NBA
Heat és Knicks a két megverendő csapat a Keleti döntőig, ennek a csapatnak ez ha Giannis 80%os is hoznia kell.Persze áprilisban is el tudod bukni, sőt bármikor. Ha be se jutsz rájátszásba, úgy a legeslegjobb. Giannis közel 100%-os egészsége nélkül lövésük sincs a keleti döntőre. Miami ellen azt gondolták belefér. Nem fért.Áprilisben ha elbukod akkor cseszheted mivan Májusban.The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.
The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.
Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.
Miami is 43/82 (52.4%) on contested 3s in this series. League average this season was 33.5% while the Heat shot 33.2%. https://t.co/IgA0gfhfrB
— Anchorage Man (@SethPartnow) April 25, 2023
But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.
The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)
The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.
His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.
Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.
Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
dawyd728
Ha valaki 45%-al dobál ellened a szériában és nem változtatsz def sémát akkor nekem az nem csak tyű milyen jó a másik csapat, hanem azt jelenti hogy totál idióta aki erre nem adjustál.
Az hogy X év legnagyobb kudarca azt vegyük ki, de hogy erre a szezonra "Failure" szót kell használni szerintem nem kérdés.
Ha a Celtics vagy a Sixers ellen estek volna ki akkor azt mondom, hogy ok benne van, de Hawks ellen kijött és szerintem a Celtics ellen is kifog majd jönni hogy azért ezt a sok sebből vérző Heatet meg lehet fogni Butle god mode ide vagy oda.
Csak hát ahhoz kell adjustment.
Toca
Én vagyok itt talán az egyetlen, aki 5 éve időről időre tompítom a Buddal szembeni gyűlöletet. Sajnos nem segített most nekem. Ha kiteszik egy szót sem szólhat, de Spolstra nem Rivers vagy Mazzulla. Spolstránál nem nehéz rosszabbnak tűnni egy párharcban..
dawyd728
Nem érzem hogy Spolstrának nagyon adjustálni kellett volna max azért mert kiesik 1 key és 1 rotációs embere, én azt éreztem Bud csak sodródik.
De te mit láttál mit próbált Bud az ellen tenni, hogy ne lőjék szét a triplavonalról úgy hogy közben Jimmy 30-40et dob?
Persze áprilisban is el tudod bukni, sőt bármikor. Ha be se jutsz rájátszásba, úgy a legeslegjobb. Giannis közel 100%-os egészsége nélkül lövésük sincs a keleti döntőre. Miami ellen azt gondolták belefér. Nem fért.Áprilisben ha elbukod akkor cseszheted mivan Májusban.The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.
The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.
Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.
Miami is 43/82 (52.4%) on contested 3s in this series. League average this season was 33.5% while the Heat shot 33.2%. https://t.co/IgA0gfhfrB
— Anchorage Man (@SethPartnow) April 25, 2023
But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.
The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)
The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.
His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.
Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.
Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
dawyd728
Ha valaki 45%-al dobál ellened a szériában és nem változtatsz def sémát akkor nekem az nem csak tyű milyen jó a másik csapat, hanem azt jelenti hogy totál idióta aki erre nem adjustál.
Az hogy X év legnagyobb kudarca azt vegyük ki, de hogy erre a szezonra "Failure" szót kell használni szerintem nem kérdés.
Ha a Celtics vagy a Sixers ellen estek volna ki akkor azt mondom, hogy ok benne van, de Hawks ellen kijött és szerintem a Celtics ellen is kifog majd jönni hogy azért ezt a sok sebből vérző Heatet meg lehet fogni Butle god mode ide vagy oda.
Csak hát ahhoz kell adjustment.
Toca
Én vagyok itt talán az egyetlen, aki 5 éve időről időre tompítom a Buddal szembeni gyűlöletet. Sajnos nem segített most nekem. Ha kiteszik egy szót sem szólhat, de Spolstra nem Rivers vagy Mazzulla. Spolstránál nem nehéz rosszabbnak tűnni egy párharcban..
Áprilisben ha elbukod akkor cseszheted mivan Májusban.The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.
The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.
Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.
Miami is 43/82 (52.4%) on contested 3s in this series. League average this season was 33.5% while the Heat shot 33.2%. https://t.co/IgA0gfhfrB
— Anchorage Man (@SethPartnow) April 25, 2023
But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.
The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)
The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.
His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.
Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.
Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
dawyd728
Ha valaki 45%-al dobál ellened a szériában és nem változtatsz def sémát akkor nekem az nem csak tyű milyen jó a másik csapat, hanem azt jelenti hogy totál idióta aki erre nem adjustál.
Az hogy X év legnagyobb kudarca azt vegyük ki, de hogy erre a szezonra "Failure" szót kell használni szerintem nem kérdés.
