NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
amúgy az összes beatwriter szokott sírni a játékvezetés miatt?

mert az egy dolog, hogy én felhúzom magam, ahogy a Wolves ellen fújnak idén (kb 3-4 vereség ténylegesen ezen múlt, ami érdemben nem változtatna semmin, de legalább jobban néznénk ki összességben plusz lehet akkor Saunders sem lenne munkanélküli ...)
azonban Krawczynski is folyamatosan panaszkodik a fújásokra meccsek közben főleg, hogy nagyon nem konzisztensek pl: ma is Edwardson nem fújnak be egyértelmű faultot majd az ezt követő Suns támadásnál meg ugyanarra igen, vagy hogy KAT-on fizikálisan védekeznek, amit hagynak, és mikor KAT felveszi a kesztyűt erre kap 2 v 3 off fault fújást (így h legyen fizikális?). ilyenekre amúgy rengeteg példa volt idén, ráadásul moneytimeban is szoros meccseken.
kedvencem az volt mikor utolsó percben -2nél Rubio viszi fel a labdát, szó szerint elgáncsolják, labdaszerzés majd egyértelmű belemenés off fault helyett 2+1 és így lett -5 pont.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PO szerű meccs ez a Bucks Clippers, jó kis derbi. A sima alapszakasz meccs számomra szinte nézhetetlen kategória már

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Tökéletesen megmutatja a mai nba korcsosságát. Leindítás 4az1-ben erre mindegyik nagyeszű megáll a triplavonalon...
Jó mondjuk Murray passzolhatott volna okosabban, oda ahová várja az embert (gyűrű környéke) nem oda ahol éppen áll
FLZOLI
egy másodéves és 2 cseréről beszélünk egy nem túl jó edző csapatában
és murray passza is ótvar volt

viszont ha bejön akkor meg mekkora húzás hogy a győzelemre mennek nem pedig az X-re
szóval én ezt kurvára álszent dolognak tartom hogy lehúzzuk róla a keresztvizet

valamint én belenéztem a régi meccsekbe is, és a mostani NBA nekem sokkal jobban tetszik mint az elbaszott run'n'gun a 70es évekből vagy a 90es-2000es évek ISO heavy játéka
még akkor is ha Kobe az all time kedvencem
Negritis
vannak alap dolgok a kosarban ugy , mint a fociban is.
az, hogy a 3 jatekosbol megall minda3 a vonalnal marhasag volt. Nem volt kvazi opcioja.
egy embernek minimum be kellett volna mennie a palankhoz, embert elvinni stb..

nem vagyok szakember de en mint koca nba nezo banto volt es erre nem lehet magyarazat a foss edzo es a fiatalok.
YoungZeeZee
nem volt okos hogy ott megálltak, sőt retardált volt
de ettől még Murray-nek hamarabb kellett volna passzolnia és ha Campazzonak nem tudott passzolni akkor a gyűrűt támadó MPJ-nek ugyanúgy nem tudott volna, mert a passzsávban álltak, szimplán túl későn akart passzolni

viszont ez ugyanaz mint 7 pontos hátrányban TD-t csinálni az utolsó másodpercben és XP helyett 2 pontosra menni majd elbukni

lehet jönni hogy leghülyébb játék és mutatja mennyire fos az NFL meg az analitika,...
de ettől még nem feltétlen az
Negritis
Annyi a különbség, hogy ez olyan mintha TD után csak +2-re menetnél mert senki nem ment bent, hogy legyen esély az XP-re.
Azért azt ne kérdőjelezuk meg, hogy ostobaság volt.
Az, hogy Dumbest Play Ever in NBA amikor 3-asra játszák ki 2021-ben a végét és igazából Murray bőven ludas abban, hogy ilyen elbaszott helyzet lett az túlzás és inkább click-bait.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Tökéletesen megmutatja a mai nba korcsosságát. Leindítás 4az1-ben erre mindegyik nagyeszű megáll a triplavonalon...
Jó mondjuk Murray passzolhatott volna okosabban, oda ahová várja az embert (gyűrű környéke) nem oda ahol éppen áll
FLZOLI
egy másodéves és 2 cseréről beszélünk egy nem túl jó edző csapatában
és murray passza is ótvar volt

viszont ha bejön akkor meg mekkora húzás hogy a győzelemre mennek nem pedig az X-re
szóval én ezt kurvára álszent dolognak tartom hogy lehúzzuk róla a keresztvizet

valamint én belenéztem a régi meccsekbe is, és a mostani NBA nekem sokkal jobban tetszik mint az elbaszott run'n'gun a 70es évekből vagy a 90es-2000es évek ISO heavy játéka
még akkor is ha Kobe az all time kedvencem
Negritis
vannak alap dolgok a kosarban ugy , mint a fociban is.
az, hogy a 3 jatekosbol megall minda3 a vonalnal marhasag volt. Nem volt kvazi opcioja.
egy embernek minimum be kellett volna mennie a palankhoz, embert elvinni stb..

