Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Kijött a geci puttony! Csodálom hogy nem volt ott senki hogy jól elverje

 24.hu/belfold/2026/04/20/bicske-gyermekotthon-szabadlab-v-janos/
KB23
 www.youtube.com/watch?v=BB2LbhgDZbM
sajtó ott volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 941 — Steelers fan
Kövért lecserélni rá olyan, mint kocka Ladából átülni egy új S Mercibe. iktriad
Megnéztem Kövér szereplését Bayernél, és lepadlóztam. Az az ember egy elefántcsonttoronyban él már jó ideje.
peterk2005 udvari bolond
megyek könnyeket nyalogatni és megnézem
Josszi
Megnéztem.
Elküldtem a 2 nagylányomnak,, (a kisebbik csak legközelebb lesz első szavazó) eddig sem szerették a fideszt, de ezután nem tudom mi kellhet, hogy rászavazzanak. 😀

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
2 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Kijött a geci puttony! Csodálom hogy nem volt ott senki hogy jól elverje

 24.hu/belfold/2026/04/20/bicske-gyermekotthon-szabadlab-v-janos/
2 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Igen, zsidótörvények. Tudod, mik voltak azok? Mármint konkrétan, nemcsak úgy hallottam róla jelleggel, hiszen nyilván hallottál róla. Már az I. zsidótörvény (1938:XV. tc.) éppen foglalkozásokból zárt ki embereket a vallásuk alapján.
Assurbanapli
Azok valójában faji törvények voltak, mégpedig vallási alapon megfogalmazva.
A 18 évvel korábbi numerus clausus még egyértelműen fogalmaz:
„másfelől arra is figyelemmel kell lenni, hogy az ország területén lakó egyes népfajokhoz és nemzetiségekhez tartozó ifjak arányszáma a hallgatók közt lehetőleg elérje az illető népfaj vagy nemzetiség országos arányszámát, de legalább kitegye annak kilenctizedrészét.” (1920. évi XXV.tc).
A zsidók későbbi deportálásánál se sokat számított, ha valaki ki volt keresztelkedve.
Ahogy Stuckart törvényei a németeknél is a származást "lőtték", nem a vallásosságot.
A felekezethez tartozás csak egy jó "ürügy" egy olyan korban, amikor még mindenkinek volt valamilyen vallása, felekezetheztartozása, még ha nem is volt hívő.

És ez annyiban releváns, hogy a származását senki nem választja, a vallását igen. Legalábbis a 21.században Magyarországon. És míg az elsőről egyáltalán nem tehet, addig a másodikról meg igen. És ha ezt megjeleníti, az hasznos, frappáns demonstráció, csakúgy, mint a fennen hangoztatott homofóbia, mert segít felismerni, hogy ki agyhalott.
De elfogadom, ha te máshogy érzel ezügyben, ahogy egy fideszes bácsikára se tudok neheztelni, akinek átmosódott az agya, és őszintén parázik a nyugdíjcsökkentés meg a frontra vezényelt kisunoka miatt. Egy vallással fertőzött agyú ember nyilván nem tudja elfogulatlanul megítélni a vallása károsságát, tele van torz valóságértelmezésekkel, avétos babonaságok, szertartások, rituálék rabja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ez ugyan egészen más téma, mint amiről eredetileg szó volt, de ha már elkezdted, akkor igazán megnézhetted volna alaposabban. Merthogy nem így van. Az I. és a II. zsidótörvény vallási alapon tesz különbséget, a III. zsidótörvény valtoztat ezen, és lesz faji alapú.
Ha nem tudod IQ-ból, akkor is mindjárt látszik, ha elolvasod őket, vagy esetleg szekunder irodalmat róluk, mert az első kettő bizony a kikeresztelkedettek nagy részére nem hatályos, míg a harmadik igen.
A deportálások viszont már a III. zsidótörvényhez képest is jóval később voltak, ott már a német fogalmakat használták nálunk is, annak az I. és II. zsidótörvényhez végképp semmi köze.
Szóval nem, nemcsak ürügy volt a felekezethez tartozás.
De ez mindegy is az eredeti téma szempontjából. Az továbbra is a diszkrimináció tilalmával van összefüggésben.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Kövért lecserélni rá olyan, mint kocka Ladából átülni egy új S Mercibe. iktriad
Megnéztem Kövér szereplését Bayernél, és lepadlóztam. Az az ember egy elefántcsonttoronyban él már jó ideje.
peterk2005 udvari bolond
megyek könnyeket nyalogatni és megnézem

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 282 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
(Loptam) "Fideszeseknek új szakma arra az esetre, ha úgy döntenének, hogy 16 év után a fasz másik vége nem annyira édes (nem kötelezném őket rá, engem egyik se zavar, ez inkább csak egy tanács):

