a faszom adna bármi értéket Aytonért? még ha kapsz is mondjuk 2 role playert érte
mit csinálsz CP3al? ki nyeli be a még 2 éves szerződését? és mennyi pick kell mell?
Negritis, a vajda
épp ezért gondolom hogy ha vonzó is a pad ilyen nevek mellett elfognak gondolkodni hogy elvállalják e.. ha bejön te vagy a király, ha nem tudsz ilyen játékosokkal nyerni akkor könnyen kikerülhet egy időre az adott edző a csapatok látóköréből
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Monty out
Negritis, a vajda
Ki az aki idejönne ennek a tudatában hogy nyerni kell a köv 2 évben vagy repülsz? Booker, KD meg contenderség sok edzőt vonz de azzal a tudattal hogy kötelező a gyűrű nem tudom... ha nem is vágnak ki de totál rebuild 2 nagyon max 3 év múlva elindul. Nurse alkalmas lehet rá hogy nyerni most, ha nem jön össze akkor újraépítmindent, kérdés ő akarná e.
DBook90
Mindenki!
legjobb coaching meló most a ligában... a Bucks után
az összes félhülye Mark Jackson és azok sleppjei, minden promising assistant ide fog pályázni...
mindenki nyerni akar, és itt megvan rá az esély, mindenki előadhatja a nagy ötletét...
fuldokolni fognak a jelöltekben, biztos nem Nurse-t hivnám be...
szerintem egy Stackhouse féle feszesebb fickó jó lehet
sapka
nem vagyok ennyire optimista mivel könnyen repülhet aki elvállalja ha nem nyer gyűrűt, nyilván nincs fix állás de itt extra nyomás lenne a köv HC-n. néhány fórumon már előkerült Becky neve.. érdekes húzás lenne.