Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 347 — WHO DAT!!!!
 index.hu/gazdasag/2026/04/20/budapest-kelebia-belgrad-vasutvonal-vonat-vitezy-david/

Szenzációs gigaberuházások, sokadik rész.
szaba
mondjuk ezt már az átadás előtt is tudtuk
Negritis, a vajda
Ezekről mindig jó megemlékezni.
szaba
És akkor ez még csak "egy vasútvonal". Bízzunk benne hogy Paks2 csodás kivitelezésébe nem robban fel az egész ország...


2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
 index.hu/gazdasag/2026/04/20/budapest-kelebia-belgrad-vasutvonal-vonat-vitezy-david/

Szenzációs gigaberuházások, sokadik rész.
szaba
mondjuk ezt már az átadás előtt is tudtuk
Negritis, a vajda
Ezekről mindig jó megemlékezni.
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 index.hu/gazdasag/2026/04/20/budapest-kelebia-belgrad-vasutvonal-vonat-vitezy-david/

Szenzációs gigaberuházások, sokadik rész.
szaba
mondjuk ezt már az átadás előtt is tudtuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
 index.hu/gazdasag/2026/04/20/budapest-kelebia-belgrad-vasutvonal-vonat-vitezy-david/

Szenzációs gigaberuházások, sokadik rész.
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ez a Kover interju eddig a top. Mindenfele tulzas, ironai nelkul, a klasszikus ertelemben szerintem megbolondult.
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 881
 telex.hu/belfold/2026/04/20/kiraly-nora-fidesz-vereseg-orban-viktor-lemondas

Nórika próbálja lemosni magáról a szart, de ez nem fog menni.
Toca
Igaza van, Viktornak legkésőbb a 2006-os vereség után kellett volna lemondani. De ő is olyan, mint a párja, Feri. Nem hisz a következményekben. És így lett a következmények nélküli ország.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 558 — Chiefs GM
 telex.hu/belfold/2026/04/20/kiraly-nora-fidesz-vereseg-orban-viktor-lemondas

Nórika próbálja lemosni magáról a szart, de ez nem fog menni.
Toca
Naiv kérdés: ha ennyire rossz volt a párt tagjaként, akkor miért nem lépett ki?
Mikey
Mert ő a belülről jövő megújulásban hisz. 😀

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
 telex.hu/belfold/2026/04/20/kiraly-nora-fidesz-vereseg-orban-viktor-lemondas

Nórika próbálja lemosni magáról a szart, de ez nem fog menni.
Toca
Naiv kérdés: ha ennyire rossz volt a párt tagjaként, akkor miért nem lépett ki?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
 telex.hu/belfold/2026/04/20/kiraly-nora-fidesz-vereseg-orban-viktor-lemondas

Nórika próbálja lemosni magáról a szart, de ez nem fog menni.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Vizsgálja az adatvédelmi hatóság, hogy használták-e Magyarországon a Webloc nevű megfigyelőszoftvert

A VSquare szerint Magyarország az első EU-s állam, amely bizonyítottan használja ezt a programot, holott a Webloc használata az Európai Unió adatvédelmi rendelete (GDPR) alapján elvileg tilos lenne.

...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.
Mikey
de akkor ne álljanak már meg a gyerekeknél, hanem menjenek neki az egész népnek. nem vették észre, hogy mindenki szemben megy velük az autópályán?
slowmotion
Nem, hiszen mindenki más a hülye.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.
Mikey
de akkor ne álljanak már meg a gyerekeknél, hanem menjenek neki az egész népnek. nem vették észre, hogy mindenki szemben megy velük az autópályán?
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.
Mikey
Ez a két ember mutatja meg legjobban, hogy mi a baja a Fidesznek.
1. Mi mindent jobban tudunk!
2. Önreflexió = 0
3. Nem őszinte, nem reagál csak tolja a választási mantrát.
5. Önreflexió = 0
4. Felkorbácsolt gyűlöletről beszél, meghogy a Tisza és a facebook hülyítí az embereket - amikor a manipuláció minden fegyverét alkalmazták eddig…
5. Önreflexió = 0

