Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Már már kínosan sima volt
Viszont innen csak Monty tud reagálni
Malone mondjuk rajzolhatna pár playt mpjre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
Szörnyű, de Bud nem emiatt szar edző a PO-ban.
Jughead
Az elmúlt három évben egy gyűrű és egy sérülések miatt bukott keleti döntő azért megvolt, várjunk még ezzel.
Dzsokijuing
Bud szar PO edző, ha nem egy szar edző jön szembe az ultimate choker játékossal akkor nincs gyűrű
Negritis, a vajda
Szar ez az NBA, két szar edző chokerekkel nagydöntőzhet.
Dzsokijuing
Abban az évben a két döntős kivételével minden komoly csapat lesérült a PO-ra (Lakers, Nuggets, Clippers, Nets), míg a Sixers óriási blamát hozott a Hawks ellen.

Ennek ellenére az a döntő volt egyedül, ahol Bud érdemben tudott meccselni. Azon túl mióta edző, minden évben csődöt mond a PO-ban, és hát ugye ott se sokon múlt, hogy a Nets ellen kiessenek (1 centin?).
Jughead
Ha Giannis megadja a kilövési engedélyt, kirúgják.
Visszanéztem az uccsó meccset, érthetetlen döntések sorozata.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Hát ez gáz volt a Maciktól, illene robbantani a csapaton. Kezdve mondjuk az edzővel.

Utána jöhet a Brooks féle lepedék mentalitás a pad legvégére száműzése és a papírgenszter kultúra kiírtása
FLZOLI
😀
Miért robbantasz fel egy csapatot, amiben fiatalok a húzóemberek, leszámítva Adamst, aki kihagyta a párharcot. Meg vannak a pickjeik, amivel Brooks helyére tudnak hozni egy normális kiscsatárt.
Az edző és JJJ az utolsó elővehető hibapont a csapatban.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
Szörnyű, de Bud nem emiatt szar edző a PO-ban.
Jughead
Az elmúlt három évben egy gyűrű és egy sérülések miatt bukott keleti döntő azért megvolt, várjunk még ezzel.
Dzsokijuing
Bud szar PO edző, ha nem egy szar edző jön szembe az ultimate choker játékossal akkor nincs gyűrű
Negritis, a vajda
Szar ez az NBA, két szar edző chokerekkel nagydöntőzhet.
Dzsokijuing
Abban az évben a két döntős kivételével minden komoly csapat lesérült a PO-ra (Lakers, Nuggets, Clippers, Nets), míg a Sixers óriási blamát hozott a Hawks ellen.

Ennek ellenére az a döntő volt egyedül, ahol Bud érdemben tudott meccselni. Azon túl mióta edző, minden évben csődöt mond a PO-ban, és hát ugye ott se sokon múlt, hogy a Nets ellen kiessenek (1 centin?).
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
Szörnyű, de Bud nem emiatt szar edző a PO-ban.
Jughead
Az elmúlt három évben egy gyűrű és egy sérülések miatt bukott keleti döntő azért megvolt, várjunk még ezzel.
Dzsokijuing
Bud szar PO edző, ha nem egy szar edző jön szembe az ultimate choker játékossal akkor nincs gyűrű
Negritis, a vajda
Szar ez az NBA, két szar edző chokerekkel nagydöntőzhet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Itt meg mi történik. Russell mikor tanult meg kosarazni? 2.5 negyed alatt közte 30+.
Sixo
D'Angelo nagyon hullámzó de nem volt rossz szériája amúgy
Kb 15 pontot hozott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
40 lett a vége. Volt már ilyen különbség a POban ?
Sixo
Denver egyszer CP3 orrát fújta ki 58 ponttal a 2009-es PO-ban. De úgy hallottam az utóbbi években megdöntötte valamelyik csapat.
dawyd728
Bulls utah döntőben 42 pont

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
Szörnyű, de Bud nem emiatt szar edző a PO-ban.
Jughead
Az elmúlt három évben egy gyűrű és egy sérülések miatt bukott keleti döntő azért megvolt, várjunk még ezzel.
Dzsokijuing
Bud szar PO edző, ha nem egy szar edző jön szembe az ultimate choker játékossal akkor nincs gyűrű

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Hát ez gáz volt a Maciktól, illene robbantani a csapaton. Kezdve mondjuk az edzővel.