nem vagyok szakember de en mint koca nba nezo banto volt es erre nem lehet magyarazat a foss edzo es a fiatalok.
YoungZeeZee
nem volt okos hogy ott megálltak, sőt retardált volt
de ettől még Murray-nek hamarabb kellett volna passzolnia és ha Campazzonak nem tudott passzolni akkor a gyűrűt támadó MPJ-nek ugyanúgy nem tudott volna, mert a passzsávban álltak, szimplán túl későn akart passzolni

viszont ez ugyanaz mint 7 pontos hátrányban TD-t csinálni az utolsó másodpercben és XP helyett 2 pontosra menni majd elbukni

lehet jönni hogy leghülyébb játék és mutatja mennyire fos az NFL meg az analitika,...
de ettől még nem feltétlen az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Tökéletesen megmutatja a mai nba korcsosságát. Leindítás 4az1-ben erre mindegyik nagyeszű megáll a triplavonalon...
Jó mondjuk Murray passzolhatott volna okosabban, oda ahová várja az embert (gyűrű környéke) nem oda ahol éppen áll
FLZOLI
egy másodéves és 2 cseréről beszélünk egy nem túl jó edző csapatában
és murray passza is ótvar volt

viszont ha bejön akkor meg mekkora húzás hogy a győzelemre mennek nem pedig az X-re
szóval én ezt kurvára álszent dolognak tartom hogy lehúzzuk róla a keresztvizet

valamint én belenéztem a régi meccsekbe is, és a mostani NBA nekem sokkal jobban tetszik mint az elbaszott run'n'gun a 70es évekből vagy a 90es-2000es évek ISO heavy játéka
még akkor is ha Kobe az all time kedvencem
Negritis
vannak alap dolgok a kosarban ugy , mint a fociban is.
az, hogy a 3 jatekosbol megall minda3 a vonalnal marhasag volt. Nem volt kvazi opcioja.
egy embernek minimum be kellett volna mennie a palankhoz, embert elvinni stb..

nem vagyok szakember de en mint koca nba nezo banto volt es erre nem lehet magyarazat a foss edzo es a fiatalok.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Tökéletesen megmutatja a mai nba korcsosságát. Leindítás 4az1-ben erre mindegyik nagyeszű megáll a triplavonalon...
Jó mondjuk Murray passzolhatott volna okosabban, oda ahová várja az embert (gyűrű környéke) nem oda ahol éppen áll
FLZOLI
egy másodéves és 2 cseréről beszélünk egy nem túl jó edző csapatában
és murray passza is ótvar volt

viszont ha bejön akkor meg mekkora húzás hogy a győzelemre mennek nem pedig az X-re
szóval én ezt kurvára álszent dolognak tartom hogy lehúzzuk róla a keresztvizet

valamint én belenéztem a régi meccsekbe is, és a mostani NBA nekem sokkal jobban tetszik mint az elbaszott run'n'gun a 70es évekből vagy a 90es-2000es évek ISO heavy játéka
még akkor is ha Kobe az all time kedvencem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Negritis
Ne is mond. Menj dolgozni ezt követően.
dawyd728
Tökéletesen megmutatja a mai nba korcsosságát. Leindítás 4az1-ben erre mindegyik nagyeszű megáll a triplavonalon...
Jó mondjuk Murray passzolhatott volna okosabban, oda ahová várja az embert (gyűrű környéke) nem oda ahol éppen áll

