NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
de ki a faszom adna bármi értéket Aytonért? még ha kapsz is mondjuk 2 role playert érte
Negritis, a vajda
na!
Ayton nem egy rossz player, nagyon jó keze van, magas...
egy megfelelő csapatban egy agressziv 4-essel nagyon jó lehet; a PO-ban szokott csak eltűnni mentális alapon, rengeteg csapat adna érte jó role playereket...
sapka
Ayton egy masszív bust, és brutálisan túlértékelt
más szmepontból de nem több mint egy Andre Drummond féle empty stat guy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Hát ez tényleg hülye:
Matthew99
Én sehol nem láttam a fegyvert, bár lehet, hogy kiszúrta a szemem. De önmagában az a szar zene megérne 3 hónap eltiltást.
Kampman


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
dawyd728 3 836
Monty out
Negritis, a vajda
Nagyot érett már a vesztes döntő óta.
Sixo
senki nem fog 2 év után kirúgni egy edzőt főleg döntő után
viszont a tavalyi év után el kellett volna küldeni
de a GM nem túl okos, és az is ott van hogy tulajdonos váltás körüli mizéria szal nem is merték gondolom


Monty out
Negritis, a vajda
Ki az aki idejönne ennek a tudatában hogy nyerni kell a köv 2 évben vagy repülsz? Booker, KD meg contenderség sok edzőt vonz de azzal a tudattal hogy kötelező a gyűrű nem tudom... ha nem is vágnak ki de totál rebuild 2 nagyon max 3 év múlva elindul. Nurse alkalmas lehet rá hogy nyerni most, ha nem jön össze akkor újraépítmindent, kérdés ő akarná e.
DBook90
iszonyat nehéz kérdés hogy mit csinálsz
vagy meghagyod a CP3-Ayton + KD-Booker magot és soft retool, vagy valahogy elboltolod a 2 ballasztot és próbálsz legalább minimálisan hasznos role playereket szerezni
de ki a faszom adna bármi értéket Aytonért? még ha kapsz is mondjuk 2 role playert érte
mit csinálsz CP3al? ki nyeli be a még 2 éves szerződését? és mennyi pick kell mell?
Negritis, a vajda
CP3-t miért kéne benyeletni valakivel? A csávót 20 percekre kellene rakni a tejes szezonban. Főleg a pad irányítását kellene rábízni. Olyan csapat, aki képes benyelni, semmi olyan értéket nem adna, ami megközelíti az övét még ilyen vén korában is. Ayton az egyedüli, akit role playerekre kell váltani. Bele még bele lehet látni egy 2-3 évvel ezelőtti teljesítményét. Persze akkor még pick is jött volna hasznos játékosok mellé, de ez a hajó már elment.
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
de ki a faszom adna bármi értéket Aytonért? még ha kapsz is mondjuk 2 role playert érte
mit csinálsz CP3al? ki nyeli be a még 2 éves szerződését? és mennyi pick kell mell?
Negritis, a vajda
na!
Ayton nem egy rossz player, nagyon jó keze van, magas...
egy megfelelő csapatban egy agressziv 4-essel nagyon jó lehet; a PO-ban szokott csak eltűnni mentális alapon, rengeteg csapat adna érte jó role playereket...
csak egy baj van itt, a Suns nem role playernek akarja Aytont...
két közepes kezdő playert simán ad érte egy középcsapat ami nem rossz mert nincs semmi depth a csapatban és pickje se nagyon, bár most hogy Montyt elküldték simán lehet hogy megtartanák

CP3 szerződése pedig csak 15 M-ig garantált, szóval simán tradelhető; egy fiatal csapatba pedig nagyon jó lehet 1-2 évig... pl. Detroit, Houston, Charlotte, Orlando stb.
inkább az ellenérték a kérdéses, valószinű fillert kapnának vissza meg a padra valakit

Az a nehéz kérdés, hogy velük többre mehetnek mint nélkülük, ha nem kapnak megfelelő embereket vissza akik fittelnek Bookerrel és KD-val.
Pl. kellene egy defenziv kezdő magas (pl. Brook Lopez szint), egy jó irányitó aki tud triplázni párat (érdekes a Miami sorra neveli ki ezeket a srácokat), és egy defenziv stopper; és a pad sem egyszerű
Lendale-Biyombo jó rotációba, Torey Craig jó rotációba, Payne jó rotációba de már egyik sem fog meccset eldönteni
sapka
Myles Turner mondjuk gondolom mozdítható vagy Mitchel Robinson New Yorkból.
Nagy varázslat azért ide nem kell, 2 jó védő de fakezű energy guy is bőven elég lehet akár, ilyet meg olcsón is találsz.