Ez a beszélgetés egy tökéltes korkép miért kell a Fideszt kivágni mint egy mételyt.
Toca
Ez olyan volt, mint amikor két öreg kommunista szidja a naftalinszagú öltönyében a világot, hogy "hát ezek a fiatalok ezek utazni akarnak, meg valutát, meg nyugatot, pedig aztán itthon még fusizhattak is, meg a szüleiknek jutott nyaralóra, autóra, hát mé' elégedetlenkednek?"
somoskovig
meg ne felejtsd el a balatoni nyaralast a szolgalati uduloben!!!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 558 — Chiefs GM
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.
Mikey
Ez a két ember mutatja meg legjobban, hogy mi a baja a Fidesznek.
1. Mi mindent jobban tudunk!
2. Önreflexió = 0
3. Nem őszinte, nem reagál csak tolja a választási mantrát.
5. Önreflexió = 0
4. Felkorbácsolt gyűlöletről beszél, meghogy a Tisza és a facebook hülyítí az embereket - amikor a manipuláció minden fegyverét alkalmazták eddig…
5. Önreflexió = 0

Ez a beszélgetés egy tökéltes korkép miért kell a Fideszt kivágni mint egy mételyt.
Toca
Ez olyan volt, mint amikor két öreg kommunista szidja a naftalinszagú öltönyében a világot, hogy "hát ezek a fiatalok ezek utazni akarnak, meg valutát, meg nyugatot, pedig aztán itthon még fusizhattak is, meg a szüleiknek jutott nyaralóra, autóra, hát mé' elégedetlenkednek?"

2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
 444.hu/2026/04/19/semmilyen-fogamzasgatlot-nem-adnak-ki-a-budai-irgalmasrendi-korhaz-patikajaban-a-rend-szellemisegere-hivatkozva
Na és akkor neki lehet futni újra, miért nem jó egy hívő katolikus bizonyos fajta állásokra 😀
ender1112
Mivel láthatóan tényleg nem érted, megmagyarázom, hogy miről van szó: nem minden vallásos ember gonosztevő attól, hogy vannak köztük azok is. Pont úgy, mint ahogyan nem minden a bowl.hu-ra írogató ember fasiszta attól, hogy egy ender1112 nicknevű tag erősen az.
Assurbanapli
Elfogytak az érvek és egyből megy a namecalling, nice.