több mint 3 éve
dawyd728 3 839

Negritis
Ne is mond. Menj dolgozni ezt követően.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Hawks - Thunder meccsen olyan jól választottak mezt a csapatok, hogy szünetben az OKC-nek mezt kellett cserélnie...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Nagy formák:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 401 — Ajmo Vatreni
32 pontos győzelem a közvetlen rivális Portland ellen. Na ezt nevezem én statement W-nek, kedves Suns. Monty WIlliams és Jason Jones nagyon jól összerakta ezt a csapatot, akiket ráadásul élmény nézni és nem csak a kezdőket.
iktriad
Nem kicsit meglepő, hogy ekkora w lett a vége. Főleg, hogy ez nem garbageban lett ekkora különbség, hanem amikor még éles volt.
(Egyébként James Jones. 😉 )
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
32 pontos győzelem a közvetlen rivális Portland ellen. Na ezt nevezem én statement W-nek, kedves Suns. Monty WIlliams és JasonJames Jones nagyon jól összerakta ezt a csapatot, akiket ráadásul élmény nézni és nem csak a kezdőket.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod
Negritis
Szvsz ha nem Saundersnek hívják már régen megtörtént volna.
Szerencsétlen is volt mert a két szupersztár összesen játszott talán 8 meccset együtt de látható hibák voltak az elkepzeleseiben.
csebi
modnjuk a keretre nézve azért a GM-t se biztos hogy hosszabbítanám
Negritis
Igen ez is igaz.
Ha nem cseréltünk volna Russellert akkor így nézhetnénk ki:
Ball, Beasley, Wiggins, Vanderbilt, KAT és meg mienk lenne a jövő évi első kor biztosan amivel lehetne szépen építeni.

Ez az új HC Torontobol milyen? Kinn írtak h fura h szezon közben el lehetett hozni, nem igen szoktak ezt engedni
csebi
ast coach volt, sztem jó lehet
az indynek is bejött eddig a raptors alumni
aztán majd kiderül

mondjuk a minny légkörről sokat elárul h Wiggins a Warriorsban védekezésben is bele teszi a melót
és nem az a ritka ha csinálja hanem ha nem

nemtom amúgy h Ball-lal mennyire lennétek előrébb, de az biztos hogy Edwars-Russell-Rubio nem volt túl okos move az utóbbi időben
Haliburton pl sztem sokkal jobban passzolna Towns mellé
és nyáron lehetett volna hozni Grant-t aki szintén fasza párja lenne 4esben Towns-nak
Negritis
úgy tudom Grantre mozdultunk, de nem jött hozzánk. sőt lényegében minden mozgó PF-re tettünk ajánlatot kb.

Wigginsnél kiderült az, amit sejteni is lehetett sztem. 3-4. opciónak jó, de azt nem bírja el, hogy 1-2. legyen. így védekezésre is több ereje, kedve marad. vszeg az sem volt neki annyira jó, hogy mikor jött akkor ő volt a megváltószerepben aztán mióta KAT van hátrébb szorult, és ezt nehéz feldolgozni főleg egy olyan személynek, mint ő. mig GS-nél odament és tudta, hogy jó esetben lesz 3. legfontosabb szereplő.

amúgy Edwards megint tipikusan az a játékos, aki mondjuk 15 évvel ezelőtt hatalmas sztár lett volna a rengeteg iso-val, és akkor lényegében "csak" védekezni kellene megtanítani. ellenben most szenved, alig kap iso playeket de még handoffokat sem, amikben tündökölhetne, szenved pickandrollban és hármast sem tud dobni. utóbbiba ha belerakja a melót még feljöhet elfogadható szintre, de nekem Ball több potenciált mutatott eddig hosszútávon is. igazából tök mindegy h Ball vagy Edwards jött volna, mert mindketten telített posztra jöttek volna.

amúgy arra nem lehet felkészülni, hogy a 2 legjobb játékosod folyamatosan sérültek sokszor átfedésben is. ettől függetlenül azért látszottak a problémák, hogy ha mindkettő játszik is akkor Saunders-szel miért nem leszünk előrébb. az is érdekes, hogy alapvetően gyenge védekezésünk van és erre off assistantot hozunk.
csebi
nem mondom hogy Wiggins ártatlan az egészben
de ettől még mutatja mekkora kupleráj van minnesotában
és a towns-russell duó nem tudom hogy ebből hogy tud jól kijönni, féltem is az új edzőt mert kétlem hogy ehhez lenne szokva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod
Negritis
Szvsz ha nem Saundersnek hívják már régen megtörtént volna.
Szerencsétlen is volt mert a két szupersztár összesen játszott talán 8 meccset együtt de látható hibák voltak az elkepzeleseiben.
csebi
modnjuk a keretre nézve azért a GM-t se biztos hogy hosszabbítanám
Negritis
Igen ez is igaz.
Ha nem cseréltünk volna Russellert akkor így nézhetnénk ki:
Ball, Beasley, Wiggins, Vanderbilt, KAT és meg mienk lenne a jövő évi első kor biztosan amivel lehetne szépen építeni.

