Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Vas 02 sajnos nem fog fordulni, kevés szavazat van hátra és azért nagy a különbség
2 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a Tisza
deyell
Felkészül Tolna 2 és Szabolcs 06
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a Tisza
deyell
Ráadásul még csak igazán szoros se lett, ez alapján még két helyen jó eséllyel fordulat jön.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
Gonoszság/geciség kategóriát nálam lefedi, hogy önző módon pénzért vagy másért saját egyéni érdekét a köz elé helyezi, leszarva teljesen, hogy mit okoz ezzel másoknak.
Morális szempontból 0 emberek.
Tudom, majd jössz aazal, hogy önzőség az nem gonoszság stb stb.
Nekem mindenesetre ez a véleményem 😊
bogjosi
Ezen definíció alapján akkor én csak geci embert ismerek, beleértve magamat is.
Nálam a geciség/gonoszság kategóriához kell direkt ártó szándék és annak megvalósítása is, számomra kevés amit írtál, de ha ez a véleményed, az persze más. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Jó, de a Te verziódban ők, mivel hülyék, így nem tudják mit csinálnak, így alapból a hülyeségük kizárja, hogy gonoszak legyenek.

ui.: ott rontottam el, hogy lentebb azt írtam én is, hogy g.ci hülyék is, tehát akkor ez alapján kb. lehetetlen érvelnem, p.tsába 😀

Kénytelen vagyok így ezt visszavonni, tudták jól, mit okoznak, milyen maffiát támogatnak, csak leszarták, s leszarták a kövezkezményeit amit okoznak ezzel a többi embernek, az országnak stb.

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a Tisza
deyell
A nap híre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 300 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a kemèny mint a kád szèle 😯👏

 telex.hu/belfold/2026/04/17/de-akciokozosseg-orszemek-ketharmad-megakadalyozas-szegregatumok
dande2
mondanám, hogy meg vagyok lepve - de hazudnék.
shagi0206
Lehet ezèrt volt Fidesz 2/3d 16 èvig? 🤔 Ha ezzel szembesítenènk őket vajon mi lenne? A másik oldal ezt mèg inkább csinálta vagy esetleg Gyurcsány 😔🤷
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Gonoszság/geciség kategóriát nálam lefedi, hogy önző módon pénzért vagy másért saját egyéni érdekét a köz elé helyezi, leszarva teljesen, hogy mit okoz ezzel másoknak.
Morális szempontból 0 emberek.
Tudom, majd jössz aazal, hogy önzőség az nem gonoszság stb stb.
Nekem mindenesetre ez a véleményem 😊
bogjosi
Ezen definíció alapján akkor én csak geci embert ismerek, beleértve magamat is.
Nálam a geciség/gonoszság kategóriához kell direkt ártó szándék és annak megvalósítása is, számomra kevés amit írtál, de ha ez a véleményed, az persze más. 😊

2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 851 — Sworn to the Dark
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a Tisza

built for this shit

2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 074
Ez a kemèny mint a kád szèle 😯👏

 telex.hu/belfold/2026/04/17/de-akciokozosseg-orszemek-ketharmad-megakadalyozas-szegregatumok
dande2
mondanám, hogy meg vagyok lepve - de hazudnék.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 300 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a kemèny mint a kád szèle 😯👏