több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Monty out
Negritis, a vajda
Ki az aki idejönne ennek a tudatában hogy nyerni kell a köv 2 évben vagy repülsz? Booker, KD meg contenderség sok edzőt vonz de azzal a tudattal hogy kötelező a gyűrű nem tudom... ha nem is vágnak ki de totál rebuild 2 nagyon max 3 év múlva elindul. Nurse alkalmas lehet rá hogy nyerni most, ha nem jön össze akkor újraépítmindent, kérdés ő akarná e.
DBook90
Mindenki!
legjobb coaching meló most a ligában... a Bucks után
az összes félhülye Mark Jackson és azok sleppjei, minden promising assistant ide fog pályázni...
mindenki nyerni akar, és itt megvan rá az esély, mindenki előadhatja a nagy ötletét...
fuldokolni fognak a jelöltekben, biztos nem Nurse-t hivnám be...
szerintem egy Stackhouse féle feszesebb fickó jó lehet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
de ki a faszom adna bármi értéket Aytonért? még ha kapsz is mondjuk 2 role playert érte
mit csinálsz CP3al? ki nyeli be a még 2 éves szerződését? és mennyi pick kell mell?
Negritis, a vajda
na!
Ayton nem egy rossz player, nagyon jó keze van, magas...
egy megfelelő csapatban egy agressziv 4-essel nagyon jó lehet; a PO-ban szokott csak eltűnni mentális alapon, rengeteg csapat adna érte jó role playereket...
csak egy baj van itt, a Suns nem role playernek akarja Aytont...
két közepes kezdő playert simán ad érte egy középcsapat ami nem rossz mert nincs semmi depth a csapatban és pickje se nagyon, bár most hogy Montyt elküldték simán lehet hogy megtartanák

CP3 szerződése pedig csak 15 M-ig garantált, szóval simán tradelhető; egy fiatal csapatba pedig nagyon jó lehet 1-2 évig... pl. Detroit, Houston, Charlotte, Orlando stb.
inkább az ellenérték a kérdéses, valószinű fillert kapnának vissza meg a padra valakit

Az a nehéz kérdés, hogy velük többre mehetnek mint nélkülük, ha nem kapnak megfelelő embereket vissza akik fittelnek Bookerrel és KD-val.
Pl. kellene egy defenziv kezdő magas (pl. Brook Lopez szint), egy jó irányitó aki tud triplázni párat (érdekes a Miami sorra neveli ki ezeket a srácokat), és egy defenziv stopper; és a pad sem egyszerű
Lendale-Biyombo jó rotációba, Torey Craig jó rotációba, Payne jó rotációba de már egyik sem fog meccset eldönteni

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hát ez tényleg hülye:
Matthew99
Én sehol nem láttam a fegyvert, bár lehet, hogy kiszúrta a szemem. De önmagában az a szar zene megérne 3 hónap eltiltást.
Kampman
Mihelyt előveszi a fegyvert, a másik akadémiai tag barátja azonnal elveszi a kamerát, de egy pillanatra lehet látni!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Hát ez tényleg hülye:
Matthew99
Én sehol nem láttam a fegyvert, bár lehet, hogy kiszúrta a szemem. De önmagában az a szar zene megérne 3 hónap eltiltást.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Monty out
Negritis, a vajda
Nagyot érett már a vesztes döntő óta.
Sixo
senki nem fog 2 év után kirúgni egy edzőt főleg döntő után
viszont a tavalyi év után el kellett volna küldeni
de a GM nem túl okos, és az is ott van hogy tulajdonos váltás körüli mizéria szal nem is merték gondolom