Ez az új HC Torontobol milyen? Kinn írtak h fura h szezon közben el lehetett hozni, nem igen szoktak ezt engedni
csebi
ast coach volt, sztem jó lehet
az indynek is bejött eddig a raptors alumni
aztán majd kiderül

mondjuk a minny légkörről sokat elárul h Wiggins a Warriorsban védekezésben is bele teszi a melót
és nem az a ritka ha csinálja hanem ha nem

nemtom amúgy h Ball-lal mennyire lennétek előrébb, de az biztos hogy Edwars-Russell-Rubio nem volt túl okos move az utóbbi időben
Haliburton pl sztem sokkal jobban passzolna Towns mellé
és nyáron lehetett volna hozni Grant-t aki szintén fasza párja lenne 4esben Towns-nak
Negritis
úgy tudom Grantre mozdultunk, de nem jött hozzánk. sőt lényegében minden mozgó PF-re tettünk ajánlatot kb.

Wigginsnél kiderült az, amit sejteni is lehetett sztem. 3-4. opciónak jó, de azt nem bírja el, hogy 1-2. legyen. így védekezésre is több ereje, kedve marad. vszeg az sem volt neki annyira jó, hogy mikor jött akkor ő volt a megváltószerepben aztán mióta KAT van hátrébb szorult, és ezt nehéz feldolgozni főleg egy olyan személynek, mint ő. mig GS-nél odament és tudta, hogy jó esetben lesz 3. legfontosabb szereplő.

amúgy Edwards megint tipikusan az a játékos, aki mondjuk 15 évvel ezelőtt hatalmas sztár lett volna a rengeteg iso-val, és akkor lényegében "csak" védekezni kellene megtanítani. ellenben most szenved, alig kap iso playeket de még handoffokat sem, amikben tündökölhetne, szenved pickandrollban és hármast sem tud dobni. utóbbiba ha belerakja a melót még feljöhet elfogadható szintre, de nekem Ball több potenciált mutatott eddig hosszútávon is. igazából tök mindegy h Ball vagy Edwards jött volna, mert mindketten telített posztra jöttek volna.

amúgy arra nem lehet felkészülni, hogy a 2 legjobb játékosod folyamatosan sérültek sokszor átfedésben is. ettől függetlenül azért látszottak a problémák, hogy ha mindkettő játszik is akkor Saunders-szel miért nem leszünk előrébb. az is érdekes, hogy alapvetően gyenge védekezésünk van és erre off assistantot hozunk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod
Negritis
Szvsz ha nem Saundersnek hívják már régen megtörtént volna.
Szerencsétlen is volt mert a két szupersztár összesen játszott talán 8 meccset együtt de látható hibák voltak az elkepzeleseiben.
csebi
modnjuk a keretre nézve azért a GM-t se biztos hogy hosszabbítanám
Negritis
Igen ez is igaz.
Ha nem cseréltünk volna Russellert akkor így nézhetnénk ki:
Ball, Beasley, Wiggins, Vanderbilt, KAT és meg mienk lenne a jövő évi első kor biztosan amivel lehetne szépen építeni.

Ez az új HC Torontobol milyen? Kinn írtak h fura h szezon közben el lehetett hozni, nem igen szoktak ezt engedni
csebi
ast coach volt, sztem jó lehet
az indynek is bejött eddig a raptors alumni
aztán majd kiderül

mondjuk a minny légkörről sokat elárul h Wiggins a Warriorsban védekezésben is bele teszi a melót
és nem az a ritka ha csinálja hanem ha nem

nemtom amúgy h Ball-lal mennyire lennétek előrébb, de az biztos hogy Edwars-Russell-Rubio nem volt túl okos move az utóbbi időben
Haliburton pl sztem sokkal jobban passzolna Towns mellé
és nyáron lehetett volna hozni Grant-t aki szintén fasza párja lenne 4esben Towns-nak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
A pelicans a mezet az orosz valogatottol lopta😂
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod
Negritis
Szvsz ha nem Saundersnek hívják már régen megtörtént volna.
Szerencsétlen is volt mert a két szupersztár összesen játszott talán 8 meccset együtt de látható hibák voltak az elkepzeleseiben.
csebi
modnjuk a keretre nézve azért a GM-t se biztos hogy hosszabbítanám
Negritis
Igen ez is igaz.
Ha nem cseréltünk volna Russellert akkor így nézhetnénk ki:
Ball, Beasley, Wiggins, Vanderbilt, KAT és meg mienk lenne a jövő évi első kor biztosan amivel lehetne szépen építeni.