Bayer Zsolt - Villanyszerelő
Látom magam előtt, ahogy tökéletes természetességgel ordít dagadó erekkel a fején, hogy "Melyik rongyospicsájú teherbevert kurva anyját basszam meg annak aki idebaszta ezt a kismegszakítót, hát ez kurva élet, hogy nem szakember csinálta, a fasznak nyúl hozzá a semmirekellő takony proli gecije hogy verdessem alá a kisfaszomat"

Gulyás Gergely - Telefonos ügyfélszolgálatos
Kurvára fogalma nincs semmiről, semmiről nem tud semmit, majd utána kell néznie, ezt most így fejből nem tudja, ő erről nem halott, de a céges policyt le tudja diktálni 100/100-szor pont mint a legtöbben ebben a szakmában

Szentkirályi Alexandra - Onlyfans
Azt hiszem ezt nem kell magyarázni

Bohár/Deák Dániel (nem tudom melyik melyik igazából nem is vagyok benne biztos, hogy ez két külön ember) - Megasztár zsűritag
Rengeteget tud pofázni, anélkül, hogy bármi értelmeset mondana, nem ért ahhoz, amiről beszél, és javarészt a fülére mondják amúgy is, hogy mikor mit kell csinálni, szerencsére nem sok önálló gondolatra van szüksége

Trombitás Kristóf - Csapos
Az ahogy a jobboldali politika snájdig élére hajtogatott gavallér Csonka Pici Ding-Dong Bandi Andrása volt ma meg úgy néz ki mint egy ByeAlexbe oltott krekkhead, illetve az, hogy gecire azt hiszi, hogy kurvára beszéli a fiatalok nyelvét, az önmagában több mint elég, én úgy nézem, hogy szerintem illik hozzá a sör és nikotinszag a jelenlegi skin alapján

Németh Balázs - Bohóc
Nem tudom, szerintem tökéletes lenne, nem tudom megmagyarázni, színtiszta intuíció

Orbán Balázs - Nem tudom mi, de NEM kampányfőnök

Vitályos Eszter - Oriflame-es vagy Avonos
Szerintem kiválóan szót értene 50+-os nőkkel, akik kétségbeesetten bármire kiadják a pénzüket amitől jobbnak érzik magukat, plusz 50 alatt szerintem amúgy is mindenki megijedne akárhányszor mosolyog

Gajdics Ottó - Tesitanár
Hear me out, a testalkata talán nem túl sportos de olyan kurva jól tudna szerintem átüvölteni a tesitermen hogy "SZALAI NORMÁLISAN CSINÁLJAD AZ OLDALSÓ KÖZÉPTARTÁST MERT BELELÉPEK A SZÁDBA"

Menczer Tamás - plázás mikulás mellé Krampusz
Egyszer kell megmutatni a gyereknek, hogy ő jön ha rosszul viselkedsz onnantól mintagyerek lesz

Tóth Gabi - MC Isti állandó párbaj-partnere
Az értelmi szint nagyjából egyezik, szerintem legendás skitek születnének."

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
kutyapártos csoportban megjött az ultimate közt. elnök jelölt: Nagy Feró
Löfli
az ultimate sztem a másik Feri lenne
ő úgy egyesitené az országot hogy mindenki rühelli mint a szart
és akkor még az is ott van hogy menetelne a Putini úton hogy PM->P

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 680 — Patriot
kutyapártos csoportban megjött az ultimate közt. elnök jelölt: Nagy Feró
Löfli
Ezek szerint utalt nekik?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kutyapártos csoportban megjött az ultimate közt. elnök jelölt: Nagy Feró


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kövért lecserélni rá olyan, mint kocka Ladából átülni egy új S Mercibe. iktriad
Megnéztem Kövér szereplését Bayernél, és lepadlóztam. Az az ember egy elefántcsonttoronyban él már jó ideje.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 047 — Saturday Night Lights
 24.hu/belfold/2026/04/20/mi-hazank-3-joszabaly-modositas/
3-ból kettő támogatva, a mentelmi jog eltörlése kérdéses.
Persze, le akarják vadászni Orbánt, de ez veszélyes precedens. Inkább állítsák vissza a visszahívhatóság intézményét.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 047 — Saturday Night Lights
 telex.hu/zacc/2026/01/15/pocs-janos-kartonfigura-magyar-peter-babu
Azért Pócs János hiányozni fog.
Dzsokijuing
ha bukik a fidesz eskü csináltatok neked egy életnagyságú pócsjános kartonfigurát 😀
Josszi
sajnos a figura test meglett, de a plakátot amiből a fejét akartam létrehozni abból 1 db-ot találtam ,az oké hogy egy faszt rajzolt a szájához egy ismeretlen magyar művész, de olyan húgyszagú hogy nem mertem elhozni 😊 Szeretném ha elfogadnál helyette vigasztalásul egy ilyen 30x20cm-es vászonképet:

amit ott és úgy adok át ahogy akarod 😊 írj majd egy PM-et
Josszi
Értékes tartalom a Fórum találkozók rovatban 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
- Meghívta az izraeli elnököt?
- Igen, minden elnököt meghívtam az ünnepségre!
- ...és letartóztatják ha megjelenik?
- Minden vendégünknek tisztában kell lenni a jogi következménykkel, tehát igen! 😀
bogjosi
Ez amúgy mekkora zseni húzás lenne, nagyon adnám 😄😎
warr_b
Arról nem is beszélve, hogy egy év alatt akaratlanul nagyobb világpolitikai tényezővé válna, mint amennyire Orbánnak sikerült 16 év erőlködést követően.
Őszentsége Sobri Jóska
Feltételezem Netanjahu is tudja, hogy jó eséllyel letartóztatnák, ha idejönne.
Vagy legalább valakinek van annyi esze a környezetéből, hogy szóljon neki.

De azért a gondolat maga vicces.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
- Meghívta az izraeli elnököt?
- Igen, minden elnököt meghívtam az ünnepségre!
- ...és letartóztatják ha megjelenik?
- Minden vendégünknek tisztában kell lenni a jogi következménykkel, tehát igen! 😀
bogjosi
Ez amúgy mekkora zseni húzás lenne, nagyon adnám 😄😎
warr_b
Arról nem is beszélve, hogy egy év alatt akaratlanul nagyobb világpolitikai tényezővé válna, mint amennyire Orbánnak sikerült 16 év erőlködést követően.

2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
- Meghívta az izraeli elnököt?
- Igen, minden elnököt meghívtam az ünnepségre!
- ...és letartóztatják ha megjelenik?
- Minden vendégünknek tisztában kell lenni a jogi következménykkel, tehát igen! 😀
bogjosi
Ez amúgy mekkora zseni húzás lenne, nagyon adnám 😄😎
warr_b
már látom a cionista sajtót ahogy palesztin sálat montiroz a nyakába

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
- Meghívta az izraeli elnököt?
- Igen, minden elnököt meghívtam az ünnepségre!
- ...és letartóztatják ha megjelenik?
- Minden vendégünknek tisztában kell lenni a jogi következménykkel, tehát igen! 😀
bogjosi
Ez amúgy mekkora zseni húzás lenne, nagyon adnám 😄😎


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
- Meghívta az izraeli elnököt?
- Igen, minden elnököt meghívtam az ünnepségre!
- ...és letartóztatják ha megjelenik?
- Minden vendégünknek tisztában kell lenni a jogi következménykkel, tehát igen! 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Radnai Márk fog felelni a társadalmi visszajelzésekért

Sok fiatal nő fog visszajelezni, mennyire hot xdd
zacknorb
nem csak a nők, de nembaj 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Radnai Márk fog felelni a társadalmi visszajelzésekért

Sok fiatal nő fog visszajelezni, mennyire hot xdd

Poloska vagyok.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
na egy űtős kérdés a telextől, végre

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Mondjuk akkor Halmai (a Pócsot legyőző képviselő) nem lesz belügyminiszter, ha már ez volt a felütés, hogy nyugdíjas rendőr volt Pintér.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Lesz külön Digitális és Technológiai minisztérium. Magyar játékfejlesztés herewego! 😀
Hanni
pályázzunk, hogy fejlesszék a fórumot, az egész ország érdeke!
Löfli
legyen végre dislike meg szuperköszönöm 😀
Josszi
amúgy a discord vagy reddit simán át tudná venni az egészet, de a history meg egy váltással való lemorzsoldás nem biztos ogy megéri
Negritis, a vajda
de ez maradna archive mode-ban, redditet adnám, a lemorzsolodás viszont tényleg ott lenne a
levegőben 😕

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Lesz külön Digitális és Technológiai minisztérium. Magyar játékfejlesztés herewego! 😀
Hanni
pályázzunk, hogy fejlesszék a fórumot, az egész ország érdeke!
Löfli
legyen végre dislike meg szuperköszönöm 😀
Josszi
amúgy a discord vagy reddit simán át tudná venni az egészet, de a history meg egy váltással való lemorzsoldás nem biztos ogy megéri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 200 — Jó ötletnek tűnt!
"a pénzügyminiszter Kármán András lesz,
a gazdasági- és energetikai miniszter Kapitány István
a külügyminiszter Orbán Anita
az egészségügyi miniszter Hegedűs Zsolt
a honvédelmi miniszter Ruszin-Szendi Romulusz
az élő környezetért felelős miniszter, régi nevén környezetvédelmi miniszter Gajdos László lesz
az agrár- és élelmiszerminiszter pedig Bóna Szabolcs."

Lesz az országnak saját külügyminisztere! vuhuuuu!
Brouwerij van de Vrij
bowl.hu fóruma 1.01x odds mellett simán lehozta előttük, búúúúúúúú 😀
Beki
Jó hát eddig papírforma, 1/8-nál kezdődik a draft
Wester
Ott jön a Jets h borítja a papírformát és ordas bustot húz?
Beki
Afrikait

Lesz ez még így se!