Utána jöhet a Brooks féle lepedék mentalitás a pad legvégére száműzése és a papírgenszter kultúra kiírtása
FLZOLI
Nem biztos hogy elovennem az edzőt
2 iszonyat fontos magas embere esett ki az ellen a Lakers ellen ahol a 2 legjobb pont magas
Kicsit eszköztelen volt egy nagyon jól forma időzített ellenfél ellen

Brooks ráadásul védekezésben jó munkát végzett és nem véletlenül az egyik legjobb perimeter védő a ligában
A gond hogy azt hiszi támadásban is elit, ott nagyobb probléma mint Rusty
Ufa meglátjuk mennyit kap, az biztos hogy elég sok pénzt bukott idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 843
Számomra az idei PO eddigi legnagyobb WTF-ja, hogy a Knicks - Heat párosból vki ECF-ba fog menni. Ha valaki ezt mondja - nem csak a szezon közben, mondjuk AS előtt -, hanem még a rájátszás kezdetén is, érdekesen néztem volna rá...
Antonius
Igaz, de best of 7nel nincs nagy szerencsefaktor.1meccsnel lehet de igy a jobbik ment tovabb
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
Szörnyű, de Bud nem emiatt szar edző a PO-ban.
Jughead
Az elmúlt három évben egy gyűrű és egy sérülések miatt bukott keleti döntő azért megvolt, várjunk még ezzel.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez gáz volt a Maciktól, illene robbantani a csapaton. Kezdve mondjuk az edzővel.

Utána jöhet a Brooks féle lepedék mentalitás a pad legvégére száműzése és a papírgenszter kultúra kiírtása

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Grat a Lakersnek, szép munka

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
Szörnyű, de Bud nem emiatt szar edző a PO-ban.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Úgy vert meg simán minket a Kings hazai pályán hogy Sabonis csak 7 pontot dobott. Nagyon nem jó hír.
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
40 lett a vége. Volt már ilyen különbség a POban ?
Sixo
Medvebökdöső Dillon Brooks ezzel meg is kapta azt a 40-et, amit szeretett volna 🤣

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
40 lett a vége. Volt már ilyen különbség a POban ?
Sixo
Denver egyszer CP3 orrát fújta ki 58 ponttal a 2009-es PO-ban. De úgy hallottam az utóbbi években megdöntötte valamelyik csapat.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
40 lett a vége. Volt már ilyen különbség a POban ?

több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
dawyd728
😕 Ezt nem lehet lereagálni széria közben. Nem csak ezen ment el a szezon, de lehetett impaktja bőven.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A 4.negyed előtt megkockáztatom, hogy elbúcsúztattuk a Grizzliest! Nice job!
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Egyik a 6-ból fordítani fog érzésem szerint 1-3ról.
dawyd728
😀 Majdnem.
6-ból egy se ment 7. meccsig.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Közben Lakers 6. meccs előtti edzői interjúkból derül ki, h a Bucks-Heat széria alatt autóbalesetben meghalt Bud testvére. Failure nyilatkozat is más megvilágítást kap. Valamint Bud magához képest nyújtott gyenge teljesítményét is árnyalja.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Itt meg mi történik. Russell mikor tanult meg kosarazni? 2.5 negyed alatt közte 30+.

több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Számomra az idei PO eddigi legnagyobb WTF-ja, hogy a Knicks - Heat párosból vki ECF-ba fog menni. Ha valaki ezt mondja - nem csak a szezon közben, mondjuk AS előtt -, hanem még a rájátszás kezdetén is, érdekesen néztem volna rá...

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
@csebi

minny kiesése is előkerült a KNY-ben

 podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5zb3VuZGNsb3VkLmNvbS91c2Vycy9zb3VuZGNsb3VkOnVzZXJzOjMwOTg0MTczMS9zb3VuZHMucnNz/episode/ZWMwNjQ5MmMtZTQ1YS0xMWVkLTgyM2EtZmYzZTA5YzI5Mzg1?sa=X&ved=0CAcQz4EHahcKEwiYismG7sn-AhUAAAAAHQAAAAAQAQ
Negritis, a vajda
na nagyjabol meghallgattam. eleg jol latjak a dolgokat amugy bar eleg tomor volt. az Inside the NBAben is Shaqek ezt vetettek fel, hogy ami stilussal ANT tud jatszani az nem valo a Gobert-KAT paros melle, mert lassuak. neki egy gyors csapat kellene (ahol elfer mondjuk egy lassu center, aki a tamadasok felere fel sem er), ahol gyorsan viheti fel a labdat, torhet be rendezetlen vedelmekkel szembe. ok a Hawksot hoztak fel, hogy milyen jo paros lenne Trae Younggal.