Ez az új HC Torontobol milyen? Kinn írtak h fura h szezon közben el lehetett hozni, nem igen szoktak ezt engedni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod
Negritis
Szvsz ha nem Saundersnek hívják már régen megtörtént volna.
Szerencsétlen is volt mert a két szupersztár összesen játszott talán 8 meccset együtt de látható hibák voltak az elkepzeleseiben.
csebi
modnjuk a keretre nézve azért a GM-t se biztos hogy hosszabbítanám

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod
Negritis
Szvsz ha nem Saundersnek hívják már régen megtörtént volna.
Szerencsétlen is volt mert a két szupersztár összesen játszott talán 8 meccset együtt de látható hibák voltak az elkepzeleseiben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
tudom, hogy imádják kicsi Saunderst a játékosok, de olyan wtf húzásai vannak, hogy érthetetlen.
csebi
nah most már nem kell ezen aggódnod

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 003
Nincs jatekos, aki egyedul nyert. Tudtommal egyik nagydontoben sem volt csapat, ahol a gyoztesnel egyetlen ember volt csak nevezve. 🙂

Jordan a GOAT, de olyannyira nem tudott nyerni a tobbiek nelkul, hogy legalabb 3-4 tarstol lehetne mondani kulcspillanatokban, dontokben van elodontokben gyoztes buzzer beatereket peldaul. Pippentol, Kukoctol, Paxsontol, Kerrtol...

James is koszonhet egy gyurut szerintem Allennek, egyet Irvingnek.

Es hat ezt lehetne sorolni az osszes klasszisnal, hogy mikor honnan kaptak olyan pluszt, aminek a vege gyuru lett.
Stez
talán Olajuwon volt akire lehet mondani hogy "egyedül" nyert '94ben
Negritis
Na és Clyde the glide Drexler? Ő Olajuwonnal játszott együtt a Houstonban nem?
Cowboykarcsi90
'95-től a '94-es bajnokcsapatnak még nem volt tagja, akkoriban még a Portlandben nyomta.
Azt a Portlandet a Phoenix söpörte a '94-es rájátszás 1. körében.
Egyébként izgalmas h kiből mi lett az akkori Sunsból:
- Ugye a Hall of Famer vezérürü Charles Barkley ma TV-s elemző
- Kevin Johnson (3-szoros All-Star) később 8 évig volt Sacramento polgármestere
- Wayman Tisdale (ő csak a College Hall of Fame tagja, egykori 1/2-es választás) '97-ben 33 évesen visszavonult, hogy a jazz-zenészi karrierjére koncetráljon, ahol szintén komoly sikereket ért el, egészen 2009-ig, amikor elvitte a rák 😕
- Dan Majerle-t (3-szoros All-Star) és Danny Manninget (2-szeres All Star) egyaránt 2020-ban rúgták ki a college HC állásukból (Grand Canyon ill. Wake Forest)
- Danny Ainge játékosként 2, GM-ként 1 bajnoki címet nyert a Celtics-szel és azt kevesen tudják róla h az NBA előtt MLB játékos is 3 évet játszott a Toronto Blue Jaysben, mai napig a 2. legfiatalbb játékosa a franchise-nak, aki home runt ütött. Összesen 13 olyan ember van, aki NBA-ben és MLB-ben is pályára lépett, Ainge-nél fiatalabb közülük egyedül Mark Hendrickson az akinek sikerült (legink mint Nets PF, és Tampa Bay Rays pitcher lehet meg).

Egyébként a '94-es bajnok Rockets egy teljesen hasonló szerkezetű Knickset vert 7 meccsen a döntőben, az ő Olajuwonjuk ugye Patrick Ewing volt. A new yorki zongoracipelők Rolando Blackman, Charles Oakley, John Starks, Anthony Mason, Doc Rivers és Corey Gaines voltak, a túloldalt ez Sam Cassell, Otis Thorpe, Scott Brooks, Chris Jent, Robert Horry és Mario Elie szerepe volt.
empty taxi
Kenny Smith kimaradt, aki a kezdő irányító volt 😉
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Nincs jatekos, aki egyedul nyert. Tudtommal egyik nagydontoben sem volt csapat, ahol a gyoztesnel egyetlen ember volt csak nevezve. 🙂

Jordan a GOAT, de olyannyira nem tudott nyerni a tobbiek nelkul, hogy legalabb 3-4 tarstol lehetne mondani kulcspillanatokban, dontokben van elodontokben gyoztes buzzer beatereket peldaul. Pippentol, Kukoctol, Paxsontol, Kerrtol...