Ha a Celtics vagy a Sixers ellen estek volna ki akkor azt mondom, hogy ok benne van, de Hawks ellen kijött és szerintem a Celtics ellen is kifog majd jönni hogy azért ezt a sok sebből vérző Heatet meg lehet fogni Butle god mode ide vagy oda.
Csak hát ahhoz kell adjustment.
The Bucks did not finish with the best Point Differential (schedule-adjusted) in the NBA. They didn’t even finish in the top 10. They were 11th.Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
Milwaukee finished 13th in non-garbage time offense at Cleaning The Glass. They were just ninth in eFG%, despite having Antetokounmpo.
The Bucks, over the last five playoff runs, including this season, have the worst differential of any team between their expected eFG% and actual FG%. They literally shoot worse than they should, to a larger degree than any other team.
Teams also shoot great against them. Teams have shot above expectation in three of the five playoff runs overall vs. the Bucks.
Miami is 43/82 (52.4%) on contested 3s in this series. League average this season was 33.5% while the Heat shot 33.2%. https://t.co/IgA0gfhfrB
— Anchorage Man (@SethPartnow) April 25, 2023
But this season, more than any other, has been defined by wonkiness in the regular season. Everyone was beatable, no one was good on the road, and everyone was resting players, picking their spots.
The teams ranked No. 1, 4, 5, 6 and 10 in schedule-adjusted defense, have been eliminated already. (No. 2 Memphis faces a road elimination game Friday and No. 3 Boston faces the Hawks in a potential closeout Game 6 Thursday.)
The Heat shot an insane 45% from 3 in this series. They shot over 50% on contested 3s.
His back injury was unfortunate, and while it’s hard to believe the outcome would have changed, it has to be noted how much pain he was in. No wonder his normally not-excellent free throw rate was terrible, given the injury. If the player most believe is the best in the world is far from 100% and misses two games, it’s not that big of a surprise that Miami simply gained too much momentum for the Bucks to overcome.
Szóval egy olyan alapszakaszt nyertek meg olyan mérleggel, amivel kb soha nem lehetett volna. Az, h ligaelső valaki, ennyire keveset korábban sosem jelentett a kismillió pihentetés miatt.
Lehet, h mély a keret, de magának helyzetet teremteni képes játékosból, a crunch timeban felértékelődik kevés van, ha egyáltalán van. Sztár kiültetés jó duma, de azért ültették ki, mert nem volt 100%-os... Márpedig nem áprilisban kell bajnokságot nyerni, hanem május vége - június közepe között.
Ettől még tovább kellett volna jutni így is. De sérülések nélkül sem lett volna 5 meccses párharc. Sokkal inkább 6-7 meccsen kellett volna innen Bucksnak továbbjutni. Nem sikerült, ez van. Tovább kell lépni és tanulni belőle. Mindenesetre ez nálam jelölést se kapna az elmúlt x év legnagyobb kudarca címre.
marmint a bucks jatekosra kellett volna hibat fujni.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Bocsi igen elírtam a meccset, köszi. 😊Egyetértek csak 2 kiegészítés:Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
- Giannis a 3. meccsen pihent, mert 1-1 után úgy gondolták, hogy belefér
- nem csak az 5. meccsen olvadtak le a 4. negyedben, hanem a 4. meccsen is, sőt ott még jobban. 92-78-ról lett a vége 114-119.
Jughead
Egyetértek csak 2 kiegészítés:Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Toca
- Giannis a 3. meccsen pihent, mert 1-1 után úgy gondolták, hogy belefér
- nem csak az 5. meccsen olvadtak le a 4. negyedben, hanem a 4. meccsen is, sőt ott még jobban. 92-78-ról lett a vége 114-119.
Nekem ez nagyon magyaros hozzáállás, hogy megmagyarázom a vereséget és hogy amúgy nem is gáz hogy kikaptunk.Semmi jelentősége az alapszakasznak. Nem következik abból semmi, h 5-10-20-30 éve milyen arányban jutottak tovább magasabban rangsorolt csapatok a jelenkorra. Másrészt melyik az a csapat, akiből kiesik egy liga top5 játékosa és nem érzi meg? Tavalyi po legjobb egyéni teljesítményét az ellenfél legjobb játékosa nyújtotta. A keret igazából nem gyengült. Szezon előtt mindenki top5-be várta őket.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
dawyd728
Mindent meg lehet magyarázni, de
- Végig gürized az alapszakaszt, hogy pálya előnyöd legyen Keleten (és a ligában)
- Úgy mész a playoffba, hogy kb. legnagyobb esélyes vagy
- Odáig vagy mennyire mély vagy
- Kiülteted / pihenteted a sztárod a 4.meccsen mert hát olyan jónak hiszed magad, hogy nyersz így is.
