Politika
68 feliratkozó
2 hónapja
Vas 02 sajnos nem fog fordulni, kevés szavazat van hátra és azért nagy a különbség
2 hónapja
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a TiszaFelkészül Tolna 2 és Szabolcs 06
deyell
2 hónapja
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a TiszaRáadásul még csak igazán szoros se lett, ez alapján még két helyen jó eséllyel fordulat jön.
deyell
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Jó, de a Te verziódban ők, mivel hülyék, így nem tudják mit csinálnak, így alapból a hülyeségük kizárja, hogy gonoszak legyenek.Gonoszság/geciség kategóriát nálam lefedi, hogy önző módon pénzért vagy másért saját egyéni érdekét a köz elé helyezi, leszarva teljesen, hogy mit okoz ezzel másoknak.Ezen definíció alapján akkor én csak geci embert ismerek, beleértve magamat is.
Morális szempontból 0 emberek.
Tudom, majd jössz aazal, hogy önzőség az nem gonoszság stb stb.
Nekem mindenesetre ez a véleményem 😊
bogjosi
Nálam a geciség/gonoszság kategóriához kell direkt ártó szándék és annak megvalósítása is, számomra kevés amit írtál, de ha ez a véleményed, az persze más. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
ui.: ott rontottam el, hogy lentebb azt írtam én is, hogy g.ci hülyék is, tehát akkor ez alapján kb. lehetetlen érvelnem, p.tsába 😀
Kénytelen vagyok így ezt visszavonni, tudták jól, mit okoznak, milyen maffiát támogatnak, csak leszarták, s leszarták a kövezkezményeit amit okoznak ezzel a többi embernek, az országnak stb.
Szerkesztette: bogjosi
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a TiszaA nap híre.
deyell

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Lehet ezèrt volt Fidesz 2/3d 16 èvig? 🤔 Ha ezzel szembesítenènk őket vajon mi lenne? A másik oldal ezt mèg inkább csinálta vagy esetleg Gyurcsány 😔🤷Ez a kemèny mint a kád szèle 😯👏mondanám, hogy meg vagyok lepve - de hazudnék.
telex.hu/belfold/2026/04/17/de-akciokozosseg-orszemek-ketharmad-megakadalyozas-szegregatumok
dande2
shagi0206
2 hónapja
Gonoszság/geciség kategóriát nálam lefedi, hogy önző módon pénzért vagy másért saját egyéni érdekét a köz elé helyezi, leszarva teljesen, hogy mit okoz ezzel másoknak.Ezen definíció alapján akkor én csak geci embert ismerek, beleértve magamat is.
Morális szempontból 0 emberek.
Tudom, majd jössz aazal, hogy önzőség az nem gonoszság stb stb.
Nekem mindenesetre ez a véleményem 😊
bogjosi
Nálam a geciség/gonoszság kategóriához kell direkt ártó szándék és annak megvalósítása is, számomra kevés amit írtál, de ha ez a véleményed, az persze más. 😊
2 hónapja
Tolna 3 átfordult, Paks központú oevk-ban is nyert a Tisza
built for this shit
2 hónapja
Ez a kemèny mint a kád szèle 😯👏mondanám, hogy meg vagyok lepve - de hazudnék.
telex.hu/belfold/2026/04/17/de-akciokozosseg-orszemek-ketharmad-megakadalyozas-szegregatumok
dande2
2 hónapja
Ez a kemèny mint a kád szèle 😯👏telex.hu/belfold/2026/04/17/de-akciokozosseg-orszemek-ketharmad-megakadalyozas-szegregatumok
2 hónapja
Gonoszság/geciség kategóriát nálam lefedi, hogy önző módon pénzért vagy másért saját egyéni érdekét a köz elé helyezi, leszarva teljesen, hogy mit okoz ezzel másoknak.Jah. Vagyis buta. A gonoszságot, geciséget nem érvelted meg.Szerintem meg buta ge.cik és g.ci buták is egyben!A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
Őszentsége Sobri Jóska
Mikor ez a körtisz úgy volt, hogy megy a gyerekvédelmi tüntetésre (vagy csak "névszponzor lett volna sok másikkal), azt másnap bejelenti, hogy mégsem, mert ő nem politizál, azt harmadnap meg ott fotózkodott a fidesz ülésén a vezírrel...
Gerinctelen, moralitás pedig 0. Mindnél!
bogjosi
Illetve volt olyan trashceleb/influenszer, akinek ezek a politikai megnyilvánulásai simán reklámposztok voltak, kifizetve, leteljesítve, fel se fogták a súlyát. De olyan is lehetett, akit nem a pénzzel fogtak meg, hanem ahogy a Szavazat ára filmben is volt máshogy. Lehet Curtis abból választhatott, hogy jó fideszesként javulnak a tesó börtönkörülményei, kap kedvezményeket, vagy nem lesz fideszes reklámarc és romlanak, harmadik opció nem volt. Sosem tudhatjuk az egyéni sztorik minden összetevőjét, dimenzióját.