 telex.hu/belfold/2026/04/17/de-akciokozosseg-orszemek-ketharmad-megakadalyozas-szegregatumok
2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem meg buta ge.cik és g.ci buták is egyben!
Mikor ez a körtisz úgy volt, hogy megy a gyerekvédelmi tüntetésre (vagy csak "névszponzor lett volna sok másikkal), azt másnap bejelenti, hogy mégsem, mert ő nem politizál, azt harmadnap meg ott fotózkodott a fidesz ülésén a vezírrel...
Gerinctelen, moralitás pedig 0. Mindnél!
bogjosi
Jah. Vagyis buta. A gonoszságot, geciséget nem érvelted meg.
Illetve volt olyan trashceleb/influenszer, akinek ezek a politikai megnyilvánulásai simán reklámposztok voltak, kifizetve, leteljesítve, fel se fogták a súlyát. De olyan is lehetett, akit nem a pénzzel fogtak meg, hanem ahogy a Szavazat ára filmben is volt máshogy. Lehet Curtis abból választhatott, hogy jó fideszesként javulnak a tesó börtönkörülményei, kap kedvezményeket, vagy nem lesz fideszes reklámarc és romlanak, harmadik opció nem volt. Sosem tudhatjuk az egyéni sztorik minden összetevőjét, dimenzióját.
De persze te azért haragszol rá amiert csak akarsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Gonoszság/geciség kategóriát nálam lefedi, hogy önző módon pénzért vagy másért saját egyéni érdekét a köz elé helyezi, leszarva teljesen, hogy mit okoz ezzel másoknak.
Morális szempontból 0 emberek.
Tudom, majd jössz aazal, hogy önzőség az nem gonoszság stb stb.
Nekem mindenesetre ez a véleményem 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
petey
Ő egy propagandista, a Mandiner munkatársa, nem egy egyébként sikeres előadó, celebritás. Teljesen más kategória.
Őszentsége Sobri Jóska
nem is arra reagáltam, hogy előadó vagy celeb vagy nem, hanem ez a "most fogjunk össze és ne gyűlölködjünk blablabla" csak parancsra tettem szövegre.
petey
Ezzel a hozzáállással tényleg csalódni fogsz MP-ben.
Ukrajnába nem kell mennünk tarkólövésért, de az ilyen faszpörgettyűk se elszámoltatva, se számonkérve nem lesznek. Ahogy más se nagyon.
Még a náciknak is csak töredéke került bíróság elé, a nürnbergi perekben is rengeteg felmentés és nevetségesen rövid büntetések születtek.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
"Tegnap a Telexen megjelent, hogy Rubovszky Rita, a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet a Tisza oktatási minisztere. Magyar erről azt mondta, „eddig is igyekeztek transzparensen eljárni, és ezután is így fognak”, ezért ha „bármilyen valódi információt szeretnétek kapni, azt tőlünk fogjátok megkapni”, emellett több megértést és bizalmat kért a Tisza Párt elnöke. „Bárkiről is legyen szó, szeretnék mindenkit megkérni a verbális lincselés leállítására” – mondta Magyar.

Magyar elmondta, hogy az oktatási és kulturális miniszteri pozícióra több jelölt is van jelenleg, és egyelőre nem született végleges döntés. Jövő héten több miniszteri pozícióról is terveznek bejelentést tenni."

szóval akkor tesztelve, kihúzva

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
petey
Ő egy propagandista, a Mandiner munkatársa, nem egy egyébként sikeres előadó, celebritás. Teljesen más kategória.
Őszentsége Sobri Jóska
nem is arra reagáltam, hogy előadó vagy celeb vagy nem, hanem ez a "most fogjunk össze és ne gyűlölködjünk blablabla" csak parancsra tettem szövegre.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
petey
Ő egy propagandista, a Mandiner munkatársa, nem egy egyébként sikeres előadó, celebritás. Teljesen más kategória.

2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem meg buta ge.cik és g.ci buták is egyben!
Mikor ez a körtisz úgy volt, hogy megy a gyerekvédelmi tüntetésre (vagy csak "névszponzor lett volna sok másikkal), azt másnap bejelenti, hogy mégsem, mert ő nem politizál, azt harmadnap meg ott fotózkodott a fidesz ülésén a vezírrel...
Gerinctelen, moralitás pedig 0. Mindnél!
bogjosi
Jah. Vagyis buta. A gonoszságot, geciséget nem érvelted meg.
Illetve volt olyan trashceleb/influenszer, akinek ezek a politikai megnyilvánulásai simán reklámposztok voltak, kifizetve, leteljesítve, fel se fogták a súlyát. De olyan is lehetett, akit nem a pénzzel fogtak meg, hanem ahogy a Szavazat ára filmben is volt máshogy. Lehet Curtis abból választhatott, hogy jó fideszesként javulnak a tesó börtönkörülményei, kap kedvezményeket, vagy nem lesz fideszes reklámarc és romlanak, harmadik opció nem volt. Sosem tudhatjuk az egyéni sztorik minden összetevőjét, dimenzióját.
De persze te azért haragszol rá amiert csak akarsz.