Btw a vallással pont az a baj, hogy az úgynevezett jó emberek is képesek a legaljasabb dolgokra a nevében.
Jakehomer
Elfogytak az érvek? Érted te, hogy miről beszélsz? Ott írtam le az egyetlen releváns érvet, amit ebben a témában nézni kell: nem ítélhetsz meg valakit pusztán azért, mert egy olyan csoporthoz tartozik, amelyben vannak nem odaillő elemek is. Jelen esetben nem mondhatod en bloc a katolikusokra azt, hogy alkalmatlanok valamire, még akkor sem, ha vannak olyan vallásos emberek, akik "a legaljasabb dolgokra is képesek". (Pont, mint ahogy a fórum közösségének teszőleges tagját sem ítélheted meg az alapján, hogy egy másik tetszőleges tag milyen.)
És ha neadjisten adminisztratív eszközökkel akarnál kirekeszteni bizonyos tevékenységekből hívő embereket, mondván, hogy ők eleve kizárt, hogy alkalmasak legyenek, és náluk nem is vizsgálunk semmit, pusztán azt, hogy hívők-e, akkor az bizony nettó fasizmus. Most már érthető?
Assurbanapli
Fordítsuk meg, szerinted az rendben van, hogy egy gyógyszertár, amelyik simán közforgalmú ellátást is végez, tehát nem csak a fenntartó kórház szükségleteit elégíti ki, hanem bárki bemehet az utcáról, akármilyen indokra hivatkozva nem tart készleten bizonyos termékcsoportokat? Ez szerintem olyan, mintha bemennél egy Sparba vagy akármilyen hasonló élelmiszerboltba, és ott nem tartanának kenyeret, vagy húsféléket, mert az üzletvezető mondjuk vega, vagy gluténérzékeny.
Akkor lenne esetlegesen rendben ez a gyógyszertári gyakorlat, ha csak hívőket szolgálnának ki, ténylegesen csak az irgalmasrendi kórház felé működnének, vagy mondjuk egy kolostornak 😊 Akkor abszolút érthető lenne, ha nem tartanának semmilyen tipusú fogamzásgátlót, mert ugye minek. De így szerintem meglehetősen visszás. Fasizmust idekeverni és endert lefasisztázni meg, hát érdekes logikai bakugrás szerintem 😊
warr_b
Hol írtam én olyat, hogy rendben van ez a gyógyszertári gyakorlat? Sőt, továbbmegyek, hol írtam én olyat, hogy a katolikus hit nevében nem követtek el szörnyű dolgokat? De ez még mindig nem jelenti azt, hogy az összes katolikust ki lehetne vagy kellene zárni bizonyos tevékenységekből.
Inkább én kérdezek. Durva, hogy ezt magyarázni kell. Ha van olyan zsidó, aki uzsorás, csal a boltjában stb., akkor az azt jelenti, hogy a zsidótörvények rendben vannak? Ez pont ugyanaz.
Assurbanapli
Nem csak a katolikusokat, minden vallás képviselőjét 😊 😉

Zsidótörvények, oké.
warr_b
Kicserélted azt a csoportot, hogy katolikus, arra, hogy minden vallásos ember, és azt hiszed, hogy így rendben van?

Igen, zsidótörvények. Tudod, mik voltak azok? Mármint konkrétan, nemcsak úgy hallottam róla jelleggel, hiszen nyilván hallottál róla. Már az I. zsidótörvény (1938:XV. tc.) éppen foglalkozásokból zárt ki embereket a vallásuk alapján.
Assurbanapli
Tudom, mik voltak azok. Szerinted itt tényleg ugyanarról volt szó?
Egyrészt semmiféle törvény nem lett hozva, senki nem lett kizárva semmiből tudtommal. Ötletelés ment, és vélemények hangzottak el. Ne hasonlítsuk már össze azt, hogy valaki nem szeretné, hogy valaki egy-két konkrét politikai posztot betöltsön azzal, hogy egy komplett vallási felekezetet kizárnak törvényileg rengeteg mindenből. Azért érezzük, hogy ez messze-messze nem ugyanaz, ugye?
warr_b
Olvasd már vissza lécci, hogy mihez szóltál hozzá. Ha annyi lett volna, hogy "én nem támogatom, hogy XY legyen ezmegaz, mert az illetőről ezértmegazért ilyenmegolyan a véleményem", akkor nem lenne semmi baj, ez egyszerű véleménynyilvánítás. De itt az hangzott el, hogy márpedig aki vallásos katolikus, az semmilyen körülmények között ne legyen oktatási miniszter, méghozzá azért, mert vallásos.
Szóval ne gyere azzal, hogy mi nem ugyanaz, mert kettőnk közül te kevered a dolgokat.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
A másik problémakörre meg: igenis szét kell szerintem választani az államot az egyháztól. Én például biztos nem szeretném, ha a gyerekem egyházi fenntartású iskolába járjon. És azt se szeretném, ha egyházi személy töltene be oktatási vagy egészségügyi tisztséget. Nem a középkorban vagyunk.
Aztán lehet én is fasiszta vagyok persze 😀
warr_b
Mert szerinted mi lenne a gyerekeddel egy egyházi fenntartású iskolában, azon kívül hogy sokkal nagyobb eséllyel nem rohadna szét az iskola, meg a tornaterem? 😀
Én pl. egyházi gimibe jártam 8 évig, aztán a 27 fős osztályból kb 1 ember lett vallásos, de gimiben még ő sem volt az, csak később magával ragadta valamilyen szekta a férje által az evangélikus gimitől teljesen függetlenül.
Még én se halok bele abba, hogy évi 5-6-szor betévedek egy templomba, bár ahhoz semmi köze a sulinak, mivel katolikus vagyok.
eaglesmcnabb
én is felekezeti suliba jártam, aztán nézd meg mi lett belőlem!
Löfli
jó, de Bills drukkernek lenni az nem egy pozitív példa, így nem segíted a fenti ügyet 😛
bogjosi
Löfli igazából Cards fan, nem?
iktriad
Raiders.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
4. Felkorbácsolt gyűlöletről beszél, ...
5. Önreflexió = 0
Toca
Ez a legszebb az egészben. Amikor egy fideszes vádol mást azzal hogy gyűlöletet szít. Mert ők nem szítottak gyűlöletet mindenki ellen az elmúlt legalább 12 évben, ugye..?
Mikey
sajnos nem lehet szembesíteni ezeket a figurákat azzal, hány latin kifejezésből áll a lelki világuk. mivel betegségtudatuk nulla, ezért teljesen érdemtelen bármi ilyesmin polemizálni