Monty out
Negritis, a vajda
Ki az aki idejönne ennek a tudatában hogy nyerni kell a köv 2 évben vagy repülsz? Booker, KD meg contenderség sok edzőt vonz de azzal a tudattal hogy kötelező a gyűrű nem tudom... ha nem is vágnak ki de totál rebuild 2 nagyon max 3 év múlva elindul. Nurse alkalmas lehet rá hogy nyerni most, ha nem jön össze akkor újraépítmindent, kérdés ő akarná e.
DBook90
iszonyat nehéz kérdés hogy mit csinálsz
vagy meghagyod a CP3-Ayton + KD-Booker magot és soft retool, vagy valahogy elboltolod a 2 ballasztot és próbálsz legalább minimálisan hasznos role playereket szerezni
de ki a faszom adna bármi értéket Aytonért? még ha kapsz is mondjuk 2 role playert érte
mit csinálsz CP3al? ki nyeli be a még 2 éves szerződését? és mennyi pick kell mell?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Hát ez tényleg hülye:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Monty out
Negritis, a vajda
Ki az aki idejönne ennek a tudatában hogy nyerni kell a köv 2 évben vagy repülsz? Booker, KD meg contenderség sok edzőt vonz de azzal a tudattal hogy kötelező a gyűrű nem tudom... ha nem is vágnak ki de totál rebuild 2 nagyon max 3 év múlva elindul. Nurse alkalmas lehet rá hogy nyerni most, ha nem jön össze akkor újraépítmindent, kérdés ő akarná e.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Monty out
Negritis, a vajda
Nagyot érett már a vesztes döntő óta.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Monty out

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
 youtu.be/O51xSAeB1Mc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Szokásos agyament védekezés 😊
Jöhet a Nuggets, mocsok nehéz lesz!
Stoki
Jo volt a D# de a dubs szar helyzeteket vállalt és sok open maradt ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Ham egészen jól meccselt mostmár zsinórban másodszor
mintha Bud elengedte volna az agytrösztöt a csapatból...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Vége a szezonnak. Teljesen jogosan. Ilyen gyalázatos idegenbeli teljesítménnyel egész szezonban nem lehet tovább jutni.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Ha jól láttam megszakadt a GSW sorozata, hogy nyernek egy playoff meccset idegenben a PO párharcokban.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Szokásos agyament védekezés 😊
Jöhet a Nuggets, mocsok nehéz lesz!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
dawyd728
azt kell megverni, aki szembe jon.

es nagyon remelem, hogy akkor a sunst meg jobban szetszedi az amerikai sajto, mint a Minnyt. mert konnyu volt lehuzni a vizes lepedot mikozben mi a teljes szeriat ugy jatszottuk le, hogy a hetes rotaciobol ketto nem volt, es az utolso masfel meccsen meg egy ember hianyzott. de nyilvan a sunsnal felmentes lesz, mert ketten hianyoztak az utolso meccsrol.
csebi
CP3 négy meccsen nem volt csak szólok. 🙃
DBook90
megadta az esélyt a csapatnak, hátha nélküle sikerül.

Elfelejtettem beírni: CP3 idén sem lett bajnok 😊
eaglesmcnabb
ennél nagyobb problémád sose legyen az életben 😊
DBook90
nekem ez nem probléma 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
érdekes volt a Boston-Philly, nagyon 50-50 meccs volt azt leszámitva hogy a Philly nagyon nehezen jött bele a meccsbe...

másrészt továbbra sem tetszik a Boston támadójátéka, két nagyon jó és hasonló scorer iso-zik, betör kioszt nagyon hasznos kiegészítőkkel. Ebből tuti nem lesz döntő idén sem, egyszerűen ez nem elég egy PO szériában. másrészt fogalmam sincs hogyan tudnának előrelépni ebből a helyzetből, nagyon nehéz bármelyik Jayt elcserélni egy olyan játékosra aki jobban fittel a másik Jay-jel és kb. hasonló képességei vannak... Mindegy szerintem ez a kör a vége nekik, ha pedig nem akkor a keleit döntőben esnek ki, pont ahogy tavaly-tavaly előtt és jövőre fognak.

egy szóval szerintem ezt a meccset a Philly elqrta...
sapka
Rivers jó benne, 7. meccsen sztem behúzzátok
viszont hogy a Heat-Celtics mi lesz az megjósolhatatlan, nektek megvannak az embereitek hogy kicsnáljátok az amúgy sem elit támadó játékukat és az iso is hogy bajba kerüljenek a keret vékonysága miatt
viszont hiányzik a "killer instinct" ami Butlerbn és Lowryban ott van
Negritis, a vajda
ohh, sajnálom de egyik csapatnak sem drukkolok ebben a párharcban 😊
azt hiszem az nba az a sport ahol teljesen pártatlan vagyok, és csak a PO-ra érek oda

de...igen...Rivers nagy choker, a heat szerintem a legjobb most keletről, de a phillyvel nagyobbat meccselne
viszont a döntőben szerintem senkinek nincs esélye akárki is jön nyugatról

btw meglepődnék, ha nem a Denver húzná be a végét

ezt a fickót meg ki kellene dobni az ESPN-től is...
 twitter.com/MarkJackson13/status/1656792858228301824?s=20
mondjuk a van-Gundy-s kommentálások is automute-ok
sapka
Versenyben levő csapatok közül Knicks után a 2.legmeglepőbb lenne nálam ha a Denver nyerne.
több mint 1 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
dawyd728
azt kell megverni, aki szembe jon.