2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem meg buta ge.cik és g.ci buták is egyben!
Mikor ez a körtisz úgy volt, hogy megy a gyerekvédelmi tüntetésre (vagy csak "névszponzor lett volna sok másikkal), azt másnap bejelenti, hogy mégsem, mert ő nem politizál, azt harmadnap meg ott fotózkodott a fidesz ülésén a vezírrel...
Gerinctelen, moralitás pedig 0. Mindnél!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.

2 hónapja
bogjosi New England Patriots 2 296
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀

 444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
StormST Denver Broncos 13 004 — SB 50 Champion @ Grund
Egy újabb jól átgondolt gyöngyszem Gulyás Geritől:
Az MTI tudósítása szerint arra a felvetésre, hogy Orbán Viktor bejelentette, újraszabják a Fidesz-frakciót, és nem feltétlenül azok fognak bent ülni a parlamentben, akiknek a lista alapján eredetileg joguk lenne, úgy reagált: miután nem erre a választási eredményre készültek, ezért az a praktikus, ha olyan frakció van, amely a párt megújulását is egyértelműen mutatja.

„Nyilvánvaló, hogy egy olyan frakció kell, amely mind a Fidesz megújulását képes szimbolizálni, mind pedig szakpolitikai kérdésekben jártas, akár kormányzati tapasztalatokkal rendelkező embereket magában foglal” – mondta a távozó miniszter.

Tehát a nyertek volna, akkor jó lett volna egy olyan frakció, ami tele van semmihez sem értő, lusta, vén hülyékkel... 😀 😀
somoskovig
Remélem azért Lexikét beviszik, inkább ott legyen gyöngyszem, mint a fővárosi közgyűlésben...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 052 — Saturday Night Lights
Ha így állunk mindenkihez, akkor MP-t sem kellett volna megszavazni, ő is exNer-es volt.
NB2
"ex". kétezer éve volt egy Saul nevű faszi, aki választott magának valami művésznevet, aztán teljesen az ellenkezőjét kezdte csinálni, mint addig.

nem mondom, hogy MP ártatlan, de most van négy éve jóvátenni a bűneit.

ami meg a nőcit illeti, miért ne? Hoffmann Rózsa is mekkora ötlet volt, ha már
slowmotion
A fanyalgóknak: a Tisza egy jobbközép párt, néhány eltévedt liberálissal, mint Bódis Kriszta.
A választói népfront sokkal színesebb, ettől még a káderállomány nem az.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Egy újabb jól átgondolt gyöngyszem Gulyás Geritől:
Az MTI tudósítása szerint arra a felvetésre, hogy Orbán Viktor bejelentette, újraszabják a Fidesz-frakciót, és nem feltétlenül azok fognak bent ülni a parlamentben, akiknek a lista alapján eredetileg joguk lenne, úgy reagált: miután nem erre a választási eredményre készültek, ezért az a praktikus, ha olyan frakció van, amely a párt megújulását is egyértelműen mutatja.

„Nyilvánvaló, hogy egy olyan frakció kell, amely mind a Fidesz megújulását képes szimbolizálni, mind pedig szakpolitikai kérdésekben jártas, akár kormányzati tapasztalatokkal rendelkező embereket magában foglal” – mondta a távozó miniszter.

Tehát a nyertek volna, akkor jó lett volna egy olyan frakció, ami tele van semmihez sem értő, lusta, vén hülyékkel... 😀 😀
somoskovig
tele lett volna semmihez sem értő, lusta, vén hülyékkel IS, meg a feljebb vázolt szakpolitikusokkal.

mínusz az űrispánasszony, mert ő önként offolta magát.
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 485
Jajj istenem, kedvenc párosom Gönczi és Marsi is elmennek a TV2-től, mert pihenniük kell...

Hát itt minden propagandista elfáradt? Ennyire megterhelte szegényeket a sok mocsokság ami elhagyta a szájukat?

Tudom, tudom, ők csak a körülmény áldozatai.

Hullik a férgese.
2 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jövök haza, péntek délután és a kocsiban zenét hallgatok. Aki akarja hallgassa velem. 😊

 viewfi-media.sgp1.cdn.digitaloceanspaces.com/soundchains/0xb29937cc18b22e2bd6caae286be292e18286325a/Mikor%20%C3%BAj%20dal%20sz%C3%B3l%20a%20t%C3%A9ren%201.mp3


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)