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.
Mikey
Ki is csapta a biztosítékot ez a "nejénél". 😀 😀 😀
https://scontent.cdninstagram.com/v/t39.30808-6/673844616_1422962349632502_9220451864999427042_n.jpg?stp=c152.0.457.457a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=111&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=GI4B5J5cISsQ7kNvwHlR0BP&_nc_oc=AdpqqGpWFvufERCfWvf0rL2V5DJkWSqqKGOLvgMDwkdjlWqlg_Ffkh195CmzAaPwsM0&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=pVU_f3NDfajaaw-fySgUow&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af90sKTM8BuIlg0EKWCVfBiY9_Q5yLCWTIZMTnKkN46hXg&oe=6A37FAED
Pottyondy Edina on Instagram: "Elég volt! Ez egy elmebeteg! Beadtam a válópert. Ég áldjon, Laci!"
5,494 likes, 177 comments - nematellerede on April 20, 2026: "Elég volt! Ez egy elmebeteg! Beadtam a válópert. Ég áldjon, Laci!".
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A másik problémakörre meg: igenis szét kell szerintem választani az államot az egyháztól. Én például biztos nem szeretném, ha a gyerekem egyházi fenntartású iskolába járjon. És azt se szeretném, ha egyházi személy töltene be oktatási vagy egészségügyi tisztséget. Nem a középkorban vagyunk.
Aztán lehet én is fasiszta vagyok persze 😀
warr_b
Mert szerinted mi lenne a gyerekeddel egy egyházi fenntartású iskolában, azon kívül hogy sokkal nagyobb eséllyel nem rohadna szét az iskola, meg a tornaterem? 😀
Én pl. egyházi gimibe jártam 8 évig, aztán a 27 fős osztályból kb 1 ember lett vallásos, de gimiben még ő sem volt az, csak később magával ragadta valamilyen szekta a férje által az evangélikus gimitől teljesen függetlenül.
Még én se halok bele abba, hogy évi 5-6-szor betévedek egy templomba, bár ahhoz semmi köze a sulinak, mivel katolikus vagyok.
eaglesmcnabb
én is felekezeti suliba jártam, aztán nézd meg mi lett belőlem!
Löfli
jó, de Bills drukkernek lenni az nem egy pozitív példa, így nem segíted a fenti ügyet 😛
bogjosi
Löfli igazából Cards fan, nem?
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
4. Felkorbácsolt gyűlöletről beszél, ...
5. Önreflexió = 0
Toca
Ez a legszebb az egészben. Amikor egy fideszes vádol mást azzal hogy gyűlöletet szít. Mert ők nem szítottak gyűlöletet mindenki ellen az elmúlt legalább 12 évben, ugye..?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
A másik problémakörre meg: igenis szét kell szerintem választani az államot az egyháztól. Én például biztos nem szeretném, ha a gyerekem egyházi fenntartású iskolába járjon. És azt se szeretném, ha egyházi személy töltene be oktatási vagy egészségügyi tisztséget. Nem a középkorban vagyunk.
Aztán lehet én is fasiszta vagyok persze 😀
warr_b
Mert szerinted mi lenne a gyerekeddel egy egyházi fenntartású iskolában, azon kívül hogy sokkal nagyobb eséllyel nem rohadna szét az iskola, meg a tornaterem? 😀
Én pl. egyházi gimibe jártam 8 évig, aztán a 27 fős osztályból kb 1 ember lett vallásos, de gimiben még ő sem volt az, csak később magával ragadta valamilyen szekta a férje által az evangélikus gimitől teljesen függetlenül.
Még én se halok bele abba, hogy évi 5-6-szor betévedek egy templomba, bár ahhoz semmi köze a sulinak, mivel katolikus vagyok.
eaglesmcnabb
én is felekezeti suliba jártam, aztán nézd meg mi lett belőlem!
Löfli
jó, de Bills drukkernek lenni az nem egy pozitív példa, így nem segíted a fenti ügyet 😛