- 5.meccsen 16 pontot kapsz és egy olyan kosárral megy az ellenfél OT-re ami....
- Nem sikerült sémát váltani és a Heat kb ugyanazzal ver meg mint három éve
- Butler akármennyire is god mode ha league 1 defensed van azért...
- 1.kiemeltként 3 meccsből 1-et nyersz utolsót giga leolvadással bukod el
- Spolstránál kiesett Herro és Oladipo is sorozat közben érdekes ő megtudta találni a megfelelő embereket-
Nekem jöhetsz a hátszeles távolugrással, meg hogy ilyen a sport, illetve nyilván Giannis sérülése nem segített és arra lehet fogni részben, de ez a szezon egy kövér fail a Bucksnál bárki bármit mond.
Illetve teljesen jól rámutatott, hogy Bud-ot ki kéne vágni, egyszerűen képtelen alkalmazkodni.
Guerschon Yabusele slamming down Dante Exum 😳 pic.twitter.com/iEvAtsGZgk
— BasketNews (@BasketNews_com) April 27, 2023
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
A gyökér NBA sose teszi teszi be a magyar kommentátorokat, csak az összes ázsiai országot, meg az olaszokat.
— Tőrös Balázs (@bazska) April 27, 2023
Bezzeg a @WatchPlayback… https://t.co/EjoVHfw0K3
Nem értem ezt a Memphist... Tillman és Brooks kezd úgy hogy több kárt csinálnak mit hasznot, ott van a padon Kennard aki nagyon érzi most és Jones aki tökéletesen tehermentesiti Morantot
Nem hiszem el hogy 5 meccs alatt nem sikerült kitalálni úgy hogy nagyobb meritéssel játszanak hogy mi a legjobb felállás, ennek ellenére nyertek, de a Lakers nem annyira akarta mert hazamennek és 4-2vel akarják lezárni...
Ha következő meccsen nem a Morant-Bane-Kennard-Jones-JJJ felállás kapja a legtöbb percet kirúgnám az edzőt..., fájt nézni hogy ennyire ragaszkodnak pl. Brookshoz
ja és a Lakersnek nincs ponterős centere se, minek Tillmannek több mint 5 percet adni...
Egyelőre magukat verik meg...
Csóri Kings kiejti magát.., utolsó két meccsen hatalmas chokeban vannak, mindkét végjátékot elqrták... Itt csak Monk játéka zavar, mert fantasztikus iso scorer de még életében nem passzolt, erre minden végjátékban ott van és ha egyszer is megkapja a ladbát tuti rámegy a kosárra vagy eldobja emberről... így azért nehéz... btw tökéletes 6. embernek; Sabonist meg lassan a kosár alól fogják csak... ennél azért jobban tud dobni... GSW kezd éledezni, a következő meccs simább lesz mint az eddigiek
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
Gondoltam csak lecsaptam 😊Korrigáltam, a Bucksról szólt a mondandóm de a Minny a Garnett időkből is kedves csapat nekem, Antot bírom, szóval jó lenne ha végre ott is rend alakulna valamikor 🙂Ha kiesel a 8. Helyről másnap már munkanélküli kéne legyen az edző.Azért én még Finchet nem rúgnam ki emiatt. De holnap leírom vele kapcsolatban is a véleményem.
FLZOLI
csebi
FLZOLI
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Korrigáltam, a Bucksról szólt a mondandóm de a Minny a Garnett időkből is kedves csapat nekem, Antot bírom, szóval jó lenne ha végre ott is rend alakulna valamikor 🙂Ha kiesel a 8. Helyről másnap már munkanélküli kéne legyen az edző.Azért én még Finchet nem rúgnam ki emiatt. De holnap leírom vele kapcsolatban is a véleményem.
FLZOLI
csebi
Ha kiesel a 8. Helyről másnap már munkanélküli kéne legyen az edző.Azért én még Finchet nem rúgnam ki emiatt. De holnap leírom vele kapcsolatban is a véleményem.
FLZOLI
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Eddig sem Bud miatt voltak jók hanem inkább annak ellenére. Nurse szerintem nagyon működne náluk hosszú távon is, amikor le kell cserélni a csapatot Giannis körül.
Szerkesztette: FLZOLI
Hát az utóbbi tényleg jó nagy baromság volt, ennyire előre tervezni nem szabadTöbbször is kritizálta Budot és vezetőket az interjúban, szerinte Jimmy-t nem jó taktikával fogták, illetve azzal se értett egyet, hogy nem a párharca koncentráltak, hanem a bajnoki címre (utalva pl. arra, hogy kiültették pihenni, mert úgyis meg lesz nélküle is).Egyetértek és hozzáteszem, h Giannis jó gyerek nem dob a busz alá senkit.Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Ez hülyeség.
dawyd728
Sok sztár azt mondta volna, h új impulzus kell= burkolt utalást tett volna arra, h Bud-nak reszeltek.