es nagyon remelem, hogy akkor a sunst meg jobban szetszedi az amerikai sajto, mint a Minnyt. mert konnyu volt lehuzni a vizes lepedot mikozben mi a teljes szeriat ugy jatszottuk le, hogy a hetes rotaciobol ketto nem volt, es az utolso masfel meccsen meg egy ember hianyzott. de nyilvan a sunsnal felmentes lesz, mert ketten hianyoztak az utolso meccsrol.
csebi
CP3 négy meccsen nem volt csak szólok. 🙃
DBook90
megadta az esélyt a csapatnak, hátha nélküle sikerül.

Elfelejtettem beírni: CP3 idén sem lett bajnok 😊
eaglesmcnabb
ennél nagyobb problémád sose legyen az életben 😊
több mint 1 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
érdekes volt a Boston-Philly, nagyon 50-50 meccs volt azt leszámitva hogy a Philly nagyon nehezen jött bele a meccsbe...

másrészt továbbra sem tetszik a Boston támadójátéka, két nagyon jó és hasonló scorer iso-zik, betör kioszt nagyon hasznos kiegészítőkkel. Ebből tuti nem lesz döntő idén sem, egyszerűen ez nem elég egy PO szériában. másrészt fogalmam sincs hogyan tudnának előrelépni ebből a helyzetből, nagyon nehéz bármelyik Jayt elcserélni egy olyan játékosra aki jobban fittel a másik Jay-jel és kb. hasonló képességei vannak... Mindegy szerintem ez a kör a vége nekik, ha pedig nem akkor a keleit döntőben esnek ki, pont ahogy tavaly-tavaly előtt és jövőre fognak.

egy szóval szerintem ezt a meccset a Philly elqrta...
sapka
Rivers jó benne, 7. meccsen sztem behúzzátok
viszont hogy a Heat-Celtics mi lesz az megjósolhatatlan, nektek megvannak az embereitek hogy kicsnáljátok az amúgy sem elit támadó játékukat és az iso is hogy bajba kerüljenek a keret vékonysága miatt
viszont hiányzik a "killer instinct" ami Butlerbn és Lowryban ott van
Negritis, a vajda
ohh, sajnálom de egyik csapatnak sem drukkolok ebben a párharcban 😊
azt hiszem az nba az a sport ahol teljesen pártatlan vagyok, és csak a PO-ra érek oda

de...igen...Rivers nagy choker, a heat szerintem a legjobb most keletről, de a phillyvel nagyobbat meccselne
viszont a döntőben szerintem senkinek nincs esélye akárki is jön nyugatról

btw meglepődnék, ha nem a Denver húzná be a végét

ezt a fickót meg ki kellene dobni az ESPN-től is...
 twitter.com/MarkJackson13/status/1656792858228301824?s=20
mondjuk a van-Gundy-s kommentálások is automute-ok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
érdekes volt a Boston-Philly, nagyon 50-50 meccs volt azt leszámitva hogy a Philly nagyon nehezen jött bele a meccsbe...

másrészt továbbra sem tetszik a Boston támadójátéka, két nagyon jó és hasonló scorer iso-zik, betör kioszt nagyon hasznos kiegészítőkkel. Ebből tuti nem lesz döntő idén sem, egyszerűen ez nem elég egy PO szériában. másrészt fogalmam sincs hogyan tudnának előrelépni ebből a helyzetből, nagyon nehéz bármelyik Jayt elcserélni egy olyan játékosra aki jobban fittel a másik Jay-jel és kb. hasonló képességei vannak... Mindegy szerintem ez a kör a vége nekik, ha pedig nem akkor a keleit döntőben esnek ki, pont ahogy tavaly-tavaly előtt és jövőre fognak.

egy szóval szerintem ezt a meccset a Philly elqrta...
sapka
Rivers jó benne, 7. meccsen sztem behúzzátok
viszont hogy a Heat-Celtics mi lesz az megjósolhatatlan, nektek megvannak az embereitek hogy kicsnáljátok az amúgy sem elit támadó játékukat és az iso is hogy bajba kerüljenek a keret vékonysága miatt
viszont hiányzik a "killer instinct" ami Butlerbn és Lowryban ott van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!