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
A másik problémakörre meg: igenis szét kell szerintem választani az államot az egyháztól. Én például biztos nem szeretném, ha a gyerekem egyházi fenntartású iskolába járjon. És azt se szeretném, ha egyházi személy töltene be oktatási vagy egészségügyi tisztséget. Nem a középkorban vagyunk.
Aztán lehet én is fasiszta vagyok persze 😀
warr_b
Mert szerinted mi lenne a gyerekeddel egy egyházi fenntartású iskolában, azon kívül hogy sokkal nagyobb eséllyel nem rohadna szét az iskola, meg a tornaterem? 😀
Én pl. egyházi gimibe jártam 8 évig, aztán a 27 fős osztályból kb 1 ember lett vallásos, de gimiben még ő sem volt az, csak később magával ragadta valamilyen szekta a férje által az evangélikus gimitől teljesen függetlenül.
Még én se halok bele abba, hogy évi 5-6-szor betévedek egy templomba, bár ahhoz semmi köze a sulinak, mivel katolikus vagyok.
eaglesmcnabb
én is felekezeti suliba jártam, aztán nézd meg mi lett belőlem!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 018 — zászló zászló szív
jo most mar tul komolyan vesszuk a viccet 😀 amugy attol meg h esetleg buksz 700 ugyfelet osszesegeben jol is kijohetsz MP kormanyzasaval mas dolgok miatt 😉
csebi
Erre fogadtam, igen 😀

2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.
Mikey
Ez a két ember mutatja meg legjobban, hogy mi a baja a Fidesznek.
1. Mi mindent jobban tudunk!
2. Önreflexió = 0
3. Nem őszinte, nem reagál csak tolja a választási mantrát.
5. Önreflexió = 0
4. Felkorbácsolt gyűlöletről beszél, meghogy a Tisza és a facebook hülyítí az embereket - amikor a manipuláció minden fegyverét alkalmazták eddig…
5. Önreflexió = 0

Ez a beszélgetés egy tökéltes korkép miért kell a Fideszt kivágni mint egy mételyt.
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
Kövér László ledobta láncait Bayer műsorában

Hogy nem alakult ki ott egy fekete lyuk, nem is értem.
Minden szava arany.

De a kedvencem ez a rész:

„Máshogy kell a politikához állnunk a jövőben”, vállalni kell a vitákat, „a gyerekeinkkel is”, nem mondhatjuk, hogy „szabadsága van ezt gondolni” mert „nincs szabadsága ezt gondolni.

Nem lep meg ez a kijelentése, de elég erősre sikerült.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May