De persze te azért haragszol rá amiert csak akarsz.
Őszentsége Sobri Jóska
Morális szempontból 0 emberek.
Tudom, majd jössz aazal, hogy önzőség az nem gonoszság stb stb.
Nekem mindenesetre ez a véleményem 😊
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Ezzel a hozzáállással tényleg csalódni fogsz MP-ben.nem is arra reagáltam, hogy előadó vagy celeb vagy nem, hanem ez a "most fogjunk össze és ne gyűlölködjünk blablabla" csak parancsra tettem szövegre.Ő egy propagandista, a Mandiner munkatársa, nem egy egyébként sikeres előadó, celebritás. Teljesen más kategória.A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
petey
Őszentsége Sobri Jóska
petey
Ukrajnába nem kell mennünk tarkólövésért, de az ilyen faszpörgettyűk se elszámoltatva, se számonkérve nem lesznek. Ahogy más se nagyon.
Még a náciknak is csak töredéke került bíróság elé, a nürnbergi perekben is rengeteg felmentés és nevetségesen rövid büntetések születtek.
2 hónapja
"Tegnap a Telexen megjelent, hogy Rubovszky Rita, a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet a Tisza oktatási minisztere. Magyar erről azt mondta, „eddig is igyekeztek transzparensen eljárni, és ezután is így fognak”, ezért ha „bármilyen valódi információt szeretnétek kapni, azt tőlünk fogjátok megkapni”, emellett több megértést és bizalmat kért a Tisza Párt elnöke. „Bárkiről is legyen szó, szeretnék mindenkit megkérni a verbális lincselés leállítására” – mondta Magyar.Magyar elmondta, hogy az oktatási és kulturális miniszteri pozícióra több jelölt is van jelenleg, és egyelőre nem született végleges döntés. Jövő héten több miniszteri pozícióról is terveznek bejelentést tenni."
szóval akkor tesztelve, kihúzva
2 hónapja
nem is arra reagáltam, hogy előadó vagy celeb vagy nem, hanem ez a "most fogjunk össze és ne gyűlölködjünk blablabla" csak parancsra tettem szövegre.Ő egy propagandista, a Mandiner munkatársa, nem egy egyébként sikeres előadó, celebritás. Teljesen más kategória.A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
petey
Őszentsége Sobri Jóska
2 hónapja
Ő egy propagandista, a Mandiner munkatársa, nem egy egyébként sikeres előadó, celebritás. Teljesen más kategória.A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
petey
2 hónapja
Jah. Vagyis buta. A gonoszságot, geciséget nem érvelted meg.Szerintem meg buta ge.cik és g.ci buták is egyben!A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
Őszentsége Sobri Jóska
Mikor ez a körtisz úgy volt, hogy megy a gyerekvédelmi tüntetésre (vagy csak "névszponzor lett volna sok másikkal), azt másnap bejelenti, hogy mégsem, mert ő nem politizál, azt harmadnap meg ott fotózkodott a fidesz ülésén a vezírrel...
Gerinctelen, moralitás pedig 0. Mindnél!
bogjosi
Illetve volt olyan trashceleb/influenszer, akinek ezek a politikai megnyilvánulásai simán reklámposztok voltak, kifizetve, leteljesítve, fel se fogták a súlyát. De olyan is lehetett, akit nem a pénzzel fogtak meg, hanem ahogy a Szavazat ára filmben is volt máshogy. Lehet Curtis abból választhatott, hogy jó fideszesként javulnak a tesó börtönkörülményei, kap kedvezményeket, vagy nem lesz fideszes reklámarc és romlanak, harmadik opció nem volt. Sosem tudhatjuk az egyéni sztorik minden összetevőjét, dimenzióját.
De persze te azért haragszol rá amiert csak akarsz.
2 hónapja
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀ezek lettek a legnagyobb hópihék. mint az a rohadvány Gulyás Virág. 12-én mentek a hát mi is magyarok vagyunk, attól függetlenül kire szavaztunk, és ne legyen gyűlölködés és fogjunk össze. 2 nap múlva meg jön a funkcionális analfabéta fiatal csőcselékezés...