szoval hogy latom a dolgokat:
szezon elott rohadt nagy kerdes volt ez a KAT-Gobert paros, es hat nem lettunk okosabbak sztem. mert nyilvan lehet leszolni a tapasztalatokat, de direkt megneztem: osszeszen 26 meccset talaltam, ahol egyszerre kezdett a KAT-Gobert-ANT harmas, es ezeken 13/13 volt a merleg, de a meccsek dandarja a szezon elejen volt, amikor nagyon szarul nezett ki. amiert nagyon szarul nezett ki az a kaotikus offszezon volt. kb KAT es Gobert sosem voltak egyutt az eloszezonban az edzeseken, mert Gobert ugye EB utan kapott pihenot, utana meg KAT volt marodi szoval szezon kozben kellett kitalalni mindent. szvsz a POban igenis voltak olyan negyedek mikor amugy nem nezett ki ez rosszul, Finch is nyilatkozta, hogy nagyon ki fogja a kozos jatekperceket elemezni, es hogy miert allt meg a 4. negyed vegen a pontgyartas tobbszor ld Lakers meccs meg talan 2 dnever meccs (amugy en tudom miert. ANTra raalltak harman, KAT meg fosott postupolni iranyitokkal a hataban ...). en is adnek ennek meg egy eselyt kovetkezo szezon elejen kb 2 honapig, de ha nem megy akkor KATot cserelni kell.
alapvetoen ez tovabbra sem lenne egy rossz keret, mert a Conley - ANT - McDaniels-KAT-Gobert kezdo, kiegeszulve NAW, Ried, Andersen trioval jo lehetne. nyilvan vannak mindig serulesek is, de hat mutassatok meg egy olyan csapatot, ahol ha kiesik a 7 fos rotaciobol 3 jatekos az megveri a konferencia elsot POban, ahol lenyegeben senki sem serult. szoval maga a PO nem csalodas nekem, de a szezon igen, es egyszeruen azert, mert idegesito volt az egesz. mindig volt vmi baj, volt vki kulcsjatekos hosszan serult, DLo veglegesen bebizonyitotta, hogy bkit hozhatunk neki, ugysem lesz fit stb. Reiddel hosszabbitani kell, meg Conley moge hozni egy jo backup iranyitot, es sztem jovore nekifutni ennek egy teljes offseasonnal.

meg egy dolog: ertem en, hogy a denver nr1 meg Jokic MVP, de azert azt a foku tiszteletet, amit a biroktol kaptak, sztem egy par jozanabb nuggets drukkernek is sok lehetett. konkretan Jokic tobbet konyokolt a szeriaban, mint a WWEben bki az utobbi 10 evben. raadasul nem is fujtak le ezeket. kedvencem az a meccs volt, amit amugy asszem megnyertuk, hogy KATot kipontoztak a birok mikor Jokic egy szello hatasara homoritott, majd nem sokkal kesobb egy teljesen szabalyos szerelest faltra fujtak ANTre h neki is asszem 5. legyen mar, Finch challengelt, amit nyilvan megnyert, de a Denver johetett bedobassal, aminel Jokic szokas szerint elobb odanyomott konyokkel Gobertnek ahogy ment a bedobo jatekos iranyaba, de utana meg a biztonsag kedveert ket kozzel jol el is lokte, aminek koszonheton tiszta harmast dobhatott 2-3 mp gondolkodasi idoval. mar csak az hianyzott, hogy a 3 biro korbe allja nehogy a kozelebe menjen bki. szerencsere kihagyta. es hat az elegge cinikus nba off report is azt hozta ki, hogy a birok 3szor tevedtek a denver javara a szoros meccsek vegeben (amik kozul az egyik konkretan eldontotte az 5. meccset is) mig a minny javara nullaszor. NEM EZEN MULT, JOBB VOLT A DENVER, de az otodik meccsen is pl egy partatlanabb biraskodassal inkabb minny gyozelem szuletett volna. nagyon kivancsi leszek a forum suns drukkereinek velemenyere, ha a denver hasonlo biroi felfogast kap.

ja es kulon 'piros pont' jar az espn nba twitter csatornanak, ami egy olyan videoval trollkodta meg a kieses utan KATot meg a Minnyt, amikor KAT epp azt koszonte meg a minnesotai arenak, hogy abban az evben rengeteget segitett neki a szurkolok tamogatasa miutan az edesanyja elhunyt. vmi hatar lehetne.

ja es nalam 3 mozdithatatlan ember van a csapatban: ANT, McDaniels es Finch. bki mas mehet.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.