A görög nem ilyen, tudja h ez nem az ő dolga és szépen beáll a dirba, mert jó katona.
Willie Parker
Jughead
Többször is kritizálta Budot és vezetőket az interjúban, szerinte Jimmy-t nem jó taktikával fogták, illetve azzal se értett egyet, hogy nem a párharca koncentráltak, hanem a bajnoki címre (utalva pl. arra, hogy kiültették pihenni, mert úgyis meg lesz nélküle is).Egyetértek és hozzáteszem, h Giannis jó gyerek nem dob a busz alá senkit.Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Ez hülyeség.
dawyd728
Sok sztár azt mondta volna, h új impulzus kell= burkolt utalást tett volna arra, h Bud-nak reszeltek.
A görög nem ilyen, tudja h ez nem az ő dolga és szépen beáll a dirba, mert jó katona.
Willie Parker
Nem kell elsüllyedni, de ez kudarc, ami tény, hiszen nem érték el, amit akartak (az már csak hab a tortán, hogy nem kicsi kudarc, hanem a legnagyobb az NBA elmúlt éveiből). Az, hogy elkezdett az újságíróval példálózni, csak szimplán irtó szánalmassá tette az egészet.Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Ez hülyeség.
dawyd728
Igazából egy kicsit szemét kérdés volt, de egyedül annyit kellett volna válaszolni, hogy persze, hogy kudarc (vélhetően a legtöbb játékos ennyivel letudta volna) és lehet menni tovább.
Egyetértek és hozzáteszem, h Giannis jó gyerek nem dob a busz alá senkit.Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Ez hülyeség.
dawyd728
Sok sztár azt mondta volna, h új impulzus kell= burkolt utalást tett volna arra, h Bud-nak reszeltek.
A görög nem ilyen, tudja h ez nem az ő dolga és szépen beáll a dirba, mert jó katona.
plusz azt az egyenlito kosarat nezze meg mki. egy ilyennel elmenni OTre, hat en sem valaszolnek kevesebben.Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Ez hülyeség.
dawyd728
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Milliószor elmondja a legtöbb sportoló, h mennyi mindennek kell stimmelnie, a sikerhez összeállnia. Igen sérülések kerüljék el a csapatot, egy távolugrónak hátszele legyen, ne ellenszele, stb. Itt most nekik nem állt össze minden. 3 meccset sérülés miatt nem játszott Giannis. 4. meccsre mikor visszajön, MJ reinkarnációja játszik a túloldalt. Az 5. meccsen is nyerésre állnak, de lehoznak egy bűn rossz negyedet, amikor már nem fért volna bele egy rossz zárónegyed és most akkor süllyedjenek el szégyenükben, mert világ legnagyobb kudarcát szenvedték el.Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Jughead
Ez hülyeség.
Igazából az a kérdés, hogy mi volt a cél a PO előtt? Ha egy győzelem a 8. ellen, akkor persze nincs kudarc, ha efelett, akkor igen.Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?
ZERO_L
Szerintem jóval efelett volt.
Ilyen alapon minden év katasztrófa, ami nem bajnoki címmel zárul.Szerintem meg nem jó válasz. Hány csapat esett ki eddig 1.kiemeltkent 8. Ellen? 5 kb?Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.igy-igy. rohadt jo valaszt adott sztem Jani.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
csebi
Kiverte őket a Heat úgy hogy 1 meccset nyertek 1.kiemeltként.
Ez nem failure ez katasztrófa.
Toca
Most kérdezzük meg Jamest is hogy szerinte failure a pályafutása mert nem tudta megelőző MJ-t?

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
Félig ironizáltam, mert nem csak rajta ment el a szezon, de vissza kell néznem a meccset.Egyetértek, én is adom, hogy végre nem bullshit kérdés ment. Giannis nem is tudott vele mit kezdeni, nincs ehhez hozzászokva.Komoly újságírói teljesítmény feltenni ezt a kérdést az NBA legjobb játékosának.Nagyon igaz. Nem tudom valaha ebből kinőnek az emberek/riporterek vagy itt megint csak a szenzáció hajhászás volt a cél.Nem érték el a céljukat, szóval nyilván kudarc.
Giannis didn’t like this reporter's question on if he thinks this season was a failure. pic.twitter.com/M3hJ9Bo4GJ
— Bleacher Report (@BleacherReport) April 27, 2023
ZERO_L
Jughead
Dzsokijuing
Jughead
A Heat drámai javuláson ment keresztül, megérdemelt a továbbjutásuk.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)