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
2 hónapja
Szerintem meg buta ge.cik és g.ci buták is egyben!A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
Őszentsége Sobri Jóska
Mikor ez a körtisz úgy volt, hogy megy a gyerekvédelmi tüntetésre (vagy csak "névszponzor lett volna sok másikkal), azt másnap bejelenti, hogy mégsem, mert ő nem politizál, azt harmadnap meg ott fotózkodott a fidesz ülésén a vezírrel...
Gerinctelen, moralitás pedig 0. Mindnél!
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀Ezek a trashcelebek nagyrészt azért alapvetően nem geci emberek, hanem buták. Nagyon buták.
444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
bogjosi
Fel se fogják, hogy mihez adták az arcukat, a nevüket, miben vettek részt és miként.
Én ezekre nem tudok haragudni, bár sajnálatot se érzek irantuk. Kuka. Organikusan.
Egyszerűen agyhalottak, és a butaság így működik.
2 hónapja
A "Dehát én ott sem voltam" c. sorozat kövi része 😀444.hu/2026/04/17/curtis-a-napi-politikaban-nem-vettem-reszt
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
2 hónapja
Egy újabb jól átgondolt gyöngyszem Gulyás Geritől:Remélem azért Lexikét beviszik, inkább ott legyen gyöngyszem, mint a fővárosi közgyűlésben...
Az MTI tudósítása szerint arra a felvetésre, hogy Orbán Viktor bejelentette, újraszabják a Fidesz-frakciót, és nem feltétlenül azok fognak bent ülni a parlamentben, akiknek a lista alapján eredetileg joguk lenne, úgy reagált: miután nem erre a választási eredményre készültek, ezért az a praktikus, ha olyan frakció van, amely a párt megújulását is egyértelműen mutatja.
„Nyilvánvaló, hogy egy olyan frakció kell, amely mind a Fidesz megújulását képes szimbolizálni, mind pedig szakpolitikai kérdésekben jártas, akár kormányzati tapasztalatokkal rendelkező embereket magában foglal” – mondta a távozó miniszter.
Tehát a nyertek volna, akkor jó lett volna egy olyan frakció, ami tele van semmihez sem értő, lusta, vén hülyékkel... 😀 😀
somoskovig
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
A fanyalgóknak: a Tisza egy jobbközép párt, néhány eltévedt liberálissal, mint Bódis Kriszta.Ha így állunk mindenkihez, akkor MP-t sem kellett volna megszavazni, ő is exNer-es volt."ex". kétezer éve volt egy Saul nevű faszi, aki választott magának valami művésznevet, aztán teljesen az ellenkezőjét kezdte csinálni, mint addig.
NB2
nem mondom, hogy MP ártatlan, de most van négy éve jóvátenni a bűneit.
ami meg a nőcit illeti, miért ne? Hoffmann Rózsa is mekkora ötlet volt, ha már
slowmotion
A választói népfront sokkal színesebb, ettől még a káderállomány nem az.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Egy újabb jól átgondolt gyöngyszem Gulyás Geritől:tele lett volna semmihez sem értő, lusta, vén hülyékkel IS, meg a feljebb vázolt szakpolitikusokkal.
Az MTI tudósítása szerint arra a felvetésre, hogy Orbán Viktor bejelentette, újraszabják a Fidesz-frakciót, és nem feltétlenül azok fognak bent ülni a parlamentben, akiknek a lista alapján eredetileg joguk lenne, úgy reagált: miután nem erre a választási eredményre készültek, ezért az a praktikus, ha olyan frakció van, amely a párt megújulását is egyértelműen mutatja.
„Nyilvánvaló, hogy egy olyan frakció kell, amely mind a Fidesz megújulását képes szimbolizálni, mind pedig szakpolitikai kérdésekben jártas, akár kormányzati tapasztalatokkal rendelkező embereket magában foglal” – mondta a távozó miniszter.
Tehát a nyertek volna, akkor jó lett volna egy olyan frakció, ami tele van semmihez sem értő, lusta, vén hülyékkel... 😀 😀
somoskovig
mínusz az űrispánasszony, mert ő önként offolta magát.
2 hónapja
Jajj istenem, kedvenc párosom Gönczi és Marsi is elmennek a TV2-től, mert pihenniük kell...Hát itt minden propagandista elfáradt? Ennyire megterhelte szegényeket a sok mocsokság ami elhagyta a szájukat?
Tudom, tudom, ők csak a körülmény áldozatai.
Hullik a férgese.
2 hónapja
Jövök haza, péntek délután és a kocsiban zenét hallgatok. Aki akarja hallgassa velem. 😊viewfi-media.sgp1.cdn.digitaloceanspaces.com/soundchains/0xb29937cc18b22e2bd6caae286be292e18286325a/Mikor%20%C3%BAj%20dal%20sz%C3%B3l%20a%20t%C3%A9ren%201.mp3


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)