James is koszonhet egy gyurut szerintem Allennek, egyet Irvingnek.

Es hat ezt lehetne sorolni az osszes klasszisnal, hogy mikor honnan kaptak olyan pluszt, aminek a vege gyuru lett.
Stez
talán Olajuwon volt akire lehet mondani hogy "egyedül" nyert '94ben
Negritis
Na és Clyde the glide Drexler? Ő Olajuwonnal játszott együtt a Houstonban nem?
Cowboykarcsi90
A második évben igen. De amúgy volt még ott valami Robert Horry meg Sam Cassel is mindkét évben. De persze ők kevésbé számítanak 😛 😉

Egyébként szerintem tiszta hülyeség ezen mérni az "érdemeket" melyik mekkora cím vagy sem. Ott volt meg kellett csinálnia és megcsinálta. Ez számít, és semmi más. Az én szememben ezért egyik bajnoki cím sem kevesebb vagy több. Kivéve persze amit "csalással" szereztek meg 😉 😛
dande
azért a rookie sam casselt nem hoznám fel
és a másodéves Horry is "csak" 10 pontos játékos volt
 www.basketball-reference.com/teams/HOU/1994.html
pontok számában magasan Olajuwon emelkedik ki ebből a csapatból
és ugye a védekezésnek is ő volt a vezére

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Nincs jatekos, aki egyedul nyert. Tudtommal egyik nagydontoben sem volt csapat, ahol a gyoztesnel egyetlen ember volt csak nevezve. 🙂

Jordan a GOAT, de olyannyira nem tudott nyerni a tobbiek nelkul, hogy legalabb 3-4 tarstol lehetne mondani kulcspillanatokban, dontokben van elodontokben gyoztes buzzer beatereket peldaul. Pippentol, Kukoctol, Paxsontol, Kerrtol...

James is koszonhet egy gyurut szerintem Allennek, egyet Irvingnek.

Es hat ezt lehetne sorolni az osszes klasszisnal, hogy mikor honnan kaptak olyan pluszt, aminek a vege gyuru lett.
Stez
talán Olajuwon volt akire lehet mondani hogy "egyedül" nyert '94ben
Negritis
Na és Clyde the glide Drexler? Ő Olajuwonnal játszott együtt a Houstonban nem?
Cowboykarcsi90
'95-től a '94-es bajnokcsapatnak még nem volt tagja, akkoriban még a Portlandben nyomta.
Azt a Portlandet a Phoenix söpörte a '94-es rájátszás 1. körében.
Egyébként izgalmas h kiből mi lett az akkori Sunsból:
- Ugye a Hall of Famer vezérürü Charles Barkley ma TV-s elemző
- Kevin Johnson (3-szoros All-Star) később 8 évig volt Sacramento polgármestere
- Wayman Tisdale (ő csak a College Hall of Fame tagja, egykori 1/2-es választás) '97-ben 33 évesen visszavonult, hogy a jazz-zenészi karrierjére koncetráljon, ahol szintén komoly sikereket ért el, egészen 2009-ig, amikor elvitte a rák 😕
- Dan Majerle-t (3-szoros All-Star) és Danny Manninget (2-szeres All Star) egyaránt 2020-ban rúgták ki a college HC állásukból (Grand Canyon ill. Wake Forest)
- Danny Ainge játékosként 2, GM-ként 1 bajnoki címet nyert a Celtics-szel és azt kevesen tudják róla h az NBA előtt MLB játékos is 3 évet játszott a Toronto Blue Jaysben, mai napig a 2. legfiatalbb játékosa a franchise-nak, aki home runt ütött. Összesen 13 olyan ember van, aki NBA-ben és MLB-ben is pályára lépett, Ainge-nél fiatalabb közülük egyedül Mark Hendrickson az akinek sikerült (legink mint Nets PF, és Tampa Bay Rays pitcher lehet meg).

Egyébként a '94-es bajnok Rockets egy teljesen hasonló szerkezetű Knickset vert 7 meccsen a döntőben, az ő Olajuwonjuk ugye Patrick Ewing volt. A new yorki zongoracipelők Rolando Blackman, Charles Oakley, John Starks, Anthony Mason, Doc Rivers és Corey Gaines voltak, a túloldalt ez Sam Cassell, Otis Thorpe, Scott Brooks, Chris Jent, Robert Horry és Mario Elie szerepe volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...